Redcafe.pl - Manchester United Forum
Pre-season Tour 2012/2013 - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Archiwum (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Archiwum tematów (/forumdisplay.php?fid=27)
+---- Dział: Sezon 2012/2013 (/forumdisplay.php?fid=53)
+---- Wątek: Pre-season Tour 2012/2013 (/showthread.php?tid=1256)

Strony: 1 2 3 4


Pre-season Tour 2012/2013 - Foster - 16-07-2012 12:06

[Obrazek: 10rk4yt.jpg]


Manchester United okres przygotowawczy do sezonu 2012/13 spędzi w RPA, a następnie wróci do Europy by rozegrać spotkania kolejno w Norwegii, Szwecji i Niemczech. Podopieczni sir Aleksa Fergusona wyruszą do RPA by rozegrać 3 spotkania kontrolne. Przed dwoma laty jak i przed rokiem topic tętnił życiem i nie jeden fan Man United zamieszkujący kraj położony nad Wisłą robił wszystko aby ujrzeć Czerwone Diabły w akcji. Niech i w tym roku będzie podobnie!

Terminarz sparingów:

18 July
Manchester United vs Amazulu FC
South Africa, Durban

21 July
Manchester United vs Ajax Cape Town
South Africa, Cape Town

25 July
Manchester United vs Shanghai Shenhua
China, Shanghai

5 August
Manchester United vs Valerenga
Norway, Oslo

8 August
Manchester United vs Barcelona
Sweden, Gothenburg

11 August
Manchester United vs Hannover 96
Germany, Hanover

Kadra na tournée:

Bramkarze: Lindegaard, Amos, Johnstone
Obrońcy: Ferdinand, Veselí, Vermijl, Wootton, Blackett
Pomocnicy: Valencia, Anderson, Carrick, Scholes, Powell, Kagawa, Bébé, Tunnicliffe, Lingard, Brady, Petrucci
Napastnicy: Berbatow, Chicharito, Macheda.

Jak będzie tym razem? Jak będzie wyglądała gra Manchesteru United? Jak zaprezentują się nowe nabytki?
Zapraszamy do dyskusji!



Re: Pre-season Tour 2012/2013 - Hubson - 16-07-2012 13:13

Berbatov zagra jakiś pożegnalny mecz może chociaż nie zdziwiłbym się gdyby Kiko bardziej pasował do koncecji meczów w Tournee.

W sumie jak jest tylko 2(3) napastników no to pewnie będziemy wychodzić jednym napastnikiem. Kiedy dochodzi reszta składu ;>??


Re: Pre-season Tour 2012/2013 - KARTONick - 16-07-2012 13:26

Czemu temat o Tourze, który napisałem został usunięty i mieliśmy pisać w innym? o_O
Bo początkowo zakładaliśmy, że będziemy o tym pisać w innym temacie. Ostatecznie jednak jak rok temu został założony nowy temat / Foster

Dwa spotkania mnie szczególnie interesują - z Barcelona oczywiście i z Szanghajem. Znowu zobaczymy Drogbę i Anelke z jednym teamie Tongue
Mam nadzieję, że FCB wystawi słabszy skład, żeby były równe szanse?
No i myślę, że jednak nie trzeba będzie zrywać nocek, bo nie gramy w Ameryce Tongue


Re: Pre-season Tour 2012/2013 - Cepilek - 16-07-2012 13:32

Kagawe i Petrucciego chyba można by zaliczyć do napastników, chociaż Davide może grać głębiej. Liczę na dobrą dyspozycje tej dwójki jak i chciałbym by Blackett i Lingard się dobrze zaprezentowali a i żeby Powell nas bardzo pozytywnie zaskoczył.

Patrząc na liczbę obrońców czuję Valencie w obronie.


Re: Pre-season Tour 2012/2013 - Tomek91 - 16-07-2012 15:57

Nie planuje ktoś czasem wybrać się na mecz z Hanoverem? W sumie nie jest aż tak daleko, a bilety spokojnie można dostać.


Re: Pre-season Tour 2012/2013 - Foster - 16-07-2012 16:01

Zastanawiałem się nad tym, bo będę w Niemczech w pracy do ok 8/9 września. Jednak ja będę w południowej części i będę miał ponad 600 km, więc chyba raczej będę musiał odpuścić. A wiesz Tomek, po ile idą bilety?


Re: Pre-season Tour 2012/2013 - Mubinio - 16-07-2012 16:07

A wiesz, po ile bilety i jak tam dojechać (pociąg, autobus, koszty itd.)?


Re: Pre-season Tour 2012/2013 - Jaroldz - 16-07-2012 19:01

Jakby ktoś chciał jechać na mecz United do Niemiec, to tutaj jest stronka, gdzie można kupić bilet na mecz z Hannoverem 96:

<a class="postlink" href="http://www.eventimsports.de/shop/11/259775/259825/areaview">http://www.eventimsports.de/shop/11/259 ... 5/areaview</a>


Re: Pre-season Tour 2012/2013 - Tomek91 - 16-07-2012 21:11

Rzuciłem tak luźno pytanie, bo wydaje mi się to interesującą opcją wypad na taki mecz, kilka lat temu pamiętam, że na mecz z Bayernem w ramach meczów przedsezonowych kilka osób stąd się dogadywało. Z Warszawy do Hannoveru można dostać się pociągiem z przesiadką w Berlinie, podróż trwa około 7-8 godzin, tylko nie mogę znaleźć informacji dotyczących ceny. Chętnie bym się wybrał, tylko pomyślałem, że w kupie raźniej Wink


Re: Pre-season Tour 2012/2013 - Lasq - 16-07-2012 22:53

Na mecz jedzie spora ekipa z MUSC PL (na tą chwilę 38 osób) + ekipa z Poznańskiej Wiary MU (też około 35-40 osób) + jacyś ludzie z musc.pl w sile 20-30 osób (nie wiem dokładnie więc niech mnie ktoś poprawi). Zarówno MUSC PL jak i PWMU mają bilety na sektory N1 i N2, nie wiem jak musc.pl. Niestety tanie bilety (15 euro) na te sektory już się skończyły, zostały tylko te za 32 euro wzwyż.


Re: Pre-season Tour 2012/2013 - Tomek91 - 17-07-2012 00:16

A nie miałbyś może namiarów do kogoś, kto miałby zamiar wyjeżdżać na mecz z Warszawy. Byłbym dozgonnie wdzięczny Wink


Re: Pre-season Tour 2012/2013 - Lasq - 17-07-2012 19:47

Od nas cała ekipa jedzie autokarem więc nie bardzo. Ale jak chcesz to mogę Ci podać kontakt do kogoś z Warszawy.


Re: Pre-season Tour 2012/2013 - Jaroldz - 17-07-2012 20:35

Cytat:"Widzowie CANAL+ HD i CANAL+ SPORT HD oczekują od nas transmisji najwyższej jakości. Niestety producent sygnału meczów Man Utd w RPA nie realizuje transmisji w HD. Dlatego zrezygnowaliśmy z tych relacji. Już niebawem pokażemy natomiast transmisję innych meczów angielskich drużyn, w tym 27.07 Arsenal-Manchester City, a 8.08 Barcelona-Manchester Utd."

Polecieli w chuja. Jakby chcieli, to pokazaliby te mecze bez jakości HD. Musiało im się widocznie jednak nie opłacać pokazywać meczów...


Re: Pre-season Tour 2012/2013 - Tomek91 - 17-07-2012 21:10

Lasq, przede wszystkim chciałbym dopytać się kogoś bardziej doświadczonego w zagraniczne wypady na mecze o kilka spraw. Chodziłoby mi głównie o transport, wyczaiłem jakiś pociąg bezpośredni z Wawy do Hanoweru, tylko jakoś ceny nie mogłem znaleźć. W tych sprawach jestem kompletnie zielony i przydałoby mi się kilka cennych rad Wink


Re: Pre-season Tour 2012/2013 - RedLucas - 18-07-2012 21:22

Ahhh, świetnie było znów zobaczyć Diabły. Bardzo fajnie oglądało się pierwszą połowę, miażdżąca przewaga, druga część już dużo wolniejsza i słaba w naszym wykonaniu.

Może najpierw o plusach, a te na pewno należy postawić przy nazwisku Lingard, Petrucci oraz oczywiście Scholes, Berbatow i Ferdinand. Na swoim poziomie również Carrick. O weteranach pisać nie będę, bo nas przyzwyczaili do takiej gry, skrobnę nieco o młodych. Lingard? Ogromny ma potencjał chłopak, wspaniała technika, łatwość w operowaniu piłką, lubi grę kombinacyjną, do tego szybki. Przydałoby mu się wypożyczenie do CH, nabrać trochę masy i od przyszłego sezonu mógłby zacząć pogrywać ogony Wink

Jeśli chodzi o Włocha, to moim zdaniem gość jest już gotowy na grę w pierwszym zespole. Ofc nie powinien jeszcze odgrywać jeszcze jakiejś wiodącej roli, ale te 15-20 spotkań mógłby rozegrać. Z tym, że nie znajdziemy dla niego raczej miejsca w 442, ale coś mi się wydaje, że rezygnujemy w tym sezonie z tego ustawienia Wink

Nic szczególnego na pewno nie pokazali młodzi w obronie, czyli Wooton, Brady i ten na prawej xD Ale tego raczej można było się spodziewać. Gorzej jest z kolejnymi na mojej czarnej liście Smile Bowiem Gruby dał naprawdę słabą zmianę, nie wniósł nic do gry, a miał z 4 straty no i zdecydowanie najsłabszy na placu - Chicha. Tragiczny był, jakby go z wakacji ściągnęli i kazali grać. Miał dwie setki, które dwa lata temu wykorzystywał z zamkniętymi oczami, do tego nadal nie widać żadnej poprawy w zagadnieniu "technika użytkowa". No cóż czekamy na kolejne mecze! Wink