Redcafe.pl - Manchester United Forum
Muzyka - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Archiwum (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Archiwum tematów (/forumdisplay.php?fid=27)
+---- Dział: Archiwum ogólne (/forumdisplay.php?fid=32)
+---- Wątek: Muzyka (/showthread.php?tid=253)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20


- Wojtek3 - 01-05-2007 09:15

Pejter napisał(a):Nie mam i nie zamierzam korzystać. Kupuję tylko oryginalne płyty.

Ale nie korzystasz i kupujesz oryginalne płyty bo lubisz czy dlatego, że boisz sie władz i chcesz być porządnym obywatelem ? :wink:


- Pejter - 01-05-2007 09:17

Opcja z władzami odpada - nie boję się.

Kupuję oryginalne płyty, bo lubię i wolę mieć tylko takie, uczciwie kupione niż setki mp3 na kompie. Podobnie rzecz ma się z grami (których nie kupuję prawie w ogóle), programami itd.


- Ciampel - 01-05-2007 09:23

Kupuje sobie tylko naprawdę dobre płytki, które jeszcze przed premierą zapowiadają się na świetne albumy. Chociażby Peją nie pogardzę. W dzisiejszej dobie internetu, mp3 etc. wykonawcy coraz mniej zarabiają, bo wszystko rozchodzi się w sieci migiem i w sumie nie ma się co dziwić.

Wojtek, też czekasz na solówkę Sokoła? 8)

Btw. Zashi nie edytuj moich uwag, specjalnie zaznaczam błędy na czerwono, żeby w końcu wam to weszło do głowy.


- Wojtek3 - 01-05-2007 10:39

Pejter napisał(a):uczciwie kupione niż setki mp3 na kompie.

Czyli jednak musi być coś na rzeczy Wink Wygląda na to, że jestes uczciwy jak nikt inny, gratuluje Wink

Jedyna oryginalna płyta jaką kupiłem to pierwsza płyta Puffa Daddeg'o jeszcze z kawałkami Evans i ś.p Notorious'a B.I.G... 65 zł 8)

Ciampel napisał(a):Wojtek, też czekasz na solówkę Sokoła?

A wiesz, że nie Tongue Ostatnio to czekałem na nowy teledysk Rihanny...


- Gracek_11 - 01-05-2007 10:50

A Manewry Mixtape słyszeli Wy?

Płytka całkiem całkiem, aczkolwiek bardziej wyczekuję na Operację Kocia Karma - Killaz Group i na jesieni solówkę Gurala :wink:


Ciampel napisał(a):Wojtek, też czekasz na solówkę Sokoła?

A kiedy ma być :?: 8)


- Pejter - 01-05-2007 10:53

Wojtek3 napisał(a):Czyli jednak musi być coś na rzeczy

Tak, jest coś na rzeczy, ale nie to, że się boję władzy, tak jak to określiłeś, tylko to, że chcę być uczciwy. Dla mnie piractwo to zwykła kradzież, a kraść nie zamierzam.


- Wojtek3 - 01-05-2007 12:48

Pejter napisał(a):Tak, jest coś na rzeczy, ale nie to, że się boję władzy, tak jak to określiłeś, tylko to, że chcę być uczciwy. Dla mnie piractwo to zwykła kradzież, a kraść nie zamierzam.

A, że tak spytam z czystej ciekawości, nigdy nie pobrałeś z neta nielegalnej mp3 ? :wink:


- Pejter - 01-05-2007 12:50

Kiedyś pobierałem, od ponad roku przestałem i już tego nie robię.


- Ciampel - 01-05-2007 19:20

Gracek_11 napisał(a):A kiedy ma być :?: 8)

A zapomniałbym i o Gracku, którego produkcje ze świata hip hopu też interesują 8)

Mówią o czerwcu, zresztą Jędker też ma wydać solowy krążek, nawet pojawił się już singiel i do tego teledysk. Cóż, Sokoła lubie posłuchać, bo ma dobre, życiowe teksty i niezły przekaz, może flow całego składu WWO nie umywa się do co poniektórych grup, ale w przekroju całości chyba są najlepsi, stąd też nader ochocze oczekiwanie.

Jak ktoś chce sobie "powyginać uszy", to polecam Trzeci Wymiar, a w szczególności Szada. Zresztą Gracek coś o tym wie.


- Kuba_^^ - 06-05-2007 23:28

Przesłuchałem sobie nową płytę Linkin Park "Minutes To Midnight". Muszę powiedzieć, że po pierwszym przesłuchaniu mam wrażenie, że chłopacy jakoś mało się postarali. Po takej długiej przerwie myślałem, że będzie coś lepszego. Spokojne piosenki, mało ostrej muzyki, jaką grali do tej pory. Jednak ta płyta w sobie coś ma, jest na niej kilka dobrych utworów, szczególnie:

Wake
What I've Done
No More Sollow
Given Up
Bleed It Out

Za mało zdecydowanie rapu Mike'a moim zdaniem... Ale cóż, jakoś słucham i jakoś zaczyna mi się powoli podobać Smile


- Zashi - 07-05-2007 10:52

Niedługo jedny z wiekszych kiczów w swiecie muzyki, czyli Eurowizja. Zdecydowana wiekszosc prezentacji jest do niczego - nieraz zdarza sie tylko cos naprawde dobrego lub cos co wpada w ucho - jak utwor bodajze grupy z Litwy: "We Are The Winners of Eurovision" Smile To była ciekawe Wink

Mamy paradoks...Polska bedzie reprezentowana przez ... The Jet Set, czyli Rosjanke i Anglika. Co jest? A gdzie Polacy...?


- Pejter - 07-05-2007 12:21

Zashi napisał(a):The Jet Set, czyli Rosjanke i Anglika. Co jest? A gdzie Polacy...?

O ile się nie mylę to ta Rosjanka (Sasha chyba) ma jakieś związki z Polską. Rodzice, czy coś, nie wiem, nie interesuję się aż tak bardzo.

Ta ich piosenka nie za bardzo mi się podoba. Zdecydowanie lepsza była chociażby "How many people".


- Wojtek3 - 07-05-2007 12:55

Dajcie spokój ten cały Jet Set to jedno jakieś wielkie nieporozumienie, które próbuje nawiązać do wielkich amerykanskich wykonawców tego typu muzyki :lol: Wychodzi im całkiem źle, ale to Eurowizja, co roku grają kaszane, o Polakach nie mówiąc. Oczywiście komuś może sie podobać, nie mówie, ze nie...

Mi sie 3-4 lata temu podobała piosenka Cypru, jednak juz nie pamietam szczegółów...


- Kuba_^^ - 07-05-2007 13:00

Ja również myślę, że na tej Eurowizji nic nie zaprezentujemy, zawsze Polska dostawało mało punktów, więc teraz z pewnością będzie tak samo, choć może jakimś cudem ludziom się piosenka spodoba, lecz bardzo wątpię. Muzyka The Jet Set nie leży mi, nie lubię takiego stylu. Będę oglądał, ale z nadzieją, że inne kraje coś fajnego zaśpiewają...


- Valverde - 08-05-2007 20:37

A ja ostatnio wróciłem do zespołów, o których nieco zapomniałem. Mianowicie, The Clash i Ramones. Stary, dobry punk Smile Klasyka, cudo. Każda płyta ( raczej kaseta Smile) warta przesłuchania, aż ciężko wybrać mi tę ulubioną. Ale oczywiście w kąt nie rzuciłem Slayera, Nirvany czy Red Hotów. Lista na empeku już od miesięcy jest bardzo stała, to samo w winampie. Z polskich rzeczy, z dyskografią Dżemu już gruntownie się zapoznałem, jestem w trakcie przerabiania Dezertera. Ostatnio mój historyk (stary metal kurde 8) ) polecił mi parę kapel, w najbliższym czasie się zapoznam.