Redcafe.pl - Manchester United Forum
Wayne Rooney - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Archiwum (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Archiwum tematów (/forumdisplay.php?fid=27)
+---- Dział: Sezon 2005/2006 (/forumdisplay.php?fid=33)
+---- Wątek: Wayne Rooney (/showthread.php?tid=246)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31


- Skull - 03-07-2006 13:05

http://www.pilkanozna.pl/mundial/?page=news&news=55252

Takim zachowaniem Roo psuje atmosfere w klubie!
Bardzo go lubie ale nie podoba mi sie to co zamierza zrobic,po czyms takim nie dziwie sie Ronaldo ze zamierza odejsc...


- KanT - 03-07-2006 13:23

Skull masz racje, ale ja nie sadze zeby tak bylo naprawde. Jakis serwis poganski pokazujesz :wink: gdyby to prawda byla to na manutd.com albo chodzby na naszych polskich stronach by to pisalo. :wink:


- Pejter - 03-07-2006 21:15

Na manutd.com na pewno ci takiego czegoś nie napiszą. Ale to prawdopodobnie też plotka, bo już pojawiły się wypowiedzi Ronaldo i Rooney'a, że wszystko (moim zdaniem "prawie", a to, jak wiadomo, robi WIELKĄ różnicę Tongue ) jest między nimi w porządku. Nadal jednak sądzę, że Ronaldo odejdzie z MU i to nie tylko z powodu Rooney'a, za dużo się po prostu tego wszystkiego nazbierało. A szkoda...


- Zashi - 28-07-2006 19:02

Na mundialu Rooney forma nie zachwycal (tzn. nie strzelal bramek). Po tym jak odejdzie Ruun mam nadzieje ze Wayne szybko sie obudzi. W ataku bedzie najprawdopodobniej gral z Saha`a, wiec sa to dwa zawodnicy pracuja takze w glebi pola. Bedą sie wspaniale uzupelniac. Praca z Saha Rooneyowi wyjdzie na dobre. Teraz to on bedzie bedzie glowna sila naszego napadu!


- Seki - 29-07-2006 09:21

Zashi napisał(a):Na mundialu Rooney forma nie zachwycal (tzn. nie strzelal bramek). Po tym jak odejdzie Ruun mam nadzieje ze Wayne szybko sie obudzi. W ataku bedzie najprawdopodobniej gral z Saha`a, wiec sa to dwa zawodnicy pracuja takze w glebi pola. Bedą sie wspaniale uzupelniac. Praca z Saha Rooneyowi wyjdzie na dobre. Teraz to on bedzie bedzie glowna sila naszego napadu!

No ale chyba sie nie dziwisz dlaczego Wayne na mundialu nie strzelał bramek ? Ledwo co wrócił po powaznej kontuzji, w pierwszym meczu w ogóle nie wystąpił, w drugim wszedł z biegiem czasu sie rozkręcał, a ostatecznie dostał czerwoną kartke w meczu z Portugalią z pomocą Cristiano.


- Zashi - 29-07-2006 11:14

Nie chodzi o to ze sie dziwie. Tylko martwie sie zeby zaczal strzelac. Byc moze jednak inni koledzy w klubie podzialaja lepiej na niego. Chociaz moga tez gorzej (Ronaldo)...


- Seki - 29-07-2006 12:03

Zashi napisał(a):Nie chodzi o to ze sie dziwie. Tylko martwie sie zeby zaczal strzelac. Byc moze jednak inni koledzy w klubie podzialaja lepiej na niego. Chociaz moga tez gorzej (Ronaldo)...

Rooney nie grał w RPA i z Celtic'em podobnie jak większość piłkarzy podstawowego składu MUFC w tym uczestników MŚ, Roo pewnie wystąpi na tournee w Amsterdamie gdzie zapewne sie przekonamy w jakiej jest dyspozycji.


