Redcafe.pl - Manchester United Forum
Puchar UEFA - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Archiwum (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Archiwum tematów (/forumdisplay.php?fid=27)
+---- Dział: Sezon 2005/2006 (/forumdisplay.php?fid=33)
+---- Wątek: Puchar UEFA (/showthread.php?tid=273)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


- Stojkovic - 04-08-2007 08:50

Pejter napisał(a):Następny mecz z tymi Ukraińcami wygrają to będziecie mówić, że GKS jest niezły jak na nasze ligowe warunki... Trochę wiary, chłopaki.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Wiara i nadzieja się skończyła w meczu z Ameri... im może pomóc w awansie tylko korupcja albo mecz życia. Dla mnie to poprostu się skompromitowali na tyle, by życzyć im szybkiego odpadnięcia.


Cytat:Ja podziwiam klasę trenerską Oresta Lenczyka i nie skreślam po jednym złym meczu Bełchatowa
No ma klasę... stracić 2 bramki w tak głupi sposób i ledwo utrzymywac się przy piłce... napewno to były takie założenia taktyczne :lol: :lol: :lol:


- Pejter - 04-08-2007 15:59

Stojko, oceniasz Bełchatów na podstawie jednego meczu. Zobacz, co Lenczyk potrafił zrobić z zespołem de facto bez gwiazd w ubiegłym sezonie w polskiej lidze.

P.S. Ogranicz trochę te emotikonki - jedna nie wystarczy?


- Zashi - 04-08-2007 19:01

Własnie Pejter - w lidze, gdzie inne zespoly sa na podobnych lub gorszym poziomie. Europa nie jest dla nas jesli nie bedziemy mieli lepszych baz treningowych itp. itd. oraz, co najwazniejsze, nie bedziemy zatrzymywac u siebie gwiazd oraz kupowac takowe.


- zaga92 - 16-08-2007 20:39

Nadspodziewanie dobrze zakonczyly sie pierwsze mecze II rundy eliminacji Pucharu UEFA. Groclin wygral z kazachskim Tobolem, a GKS Belchatow po dobrym meczu zremisowal z Dnipro. Po strzelonym golu sie bronilismy, ale pechowo pod koniec stracilismy bramke. Rewanze za dwa tygonie w Polsce. Wyniki te napawaja mnie optymizmem przed rewanzem i jest szansa, ze udzial Polskich zespolow w pucharach nie zakonczy sie kolejna klapa :wink:


- Stojkovic - 18-08-2007 10:43

zaga92 napisał(a):a GKS Belchatow po dobrym meczu zremisowal z Dnipro
Niespodziewanie dobrze zagrali... może przed meczem popili?
Cytat:P.S. Ogranicz trochę te emotikonki - jedna nie wystarczy?
Jedna jak na to co pokazali to za mało...
Pejter napisał(a):Stojko, oceniasz Bełchatów na podstawie jednego meczu. Zobacz, co Lenczyk potrafił zrobić z zespołem de facto bez gwiazd w ubiegłym sezonie w polskiej lidze.
Zagrali padlinę i żenadę... cokolwiek osiągnęli, bo Legia i Wisła miały słabsze sezony. Teraz w lidze już tak kolorowo nie jest. Bełchatów na 8 pozycji... Groclin na 11. Cuż więcej mówić... nie ma to jak mocne Polskie zespoły. Tabelę otwiera Legia, Wisła i Lech. Legia i Wisła nie straciły jeszcze żadnej bramki w lidze, a rozegrano jak dotąd 4 spotkania...


- Pejter - 18-08-2007 11:02

Stojkovic napisał(a):Niespodziewanie dobrze zagrali... może przed meczem popili?

No i widzisz - jak zaprezentowali się źle to krytykowałeś ich niemiłosiernie, a jak zagrali bardzo dobre spotkanie to sugerujesz alkohol. Przy całym szacunku dla ciebie, ale w tej sytuacji jesteś po prostu śmieszny...

Stojkovic napisał(a):Jedna jak na to co pokazali to za mało...

Nie jest to jednak forum 10-latków i powinieneś o tym pamiętać...

Stojkovic napisał(a):Zagrali padlinę i żenadę...

Może mi powiesz, że w lidze w tamtym sezonie grali źle?

Stojkovic napisał(a):cokolwiek osiągnęli, bo Legia i Wisła miały słabsze sezony.

I to właśnie Legia i Wisła "grały padlinę i żenadę".


- Red - 18-08-2007 11:48

Pejter prawda jest taka, ze bronisz ich chcocby grali nie wiem z Herthą Berlin a tak naprawde grają z nic nie znaczącymi noname'ami zza wschodniej granicy, dla mnie nie ma dla nich usprawiedliwienia, poziom poslkiej ligi jest żenujacy ot i cała filozofia


- Pejter - 18-08-2007 12:17

Red napisał(a):a tak naprawde grają z nic nie znaczącymi noname'ami zza wschodniej granicy, dla mnie nie ma dla nich usprawiedliwienia

Nie powiesz mi, że Ukraińcy nie są lepsi od Polaków? I reprezentacja i liga są silniejsze, a Dnipro to nie jest żaden noname tylko jeden z liczących się tam zespołów. Trzeba przyznać, że oni mają kasę, my nie i należy się jakiś szacunek dla GKS za ten występ. Ja nie mówię, że oni są jakimiś mistrzami, ale cholernie wkurza mnie, jak ktoś jest taki nieobiektywny i tylko najeżdża na polska piłkę, a zalet już nie widzi i głupie żarty sobie stroi (chyba się napili to dobrze zagrali...).


