Redcafe.pl - Manchester United Forum
Wayne Rooney - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Archiwum (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Archiwum tematów (/forumdisplay.php?fid=27)
+---- Dział: Sezon 2005/2006 (/forumdisplay.php?fid=33)
+---- Wątek: Wayne Rooney (/showthread.php?tid=246)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31


- Skull - 27-03-2008 02:21

Wojtek3 napisał(a):Jednego gola ? :lol: Cos slabo go cenisz..

Jednego czy trzy,bez różnicy :wink: Sam napisales że nie moze sie wstrzelic,więc ważne że cos ustrzeli, to jak wchodzisz? to tylko jeden Guinness 8)


- Maro11 - 27-03-2008 15:24

teraz pytanie do Macka

1. Kto strzelil wiecej goli z druzynami z topu ligi.Liverpool Chelsea Arsenal. jeden strzeliŁ 2 drugi friko.

za 25 punktow

2. ktory zawodnik strzela karne czy wolne? czy ten ktory w najwazniejszch momentzach sie nie myli , w kadrze tez, czy ten ktory strzela je bez zwodu na paŁe. ktop bije wolne? ten co potrafi czy ten ktory bije tylko na paŁe

3. ktory zawodnik sprawiŁ ze rooney ma sanse strzelac w tych najwazniejsych spotkaniach?

odpowiesz 3 na 3 masz odemnie tytuŁ forumowicza na 3 miechy


- Maciek - 27-03-2008 15:38

Moje pytania widać były za trudne :lol:
Ja jednak odpowiem na twoje, skoro są spersonalizowane Smile Ale tak jak myślałem, pierwsza osoba która nie będzie znała na nie odpowiedzi mnie zaatakuje, jakobym w tych pytaniach atakował Ronaldo, a tak nie jest (o czym wie każdy, kto potrafi na tamte pytania odpowiedzieć)


1. Nie wiem o jakich zawodników chodzi, skoro jeden ma friko, a drugi ma dwa. Tym pierwszym zapewne jest Ronaldo, tym pierwszym nie wiem kto, bo Rooney strzelał i Arsenalowi i LFC jeszcze za czasów Dudka, tak więc nie bardzo, zatem zawodnikiem numer dwa może być na przykład Evra (ale też kilku innych zawodników)

2. Tego pytania nie rozumiem, a jak zaczynam rozumieć to dalsza składnia mnie zaskakuje i znów nie rozumiem, więc odpowiem na to najbardziej oczywiste - wolne powinien bić ten, który potrafi. Co oznacza strzelanie na pałe to się tylko mogę domyślać, w Realu jak był Beckham i Carlos, to Becks czasem odstępował mu wolnego i ten bił jak potrafił, czyli chyba na pałę w większości wypadków. Zatem mogą bić i ci i ci rzuty wolne, chociaż zastrzegam, że pytania nie rozumiem do końca bo jest tak a nie inaczej napisane, ale jak podasz prawidłowe odpowiedzi to się zobaczy.

3. No nie wiem, różnie. Raz Carrick, ostatnio z LFC sytuację Rooney'owi stworzył na przykład van der Sar, nie raz i nie dwa był to Scholes czy Giggs, więc trudno mi powiedzieć, który konkretnie zawodnik go w ważnych meczach kreuje, na pewno nie jest to jeden zawodnik.
Sam Rooney wielu zawodników kreuje, jak chociażby w meczu z LFC Naniego czy Andersona po świetnych akcjach indywidualnych


- Skull - 29-03-2008 01:35

[No i Wojtek nie powiedziales czy wchodzisz czy nie odnosnie tego zakladu,cos mi sie zdaje że Guinness to za mała stawka :lol: To może zaklad o kolejną butelke whisky? Jameson 8) tez granice 100zl :roll: Masz czas do meczu ,zastanów sie :wink:

Ja mówie że Rooney cos strzeli (o ile zagra)

nie zakladam sie bo duze prawdopodobinestwo, ze strzeli, nie chce przegrac. Jak strzeli to sie zdziwie tylko :lol:

ok , jeden zaklad juz mamy ,na kolejny przyjdzie czas :wink:


- Maciek - 29-03-2008 20:40

No... zmarnował dziś dobrą okazję...


