Redcafe.pl - Manchester United Forum
Paul Scholes - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Archiwum (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Archiwum tematów (/forumdisplay.php?fid=27)
+---- Dział: Sezon 2005/2006 (/forumdisplay.php?fid=33)
+---- Wątek: Paul Scholes (/showthread.php?tid=302)

Strony: 1 2 3 4 5 6


- WoLaK - 27-11-2007 14:58

Ciampel napisał(a):Chyba jednak zbyt surowo go oceniasz, bo naprawdę po jego wejściu na plac gry oglądaliśmy zupełnie inny Manchester UNITED i to właśnie za sprawą Andersona kibice uwierzyli, że z Reebok można jeszcze wywieźć komplet punktów. Inicjował akcje, dużo rozgrywał, występ może nie wyśmienity, ale na pewno trzymał poziom.
Wcale nie zaprzeczam,ze po wejsciu Brazylijczyka nasza gra ulegla poprawie i ze dobrze sie on spisuje.Tez podzielam to zdania,ale uważam,ze nie ma jeszcze sie czym zachwycac.


- Fiend - 27-11-2007 17:55

Pewnie sie naraze wielu uzytkownikom, ale mi gra Scholesa w tym sezonie w ogole nie przypadla do gustu. Nie wiem czemu ale jedyne co jestem sobie w stanie przypomniec o jego grze w tym sezonie to tylko jakies glupie straty ;] Nie jestem w stanie podac konkretnych spotkan, no ale poczatek sezonu w jego wykonaniu mnie wcale nie urzekl. Co oczywiscie nie oznacza zeby sie teraz nie przydal. Zawsze to jakas mozliwosc rotacji w zespole.


- Wojtek3 - 27-11-2007 18:50

WolaK napisał(a):No ja bym nie powiedzial,ze mecz z Boltonem to potwierdzil.Zreszta juz drugi raz to pisze,nie nazwalbym gry Andersona wysmienita.
W poprzednim sezonie gdy gralismy z Blackburn na OT i przegrywalismy 0:1, Scholes w drugiej polowie wzial na siebie ciezar gry i po kapitlanej indywidualnej akcji strzelil bramke na wyrownanie.To mozna nazwac wysmienitym.

Oczywiscie nie krytykuje Andersona,tylko uwazam,ze jeszcze nie pokazal swoich najlepszych umiejetnosci i ze do Paula mu jeszcze sporo brakuje.

Ciagle nie rozumiesz. Ja nie odejmuje doswiadczenia ani efektywnosci Scholes'owi. Stawiam go wyzej niz Andersona, to rzecz logiczna, jak moglbym postawic go wyzej niz Paul'a po rozegranych raptem 10 meczach w UNITED. Darze do tego, ze brak Scholes'a w pomocy jest niezauwazalny, bo Anderson od 5,6 spotkan gra wspaniale, prostopadle podania niczym Carrick, gdyby nie ten temat to bym o nim w ogole zapomnial. Zreszta nawet SAF nie narzeka, bo jest jeszcze Owen i Carrick + Fletcha.


- Red - 27-11-2007 21:52

Wojtek ma troche racji, wydaje mi sie, że z naszej starej gwardii to Paul bedzie jako pierwszy wygryziony z podstawowej 11 o ile już nie został (zobaczymy po kontuzji)


- Valverde - 14-12-2007 01:00

Mi bardzo Paula brakuje - Anderson gra nadspodziewanie dobrze, ale w trudnych momentach nie ma komu rozegrać piłki w ataku pozycyjnym, Anderson brakuje nieco doświadczenia i odwagi. Gdy myślę o którymś ze słabszych meczów w wykonaniu United pod nieobecność Scholesa, zawsze widzę przed oczami zamkniętych na własnej połowie rywali i patrzących się na siebie graczy MUFC. Scholesy zespaja naszą linię pomocy, teraz taki Carrick jest cieniem samego siebie sprzed roku, uważam też, że Hargo spisywałby się dużo lepiej, grając obok rudego.


- Wojtek3 - 27-01-2008 20:20

Dzis wrocil Scholes'y i rozegral przyzwoite 15-18 min na Old Trafford, odrazu pierwszy kontakt z pilka i przerzut do Ronaldo w jego stylu, dokladnie na wolne pole, kilka dobrych prostopadlych pilek.

Oczywiscie nie bylo sie bez strat i niedoklanych podan, jednak nie ma co mu tegi wypomoniac, mysle, ze to juz moment by powoli wracac do I skladu, stopniowo, powoli.

No i tu teraz Ferguson bedziem mial bol glowy, swietny Anderson, zadziorny Hargreaves i powracajacy do swietnych wystepow Carrick. Wspolczuje Wink


- Stojkovic - 27-01-2008 20:24

Wojtek3 napisał(a):No i tu teraz Ferguson bedziem mial bol glowy, swietny Anderson, zadziorny Hargreaves i powracajacy do swietnych wystepow Carrick. Wspolczuje
No w tym wypadku myślę, że zadecyduje forma i zdrowie w tej rywalizacji. Carrick ma zapaści formy, Owen dopiero co po kontuzji tak jak Scholes, a Anderson potrafi grać mieszane zawody podczas meczu. Owen jest defensywnym pomocnikiem, więc ma lekką przewagę nad Scholes'em który zdecydowanie ofensywnie lepiej się spisuje. Carrick też niby defensywny miał być, ale ja stwierdziłbym, że mimo wszystko to taki bardziej ofensywny gracz. Anderson to inna bajka, młody, dynamiczny i utalentowany... ciężki będzie bój o 1 skład.


- Marek - 27-01-2008 21:04

Mysle, ze na tej pozycji bedzie ciagla rotacja, bo przy 4 swietnych srodkowych szkoda byloby nie wykorzystac potencjalu kazdego z nich. Przed Fergiem faktycznie bardzo ciezkie zadanie, jednak SAF slynie z obiektywizmu, wiec w sumie mozemy byc pewni, ze na kazdy mecz bedzie wybieral tych w najlepszej formie :wink:. Osobiscie widzialbym pare Hargo i Scholes, ale na takie zestawienie jeszcze chwile trzeba bedzie poczekac, bo obaj sa po kontuzjach.

Andersonowi dalbym jeszcze troche czasu, chociaz juz pokazal co potrafi i juz pokazal ze potrafi wiele, bardzo wiele. Jednak jeszcze troche musi sie nauczyc, ale widze w nim niedlugo godnego nastepce Paula :wink:.


- WoLaK - 27-01-2008 21:30

Marek napisał(a):Mysle, ze na tej pozycji bedzie ciagla rotacja, bo przy 4 swietnych srodkowych szkoda byloby nie wykorzystac potencjalu kazdego z nich.
Oczywiście.Nie ma co się martwić,od przybytku głowa nie boli.Widzieliście jakie mamy czasami problemy z napastnikami,więc trzeba się cieszyć,że mamy taki silny środek.


- Kuba_^^ - 27-01-2008 21:46

Cieszy oczywiście powrót Scholesa, prawda jest taka, że jego nieobecności nie było widać, jednak jak już pisaliście, przynajmniej będzie w środku pola spora rotacja, która na pewno w wpłynie pozytywnie na zespół. Dzisiaj Paul przyzwoicie.


- Pejter - 27-01-2008 22:27

Wojtek3 napisał(a):Dzis wrocil Scholes'y i rozegral przyzwoite 15-18 min na Old Trafford

A nie 25? Big Grin

Wojtek3 napisał(a):No i tu teraz Ferguson bedziem mial bol glowy, swietny Anderson, zadziorny Hargreaves i powracajacy do swietnych wystepow Carrick. Wspolczuje

No właśnie. Tak sobie dzisiaj myślę, żeby wprowadzić Andersona albo Scholesa, ale za kogo? Ani Carricka, ani Owena nie chciałem zdjemować :lol: Należy się tylko cieszyć.

Marek napisał(a):Mysle, ze na tej pozycji bedzie ciagla rotacja
Kuba_^^ napisał(a):przynajmniej będzie w środku pola spora rotacja

Byłbym ostrożniejszy w takich osądach. Nie będzie sporej rotacji (np. w każdym meczu inna para), ale będzie większa rywalizacja i ten, kto ją wygra, będzie tak jakby podstawowym zawodnikiem, a inni będą starali się wypchnąć kolegów ze składu.


- Stojkovic - 28-01-2008 00:02

Kuba_^^ napisał(a):Cieszy oczywiście powrót Scholesa, prawda jest taka, że jego nieobecności nie było widać,
Mi brakuje uderzeń z dystansu z których "Rudzielec" właśnie słynie chyba najbardziej prócz rozgrywania. Ani Owen (póki co) ani Carrick (od dawna już... ostatnio chyba w LM z Romą) ani tymbardziej Anderson narazie nie mogą poszczycić sie takimi uderzeniami. Dzisiaj oddał jeden taki kąśliwy strzał a jak wiemy wszyscy, kiedy Scholes uderzy w swiatło bramki, to jest naprawdę gorąco.


- marcelo - 28-01-2008 08:21

Kiedy powraca Paul, to i moje serce się bardzo raduje. Choć jest tak jak mówicie, że obecnie w United są godni następcy i dobrze zapełnili lukę po Scholesie, to jednak United bez "Rudego", to jakby nie to samo United.

Ciężki orzech do zgryzienia będzie miał teraz SAF, ale na kogo by z tej czwórki nie postawił (Anderson, Scholes, Hargreaves, Carrick) to nie miałbym żadnych pretensji, bo naprawdę każdy z nich jak najbardziej zasługuje na pierwszy skład.
Stojkovic napisał(a):Mi brakuje uderzeń z dystansu z których "Rudzielec" właśnie słynie chyba najbardziej prócz rozgrywania.

Oj, mi też ich brakuje. Może jak będzie częściej dostawał szansę gry to i nie raz nasze oczy będą cieszyć z uderzeń Paula.


- Skull - 27-02-2008 12:21

marcelo napisał(a):United bez "Rudego", to jakby nie to samo United.

Bez Cantony ,Keane czy Van Nistelrooya to tez nie to samo United :wink:

marcelo napisał(a):Ciężki orzech do zgryzienia będzie miał teraz SAF,

Wydaje mi sie że na chwile obecną Anderson ma pewne miejsce ,a o miejsce obok rywalizują Carrick i Hargo!
Scholes jest ostatnio jakis ospały (jedynie w meczu z Portsmouth sie obudził) pamietacie Paula z przed roku? był w jedenastce kolejki tamtego sezonu,a teraz jest cieniem tego zawodnika i na chwile obecną musi ustapic miejsca w składzie kolegom którzy są w dużo lepszej formie! Nawet Fletcher ostatnio go przycmil...

marcelo napisał(a):Oj, mi też ich brakuje

Tylko że w ostatnim czasie Scholes nie decyduje sie zbyt często na takie uderzenia,a szkoda bo potrafil świetnie wsadzic (gol z ubiegłego sezonu z Aston Villa) 8)


- zaga92 - 29-04-2008 21:26

Scholes pokazal dzisiaj, ze nie zapomnial jak sie zdobywa piekne bramki i to jedna z najwazniejszych w jego dlugiej karierze jakie udalo mu sie strzelic. Jednak poza golem wystep dosyc przecietny, jak wiekszosc w tym sezonie.