Redcafe.pl - Manchester United Forum
Wayne Rooney - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Archiwum (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Archiwum tematów (/forumdisplay.php?fid=27)
+---- Dział: Sezon 2005/2006 (/forumdisplay.php?fid=33)
+---- Wątek: Wayne Rooney (/showthread.php?tid=246)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31


- nervix - 29-04-2006 15:56

Ja slyszalem, ze Rooney wraz z zespolem wraca do Manchesteru i nie jest to zlamanie, wiec moze nie jest az tak zle i jeszcze go zobaczymy w tym sezonie. Smile


- Seki - 29-04-2006 17:06

nervix napisał(a):Ja slyszalem, ze Rooney wraz z zespolem wraca do Manchesteru i nie jest to zlamanie, wiec moze nie jest az tak zle i jeszcze go zobaczymy w tym sezonie. Smile

Do końca sezonu zostały nam dwa mecze wiec to nie problem najwazniejsze zeby Rooney był sprawny na MŚ.


- Wojtek3 - 30-04-2006 06:19

W Manchesterze wczoraj póżnym wieczorem zostało wydane oświadczenie w sprawie Wayne'a. Będzie pauzował ok. 6 tygodni, moze 5, może nawet do 7. Czyli tak jak rep. Anglii zaczyna grać swoj pierwszy mecz. Jego występ jest raczej wątpliwy, choć David Beckham miał kiedys podobną kontuzje a lekarze rep. zdążyli go wyleczyc. Rooney doznał pęknięcia podstawy śródstopia. Tej samej kontuzji co doznał na Euroo 2004.


- Pejter - 30-04-2006 08:20

Ja wierzę w Rooney'a i mam nadzieję, że jego wola walki i zawziętość zwyciężą nad kontuzją i zdąży się wykurować na Mistrzostwa. Pytanie jednak, czy będzie w odpowiedniej formie? W pojedynkach grupowych w najwyższej dyspozycji jeszcze nie musi być, ale na kolejne mecze powinien być już przygotowany. W przeciwnym razie mizerne widzę szanse Anglii na osiągnięcie czegoś na tym turnieju.


- nervix - 30-04-2006 08:22

Wykurowac to on sie wykuruje, ale niestety tak jak napisales ta kontuzja moze miec wplyw na jego forme na Mistrzostwach Swiata, ale jak wszyscy wiemy Rooney to jest taki zawodnik, ktory daje z siebie wszystko i dlatego mysle, ze nie bedzie tak zle i wydaje mi sie, ze strzeli kilka goli na WC i rozegra kilka kolejnych meczy, mam nadzieje, ze jesli Anglia wygra 2 pierwsze mecze w grupie Sven Gorran Erricson nie wystawi go na mecz, bo chyba byloby to za duze ryzyko... Wole, zeby zagral w 1/16 (czy jak to tam...) i zeby bylo pewniej, ze nie odnowi mu sie ta kontuzja.


- Gracek_11 - 30-04-2006 09:55

Pech :? Wątpie żeby zagrał na niemieckich boiskach. Nawet jeśli zdąży się wyleczyć, to czy będzie w takiej formie jaką prezentował do tej pory :?: Napewno nie. Cieżko jest po takim krótkim czasie zapomnieć o kontuzji. Nawet jeśli zdąży na mundial, to nogi do każdego starcia nie wstawi, pomimo że jest zawodnikiem który nogi nie boi się ostraej walki. Jego szanse naprawde zmalały. Mam nadzieję, że pojedzie z reprezentacją do Niemiec i dopiero tam w dalszej częśći turnieju zagra :wink: Podobała mi się reakcja kibiców. Ładnie zachował się cały stadion oklaskując znoszonego Wayne'a.

Oby chłopak się wykurował :!:


- Seki - 30-04-2006 10:08

Ja jestem dobrej myśli i wierze w to iż Rooney zagra na MŚ, ma wrócić do gry za 6 tygodni a własnie za tyle dni Anglia zagra pierwszy mecz w Niemczech z Paragwajem, myśle że chociaż w ostatnim grupowym Roo zagra a Reprezentacji Anglii i tak nie będzie miała problemów z awansem i w fazie pucharowej Wayne zaszaleje. :wink:


- Roberto - 30-04-2006 11:28

kurde szkoda Sad nie dość że był jednym z niewielu graczy w ostatnim meczu, któremu realnie zależało na korzystnym wyniku to jeszcze spotkał go taki los... jest w bardzo dobrej formie, wszyscy przepowiadali mu wielki udział na MŚ a tu to kontuzja... chociaż wierzę że nic nie będzie i lekarze zrobią wszystko żeby zagrał w Niemczech!

