Redcafe.pl - Manchester United Forum
Czy potrzebny nam kolejny napastnik? - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Archiwum (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Archiwum tematów (/forumdisplay.php?fid=27)
+---- Dział: Archiwum ogólne (/forumdisplay.php?fid=32)
+---- Wątek: Czy potrzebny nam kolejny napastnik? (/showthread.php?tid=19)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32


Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik? - paolo - 13-03-2008 19:31

Cytat:Manchester United interesuje się napastnikiem Stuttgartu, Mario Gomezem. Reprezentant Niemiec bardzo dobrze spisuje się w obecnym sezonie i razem z gwiazdą Bayernu Monachium, Luką Tonim, prowadzi w kwalifikacji najlepszych strzelców ligi niemieckiej. Młody napastnik w tegorocznych rozgrywkach Bundesligi zdobył 14 goli w 17 spotkaniach. W ostatnią sobotę, w meczu z Werderem Brema, Gomez popisał się hat-trickiem. Według niemieckich gazet Manchester United, Juventus Turyn i AC Milan od pewnego czasu obserwują 23-latka. Sir Alex Ferguson rozważa pozyskanie Niemca, jeżeli nie uda mu się kupić gwiazdy Olimpique Lyon, Karima Benzemy.

Wiek idealny, liga także, skuteczność jakże inaczej. W Juventusie jest Trezeguet i Del Piero, ale Alex jeszcze sobie radzi we Włoszech, AC Milan - Inzaghi, Gilardino, Ronaldo... Nie mam nic przeciwko transferowi.
Poza tym nowe wieści z Hiszpanii - Villa chce opuścić Valencię. Skauci z Manchesteru i Londynu(CFC) go obserwują, a David jest zawiedziony tym, że klub nie ma sukcesów. Wiele wskazuje na to, że opuści latem "Nietoperzy".


Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik? - Kula - 15-03-2008 14:32

Ja już to gdzieś pisałem, oglądałem z nudów PD i moją uwagę przyciągnął Sergio. Oglądałem go w akcji nie wiedząc, że ma już taką markę. A to co widziałem wręcz mnie urzekło i to nie dlatego, że on potrafi zrobić coś z niczego, zawsze znajduje się na boisku tam gdzie powinien i zagrywa czy strzela tak jak powinien. Dla mnie to taki piłkarz z serii FIFA 08, gdy ma piłkę zastanawiasz się co powinien zrobić, szukasz rozwiązania, wybierasz najlepsze a on to robi, prawie jakbyś miał pada w ręku.
Ale to nie jest najważniejsze, bo ten chłopak to urodzony wojownik, walczak jakich mało. Wiem że Klaas dużo strzela, Benzema też, ale tylko Sergio oglądałem z taką przyjemnością, walkę w odbiorze piłki, współpraca z zespołem, reakcje po zdobytych bramkach. On ma diabelską duszę. I dlatego z całej plejady młodych utalentowanych, właśnie jego chciałbym widzieć na OT. On jest jak Vidic czy Rooney Smile

I o ile przejście Beznemy czy Berbatova czy Klaasa do jakiegokolwiek klubu mi powiewa, to nie zniósłbym myśli, że mógłby on wzmocnić rywali z PL


Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik? - paolo - 15-03-2008 22:42

Temat Benzemy już uznaliśmy chyba za zamknięty --> przedłużył swój kontrakt z Lyonem. Berbatov... gra jak Zlatan Ibrahimovic i stał się gwiazdą, czyli ławka w United by go nie zadowoliła, podobnie jak Klaasa i Sergio. Ja tam liczę na MANUcho albo tego młodego z akademii.


Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik? - darko404 - 18-03-2008 16:04

Moim zdaniem przydałby sie jeszcze jeden napastnik. Cóż z tego że jest Saha jak on co chwile łapie kontuzje i przez to nie gra Sad Jak narazie jest Rooney i Teves , którzy są świetną parą do ataku Big Grin Jednak różnie może być i przydałby sie jakiś trzeci napastnik np. Eto'o lub Henry Big Grin Moim zdaniem byłoby to duże wzmocnienie dla MU Smile


Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik? - Lukas - 20-03-2008 16:41

Pogromca napisał(a):
Stefan1555 napisał(a):Dimitar również, może uda nam się go w lecie zakupić ? oby tak.

Po co? Do tej pory nie mamy najmniejszych problemów ze strzelaniem bramek, jest Roo i Tevez, przyjdzie genialny Manucho, że o Ronaldo nie wspomnę. Z doświadczenia wiem, że Manchester gra znacznie lepiej bez rasowego snajpera.

Jest w tym dużo prawdy, ale nie wiadomo czy Manucho będzie genialny (choć nie ukrywam że i ja wiąże z nim spore nadzieje). A i zapomniałeś o naszym Saha- jak jest w formie to naprawdę wielki skarb Wink jeżeli go sprzedamy po sezonie to warto byłoby zaopatrzyć się jeszcze w jednego napadziora, ale nie taką gwiazdeczkę która strzela focha po każdym posadzeniu go na ławkę. Co do tego rasowego snajpera to też się zgadzam- także Huntelaar IMO odpada


Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik? - bartez - 20-03-2008 18:29

Cytat:Po co? Do tej pory nie mamy najmniejszych problemów ze strzelaniem bramek, jest Roo i Tevez, przyjdzie genialny Manucho, że o Ronaldo nie wspomnę. Z doświadczenia wiem, że Manchester gra znacznie lepiej bez rasowego snajpera.
Zgodzę się z Tobą z tym że nie ma problemów ze strzelaniem goli ale napastnik jest potrzebny na gwałt pomimo tego że mamy wspaniałego Rooneya, Teveza, Sahę ( wiesz co z nim ciągle jest... ), Manucho ( zapowiada się na dobrego napastnika ale to jest WIELKA niewiadoma, może skończyć jak Dong ) oraz kilku młodych wychowanków. Saha raczej odejdzie, więc kupno jest nieuniknione...


Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik? - Miko - 20-03-2008 19:02

Stefan1555 napisał(a):Manucho ( zapowiada się na dobrego napastnika ale to jest WIELKA niewiadoma, może skończyć jak Dong )
Dong nie ogrywa się w Panathinaikosie Ateny Wink

Wiadomo, że Rooney, Tevez i Saha ( zdrowy przede wszystkim ) są to nasze główne armaty ale nie wiadomo właśnie co będzie z Francuzem, jeśli zostanie sprzedany to trzeba kupić nowego napadziora lub... kogoś z akademii ?


Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik? - sebos_krk - 20-03-2008 20:08

Stefan1555 napisał(a):Manucho ( zapowiada się na dobrego napastnika ale to jest WIELKA niewiadoma, może skończyć jak Dong
Dlaczego ciągle jakiegokolwiek napastnika porównujecie do Donga? Ja po jednym dwóch meczach widzę, że jest pięć razy lepszy od chińczyka. Kupiliśmy Manucho, bo potrafi grać w piłkę i tylko od niego zależy w jakim stopniu zaistnieje w United.
Stefan1555 napisał(a):Saha raczej odejdzie, więc kupno jest nieuniknione...
Jak przestaną go w końcu prześladować kontuzję to Ferguson nawet nie pomyśli o jego sprzedaży.


Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik? - bartez - 20-03-2008 21:08

Cytat:Dlaczego ciągle jakiegokolwiek napastnika porównujecie do Donga?
Broń Boże, ja go nie porównuję go do Chińczyka tylko mówię że może tak skończyć jak Dong czyli gra w rezerwach... czego mu absolutnie nie życzę, wręcz przeciwnie.
A co do Sahy to właśnie bardzo bym chciał aby przestały go prześladować te kontuzje, bo jeśli nie przestaną to sprzedanie go będzie jedynym rozsądnym rozwiązaniem.


Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik? - Miko - 21-03-2008 17:44

Pogromca napisał(a):Welbeck

Zdobył hattricka w meczu rezerw z ManCity Wink Jak mój poprzednik także bym chciał Welbeck'a w kadrze United. Od pewnego czasu nikt nie zadomowił z akademii w składzie bądź na rezerwie.
Prawy obrońca poszukiwany, Gary może zagra kilka spotkań w barwach United jeszcze w tym sezonie w Premiership. Nie można przecież kombinować z O'Shea'em, a Brown raczej nie zostanie w United :?


Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik? - paolo - 28-03-2008 19:08

mufc.pl napisał(a):Cel transferowy Manchesteru United i Tottenhamu, Luis Fabiano, jest bliski opuszczenia zespołu Sevilli. Istnieje coraz większa szansa na to, że Brazylijczyk wzmocni jeden z angielskich zespołów już w nadchodzącym oknie transferowym po tym, jak napastnik wyraził chęć gry na Wyspach.

Fabiano bardzo dobrze spisuje się w lidze hiszpańskiej, gdzie jest jednym z najlepszych strzelców w obecnym sezonie. 27-latek wyceniany jest na 12 milionów funtów i niewykluczone, że jeden z zainteresowanych, angielskich zespołów wyłoży taką kwotę za bramkostrzelnego napastnika.

"To wspaniałe, że kluby z Anglii interesują się mną. Chętnie przeniósłbym się na Wyspy, ponieważ liga angielska jest znakomita" - przyznał zawodnik Sevilli.

Tottenham ma przecież Defoe, Berbatova, Keane'a, Benta... Po co im 5 dobry napastnik? Za to w United przydałby się bardzo, ale oczywiście pozostaje pytanie, czy interesuje go grzanie ławki?


Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik? - Miko - 28-03-2008 19:19

paolo napisał(a):Defoe
paolo, Defoe gra w Portsmouth. A Fabiano mógłby zawitać na White Hart Lane ze względu, że trenerem jest Juande Ramos czyli jego były trener klubowy Wink Sevilla gra już gorzej, a gra na Wyspach Brytyjskich jest z pewnością bardzo interesująca dla takiego piłkarza.


Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik? - sebos_krk - 29-03-2008 11:05

A Bent w sumie nie za bardzo się w Spurs sprawdził, więc sytuacja z napastnikami wcale nie musi być tak różowa.


Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik? - Lukas - 29-03-2008 11:42

Pogromca napisał(a):
paolo napisał(a):Po co im 5 dobry napastnik?

Miko napisał(a):paolo, Defoe gra w Portsmouth

Poza tym Berbatov - co jest całkiem prawdopodobne - może odejść Wink .
Jeżeli Berba odejdzie to jestem pewien że Ramos wyrazi swoje zainteresowanie Fabiano. Ale czy sam zawodnik zechciałby wrócić pod skrzydła swojego dawnego trenera? Może chce spróbować czegoś innego z innym "kołczem". Druga sprawa nie wiadomo czy sprawdziłby się na wyspach. Mi co raz częściej chodzi po głowie Wellbeck tudzież Campbell Wink


Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik? - Oskar - 05-04-2008 18:59

Myślę, że jest potrzebny i to bardzo. Nasi napastnicy strzelają ostatnio niewiele bramek. Rooney i Tevez pracują za dwóch, wszędzie ich pełno, ale mimo wszystko powinni trafiać do siatki rywali częściej. Saha to wiadomo, wiecznie kontuzjowany, nie ma co zbyt na niego liczyć. Tak jak mówiłem w innym temacie: Huntelaar powinien trafić na Old Trafford.