Redcafe.pl - Manchester United Forum
Wayne Rooney - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Archiwum (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Archiwum tematów (/forumdisplay.php?fid=27)
+---- Dział: Sezon 2005/2006 (/forumdisplay.php?fid=33)
+---- Wątek: Wayne Rooney (/showthread.php?tid=246)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31


- Kuba_^^ - 21-08-2006 10:24

Ciampel napisał(a):Po co ten Pearce się tam wtrącił? :wink:

Chłopak chciał się wpisac po prostu na listę strzelców Wink

Roo zaliczył bardzo dobre spotkanie z Fulham, szkoda właśnie, że bramkę zaliczono piłkarzowi gości, Wayne już by miał hat-tricka w pierwszym meczu w sezonie. Cieszy oczywiście to, że nie ma w zespole żadnych kłótni, wszyscy są w zgodzie i o to chodzi, żeby atmosfera w zespole była znakomita. Szkoda, że nasz snajper nie zagra w tych najbliższych meczach, ale i bez niego powinniśmy sobie poradzic Wink


- Roo - 23-08-2006 18:41

Rooney to niewątpliwie przyszłośc Manchesteru ( bardzo dobrze, że Fergi stawia na młodych) i napewno czeka go niezła kariera. Miano najmłodszego i zarazem najlepszego piłkarza w dróżynie należy mu się bardziej niż C. Ronaldo, bo jak wiemy Cris nie kocha tego zespołu jak Roo. Jego wielkie chęci przejścia do Realu mówią same za siebie!
Razem tworzą niezły duet ale Manchester potrzebuje takich zawodników jak Wayne, oddanych sercem klubowi.


- Zashi - 23-08-2006 20:08

Gazety pisza duzo a szczegolnie ten "The Sun" oraz "The People" wiec watpie aby Cris wypowiedzial ze slowa. Rooney jest niezastapiony, ale to samo mozna powiedziec o Ronaldo.

PS. Pisze sie "druzyna" Smile


- KanT - 04-09-2006 19:43

Cytat:ayne Rooney chce zarabiać najwięcej w historii klubu! Chciałby otrzymywać więcej niż £ 110 tys. tygodniowo!

Angielska gazeta The Guardian donosi, że Rooney chce zostać najlepej opłacanym piłkarzem w całej historii klubu. Podobno przedstawiciele Rooneya rozpoczęli wstępne negocjacje z klubem na temat ewentualnej podwyżki płacy, aby zaznaczyć jego status jako najwiekszego gracza klubu.

Obecnie najwięcej zarabia najdroższy obrońca świata, Rio Ferdinand. Otrzymuje £ 110 tys. tygodniowo, podczas gdy Rooney plasuje się na drugim miejscu płac, inkasując „tylko” £ 65 tys. tygodniowo.

No? jak myslicie czy to prawda? Ja powiem tak. Dla mnie to ten gosciu zasluzyl na tyle kasy ale z drugiej storny jest jeszcze bardzo mlody i obawiam sie ze moze mu odbic na punkcie pieniedzy :?


- Seki - 04-09-2006 20:17

Według mnie to nie prawda, bo Rooney jest już awodnikiem przywiązanym do MAN UNITED, zreszta chce tu zostać do końca a mu chyba nie zalezy na az takiej wielkiej kasie, moze kiedys tyle dostanie ale na pewno nie powiedział "chce zarabiać najwiecej"


- Kuba_^^ - 04-09-2006 20:28

Moim zdaniem jest za wcześnie, żeby Rooney'owi dać takie wynagrodzenie. Jest już dość przywiązany do klubu, ale mam podobne zdanie do Sterowca, mu chyba nie zależy jeszcze na dużych zarobkach, może później.


- Zashi - 08-09-2006 20:01

Roo bedac ze swoja narzeczona w pubie i w towarzystkie 3 innych par uderzyl Michaela Graya w twarz. Był to 32 letni obronca Blackburn. Ten gosciu nie dosc ze podszedl nieproszony, to jescze obrazał wszystkie kobiety przy stole. Rooney nie wytrzyla (skad my to znamy :winkSmile i przygrzal mu. Podobno Graya widziano przez kilka dni w przeciwsłonecznych okularach.

