Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pre-season Tour 2012/2013
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #1
Pre-season Tour 2012/2013
[Obrazek: 10rk4yt.jpg]


Manchester United okres przygotowawczy do sezonu 2012/13 spędzi w RPA, a następnie wróci do Europy by rozegrać spotkania kolejno w Norwegii, Szwecji i Niemczech. Podopieczni sir Aleksa Fergusona wyruszą do RPA by rozegrać 3 spotkania kontrolne. Przed dwoma laty jak i przed rokiem topic tętnił życiem i nie jeden fan Man United zamieszkujący kraj położony nad Wisłą robił wszystko aby ujrzeć Czerwone Diabły w akcji. Niech i w tym roku będzie podobnie!

Terminarz sparingów:

18 July
Manchester United vs Amazulu FC
South Africa, Durban

21 July
Manchester United vs Ajax Cape Town
South Africa, Cape Town

25 July
Manchester United vs Shanghai Shenhua
China, Shanghai

5 August
Manchester United vs Valerenga
Norway, Oslo

8 August
Manchester United vs Barcelona
Sweden, Gothenburg

11 August
Manchester United vs Hannover 96
Germany, Hanover

Kadra na tournée:

Bramkarze: Lindegaard, Amos, Johnstone
Obrońcy: Ferdinand, Veselí, Vermijl, Wootton, Blackett
Pomocnicy: Valencia, Anderson, Carrick, Scholes, Powell, Kagawa, Bébé, Tunnicliffe, Lingard, Brady, Petrucci
Napastnicy: Berbatow, Chicharito, Macheda.

Jak będzie tym razem? Jak będzie wyglądała gra Manchesteru United? Jak zaprezentują się nowe nabytki?
Zapraszamy do dyskusji!



Mój Blog: Pod presją czasu
16-07-2012 12:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #2
Re: Pre-season Tour 2012/2013
Berbatov zagra jakiś pożegnalny mecz może chociaż nie zdziwiłbym się gdyby Kiko bardziej pasował do koncecji meczów w Tournee.

W sumie jak jest tylko 2(3) napastników no to pewnie będziemy wychodzić jednym napastnikiem. Kiedy dochodzi reszta składu ;>??
16-07-2012 13:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika
KARTONick Offline
MONARCHA
****

Liczba postów: 484
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 12
Post: #3
Re: Pre-season Tour 2012/2013
Czemu temat o Tourze, który napisałem został usunięty i mieliśmy pisać w innym? o_O
Bo początkowo zakładaliśmy, że będziemy o tym pisać w innym temacie. Ostatecznie jednak jak rok temu został założony nowy temat / Foster

Dwa spotkania mnie szczególnie interesują - z Barcelona oczywiście i z Szanghajem. Znowu zobaczymy Drogbę i Anelke z jednym teamie Tongue
Mam nadzieję, że FCB wystawi słabszy skład, żeby były równe szanse?
No i myślę, że jednak nie trzeba będzie zrywać nocek, bo nie gramy w Ameryce Tongue

Because… this is my legacy, legacy, heir...
This is my legacy, legacy, heir...
There’s no guarantee, it’s not up to me you can only see,
This is my legacy, legacyyy!
16-07-2012 13:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Cepilek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 862
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 14
Post: #4
Re: Pre-season Tour 2012/2013
Kagawe i Petrucciego chyba można by zaliczyć do napastników, chociaż Davide może grać głębiej. Liczę na dobrą dyspozycje tej dwójki jak i chciałbym by Blackett i Lingard się dobrze zaprezentowali a i żeby Powell nas bardzo pozytywnie zaskoczył.

Patrząc na liczbę obrońców czuję Valencie w obronie.
16-07-2012 13:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Tomek91 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,434
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 2
Post: #5
Re: Pre-season Tour 2012/2013
Nie planuje ktoś czasem wybrać się na mecz z Hanoverem? W sumie nie jest aż tak daleko, a bilety spokojnie można dostać.
16-07-2012 15:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #6
Re: Pre-season Tour 2012/2013
Zastanawiałem się nad tym, bo będę w Niemczech w pracy do ok 8/9 września. Jednak ja będę w południowej części i będę miał ponad 600 km, więc chyba raczej będę musiał odpuścić. A wiesz Tomek, po ile idą bilety?



Mój Blog: Pod presją czasu
16-07-2012 16:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mubinio Offline
jestę Scholsę.
*****

Liczba postów: 1,128
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 16
Post: #7
Re: Pre-season Tour 2012/2013
A wiesz, po ile bilety i jak tam dojechać (pociąg, autobus, koszty itd.)?