- Grzeho - 29-07-2006 13:29

Moim zdaniem forma Rooneya to kwestia czasu, kiedy sie dostatecznie ogra przed sezonem, lub w trakcie to powinen zaczac grac na swoim optymalnym poziomie.


- Zashi - 08-08-2006 20:29

Wraca sprawa Rooneya i jego faulu w Turnieju w Amsterdamie. FA niby miala go nie ukarac a znowu cos kreci. Podobno chca go ukarac na 3 mecze. Wole nie! Oby Roo opanowal sie w czasie sezonu. Jest wspanialym pilkarzem, ale jego minusem jest temperament.


- Pejter - 08-08-2006 21:17

Ale przecież Rooney dostał tę czerwoną kartkę niesłusznie i w tym przypadku temperament nie ma nic do rzeczy. Nie chciał uderzyć zawodnika Porto, ale sędzia widział to inaczej (nie wiem czy specjalnie, czy naprawdę tak to widział). Mam nadzieję, że dowody w postaci powtórek telewizyjnych oraz wypowiedzi piłkarzy (Wayne'a i uderzonego zawodnika) wystarczą, aby odwołanie United w tej sprawie, bo takowe ma być, poskutkowało.


- Seki - 09-08-2006 10:13

Jedno jest pewne Rooney i Paul Scholes na pewno zagrają w meczu z Fulham i prawdopodobnie z Charltonem dopiero poźniej mogą zostać zawieszeni do czego według mnie na pewno nie dojdzie.


- Valverde - 09-08-2006 11:28

Manchesterowiec napisał(a):Jedno jest pewne Rooney i Paul Scholes na pewno zagrają w meczu z Fulham i prawdopodobnie z Charltonem dopiero poźniej mogą zostać zawieszeni do czego według mnie na pewno nie dojdzie.
Ano ten drugi zagra, ale z Roo to jeszcze nie takie pewne - dostał karę 3 meczów, ale United się odwołało. Swoją drogą to nie wiem dlaczego tak się Roo uczepili :?


- Seki - 09-08-2006 14:02

Valverde napisał(a):
Manchesterowiec napisał(a):Jedno jest pewne Rooney i Paul Scholes na pewno zagrają w meczu z Fulham i prawdopodobnie z Charltonem dopiero poźniej mogą zostać zawieszeni do czego według mnie na pewno nie dojdzie.
Ano ten drugi zagra, ale z Roo to jeszcze nie takie pewne - dostał karę 3 meczów, ale United się odwołało. Swoją drogą to nie wiem dlaczego tak się Roo uczepili :?

Ale kara nie powtwierdzona jeszcze, a do meczu z Fulham zostało 11 dni, a gdy zostanie ukarany to ma jeszcze 14 dni zanim kara zacznie sie liczyć w tym wpadku, wiec z Fulham zagra na 100%.


- Zashi - 09-08-2006 14:50

Moim zdaniem takie kartki z meczy towaryskich nawet pod uwage nie powinni brac. Bez sens dla mnie.


Einstain powiedział: "Dwie rzeczy sa nieskonczone: wszechswiat i glupota ludzka; chociaz co do tego pierwszego to nie mam pewnosci..."

Zgadzam sie z nim.


- Ciampel - 21-08-2006 08:49

Zagrał z Fulham, zrobił co do niego należało i w dodatku współpracuje już z Cris'em chyba na dobre! Atmosfera w zespole zmierza ku górze. Wczorajszy popis bez dwóch zdań wyjaśnia, że Roo będzie jednym z czołowych snajperów w Anglii i pewnie w Europie, niech błyszczy taką skutecznością choć w co drugim meczu, to o wyniki UNITED jestem zupełnie spokojny. Do tego pochwalił Ronaldo za wczorajszy występ i o incydencie z MŚ powinniśmy jak najszybciej zapomnieć, bo teraz zawodnicy znów odzyskali do siebie zaufanie. Poza tym jego drugi gol początkowo zapisano na jego konto i tak mało brakowało do pierwszego hat-tricka w sezonie. Po co ten Pearce się tam wtrącił? :wink: