Redcafe.pl - Manchester United Forum
Kto zostanie królem strzelców? - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Archiwum (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Archiwum tematów (/forumdisplay.php?fid=27)
+---- Dział: Euro 2008 (/forumdisplay.php?fid=23)
+---- Wątek: Kto zostanie królem strzelców? (/showthread.php?tid=174)

Strony: 1 2 3


Re: Kto zostanie królem strzelców? - paolo - 03-06-2008 11:50

Mój głos powędrował na Cristiano Ronaldo i Thierry Henry. Dlaczego?

Cristiano Ronaldo jest obecnie jednym z najlepszych piłkarzy świata, strzelił ponad 40 bramek co nie zdarza się co sezon. Portugalia powinna dojść co najmniej do ćwierćfinału, więc okazji też trochę będzie. Zapewne Scolari tak ułoży drużynę, aby wszystko szło pod Ronaldo. Cristiano jest w super formie, ale jedynym minusem może być zmęczenie sezonem.

Za to zmęczenia nie może mieć Thierry Henry. Francuz miał w tym sezonie ogromnego pecha. Nie odnalazł się w Barcelonie (powinien grać na pozycji Eto'o), odnosił kontuzje. Mógłby zapisać rok na straty. Jednak w reprezentacji jest innym człowiekiem, trener Francji również postara się pomóc zagubionemu piłkarzowi FCB odnaleźć się. Jeśli nie będzie dużo rozgrywał i podawał jak na MŚ 2006 to jest duża możliwość, iż on zostanie królem strzelców, ale widzę, że tylko ja na niego stawiam.

PS. IMO zbędne dodanie do ankiety Sukura, Petricia oraz Kierżakowa.


Re: Kto zostanie królem strzelców? - maju - 03-06-2008 14:18

paolo

rzecziwiscie, Sukur jest zbedny, ale np Kierzakov czy Petric moze zdobyc kilka bramek. a na tym forum po prostu zbyt duzo osob nei ma a te co sa sa zwiazane z Manchester United i niewazne ze np Ronaldo inaczej gra w reprze i inaczej w Manchester United, to oni i tak stawiaja na Crisa...


Re: Kto zostanie królem strzelców? - mucha - 03-06-2008 15:45

paolo napisał(a):PS. IMO zbędne dodanie do ankiety Sukura, Petricia oraz Kierżakowa.
Brałem zawodników z czołówki strzelców eliminacji. Akurat wyżej wymienieni byli w czołówce.


Re: Kto zostanie królem strzelców? - Rudii - 03-06-2008 22:38

Dziwi mnie to, że nikt nie bierze pod uwage Ibrahimovica. Myślę, że Szwedzi mogą namieszać trochę w tym turnieju. Zlatan póki co nie strzela bramek dla reprezentacji. Jeśli dobrze pamiętam to nie strzelił jej już od ponad 2 lat. Ten turniej jest najlepszym momentem żeby się wreszcie przełamać.


Re: Kto zostanie królem strzelców? - paolo - 04-06-2008 12:23

Rudii napisał(a):Dziwi mnie to, że nikt nie bierze pod uwage Ibrahimovica.

Sam sobie odpowiadasz: Big Grin

Rudii napisał(a):Zlatan póki co nie strzela bramek dla reprezentacji. Jeśli dobrze pamiętam to nie strzelił jej już od ponad 2 lat.



Re: Kto zostanie królem strzelców? - misteriusz - 10-06-2008 22:06

Wystarczy popatrzeć na jego dorobek strzelecki jaki uzyskał tej wiosny w Bundeslidze[/quote]

Ale trzeba wiedzieć iż mistrzostwa rządzą sie swymi prawami i każdy ma tu coś do pokazania i udowodnienia.


Re: Kto zostanie królem strzelców? - Carlito - 11-06-2008 12:38

Chyba nie potraktowaliśmy w tej sondzie Davida Villi. Jako pierwszy popisał się hat-trick'iem, a w sondzie nie ma na niego głosów Tongue


Re: Kto zostanie królem strzelców? - bartez - 11-06-2008 13:01

Kto mógł to przewidzieć ? Dla mnie Villa teraz już po tym hat-tricku praktycznie jest królem strzelców EURO...


Re: Kto zostanie królem strzelców? - sebos_krk - 25-06-2008 07:05

Cytat:Do tej pory na austriackich i szwajcarskich boiskach podczas Euro 2008 padło 68 bramek, ale tylko jedna została zdobyta bezpośrednio z rzutu wolnego. I to po rykoszecie!
No trudno znaleźć widocznie na tym Euro specjalistów takiego kalibru jak Ronald Koeman czy Roberto Carlos. Miała ta nowa piłka być niebezpieczna dla bramkarzy, ale jakoś tego nie zauważyłem.


Re: Kto zostanie królem strzelców? - TOKER - 25-06-2008 07:18

Chciałem zagłosować na Crisa ale nie popisał sie na EURO,może dlatego że nie miał za dużo czasu na to...Teraz obstawiam że najlepszy strzelcem będzie Villa lub Podolski no ale Pawluczenko też ma duże szans i nie można go lekceważyć.


Re: Kto zostanie królem strzelców? - Foster - 25-06-2008 07:55

Przed ME wielu typowało ze to Ronaldo będzie królem strzelców, lecz chłopak wolał wraz z mediami robić szum wokół swojej osoby wiec teraz ma :twisted:

Ja teraz (wcześniej mnie tu nie było) zagłosowałem na Podolskiego i Ville, bo najprawdopodobniej taki będzie finał, chockto wie moze Ruscy znow zaskoczą.... Najbardizej jednak liczę na to że królem strzelców zostanie Villa Smile


Re: Kto zostanie królem strzelców? - Mata - 25-06-2008 10:16

Na chwilę obecną walka toczy się pomiędzy dwoma napastnikami : Davidem Villą z Hiszpanii i Lukasem Podolskim (co prawda Niemiec występuje w reprezentacji na skrzydle ale jest on napastnikiem) .
Poldi skarcił dwa razy naszą reprezentacje zaś Villa ustrzelił hat tricka na Euro który ostatnio oglądany był 8 lat temu .
Jeśli żaden z nich nie zdobędzie korony króla strzelców to bd stanowiło to z cudem ...


Re: Kto zostanie królem strzelców? - maju - 25-06-2008 10:30

Foster26 napisał(a):Przed ME wielu typowało ze to Ronaldo będzie królem strzelców, lecz chłopak wolał wraz z mediami robić szum wokół swojej osoby wiec teraz ma
gówno prawda, po prostu Portugalia gra inaczej niż Manchester United, i Krzyś nie ma tylu okazji do strzelania goli...

Mata napisał(a):Jeśli żaden z nich nie zdobędzie korony króla strzelców to bd stanowiło to z cudem ...
mamy półfinały, trudno teraz nie być specjalistą <bravo>

myślę, że ta sonda powinna byćzakończona razem z pierwszym gwizdkiem sędziego na meczu Szwajcaria - Turcja, bo teraz nie ma ona sensu.


Re: Kto zostanie królem strzelców? - Carlito - 25-06-2008 10:54

maju1309 napisał(a):Mata napisał(a):Jeśli żaden z nich nie zdobędzie korony króla strzelców to bd stanowiło to z cudem ...


mamy półfinały, trudno teraz nie być specjalistą <bravo>


Jest jescze Pawluczenko, który też ma predespozycje do sięgnięcia po tytuł króla strzelców, bo o ile się nie mylę, ma 3 bramki na swoim koncie.


Re: Kto zostanie królem strzelców? - Tomek91 - 01-07-2008 08:46

No i korona należy do Villi, mimo że nie osiągnął jakiegoś super wyniku to chyba zasłużył, bo inni napastnicy nie imponowali na tym EURO. Największym rozczarowaniem pod tym względem jest Luca Toni, który nie strzelił żadnej bramki (1 zdobył, ale arbiter dopatrzył się spalonego). Słabym wynikiem Hiszpana może być fakt, że nie zagrał we wszystkich meczach swojej drużyny, a przecież w jednym meczu można nastrzelać bramek Wink