Redcafe.pl - Manchester United Forum
Wayne Rooney - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Archiwum (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Archiwum tematów (/forumdisplay.php?fid=27)
+---- Dział: Sezon 2005/2006 (/forumdisplay.php?fid=33)
+---- Wątek: Wayne Rooney (/showthread.php?tid=246)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31


- Gracek_11 - 14-04-2007 20:07

Wayne Rooney zdobył kolejne dwie bramki w rozgrywkach FA CUP. Warto dodać, że jest to jego 5 trafienie w pucharze, więc Roo ma niezły bilans. Dzisiaj mógł jeszcze po raz trzeci pokonać GK "Szerszeni" ale zabrakło dokładności. Mimo to Wazza w tych rozgrywkach imponuje skutecznością i mam nadzieję, że w finale przeciwko Chelsea/Blackburn również dopisze coś na swoje konto.


- Stojkovic - 14-04-2007 20:48

Mnie dzisiaj zastanowiło to, że tyle szumu jest wokół Ronaldo... a Rooney jest tak samo jak Ronaldo postacią kluczową i nie wiem jak wy, ale ja nic nie słyszałem o nowym kontrakcie dla "Wazzy" tymbardziej, że przyszedł do nas już jakiś czas temu i nie ma spekulacji żadnych o jego transferze. Jest wierny MU co zresztą widać zawsze...


- Kuba_^^ - 14-04-2007 21:54

Znowu Rooney zaszalał strzelając dwie bramki w tym pierwszą bardzo ładną. Wyraźnie polował na hat-tricka, Smith mógł już w niektórych sytuacjach strzelać, lecz Alan podował Rooney'owi, aby zdobył sobie tą 3 bramkę, ale nie wyszło mu ta sztuka. Moim zdaniem zdecydowany "man of the match" Wink


- Pejter - 14-04-2007 22:19

Stojkovic napisał(a):ja nic nie słyszałem o nowym kontrakcie dla "Wazzy" tymbardziej, że przyszedł do nas już jakiś czas temu i nie ma spekulacji żadnych o jego transferze. Jest wierny MU co zresztą widać zawsze...

Bo on jest Diabłem z krwi i kości i bulwarówki wiedzą, że nawet jak napiszą o potencjalnym transferze to największy głupek w to nie uwierzy. Roo jest symbolem obecnego United i pozostanie w nim jeszcze na długie lata. Przejściem do innego klubu nie ma się co martwić, bo zostanie na Old Trafford prawdopodobnie do zakończenia kariery (piszę 'prawdopodobnie', bo różnie się zdarza - patrz Roy Keane).

Dzisiejszy mecz to kolejny pokaz jego umiejętności. Strzelił dwa gole i wypracował kolejnego. Szkoda, że nie ustrzelił hat-tricka, bo miał ku temu kilka okazji.


- Wojtek3 - 25-04-2007 11:01

I saw yesterday white Pele, You too ? 8)

Wraca dawny Wayne, jego licznik bramek w LM znowu wzrósł, i to o jakie ważne gole, dzięki temu w 91 jedziemy do Włoch sto razy spokojniejsi i to Włosi sie muszą martwić co dalej...

Wayne i Cristiano mają już po 22 gole, zobaczymy kto wyjdzie zwycięsko z tej rywalizacji Wink


- Kuba_^^ - 25-04-2007 13:00

Świetnie wczoraj spisał się Rooney, oddał ładny strzał przy tej zwycięskiej bramce. Po pierwszym golu potrafił zmobilizować kolegów do gry no i jak widać było dobrze to zrobił. Zdaje się, że Wazza już uregulował swoją formę strzelecką, co może tylko cieszyć i napawać opytmizmem przed kolejnymi spotkaniami.


- Gracek_11 - 25-04-2007 13:45

Bardzo mnie cieszy taki obrót spraw. Wayne zaczyna wracać do wspaniałej dyspozycji, co najważniejsza coraz częściej strzela gole. Zdarzają mu sie jeszcze co prawda mecze bez trafienia, np. z M'brough, ale i tak widać, że uregulował formę strzelecką. Oby tak dalej. Wczoraj zdobył 3 i 4 bramkę w Lidze Mistrzów. liczę na jeszcze więcej, nie tylko w ChL, ale i w FA oraz w Premiership. W sobotę będzie miał okazję pokonać swój były klub. Rok temu wygraliśmy tam 0:2, a Wazza zdobył jednego gola. Roo wykonaj to raz jeszcze :twisted:


- Wojtek3 - 28-04-2007 19:46

Aj Rooney. Mysle, że o jego kryzysie możemy juz zapomniec.

Dziś pokazał świetna klase, jednak do 60 min bardzo irytowała mnie jego bezradność w polu karnym. Często chyba lekceważy bramkarzy ( to samo było z M'Boro w FA Cup i z Milanem ).

Wspaniały gol na 2-3, typowy majstersztyk 8)


- Kuba_^^ - 28-04-2007 22:06

Po raz kolejny Rooney trafił do siatki rywala i już na dobre ustabilizował swoją formę strzelecką. Chciałem, aby strzelił byłemu klubowi gola no i tak się stało. Wazza był ostro wygwizdywana, ale jak można było zauważyć nie przeszkadzało mu to w zupełności. Kolejny dobry występ Anglika.


- Pejter - 28-04-2007 22:10

W ostatnich dwóch meczach trzy bramki i wyprzedził Ronaldo w ich wewnętrznej rywalizacji. Wychodzi im to chyba na dobre Tongue

Wojtek3 napisał(a):I saw yesterday white Pele, You too ?

Me too, on Tuesday and today :wink:

Z Milanem dwa bardzo ważne gole, dziś jedna bramka. Może jeszcze Wayne dogodni Drogbę w klasyfikacji strzelców Premiership? 8)


- Wojtek3 - 29-04-2007 08:51

Rooney 23 gole, Ronaldo 22 gole w tym sezonie. Zobaczymy kto wygra, stawiam na white Pele, 3 golami Wink

Rooney v Everton

[Obrazek: everton23manutdrooneygoys8.jpg]


- Grzeho - 29-04-2007 20:09

Jesli Wazza utrzyma forma w jakiej jest od kilku ostatnich meczy, to ma duze szanse na dogonienie i przescigniecie Drogby w klasyfikacji najlepszych strzelcow, zycze mu tego z calego serca, ale dla mnie najwazniejsze jest dobro druzyny.


- Gracek_11 - 30-04-2007 08:10

Rooney zagrał dobrze na Goodison Park. Wcześniej mógł zdobyć bramkę ale dwukrotnie za mocno wypuszczał sobie piłkę. Wkońcu przyszło ładne podanie i spokojnie z zimną krwią piłkarską "deską" wyprowadził Diabły na prowadzenie. Cieszy mnie forma Rooneya ale nie ma co liczyć, by prześcignął Drogbę. Co mecz dwie bramki... trudna sprawa.

A widzieliscie mały popis umiejętności Wazzy w ok.90' przy narożniku boiska. Co prawda tak szybko jak Cristiano nogami nie przebierał, ale wyglądało to bardzo fajnie :wink: Wojtuś pewnie będzie miał jakiś pliczek z tym zagraniem 8)


- Wojtek3 - 30-04-2007 09:35

Gracek_11 napisał(a):A widzieliscie mały popis umiejętności Wazzy w ok.90' przy narożniku boiska. Co prawda tak szybko jak Cristiano nogami nie przebierał, ale wyglądało to bardzo fajnie Wojtuś pewnie będzie miał jakiś pliczek z tym zagraniem

Mały showboat na koniec spotkania, Rooney od strzelenia gola grał jedne z najlepszych zawodów w tym sezonie, w koncu asystował też przy golu Christophera Wink

<a class="postlink" href="http://www.zshare.net/video/rooneyskills-avi.html">http://www.zshare.net/video/rooneyskills-avi.html</a>

Link z tymi własnie zwodami Wink


- Pejter - 30-04-2007 17:04

Grzeho napisał(a):Jesli Wazza utrzyma forma w jakiej jest od kilku ostatnich meczy, to ma duze szanse na dogonienie i przescigniecie Drogby w klasyfikacji najlepszych strzelcow,

Bez przesady. Ja to napisałem bardziej w formie żartu. Gdyby Drogba już nic nie strzelił to jakieś iluzoryczne szanse są, ale napastnik Chelsea nadal jest w dobrej formie i to jemu na 99% przypadnie korona króla strzelców Premiership.

A dzisiaj przeczytałem, że Rooney ma zakład z Fergusonem. Ma strzelić w tym sezonie 25 bramek Tongue Zostały mu jeszcze trzy przy 5 (lub 6, licząc finał LM) meczach, więc ja jestem raczej o to spokojny przy jego obecnej formie.