Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tenis (ziemny/stołowy)
Anirin Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 373
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #1
Tenis (ziemny/stołowy)
Tak, tak, to już dzisiaj odbędzie się finał Australian Open. Sharapova - Ivanovic, Djokovic - Tsonga jutro... Zapowiada się bardzo ciekawie. Ja zacieram już rączki na finał panów. Tsonga wszystkich zaskoczył i nie zdziwiłbym się, gdyby wygrał z Serbem. Cóż, niedługo się przekonamy kto zostanie wielkim zwycięzcą, a kto przegranym. A co Wy o tym myślicie?

"Everybody should believe in something - I believe I'll have another drink"
25-01-2008 22:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anirin Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 373
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #2
Re: Tenis
No i Sharapova rozwaliła Ivanovic 7:5 6:3 Wink

"Everybody should believe in something - I believe I'll have another drink"
26-01-2008 12:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Munky Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 16
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #3
Re: Tenis
Myślę ze Djokovic wygra. Sam fakt ze wygrał z Federerem da mu pewnie niezwykłą motywację. Poza tym, zwykle tacy nieznani zawodnicy którzy docierają do finału słabo sobie w nim radzą, wiadomo presja itp. Np 2003 rok Australian Open finał Andre Agassi vs. Rainer Schüttler 6-2, 6-2, 6-1 albo 2003 Roland Garros Juan Carlos Ferrero vs. Martin Verkerk 6-1, 6-3, 6-2 Wink
26-01-2008 13:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #4
Re: Tenis
Finał męzczyzn to może nie jest finał z cyklu Agassi- Sampras, ale przynajmniej wygra ktoś inny niż Federer. Wielka szansa dla obu tenisistów i może jednak ten Tsonga zrobi coś czego nikt nie mógł się spodziewać przed rozpoczęciem turnieju. Emocji zapewne nie zabraknie.


Fan United od 1992 roku
26-01-2008 13:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anirin Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 373
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #5
Re: Tenis
Witaj Sebos, miło Cię widzieć. Wink No niby tutaj Djokovic jest faworytem, ale bym nie był taki pewny. Tsonga tutaj nieźle wymiata - chyba mu się coś pomyliło. Cóż zobaczymy, ale powtarzam, że nie byłbym bardzo zdziwiony, gdyby to Francuz wygrał. Co prawda oboje w półfinałach wyeliminowali b. dobrych zawodników, ale ten Tsonga może zrobić naprawdę coś godnego zapamiętania. Wink

"Everybody should believe in something - I believe I'll have another drink"
26-01-2008 15:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
bartez Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 659
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #6
Re: Tenis
Z początku Djokovic grał cienko ale teraz gra w swoim stylu i obecnie prowadzi z Tsongą.Liczę na zwycięstwo Serba Wink
27-01-2008 11:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
likamari Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 12
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #7
Re: Tenis
no coś "Twój" serb wygrał... więc mogę cieszyć się razem z TobaWink
27-01-2008 16:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Wojtas666 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 26
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #8
Tenis stołowy
Tenis stołowy zwany również ping-pongiem w której uczestniczą 2 (gra pojedyncza – singel) lub 4 osoby (gra podwójna – debel) polegający na odbijaniu piłeczki rakietką tak, by przeleciała nad siatką na drugą połowę stołu. Piłeczka musi uderzyć o stół tylko raz, niedozwolone jest odbijanie piłeczki z powietrza tak jak to ma miejsce w tenisie. Punkty przyznawane są za uderzenia, których przeciwnik nie odebrał. Tenis stołowy jest jedną z najpopularniejszych gier na świecie, biorąc pod uwagę liczbę zawodników uprawiających ten sport.

