Redcafe.pl - Manchester United Forum
Wayne Rooney - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Archiwum (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Archiwum tematów (/forumdisplay.php?fid=27)
+---- Dział: Sezon 2005/2006 (/forumdisplay.php?fid=33)
+---- Wątek: Wayne Rooney (/showthread.php?tid=246)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31


- Maciek - 27-12-2007 20:09

Stojkovic napisał(a):To byłoby wyśmienite trio. Roo, Tevez i Saha. Nie do zatrzymania jeśli dodamy do tego pomocników Ronaldo i naniego to raczej nikt nam w lidze nie fiknie
Podejrzewam, że gdybyśmy tak grali to w okolicach 6 miejsca byśmy się teraz znajdowali


Stojkovic napisał(a):odnoszę wrażenie, że z Tevezem jeszcze tak dobrze nie potrafi się dogada i to też przyczynia się do mniejszej ilości bramek zarówno Roo jak i asyst przy golach Teveza.
Niesłychanie dziwne to wrażenie :roll: Ja patrząc na ich grę mam zupełnie inne spostrzeżenia, nie wiem co ty tak tego Teveza zawsze w czarnych barwach i na "nie", ale co jak co, ale ta para rozumie się doskonale... już nawet nie chodzi o to co o sobie mówią, ale co o nich mówią (np. Shearer który był sceptyczny co do ich współpracy wcześniej)


- Maro11 - 27-12-2007 20:43

Ronaldo Nani Rooney Tevez saha w 1 skladzie , ciekawe :lol:

tez nie rozumiem tej nagonki. w meczach z Villa czy middles wygladali jakby gralli ze soba od lat, w gruncie rzeczy to bardzo podobni zawodnicy, jednak ich wspołpraca wyglada wzorowo, saha jest na inna koncepecje gry itp , bo nasze 2 małe byki nie sa na gre wisokimi piłkami a saha juz tak.

jednak gdzie widac brak zgrania? przeciez akcja z middles to dla mnie akcja sezonu jak narazie, magia piłki.


- Stojkovic - 28-12-2007 13:24

Maciek napisał(a):Podejrzewam, że gdybyśmy tak grali to w okolicach 6 miejsca byśmy się teraz znajdowali
:lol: Poprzesz to jakoś?
Maciek napisał(a):Ja patrząc na ich grę mam zupełnie inne spostrzeżenia, nie wiem co ty tak tego Teveza zawsze w czarnych barwach i na "nie"
Jakich czarnych barwach? jak już to teraz Rooneya bo o nim ten temat i najlepiej o Tevezie nic nie pisa, bo kolejna święta krowa z niego jest kreowana.

Każdy zawodnik ma słabe i mocne strony zarówno Tevez jak i Giggs czy Ronaldo i Saha. Jeśli ktoś o nich pisze to wcale nie znaczy, że jest źle nastawiony do tej osoby i lepiej to sobie zapamiętajcie.


- Pejter - 28-12-2007 13:49

Stojkovic napisał(a):
Maciek napisał(a):Podejrzewam, że gdybyśmy tak grali to w okolicach 6 miejsca byśmy się teraz znajdowali
:lol: Poprzesz to jakoś?

Ja poprę, bo widać nie rozumiesz co się do ciebie pisze.

Nie możemy grać trzema napastnikami i dwoma bardzo ofensywnymi skrzydłowymi, nawet z Hargreavesem na defensywnym pomocniku.

Chociaż równie dobrze mogłeś mieć na myśli zupełnie coś innego, czyli wymianę tych zawodników w podstawowym składzie, tak jak ja.


- Stojkovic - 28-12-2007 14:01

Cytat:Chociaż równie dobrze mogłeś mieć na myśli zupełnie coś innego, czyli wymianę tych zawodników w podstawowym składzie, tak jak ja.
Cytat:Ja poprę, bo widać nie rozumiesz co się do ciebie pisze.
Ot i wpadłeś na sens właściwy. Chciałem, żeby Maciek poparł swoją wypowiedx, że gdyby w składzie rotacje były takie jak napisałem to bylibyśmy na 6 miejscu.

Napisałeś dwuznacznie, też to wcześniej zauważyłem, ale nie pisałem, bo raczej nie było sensu. Z tego powodu Maciek mógł to źle zinterpretować. // P.


- Maro11 - 28-12-2007 23:56

Ja odpowiem za Macka, w systemie 4-3-3 najwiecej zalezy od srodkowych pomocnikow , 3 srodkowych
jesli grałby tevez saha i roo to gdzie gralby Ronaldo z nanim?
Gdzie rownowaga w grze ofensywnej i defensywnej? kto by odbierał kto by regulował szybkosc akcji?

Przypomina mi to kadr z fify 08 ktora ostatnio sobie na pleya sprawiłem
zobaczylem w 1 skladzie messiego etoo roniego i etto a w pomocy deco z iniesta :lol:

chciałbym widziec 10 minut tego meczy szczegolnie jakby przeciwnicy mieli piłke.


a nas jakby przeciwnik na nas siadł i nani z ronaldo mieli by odbierc piłke :lol:

Stojko już wytłumaczył, że mu nie o to chodziło :wink: // P.


- Wojtek3 - 29-12-2007 10:48

Maro11 napisał(a):a nas jakby przeciwnik na nas siadł i nani z ronaldo mieli by odbierc piłke Laughing

Albo wracac sie za przeciwnikiem 8) Na pewno mozna poszukac tej trojki napastnikow na boisku w jednym na meczu ale z Giggsem albo Parkiem na skrzydle, ewentualnie wtedy kiedy dostajemy baty w waznym meczu.


- zaga92 - 29-12-2007 11:39

Cytat:Na pewno mozna poszukac tej trojki napastnikow na boisku w jednym na meczu ale z Giggsem albo Parkiem na skrzydle, ewentualnie wtedy kiedy dostajemy baty w waznym meczu.

Albo posunac Crisa do przodu a Rooneya do pomocy, bo on predzej sie wroci i odbierze pilke i to z dobrym skutkiem. Jednak takie ustawienie w ogole nie ma przyszlosci.


- Maciek - 29-12-2007 15:06

Stojkovic napisał(a):Poprzesz to jakoś?
Oczywistych rzeczy nie tłumaczę, a teraz dopiero widzę, że miałeś niby na myśli rotację, a nie przebywanie ich wszystkich razem na boisku

Zresztą jeśli chodziło o rotację to już w ogóle tamten twój wpis nie ma sensu


Stojkovic napisał(a):Każdy zawodnik ma słabe i mocne strony zarówno Tevez jak i Giggs czy Ronaldo i Saha. Jeśli ktoś o nich pisze to wcale nie znaczy, że jest źle nastawiony do tej osoby i lepiej to sobie zapamiętajcie.
Tylko to co wypisujesz nie jest nawet śmieszne, bo owszem każdy ma słabe strony, nawet LeBron James czy Tiger Woods, ale ty wypisujesz to do czego się nie można przyczepić jako dużą wadę, i chcesz być wielce rozumiany i podziwiany za to, że znalazłeś dziurę w całym :roll: Nie wiem czy się rozumiemy i szczerze w to wątpie, ale krytykowanie za byle co bez przemyślenia jest właśnie tym zagrożone, że ktoś się doczepi


- Skull - 29-12-2007 17:26

Rooney dzisiaj dostał wolne i odpoczywa,mozna zauwazyc że z kadym meczem kilku zawodnikow z podstawowego skladu dostaje urlop i bardzo mnie to cieszy :wink: Wayne bedzie wypoczęty na nastepne spotkanie i po tym przełamaniu sie i to ze bedzie wypoczęty dobrze wróży na kolejne mecze 8)


- WoLaK - 29-12-2007 18:08

No i właśnie go najbardziej dzisiaj brakowało.West Ham jest lepszą drużyną niż Birmingham.Dlatego uważam,że Roo dzisiaj powinien zagrać,a w meczu z teoretycznie słabszym rywalem u siebie mógłby odpocząć.
W meczu z Sunderlaundem to Wazza był mózgiem drużyny,a właśnie takiego gracza dzisiaj brakowało.


- Skull - 29-12-2007 20:24

Rooney nie gra to i zespół nie gra :wink:
Nikt nie potrafi opierdzielic kolegów na boisku jak on,tak więc brakło charakteru. Nie ma co gdybyc co by bylo jakby Wayne dzis gral,bo trzeba sie nauczyc wygrywac i bez niego.

Rozumiem że Alex chcial dac mu odpocząc,ale dziwi mnie jedna rzecz? Dlaczego akurat teraz? Roo sie ostatnio odblokowal i akurat dzis bylby bardzo pomocny z ekipą z ktorą nam najwyraźniej nie idzie...

Pejt - cieszy mnie to że Alex daje odpocząc zawodnikom,ale czy nie lepiej było dac urlop Roo np w meczu z cienkim Sunderlandem? bo wiemy że West Ham jest bardziej wymagajacy... o to mi chodzi,wiec niewiem z kad ten śmiech? zreszta o tym pisal tez Wolak,powinienes na to wpasc :wink:

Ja doskonale wiem o co chodzi. Tylko, że przed porażką wypowiadałeś się pozytywnie i nie pisałeś o tym, że Roo mógł odpocząć w innym meczu. A po porażce już inaczej. Ot, ludzka psychika Big Grin // P.


- Pejter - 29-12-2007 23:52

Skull napisał(a):Rooney dzisiaj dostał wolne i odpoczywa,mozna zauwazyc że z kadym meczem kilku zawodnikow z podstawowego skladu dostaje urlop i bardzo mnie to cieszy

Skull napisał(a):Rozumiem że Alex chcial dac mu odpocząc,ale dziwi mnie jedna rzecz? Dlaczego akurat teraz?

:lol: :lol: :lol:

<a class="postlink" href="http://manutd.pl/content.php?address=news&id=1058">http://manutd.pl/content.php?address=news&id=1058</a> - jakiś wirus niestety. Carrick tak samo. Gdyby nie ta choroba, pewnie by zagrał.


- Gracek_11 - 12-01-2008 20:42

Ma patent na Newcastle, ale dzisiaj nic nie zdobył. Roo mógł zdobyć nawet kilka bramek, a z tych sytuacji, które miał przynajmniej jedna powinna wylądować w siatce. Given jednak żadnego z uderzeń Wazzy nie wpuścił, ale za to z obsługiwaniem kolegów u Rooneya problemów nie było, bo i bardzo ładnie asystował przy golu Rio to ładnie dogrywał też do Simpsona.


- Maciek - 12-01-2008 21:12

Bo to jest cały Rooney Wink To nie jest napastnik, który jeśli nie jest w formie strzeleckiej jest nieprzydatny Wink On jak nie strzela, to chociaż poda do partnera i zapisze asystę Wink Prędzej czy później każdy do tego dojdzie, niektórzy już doszli i chwała im za to