Ach ten Wayne - ten temperament Wink


- Valverde - 08-09-2006 22:38

Jeśli to prawda, to brawo Roo. W kaszę i laski dmuchnąć sobie nie da, bardzo dobrze.
BTW jeszcze tylko jeden mecz zawieszenia i Wazza wróci do gry, nie mogę się doczekać :roll: Ah ten Wayne Tongue


- Valverde - 24-10-2006 17:06

Kto ma dziś urodziny? Oczywiście WAYNE! 21 lat temu na świat przyszedł Wazza. Z okazji jego urodzin chciałem mu życzyć wieelu bramek w tym i następnych sezonach. Happy birthday Roo!


- Ciampel - 24-10-2006 19:02

Sto lat!

Jak ten czas leci, jeszcze niedawno przecież "uzyskał" tytuł najmłodszego strzelca gola w Premiership, do tego rozpoczął bycie jednym z najbardziej medialnych młodzianów świata, a tu już mu stuka 21! Czego mu życzę? Przede wszystkim odblokowania, bo coś nie idzie mu strzelanie bramek ostatnio, a przecież to główny cel jego wizyty na Old Trafford. Pewnie niezła biba była w szatni na treningu, oby to się nie odbiło w nadchodzących meczach! Wink


- maryc - 24-10-2006 20:35

Ja również życzę mu jak najszybszego odblokowania się, bo zaczyna mnie niepokoić jego forma strzelecka. No, ale nic, nie martwmy się tym w dniu jego urodzin. Tongue

Sto lat :!:


- Kuba_^^ - 25-10-2006 15:06

Ja się trochę spóźniłem, ale jak to się mówi "lepiej późno niż wcale". Na pewno kumple z drużyny życzyli mu strzelenia tej bramki, na którą on czeka i wszyscy sympatycy United. Może właśnie dzisiaj Roo strzeli gola przeciwko Crewe i to może być "histroyczny" moment Wayne'a. Chodzi mi o to, że gdy dzisiaj by zdobył bramke, może by się odblokował. Ale to tylko bezsensowne gdybanie. STO LAT WAZZA I ZACZNIJ BRAMKI STRZELAĆ Tongue


- KanT - 10-12-2006 00:16

Musze przyznac ze moj ulubieniec z "Teatru Marzen" ostatnio zawodzi. Mimo tego ze dosyc czesto strzela, moze i dobrze podaje, kiwa i wogole ale czegos mi tu brakuje. Powiem szczerze ze szkoda mi Waytna i tej jego agresji. Szkoda ze juz nie dostaje czerwieni ze nie jest taki agresywny. Nie zrozumcie mnie zle tylko czasem lepiej dostrac czerwona kartke niz grac slabo :roll:


- Kuba_^^ - 10-12-2006 12:06

Ja nie wiem, ale moim zdaniem Roo jest obecnie w znakomitej formie. Strzela bramki, ma już ich 8 w lidze i jest w klasyfikacji strzelców razem z Sahą z tą samą ilością bramek na wysokiej pozycji. Drogba też ma ich osiem, tylko Kanu ma już ich 10. Wayne gra dobrze, biega po całym boisku, nawet czasem cofnie się do obrony, robi co tylko może. Ja nie narzekam na jego występy Tongue


- Pejter - 10-12-2006 13:17

Zgadzam się z Kubą. Wayne na początku tego sezonu nie prezentował zbyt wysokiej formy, ale z biegiem czasu się rozkręcał i teraz gra bardzo dobrze. Przede wszystkim strzela dużo, ale również dużo robi dla zespołu. Rozgrywa, walczy, wraca się po piłki, asystuje, jest wszędzie. Gmoch i mu podobni "eksperci" narzekają, że on się marnuje w Manchesterze, bo nie gra swojej ulubionej pozycji, tylko często z boku. A skąd oni wiedzą, jaka jest jego ulubiona pozycja? Moim zdaniem, Wayne lubi miec trochę swobody i wchodzi w pole karne przeciwnika z głębi. No ale Gmochy nie zauważają, jak dużo Rooney robił i robi dla zespołu, bo on robi wszystko pod drużynę, a nie tak jak Ronaldinho, eksponuje tylko swoją osobę.