Mędrzec bez własnego zdania jest gorszy niż padlina.
16-07-2012 16:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #8
Re: Pre-season Tour 2012/2013
Jakby ktoś chciał jechać na mecz United do Niemiec, to tutaj jest stronka, gdzie można kupić bilet na mecz z Hannoverem 96:

http://www.eventimsports.de/shop/11/259 ... 5/areaview

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
16-07-2012 19:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Tomek91 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,434
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 2
Post: #9
Re: Pre-season Tour 2012/2013
Rzuciłem tak luźno pytanie, bo wydaje mi się to interesującą opcją wypad na taki mecz, kilka lat temu pamiętam, że na mecz z Bayernem w ramach meczów przedsezonowych kilka osób stąd się dogadywało. Z Warszawy do Hannoveru można dostać się pociągiem z przesiadką w Berlinie, podróż trwa około 7-8 godzin, tylko nie mogę znaleźć informacji dotyczących ceny. Chętnie bym się wybrał, tylko pomyślałem, że w kupie raźniej Wink
16-07-2012 21:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #10
Re: Pre-season Tour 2012/2013
Na mecz jedzie spora ekipa z MUSC PL (na tą chwilę 38 osób) + ekipa z Poznańskiej Wiary MU (też około 35-40 osób) + jacyś ludzie z musc.pl w sile 20-30 osób (nie wiem dokładnie więc niech mnie ktoś poprawi). Zarówno MUSC PL jak i PWMU mają bilety na sektory N1 i N2, nie wiem jak musc.pl. Niestety tanie bilety (15 euro) na te sektory już się skończyły, zostały tylko te za 32 euro wzwyż.

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
16-07-2012 22:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Tomek91 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,434
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 2
Post: #11
Re: Pre-season Tour 2012/2013
A nie miałbyś może namiarów do kogoś, kto miałby zamiar wyjeżdżać na mecz z Warszawy. Byłbym dozgonnie wdzięczny Wink
17-07-2012 00:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #12
Re: Pre-season Tour 2012/2013
Od nas cała ekipa jedzie autokarem więc nie bardzo. Ale jak chcesz to mogę Ci podać kontakt do kogoś z Warszawy.

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
17-07-2012 19:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #13
Re: Pre-season Tour 2012/2013
Cytat:"Widzowie CANAL+ HD i CANAL+ SPORT HD oczekują od nas transmisji najwyższej jakości. Niestety producent sygnału meczów Man Utd w RPA nie realizuje transmisji w HD. Dlatego zrezygnowaliśmy z tych relacji. Już niebawem pokażemy natomiast transmisję innych meczów angielskich drużyn, w tym 27.07 Arsenal-Manchester City, a 8.08 Barcelona-Manchester Utd."

Polecieli w chuja. Jakby chcieli, to pokazaliby te mecze bez jakości HD. Musiało im się widocznie jednak nie opłacać pokazywać meczów...

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
17-07-2012 20:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Tomek91 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,434
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 2
Post: #14
Re: Pre-season Tour 2012/2013
Lasq, przede wszystkim chciałbym dopytać się kogoś bardziej doświadczonego w zagraniczne wypady na mecze o kilka spraw. Chodziłoby mi głównie o transport, wyczaiłem jakiś pociąg bezpośredni z Wawy do Hanoweru, tylko jakoś ceny nie mogłem znaleźć. W tych sprawach jestem kompletnie zielony i przydałoby mi się kilka cennych rad Wink
17-07-2012 21:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #15
Re: Pre-season Tour 2012/2013
Ahhh, świetnie było znów zobaczyć Diabły. Bardzo fajnie oglądało się pierwszą połowę, miażdżąca przewaga, druga część już dużo wolniejsza i słaba w naszym wykonaniu.

Może najpierw o plusach, a te na pewno należy postawić przy nazwisku Lingard, Petrucci oraz oczywiście Scholes, Berbatow i Ferdinand. Na swoim poziomie również Carrick. O weteranach pisać nie będę, bo nas przyzwyczaili do takiej gry, skrobnę nieco o młodych. Lingard? Ogromny ma potencjał chłopak, wspaniała technika, łatwość w operowaniu piłką, lubi grę kombinacyjną, do tego szybki. Przydałoby mu się wypożyczenie do CH, nabrać trochę masy i od przyszłego sezonu mógłby zacząć pogrywać ogony Wink

Jeśli chodzi o Włocha, to moim zdaniem gość jest już gotowy na grę w pierwszym zespole. Ofc nie powinien jeszcze odgrywać jeszcze jakiejś wiodącej roli, ale te 15-20 spotkań mógłby rozegrać. Z tym, że nie znajdziemy dla niego raczej miejsca w 442, ale coś mi się wydaje, że rezygnujemy w tym sezonie z tego ustawienia Wink

Nic szczególnego na pewno nie pokazali młodzi w obronie, czyli Wooton, Brady i ten na prawej xD Ale tego raczej można było się spodziewać. Gorzej jest z kolejnymi na mojej czarnej liście Smile Bowiem Gruby dał naprawdę słabą zmianę, nie wniósł nic do gry, a miał z 4 straty no i zdecydowanie najsłabszy na placu - Chicha. Tragiczny był, jakby go z wakacji ściągnęli i kazali grać. Miał dwie setki, które dwa lata temu wykorzystywał z zamkniętymi oczami, do tego nadal nie widać żadnej poprawy w zagadnieniu "technika użytkowa". No cóż czekamy na kolejne mecze! Wink

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
18-07-2012 21:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości