Redcafe.pl - Manchester United Forum
Tenis (ziemny/stołowy) - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Sport (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Inne sporty (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Wątek: Tenis (ziemny/stołowy) (/showthread.php?tid=14)

Strony: 1 2 3 4 5


Tenis (ziemny/stołowy) - Anirin - 25-01-2008 22:26

Tak, tak, to już dzisiaj odbędzie się finał Australian Open. Sharapova - Ivanovic, Djokovic - Tsonga jutro... Zapowiada się bardzo ciekawie. Ja zacieram już rączki na finał panów. Tsonga wszystkich zaskoczył i nie zdziwiłbym się, gdyby wygrał z Serbem. Cóż, niedługo się przekonamy kto zostanie wielkim zwycięzcą, a kto przegranym. A co Wy o tym myślicie?


Re: Tenis - Anirin - 26-01-2008 12:30

No i Sharapova rozwaliła Ivanovic 7:5 6:3 Wink


Re: Tenis - Munky - 26-01-2008 13:05

Myślę ze Djokovic wygra. Sam fakt ze wygrał z Federerem da mu pewnie niezwykłą motywację. Poza tym, zwykle tacy nieznani zawodnicy którzy docierają do finału słabo sobie w nim radzą, wiadomo presja itp. Np 2003 rok Australian Open finał Andre Agassi vs. Rainer Schüttler 6-2, 6-2, 6-1 albo 2003 Roland Garros Juan Carlos Ferrero vs. Martin Verkerk 6-1, 6-3, 6-2 Wink


Re: Tenis - sebos_krk - 26-01-2008 13:31

Finał męzczyzn to może nie jest finał z cyklu Agassi- Sampras, ale przynajmniej wygra ktoś inny niż Federer. Wielka szansa dla obu tenisistów i może jednak ten Tsonga zrobi coś czego nikt nie mógł się spodziewać przed rozpoczęciem turnieju. Emocji zapewne nie zabraknie.


Re: Tenis - Anirin - 26-01-2008 15:48

Witaj Sebos, miło Cię widzieć. Wink No niby tutaj Djokovic jest faworytem, ale bym nie był taki pewny. Tsonga tutaj nieźle wymiata - chyba mu się coś pomyliło. Cóż zobaczymy, ale powtarzam, że nie byłbym bardzo zdziwiony, gdyby to Francuz wygrał. Co prawda oboje w półfinałach wyeliminowali b. dobrych zawodników, ale ten Tsonga może zrobić naprawdę coś godnego zapamiętania. Wink


Re: Tenis - bartez - 27-01-2008 11:59

Z początku Djokovic grał cienko ale teraz gra w swoim stylu i obecnie prowadzi z Tsongą.Liczę na zwycięstwo Serba Wink


Re: Tenis - likamari - 27-01-2008 16:13

no coś "Twój" serb wygrał... więc mogę cieszyć się razem z TobaWink


Tenis stołowy - Wojtas666 - 08-03-2008 08:18

Tenis stołowy zwany również ping-pongiem w której uczestniczą 2 (gra pojedyncza – singel) lub 4 osoby (gra podwójna – debel) polegający na odbijaniu piłeczki rakietką tak, by przeleciała nad siatką na drugą połowę stołu. Piłeczka musi uderzyć o stół tylko raz, niedozwolone jest odbijanie piłeczki z powietrza tak jak to ma miejsce w tenisie. Punkty przyznawane są za uderzenia, których przeciwnik nie odebrał. Tenis stołowy jest jedną z najpopularniejszych gier na świecie, biorąc pod uwagę liczbę zawodników uprawiających ten sport.

Tongue co sądzicie o tej wspaniałej grze Big Grin ja czasem lubię sobie zagrać. Ale mam w klasie kolegę co jeździ na zawody i nie mogę z nim wygrać...

http://www.youtube.com/watch?v=ga6zAEB9fOM&NR=1


Re: Tenis stołowy - Tomassen - 08-03-2008 13:42

Nie potrzeba się rozdrabniać, myślę że lepiej połączyć ten temat i temat Tenis w jedno Wink


Re: Tenis (ziemny/stołowy) - pablo - 22-06-2008 12:21

Wczoraj Aga Radwańska wygrała turniej drugiej kategorii w Eastbourne. W finale pokonała Rosjankę Demetievą 6-4, 6-7, 6-4. Spotkanie było bardzo dobre, Polka grała na naprawdę wysokim poziomie i pokazała, ze jest w formie przed zbliżającym sie Wimbledonem. Nabrałem do niej dużo szacunku po tym ca pokazała przez te kilka miesięcy. Dziewczyna bierze udział w prawie każdym turnieju i wdrapuje się coraz wyżej w tabeli WTA. Teraz w rankingu jest 11 8-)
Przy okazji zachęcam do rozmów na temat (mojego ulubionego turnieju) Wimbledonu, który zaczyna sie już od jutra Wink


Re: Tenis (ziemny/stołowy) - mucha - 22-06-2008 19:16

pablo napisał(a):W finale pokonała Rosjankę Demetievą
Chyba Petrovą a nie Dementievą.


Re: Tenis (ziemny/stołowy) - pablo - 22-06-2008 19:43

muszeq napisał(a):Chyba Petrovą a nie Dementievą.
Tak, tak oczywiście o nią mi chodziło. Sorki za błąd ;P


Re: Tenis (ziemny/stołowy) - Miko - 02-07-2008 23:15

Aga Radwańska przegrała w 1/4 z Sereną Williams 1-6, 0-6. Występ w Wimbledonie jednak bardzo udany. Isia grała z drobną kontuzją uda, która na pewno przeszkodziła lepszej grze na kortach trawiastych. Polka awansuje teraz do 10 WTA. Jednak morderczy mecz z Kuzniecową dał się wew znaki.


Re: Tenis (ziemny/stołowy) - Foster - 03-07-2008 06:43

Do tego miała jeszcze coś z nadgarstkiem....

Mimo tej porażki ten turniej i tak może zaliczyć do udanych. Ćwierćfinał w Wimbledonie to bardzo dużo. Np. taka Sharapova czi Ivanovic tak daleko nie zaszły, a to przecież nr 1 i 2 Wink

Doczekaliśmy się pierwszej polskiej tenisistki w "10" to i doczekamy się "1" Smile Moim zdaniem Aga ma wszystko czego potrzeba by to osiągnąć. Przede wszystkim jest jeszcze młoda, więc ma przed sobą całą karierę....

Teraz czeka ją dwa tygodnie odpoczynku, ponieważ z powodu kontuzji zrezygnowała ze startu w następnym turnieju. Spędzi sobie dwa tygodnie w Krakowie z rodziną a potem będzie dalej podbijać świat ;D


Re: Tenis (ziemny/stołowy) - Miko - 03-07-2008 08:05

Zrezygnowała bo czeka ją także turniej olimpijski w Pekinie Wink Najwięksi eksperci tenisa z całego świata są pod wrażeniem gry młodej polki.