3m się ROO !!! :twisted: :twisted: :twisted:


- Skull - 30-04-2006 15:31

Cytat: ta kontuzja moze miec wplyw na jego forme na Mistrzostwach Swiata

Ja popatrzyłaem dalej w przyszłosc i martwi mnie to ze ta kontuzja moze nieco popsuc jego dalsza kariere!
Pamietam ze Beckham mowil ze po tej kontuzji mial problemy z kopaniem gały,odczuwa ból przez co staral sie zmienic styl uderzenia,Roo jest bardzo młody,czeka go jeszcze wiele lat gry.

Do tego jesli nie udaloby mu sie wyleczyc do MŚ to napewno podupadła by jego psychika...


- nervix - 03-05-2006 09:53

Przed chwila przeczytalem, ze kontuzja Rooneya jest gorsza niz przewidywano, podobno nie bedzie gral przez... 3 miesiace!! A wiec nasz zawodnik na Mistrzostwach Swiata nie pogra i marzenia o nich moze przelozyc na kolejny Mundial...


- Farmer16 - 03-05-2006 09:57

nervix napisał(a):Przed chwila przeczytalem, ze kontuzja Rooneya jest gorsza niz przewidywano, podobno nie bedzie gral przez... 3 miesiace!! A wiec nasz zawodnik na Mistrzostwach Swiata nie pogra i marzenia o nich moze przelozyc na kolejny Mundial...
A ja przed chwilą przecytałem na waszej stronce, że jednak Rooney zagra. Niedosłownie ale musi sie ścigać z czasem, aby wziąśc udział na mundialu w Niemczech. Napewno ta kontuzja nie będzie trwała 3 miesiące. Z tego co słyszałem to 6 tygodni, a jak lekarze się postarają to jest prawdopodobne, że rooneya na MŚ zobaczymy. Mi tam w sumie nie zależy na tym bo nie kibicuje Anglii. Jednak dla jego samego życze mu powrotu do zdrowia.


- nervix - 03-05-2006 10:08

Jestes pewien?? czytales na polskich stronach?? Ok, a wiec podaje Ci kilka dowodow...

<a class="postlink" href="http://www.newsnow.co.uk/newsfeed/?search=rooney&x=0&y=0">http://www.newsnow.co.uk/newsfeed/?sear ... ey&x=0&y=0</a>
<a class="postlink" href="http://www.thesun.co.uk/article/0,,2-2006200423,00.html">http://www.thesun.co.uk/article/0,,2-2006200423,00.html</a>

LINK

Ciampel -> jeden link był za duży i psuł wygląd forum, zmieniłem!


- Syon - 03-05-2006 10:35

Witam. Ja rowniez nie kibicuje Anglii, wiec nie mam nic przeciwko temu zeby sie chlopak spokojnie wykurowal i byl gotowy do nowego sezonu.

8) 8) 8)


- mATT - 03-05-2006 10:37

Syon napisał(a):Witam. Ja rowniez nie kibicuje Anglii, wiec nie mam nic przeciwko temu zeby sie chlopak spokojnie wykurowal i byl gotowy do nowego sezonu.

8) 8) 8)
wstawiaj mniej buziek , a wiecej przemyslen wlasnych


- Syon - 03-05-2006 10:45

mATT napisał(a):
Syon napisał(a):Witam. Ja rowniez nie kibicuje Anglii, wiec nie mam nic przeciwko temu zeby sie chlopak spokojnie wykurowal i byl gotowy do nowego sezonu.

8) 8) 8)
wstawiaj mniej buziek , a wiecej przemyslen wlasnych

Jak ci sie nie podoba to wywal posta, moje konto i po klopocie. Pisze to co chce a ze tobie sie to nie podoba to twoj problem. Pozdrawiam.