Redcafe.pl - Manchester United Forum
Czy potrzebny nam kolejny napastnik? - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Archiwum (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Archiwum tematów (/forumdisplay.php?fid=27)
+---- Dział: Archiwum ogólne (/forumdisplay.php?fid=32)
+---- Wątek: Czy potrzebny nam kolejny napastnik? (/showthread.php?tid=19)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32


Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik? - Rudii - 17-05-2008 12:33

Cytat:Vincenco Iaquinta został wystawiony na listę transferową przez Juventus. Włoch spisywał się znakomicie i strzelał sporo bramek, ale często zaczynał mecze z ławki, gdyż drugą młodość przeżywali Del Piero i Trezeguet. Iaquinta to dosyć bramkostrzelny i solidny napastnik, może SAF się nim zainteresuje? Zwłaszcza, że Juve nie będzie oczekiwać jakiejś wielkiej kasy za niego. Co myślicie o transferze tego zawodnika do United?

Ja nie jestem za jego kupnem. Jest troche wiekowym graczem co najwyżej może być zmiennikiem Teveza i Rooneya. Na pewno nie zagrozi ich pozycji. Jeśli już mamy kupić napastnika to jakiegoś młodszego, który w przyszłości będzie następcą Teveza, a teraz będzie tak zwanym jokerem.


Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik? - deren - 17-05-2008 22:19

Ja jestem za tym żeby dać szansę wychowankom albo kupić jakiegoś młodego zawodnika tak jak to napisał Rudii.


Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik? - sebos_krk - 18-05-2008 08:33

Bardzo ciekawy piłkarz. Zaledwie 23-letni Bafetimbi Gomis grający w St. Etienne. Ponieważ ten klub jest mi bliski interesuje się dokładniej poczynaniami zielonych i przyznam, że senegalczyk z francuskim paszportem jest naprawdę godny uwagi. W tym sezonie 16 bramek w Ligue 1.


Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik? - sacrum89 - 18-05-2008 22:04

L. Saha szkoda go bardzo ale uważam że jego czas sie skończył cóz takie życie. Manucho?owszem należy dać mu szanse i mysle ze o takiego napastnika chodzi Fergusonowi ale niewątpliwie potrzebny jest klasowy 3 napastnik., Tylko pytanie czy obyty z Anglią Berbatov? Nie było by to złe posuniecie ale rynek obfituje w wielu piłkarzy no i powiedzmy sobie szczerze Ferguson juz nie raz nas zaskakiwał i należy czekać P.S nie zapominajmy o Cambellu a Danny Welbecka jest jeszcze troche za młody lecz nie widze przeszkód aby dostał jakąś szanse:)Może w przyszłym sezonie będziemy mieli spokojnie 4-5 napastników i nie będziemy mieli obaw kto ma zagrac gdy zostaje 1.


Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik? - Lukas - 19-05-2008 11:14

manusite.pl napisał(a):Niewykluczone, iż latem na Old Trafford zawita Giuseppe Rossi. Aktualnie Włoch znajduje się w kręgu zainteresowań wielu klubów, aczkolwiek na razie nie wiadomo, czy zdecyduje się odejść z Hiszpanii.

Szkoleniowiec Villarealu Manuel Pellegrini na łamach prasy oświadczył, że zrobi wszystko, co w jego mocy, by zatrzymać Rossiego. Twierdzi również, iż Giuseppe miał olbrzymi wpływ na zajęcie przez Villareal drugiego miejsca na podwórku krajowych.

Natomiast Sir Alex Ferguson ciągle poluje na napastnika. Z tego co wiadomo, Manchester zostawił sobie klauzulę szybkiego ściągnięcia Włocha do siebie. Jednak o wszystkim zadecyduje sam piłkarz, ponieważ to on sam musi podjąć decyzję, czy chcę przeprowadzać się do Anglii, czy też pozostać w Hiszpanii.

"Muszę zatrzymać kluczowych zawodników, a Rossi do takich zalicza się. Jest to kluczowe zadanie, by liczyć się w przyszłym sezonie w walce o mistrzostwo kraju" - mówi Pellegrini.

"Pracuje w świetnym klubie, latem do drużyny postaram się ściągnąć także świetnych graczy. Natomiast naszą intencją nie jest sprzedaż piłkarzy, lecz wzmacnianie kadry" - zakończył szkoleniowiec.
To jest na pewno plotka. Rossi bardzo dobrze pokazał się w swoim pierwszym sezonie w Hiszpanii, ale nie wierzę że SAF zechce go już sprowadzić z powrotem...Z resztą pewnie sam Włoch nie zechce jeszcze powrócić w szeregi Red Devils


Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik? - Oskar - 25-05-2008 10:13

Według The Mirror, SAF chciał kupić...Henry'ego... Nie wyobrażam sobie, by ktoś kto strzelał gole dla Arsenalu, mógłby robić to dla United i na odwrót. Mam nadzieję, że to zwykła plotka...


Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik? - dawe237 - 27-05-2008 14:02

Oskar napisał(a):Według The Mirror, SAF chciał kupić...Henry'ego... Nie wyobrażam sobie, by ktoś kto strzelał gole dla Arsenalu, mógłby robić to dla United i na odwrót. Mam nadzieję, że to zwykła plotka...