Tongue co sądzicie o tej wspaniałej grze Big Grin ja czasem lubię sobie zagrać. Ale mam w klasie kolegę co jeździ na zawody i nie mogę z nim wygrać...

http://www.youtube.com/watch?v=ga6zAEB9fOM&NR=1
08-03-2008 08:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tomassen Offline
Linguistics Llama
*****

Liczba postów: 1,768
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #9
Re: Tenis stołowy
Nie potrzeba się rozdrabniać, myślę że lepiej połączyć ten temat i temat Tenis w jedno Wink

I tak będę skakać po tapczanie
I nigdy szare życie mnie nie złamie
Na podłodze leżą klocki rozsypane
Ja poukładam je

I tak swoich marzeń wam nie oddam
Póki w żyłach krew nigdy się nie poddam
Będzie trzeba to bałagan swój posprzątam
Ja poukładam się
08-03-2008 13:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
pablo Offline
Member
***

Liczba postów: 76
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #10
Re: Tenis (ziemny/stołowy)
Wczoraj Aga Radwańska wygrała turniej drugiej kategorii w Eastbourne. W finale pokonała Rosjankę Demetievą 6-4, 6-7, 6-4. Spotkanie było bardzo dobre, Polka grała na naprawdę wysokim poziomie i pokazała, ze jest w formie przed zbliżającym sie Wimbledonem. Nabrałem do niej dużo szacunku po tym ca pokazała przez te kilka miesięcy. Dziewczyna bierze udział w prawie każdym turnieju i wdrapuje się coraz wyżej w tabeli WTA. Teraz w rankingu jest 11 8-)
Przy okazji zachęcam do rozmów na temat (mojego ulubionego turnieju) Wimbledonu, który zaczyna sie już od jutra Wink

If you're going to San Francisco be sure to wear some flowers in your hair ...
22-06-2008 12:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #11
Re: Tenis (ziemny/stołowy)
pablo napisał(a):W finale pokonała Rosjankę Demetievą
Chyba Petrovą a nie Dementievą.

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
22-06-2008 19:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
pablo Offline
Member
***

Liczba postów: 76
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #12
Re: Tenis (ziemny/stołowy)
muszeq napisał(a):Chyba Petrovą a nie Dementievą.
Tak, tak oczywiście o nią mi chodziło. Sorki za błąd ;P

If you're going to San Francisco be sure to wear some flowers in your hair ...
22-06-2008 19:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Miko Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,615
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #13
Re: Tenis (ziemny/stołowy)
Aga Radwańska przegrała w 1/4 z Sereną Williams 1-6, 0-6. Występ w Wimbledonie jednak bardzo udany. Isia grała z drobną kontuzją uda, która na pewno przeszkodziła lepszej grze na kortach trawiastych. Polka awansuje teraz do 10 WTA. Jednak morderczy mecz z Kuzniecową dał się wew znaki.
02-07-2008 23:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #14
Re: Tenis (ziemny/stołowy)
Do tego miała jeszcze coś z nadgarstkiem....

Mimo tej porażki ten turniej i tak może zaliczyć do udanych. Ćwierćfinał w Wimbledonie to bardzo dużo. Np. taka Sharapova czi Ivanovic tak daleko nie zaszły, a to przecież nr 1 i 2 Wink

Doczekaliśmy się pierwszej polskiej tenisistki w "10" to i doczekamy się "1" Smile Moim zdaniem Aga ma wszystko czego potrzeba by to osiągnąć. Przede wszystkim jest jeszcze młoda, więc ma przed sobą całą karierę....

Teraz czeka ją dwa tygodnie odpoczynku, ponieważ z powodu kontuzji zrezygnowała ze startu w następnym turnieju. Spędzi sobie dwa tygodnie w Krakowie z rodziną a potem będzie dalej podbijać świat ;D



Mój Blog: Pod presją czasu
03-07-2008 06:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Miko Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,615
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #15
Re: Tenis (ziemny/stołowy)
Zrezygnowała bo czeka ją także turniej olimpijski w Pekinie Wink Najwięksi eksperci tenisa z całego świata są pod wrażeniem gry młodej polki.
03-07-2008 08:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości