Redcafe.pl - Manchester United Forum
Wayne Rooney - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Archiwum (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Archiwum tematów (/forumdisplay.php?fid=27)
+---- Dział: Sezon 2005/2006 (/forumdisplay.php?fid=33)
+---- Wątek: Wayne Rooney (/showthread.php?tid=246)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31


- marcelo - 01-05-2007 09:46

W sumie też jestem spokojny o zakład. Chyba Sir Alex będzie musiał znaleźć jakiś inny sposób motywacji, bo za kilka lat może zbankrutować od tych zakładów Smile

Najpierw zakład z Crisem, już przegrany, teraz Wazza także bliski wygranej. SAF będzie bulić, ale chyba w gruncie rzeczy będzie z tego powodu zadowolony, bo dzięki temu również są sukcesy.


- Grzeho - 01-05-2007 09:49

marcelo napisał(a):SAF będzie bulić

Z Crisem zalozyl sie o 400funtow, wiec dla nich to jakbysmy my sie zalozyli o litr powietrza. Smile

Wracajac do Wazzy, to bardzo licze na jego dobry mecz na San Siro. Na pewno bedzie musial wziasc na siebie ciezar strzelania. Bedzie ciazyla na nim duza odpowiedzialnosc, ale mam nadzieje, ze go nie sparalizje i podoła zadaniu.


- Wojtek3 - 01-05-2007 10:34

Grzeho napisał(a):Z Crisem zalozyl sie o 400funtow, wiec dla nich to jakbysmy my sie zalozyli o litr powietrza.

O ile dobrze pamietam z Crisem założył sie o 50 funtów a z Wazzą o 400...

Może w meczu z Milanem troche odciążony w II połowie zostanie Rooney, moze Saha dostanie szanse i wtedy ciężar strzelania zostanie rozłożony, choć na dobry występ Lousia bym nie liczył, świeżo po kontuzji..


- Valverde - 30-06-2007 23:42

[Obrazek: 74950361zk9.jpg]
Czyżbyśmy mieli odpowiedź na to, czy pozyskamy nowego napastnika? Coś mi się wydaje, że tak. Nową "10" został Wayne Rooney. Nie przywiązuje większej wagi do numerów, jednak w naszym klubie 11, 16, 20 a w szczególności 7 i 10 to coś szczególnego. Symboliczne przekazanie koszulki przez Lawa, oby to był zwiastun jeszcze lepszej gry Wazzy.

Swoją drogą nieźle się Roo zabawił w Vegas - gala boksu, do tego basenik, drink, Coleen i parę innych pań Wink


- Roston - 01-07-2007 11:11

Danie 10 Rooneyowi to dobry ruch, bo bedzie sie czul za ten numer odpowiedzialny. Tak, jak odpowiedzialny za 7 czuje sie Ronaldo. Mysle, ze z tego, miedzy innymi, powodu zostal na OT w tym roku. Rooney ma tylko jeden problem... rejestracja jego auta to WAZ8.. Smile jak bedzie cwaniakiem, to przerejstruje na IZ10 Wink


- Stojkovic - 01-07-2007 11:43

Rooney świetnie pasuje do "10". Wszyscy wiemy że potrafi zdobywaś świetne bramki (chociażby ta z Newcastle lub bremka w meczu z Urawa Red). Co do ilości występów, to Law był starszy gdy przyszedł do United i Jeśli Wazza grałby do końca kariery z tym numerem, to ma szanse na pobicie tego rekordu, choć wątpie by pobił wyczyny bramkowe Dennisa. Law to byłzupełnie inny napastnik... irracjonalne gole strzelał z irracjonalnych pozycji, nie do zatrzymania. Rooney to bardziej siłowy gracz.


- Wojtek3 - 03-07-2007 18:48

Stojkovic napisał(a):Rooney świetnie pasuje do "10".

To tylko numer Wink Wiadomo, dyszka, jednak nawet z 333 numerem bylby jedenym z najlepszych napastnikow w Europie Wink

To teraz Ronaldo, Wazza i Carrick nosza jedne z najwazniejszych numerow w UNITED...


- KanT - 06-07-2007 10:50

Ja liczę na to, że nowe transfery w pewnym stopniu odciążą Rooneya od konieczności zdobywania bramek. Wiecie jaka jest angielska prasa...a jak gra się bez presji to gra się lepiej.

Jeśli nie zdobędziemy kolejnego napastnika, to znów może mu być ciężko w zdobyciu satysfakcjonującej nasz liczby bramek.


- Grzeho - 06-07-2007 11:31

No w sumie bradzo by sie nam przydał taki typowy snajper, ponieważ Wazza nie jest takim zawodnikiem. On woli cofnac sie do srodka pola po pilke, rozegrac. Jasne, ze potrafi rowniez strzelac gole, ale snajper z krwi i kosci by sie jednak przydal.


- Wojtek3 - 06-07-2007 17:47

KanT napisał(a):Ja liczę na to, że nowe transfery w pewnym stopniu odciążą Rooneya od konieczności zdobywania bramek. Wiecie jaka jest angielska prasa...a jak gra się bez presji to gra się lepiej.

Jeśli nie zdobędziemy kolejnego napastnika, to znów może mu być ciężko w zdobyciu satysfakcjonującej nasz liczby bramek.

Prawdopodobnie do ekipy z Old Trafford dolaczy Carlos Tevez, nie wiem czy to na 100 % potwiwredzona wiadomosc, ale pododbno Gill jest juz w Wenezueli i klepie transfer. Takze Rooney bedzie mial konkretnego partnera. Pamietam rajd Teveza z meczu z 11 maja i poscig Rooney'a za nim, teraz beda wspolpracowac razem prawdopodobnie, bedzie dobrze 8)

Rooney - Tevez

Nani - Hargreaves - Anderson - Ronaldo

8)


- Kuba_^^ - 06-07-2007 18:10

Na dniach z Tevezem ma się wszystko wyjaśnić, ale powinno być jak najlepiej Smile Ja oczywiście z tego faktu jestem bardzo zadowolony, bo uważam, że Carlitos będzie idealnym partnerem dla Wazzy. Dwaj mocni zawodnicy, których trudno będzie powstrzymać 8) Obrońcy - strzeżcie się :twisted:


- ziomo - 07-07-2007 08:36

Tez byłbym zadowolony z tego transferu.Obydwaj są młodymi i gniewnymi napadziorami którzy są bardzo dobry.Obaj waleczni,silni,skuteczni.Ogólnie transfer na + by był.


- Qbson - 12-07-2007 12:18

Uważam że Tevez był by dobrym uzupełnieniem Rooneya bo ten często cofa się do środka pola po piłke a Carlos mógłby bardziej pełnić rolę egzekutora w polu karnym tak jak kiedyś RVN. Myślę że razem mogli by stworzyć dobry duet napastników.


- Wojtek3 - 01-08-2007 23:50

Cieszy kolejny gol Rooney'a w meczach przygotowawczych, jestem spokojny o jego forme w nadchodzacym sezonie.

[Obrazek: 75925031aa1.jpg]


- Kuba_^^ - 02-08-2007 00:02

Rooney troche postrzelal w sparingach, co oczywiscie cieszy. Rowniez jestem spokojny o jego forme strzelecka w nadchodzacym sezonie i chcialbym, aby nie mial takich wahan form jak w minionym sezonie, kiedy po jednym meczu, w ktorym zdobyl bramke wszyscy mysleli, ze odzyska swoja forme, a czasami nas zawodzil. Jednak ustabilizowal to i miejmy nadzieje, ze Roo bedzie strzelal regularnie dla UNITED.