- Red - 18-08-2007 12:20

no bo ja nie widze zalet polskiej piłki, ostatnią drużyną na poziomie była Wisła Kraków H.Kasperczaka w ktorej grali Zurawski, Frankowski, Kosowski, Szymkowiak itd. ale to prezesi robia dno z polskiej piłki bo zwalniaja trenera za byle gówno (tak jak w przypadku Kasperczaka) wiec dopoki nie zmieni sie podejscie do sprawy doputy polska piłka bedzie gdzies na dnie europy - takie moje zdanie


- zaga92 - 18-08-2007 12:29

Red napisał(a):ale to prezesi robia dno z polskiej piłki bo zwalniaja trenera za byle gówno (tak jak w przypadku Kasperczaka) wiec dopoki nie zmieni sie podejscie do sprawy doputy polska piłka bedzie gdzies na dnie europy

Wlasnie o to chodzi, bo kiedy np. w Anglii SAF jest w Manchesterze wiele lat. Odnosi z tym zespolem sukcesy i porazki. I nie zostanie zwolniony za nie wygranie ligi czy pucharu, a w Polsce potrafia zmienic trenera 3 razy w ciagu sezonu za to, ze nie wygral czegos itp.

Pejter napisał(a):I reprezentacja i liga są silniejsze

Liga owszem, ale reprezentacja nie. Szczegolnie teraz gdy praca Leo daje efekty i Polska reprezentacja jest dobrym zespolem


- Pejter - 18-08-2007 13:31

zaga92 napisał(a):Liga owszem, ale reprezentacja nie. Szczegolnie teraz gdy praca Leo daje efekty i Polska reprezentacja jest dobrym zespolem

No to przypomnij mi wyniki ubiegłorocznych MŚ...

Red napisał(a):no bo ja nie widze zalet polskiej piłki

Ale nie można nie docenić remisu i bardzo dobrej gry z silniejszym rywalem. Tym bardziej jeśli wcześniej najeżdżało się po całej linii po zespole i skazywało na porażkę.

Co do trenerów się zgadzam.


- ziomo - 18-08-2007 17:42

Pejter napisał(a):zaga92 napisał:
Liga owszem, ale reprezentacja nie. Szczegolnie teraz gdy praca Leo daje efekty i Polska reprezentacja jest dobrym zespolem



No to przypomnij mi wyniki ubiegłorocznych MŚ...

Nie chce off-topica robić,ale na tamtych MŚ trenerem naszej reprezentacji był Paweł Janas,a Zadze chodzi o reprezentacje którą trenuje Leo.


- Stojkovic - 19-08-2007 11:04

Pejter napisał(a):No i widzisz - jak zaprezentowali się źle to krytykowałeś ich niemiłosiernie, a jak zagrali bardzo dobre spotkanie to sugerujesz alkohol. Przy całym szacunku dla ciebie, ale w tej sytuacji jesteś po prostu śmieszny...
Pejter przejżyj na oczy oni nie zagrali żadnego "bardzo dobrego" spotkania! Bardzo dobre to by było, jak by wygrali 8:0 i przerwżali posiadając 80% piłki a nie to co pokazali.
Cytat:Nie jest to jednak forum 10-latków i powinieneś o tym pamiętać...
A co mają emoty do forum mi wytłumacz, bo moim zdaniem w tym momencie się czepiasz zupełnie bez przyczyny, nikomu prócz ciebie nie przeszkadzało tyle szyderczych emotek...


Pejter napisał(a):Może mi powiesz, że w lidze w tamtym sezonie grali źle?
A kogo obchodzi tamten sezon? Może mi powiesz, że Legia w 1970 grała źle? Liczy się to co pokazują teraz a teraz grają dno...


Cytat:I to właśnie Legia i Wisła "grały padlinę i żenadę".
A w tym sezonie co grają? No własnie i to się liczy, fakty które są teraz a nie to co było...


Pejter napisał(a):a zalet już nie widzi i głupie żarty sobie stroi (chyba się napili to dobrze zagrali...).
A jakie TY widzisz zalety? Dać du*y za przeproszeniem i ledwo co uratować się w karnych? Czy może zaletą jest to, że od 11 lat żaden Polski zespół nie był w LM? A może zaletą jest Korupcja lub stadiony? Przyzwyczailiśmy się już do takiego bagna jakie mamy i nie wolno już nam krytykowac czegoś co jest patologią...


Cytat:No to przypomnij mi wyniki ubiegłorocznych MŚ...
Znowu powrót do przeszłości... co ci dają wyniki zeszłych MŚ? Stanowi to o sile reprezentacji Ukrainy na dziś dzień? To przypomnij mi wyniki Polski z 1978 roku, wychodzi na to, że jesteśmy potęgą...


Pejter napisał(a):Ale nie można nie docenić remisu i bardzo dobrej gry z silniejszym rywalem.
Jakiej bardzo dobrej grze? Wicemistrz Polski ma być słabszym przeciwnikiem od Ukraińskiego zespołu? A może to ten Ukraiński zespół to drugi Real Madryt? Pamiętasz mecze Wisły i Realu? Wisły i Parmy? Lazio i Wisła? To byli silni przeciwnicy a nie banda kałmuków zza Buga. (nie chce tu umniejszać ich umiejętnościom ani ich obrażać) ale taka tendencja jest, że teraz to uważamy za potęgi Ukraińskie, Gruźińskie, Mołdawiańskie i Macedońskie zespoły... nie ma co.. niedługo jak drużyna z San Marino i Luxemburga nas będzie cisnęła to w Europie skończą się słabsi od nas... Będziemy równać do reprezentacji Omanu czy Gwadelupy?


- Pejter - 19-08-2007 11:29

Stojkovic napisał(a):Bardzo dobre to by było, jak by wygrali 8:0 i przerwżali posiadając 80% piłki a nie to co pokazali.

No jasne, to tak samo jakby MU miał dzisiaj wygrać z MC 8-0... Jak wygrają 3-0 to nie będzie to bardzo dobra gra?

Stojkovic napisał(a):A co mają emoty do forum mi wytłumacz, bo moim zdaniem w tym momencie się czepiasz zupełnie bez przyczyny, nikomu prócz ciebie nie przeszkadzało tyle szyderczych emotek...

Jasne, co mają emoty do forum? A gdzie je używasz? Na czacie?

Nie czepiam się bez przyczyny. Emotikonki są tylko dodatkiem i nie powinny stanowić inegralnych części postów.

Stojkovic napisał(a):A jakie TY widzisz zalety? Dać du*y za przeproszeniem i ledwo co uratować się w karnych?

Przecież nie mówię, że w tamtym meczu zagrali dobrze. Mówię, że zaletą jest to, że zagrali dobre (niech ci będzie, że nie bardzo dobre) spotkanie z silniejszym rywalem i je zremisowali. A ty coś tu o piciu sugerujesz...

Stojkovic napisał(a):i nie wolno już nam krytykowac czegoś co jest patologią...

Wolno krytykować, ale to nie wyklucza chyba także pochwał, prawda? Nie można być nastawionym tylko od tej negatywnej strony.

Stojkovic napisał(a):co ci dają wyniki zeszłych MŚ? Stanowi to o sile reprezentacji Ukrainy na dziś dzień? To przypomnij mi wyniki Polski z 1978 roku, wychodzi na to, że jesteśmy potęgą...

Teraz to już zrobiłeś porównanie... Odnosić rok 1978 to 2006... Chcesz wyników? To proszę:
Ukraina - Gruzja 3:2
Włochy - Ukraina 2:0
Ukraina - Szkocja 2:0
Wyspy Owcze - Ukraina 0:2
Ukraina - Litwa 1:0
Francja - Ukraina 2:0

4 zwycięstwa, dwie porażki (z Włochami i Francją, co nie jest chyba zaskoczeniem. Tymczasem my przegrywamy z Armenią (choć nie można oczywiście nie pochwalić bardzo dobrych spotkań z Portugalią i Belgią, co uczyniłem). To jest teraźniejszość, której się tak bardzo domagasz. I co? Ukraina jest lepsza, mają pieniądze i trzeba się z tym pogodzić.

Stojkovic napisał(a):Jakiej bardzo dobrej grze? Wicemistrz Polski ma być słabszym przeciwnikiem od Ukraińskiego zespołu?

Takie są realia. Oni mają wielkie pieniądze, my nie.

Tak na marginesie to oglądałeś w ogóle ten mecz?


- zaga92 - 30-08-2007 22:12

I mamy rozstrzygniecia w Pucharze UEFA Groclin gra dalej po zwyciestwie 2:0 nad Tobolem Konstanaj. Dwie bramki Adrina Sikory i bardzo dobra gra w pierwszej polowie. W drugiej polowie atakowali Kazachowie, ale bezskutecznie.
A GKS Belchatow niestety przegral 2:4 z Dnipro i odpadl z dalszej rywalizacji. Mecz zaczal sie zle juz w 7 minucie goscie zdobyli bramke. Jedmak mastepne dwa gole zdobyli gracze Belchatowa(najpierw Stolarczyk z karnego, a potem Dawid Nowak) To prowadzenie napawalo optymizmem, jednak cala reszte zjeb** bramkarz Piotr Lech. Najpierw po dosrodkowaniu z rzutu roznego wypuscil pilke z rak i ktorys z rywali wbil ja do pustej bramki. Minute pozniej bylo 2:3 i wylaczylem telewizor. A z tego co mi tata powiedzial 4 bramke tez zawalil Lech.
Awans Groclinu nie jest jakas niespodzianka. Nie ma co liczyc raczej na awans do pierwszej rundy, ale poczekajmy do losowania.