To jest plotka na 1000000% sam Henry nie przydałby do MU, nikt by go tu nie chciał..
//
A co do tematu to na chwile obecną uważam że jest potrzebnych 2 napastników: 1szy doświadczony typu Berbatova oraz 2gi młodszy i głodny sukcesy może Benzema lub Huntelaar.

Oczywiście jeśli F.Cambell nie wróci z Hull City lub będzie słabo sie prezentował oraz D.Welbeck nic nie bedzie pokazywał

Nie pisz dwóch postów pod rząd w krótkim czasie i staraj się pisać poprawnie po polsku. // paolo


Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik? - Rafcio - 27-05-2008 16:02

Cytat:A co do tematu to na chwile obecną uważam że jest potrzebnych 2 napastników: 1szy doświadczony typu Berbatova oraz 2gi młodszy i głodny sukcesy może Benzema lub Huntelaar.

Tak, Benzema przyjdzie po to żeby byc czwartym napastnikiem <lol>

A gdyby Cambell i Welbeck mieli zaistnieć w pierwszym składzie to zaistnieliby w tym sezonie. Skoro SAF wolał czasem stawiac w ataku na słabo spisującego się Giggsa niż na młodego i ponoc wielce zdolnego Welbecka to coś tu jest nie tak Tongue


Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik? - dawe237 - 27-05-2008 18:14

w sumie masz racje...
1szym powienien być ktoś z trójki Benzema Huntelaar Berbatov
2gi jakiś młody... ale w sumie mamy Manucho i wyżej wspomniana dwójke, wiec młodkos może być zbędny Tongue


Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik? - sebos_krk - 27-05-2008 19:05

dawe237 napisał(a):To jest plotka na 1000000% sam Henry nie przydałby do MU, nikt by go tu nie chciał..
Właśnie ktoś taki umiejący sam, jedną akcją rozstrzygnąć losy spotkania byłby dla United idealny. Co prawda wyniki przemawiają nad tym składem co mamy i rzadko w tym sezonie były mecze, gdy raziliśmy niemocą, jednak nie zawsze tak wszystko musi się udawać. Henry w Anglii, a Henry w Hiszpanii to dwaj inni piłkarze. Jeśli tylko Ferguson nie pozwoliłby na to, aby cała gra zaczęła się na nim opierać jak w Arsenalu to biorę go w ciemno. Choć oczywiście to plotka, więc nie sądzę, aby temat powrócił.


Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik? - paolo - 27-05-2008 21:01

sebos_krk napisał(a):Właśnie ktoś taki umiejący sam, jedną akcją rozstrzygnąć losy spotkania byłby dla United idealny.

Zgadzam się. Na początku sezonu było bardzo emocjonująco, wiele niewykorzystanych sytuacji, również tych 100%. Brakuje nam takiego kogoś, ale na ławkę nie wysłałbym ani Carlosa, ani Wayne'a, znowu 4-3-3 nie pasuje do United. Dlatego jestem dalej tego samego zdania. Potrzebny napastnik: utalentowany, młody i w miarę możliwości Anglik. Oczywiście w pierwszej kolejności trzeba postawić na naszych wypożyczonych zawodników. Nani w następnym sezonie może być w roli takiego jokera, lubi akcje ofensywne.

Wrzutka i wykończenie lewego pomocnika - Parka/Naniego to powinien być plan na kolejny sezon i to powinni ćwiczyć ci zawodnicy w okresie przygotowawczym. Wtedy będziemy oglądać powtórki akcji Scholesa, Browna i Ronaldo z Chelsea.

Co do samego Henry'ego, to jestem pewien, iż nie chciałby grać w trykocie Czerwonych Diabłów. Wspominał w wywiadach przed meczem z Barceloną, że jego marzeniem jest strzelić nam gola, "odegrać się za czasy mojej gry w Arsenalu". Nie ma po co robić sobie nadziei.


Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik? - sebos_krk - 02-06-2008 13:40

Cytat:Jak donosi prasa, zarząd Manchesteru United przygotował ofertę za napastnika Lyonu, Karima Benzemę. Francuz miałby przybyć na Old Trafford za 30 milionów funtów.

Podobno to właśnie młody napastnik jest numerem jeden na liście transferowej Sir Alexa Fergusona. Szkot jest w stanie wydać każdą kwotę na tego zawodnika.

Nikt nie ukrywa, że Benzema miałby zająć miejsce trapionego urazami rodaka, 29-letniego Louisa Sahy.



Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik? - Rafcio - 02-06-2008 14:43

Popłakałbym się ze szczęścia chyba

Masz źródło jaka prasa?


Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik? - paolo - 02-06-2008 14:55

Rafcio napisał(a):Popłakałbym się ze szczęścia chyba

Masz źródło jaka prasa?

<a class="postlink" href="http://manusite.pl/index.php?co=aktualnosci&id=12131">http://manusite.pl/index.php?co=aktualnosci&id=12131</a>

Źródło: Manchester Evening News


Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik? - bartez - 02-06-2008 15:13

Tylko zobaczcie co będzie jak przyjdzie do nas kolejna gwiazda ? Wątpię żeby przyszedł za tak wielką kasę po to żeby grzać ławę. Ja oczywiście byłbym bardzo zadowolony jeśli przyszedłby on lub Berba, Hunter... ale może być duży kłopot z grą tych wszystkich w 1 "11".