WAYNE ROOOOOOOOOOOOOOOOOOONEY :!:


- Pejter - 29-03-2008 20:51

Zmarnował tyle samo co strzelił, ale jeśli ma mieć skuteczność 50% + cała otoczka w postaci asyst, walki to jestem za.


- Kuba_^^ - 29-03-2008 21:58

Nareszcie trafił do siatki i to dwa razy, już byłem lekko sfrustrowany raz uderzył obok słupka, jednak później było już zdecydowanie lepiej, pierwsza bramka to bardzo dobre zachowanie Wayne'a i spokojne wykończenie, a druga to ładny strzał z pierwszej piłki Wink Mógł strzelić jeszcze co najmniej hat-tricka, ale narzekać chyba nie ma co, bo w końcu trafił.


- Skull - 29-03-2008 22:05

Czułem że dzis sie odblokuje i dlatego wyskoczylem z tym zakładem,szkoda Wojtek3 że sie nie pokusiles :roll:

Bardzo dobry mecz Rooneya,mimo że mógł ustrzelic więcej niż te dwie,teraz powinno byc juz tylko lepiej, jeszcze żeby z Romą byl skuteczny i jest dobrze 8)


- Gracek_11 - 29-03-2008 22:10

2 bramki, bardzo dobry mecz. Szkoda, że minimalnie spalił przy nieuznanej bramce na 5:0. Dzisiaj ponownie miał kilka okazji, zmarnował jedną setkę, dwie strzelił, to może cieszyć. Rok temu na Stadio Olimpico zdobyl bardzo ważną bramkę, liczę na niego we wtorek, bo jestem przekonany, że dzisiejsze dwa trafienia zapoczątkowały kolejną serię trafień Roo.


- WoLaK - 29-03-2008 23:07

Link
Co za zdegenerowany człowiek z tego Rooneya !


- mashutd - 29-03-2008 23:28

Rooney-kolejny świetny występ do tego z golami mam nadzieje że wszyscy krytykańci dadzą spokój na jakiś mieśiąc chociaż Big Grin


- KanT - 30-03-2008 00:49

No, przyszła kolej na AV to i Rooney sie odblokował. Ale tak mi sie wydawało, z resztą nie tylko mi. Wazza wypowiadał się, że brak skuteczności na niego negatywnie nie wpływa, ale założę się, że było inaczej :wink:



WoLaK napisał(a):Link

:? Co za debile wogóle piszą o takich rzeczach ...


- Maciek - 30-03-2008 09:37

To już nawet nie chodzi o samego Roo tylko o autorów idiotów... Jakby na tej podstawie, kto nie śpiewa hymnu narodowego przed meczem, wyciągać takie wnioski, to swoich hymnów nie zna 2/3 zawodników grających w reprezentacjach narodowych... żenada


- Danny93 - 30-03-2008 11:31

Ktoś powiedział że Rooney daje zły przykład młodzieży nie śpiewając angielskiego hymnu,ja myślę że wystarczy to iż były zawodnik Evertonu,swoją postawą na boisku,ambicją i walecznością daje nie tylko angielskiej młodzieży dobry przykład.Swoją drogą wczoraj kolejny znakomity występ Anglika a do tego jeszcze dwie bramki,takiego Wayna byśmy chcieli oglądać cały czas.


- Pejter - 30-03-2008 12:12

WoLaK napisał(a):Co za zdegenerowany człowiek z tego Rooneya !

On ma grać, a nie śpiewać. Zresztą, w podobnym tonie wypowiedział się o nim kiedyś Ferguson, porównując go z Ronaldo :lol: