Redcafe.pl - Manchester United Forum
Wayne Rooney - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Archiwum (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Archiwum tematów (/forumdisplay.php?fid=27)
+---- Dział: Sezon 2005/2006 (/forumdisplay.php?fid=33)
+---- Wątek: Wayne Rooney (/showthread.php?tid=246)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31


RAcja - Em9il - 07-10-2007 17:12

Rooney to świeyny piłkarz jeszcze wruci do formy zobaczycie :!: :!: :!: :!:


- Pejter - 07-10-2007 17:19

Do czego on ma wracać, jak on jest w formie? Ostatnie mecze są bardzo dobre w jego wykonaniu. Chyba nikt nie spodziewał się, że po tej kontuzji tak szybko wróci i będzie się tak prezentował.


Re: RAcja - David7 - 11-10-2007 07:23

Em9il napisał(a):Rooney to świeyny piłkarz jeszcze wruci do formy zobaczycie :!: :!: :!: :!:

W twoim poście zgodze sie z jednym a mianowicie z tym że Roo to świetny piłkarz a co do jego formy tu był się kłócił. Zagrał ostatnio dwa bardzo dobre mecze jeden w LM drugi z Wigan w Premiership takze moim skromnym zdaniem Roo wrócił juz do formy po tej ciężkiej kontuzji.


- maykle - 12-10-2007 16:04

Myślę że słaba forma u Rooneya jest tylko przejściowym zanikiem formy. W najbliższym czasie Rooney powróci do dobrej formy i zacznie prezentować to co prezentował na początku kiedy przyszedł do Manchesteru. 8)


- marcelo - 12-10-2007 17:11

maykle napisał(a):Myślę że słaba forma u Rooneya jest tylko przejściowym zanikiem formy. W najbliższym czasie Rooney powróci do dobrej formy i zacznie prezentować to co prezentował na początku kiedy przyszedł do Manchesteru.

Przecież już wielu wspominało, że Wayne JEST w formie, a nie, że ma ona dopiero nadejść. Zresztą to widać, bo aż miło się patrzy na jego grę. W końcu po przyjściu nie strzelał bramek w każdym spotkaniu, tak jak teraz, choć myślę, że na razie te parę bramek to już całkiem niezły wynik.


- Ciampel - 21-10-2007 09:24

maykle napisał(a):Myślę że słaba forma u Rooneya jest tylko przejściowym zanikiem formy. W najbliższym czasie Rooney powróci do dobrej formy i zacznie prezentować to co prezentował na początku kiedy przyszedł do Manchesteru. 8)

Wayne złapał wiatr w żagle już w meczu z AS Romą! To tamten gol pozwolił mu ponownie uwierzyć w siebie i pierwsze lody zostały przełamane. W kolejnych starciach hukał na całego - Wigan, kadra, Villa - osobiście nie mam już cienia wątpliwości, że teraz to Roo będzie "ciągnął" naszą grę w ataku na spółkę z Tevezem, co odciąży trochę Ronaldo, dając mu swobodę hasania na skrzydle.


- Kuba_^^ - 21-10-2007 13:11

Trzeba przyznać, że dość szybko wrócił do formy po tym urazie, myślałem, że to zajmie mu zdecydowanie więcej czasu, jednak Wazza zaczął strzelać szybko, co oczywiście cieszy, bo gdy go nie było ze skutecznością były problemy. Tevez również zaczyna się rozkręcać, dwie bramki na koncie, wczoraj był bliski, jednak Carson musiał go tam zahaczyć Tongue


- WoLaK - 21-10-2007 14:15

Rooney potwierdzil,ze nadal jest jednym z najlepszych graczy na swiecie.Udowodnil to przez wystepy w reprezentacji i w lidze.Sam Don Leo zapytany o pilkarza,ktory jego zdaniem prezentuje najlepszy poziom,wskazal Wayne`a.Benhaker powiedzial,ze zawsze daje z siebie wszystko i gra dla druzyny,jest dla niej przydatny.


- Wojtek3 - 03-11-2007 20:11

Kolejny gol Rooney'a w UNITED no i cu tu duzo pisac, od meczu z Wigan myslalem, ze Tevez przejmie paleczke a tu Rooney powrocil do strzelania, z Dynamo prawdopodobnie tez strzeli Smile


- Zashi - 03-11-2007 20:20

Strzeli, strzeli. Dlatego, że zagłosuje na niego... :wink:

Rooney to dla mnie ucielesnienie Diabła (jak to brzmi :twisted: ), jesli chodzi o młodsze pokolenie. Liczy sie tylko United. Walka, zadziornosc i szalenczy ciąg na bramke rywala. Jest mym piłkarskich bogiem (Diabłem? :wink: )


- Kuba_^^ - 03-11-2007 22:20

Rooney jest w znakomitej formie, strzela co mecz, co może tylko cieszyć. Z Dynamem też raczej powinien trafić do siatki, tak jak już wspomniał Wojtek. Zatem jak na razie nie trzeba się martwić raczej o bramki w najbliższych spotkaniach, bo mamy świetnego napastnika, który jest w świetnej formie Smile


- Grzeho - 09-11-2007 17:17

Cytat:Wayne Rooney will be out of action for up to four weeks after injuring his ankle in training on Friday.
Czyli jedym slowem nasz aktualnie nalepszy strzelec wypada ze skladu na miesiac :cry: Coz za pech, Rooney byl obecnie w swietnej formie, ale niestety kontuzja po raz kolejny pokrzyzowala mu plany. Teraz bez Roo moze byc bardzo ciezko :roll:


- zaga92 - 09-11-2007 17:33

Ja pier****, jeszcze tego brakowalo. Juz zaczelismy strzelac po 4 bramki w meczu, na luzie wygrywac, a tu nam Roo wypada. Co za pech. A jak wyglada sytuacja z Saha, zdrowy?


- Pejter - 09-11-2007 18:19

Saha zagrał kawałek z Arsenalem i kawałek z Dynamem, więc wydaje się być zdrowy, ale wiadomo, że w każdej chwili może mu coś w kolanie strzelić i będzie zonk...

"Sezon Wayne'a Rooneya" wg Sir Alexa - nie tak go sobie wyobrażałem.


- Kuba_^^ - 09-11-2007 18:22

No to nieciekawie się nam zrobiło, Rooney jak wiadomo w świetnej dyspozycji, strzela co mecz, a teraz kontuzja :? Ciekawe kto teraz zagra u boku Teveza, bo nie wyobrażam sobie go samego w ataku, bo on potrzebuje kogoś obok siebie. Mam nadzieje, że będzie to ZDROWY Saha... Wazza osłabia UNITED i przede wszystkim reprezentację Anglii, która jest w nieciekawej sytuacji :?