Redcafe.pl - Manchester United Forum
Wayne Rooney - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Archiwum (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Archiwum tematów (/forumdisplay.php?fid=27)
+---- Dział: Sezon 2005/2006 (/forumdisplay.php?fid=33)
+---- Wątek: Wayne Rooney (/showthread.php?tid=246)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31


- Grzeho - 27-01-2007 23:44

Wazza powoli dochodzi do swojej optymalnej formy, o czym swiadcza 3 gole w 2 meczach.Mysle, ze tymi wystepami Wayne splacil dlug zaufanie jakim obdarzyl go SAF stawiajac na niego nawet wtedy, gdy byl bez formy.


- David7 - 29-01-2007 15:12

Cytat:Mysle, ze tymi wystepami Wayne splacil dlug zaufanie jakim obdarzyl go SAF stawiajac na niego nawet wtedy, gdy byl bez formy.

Zgadzam sie tutaj z Tobą Grzeho. Nawet kiedy Roo był bez formy SAF stawiał konsekwentnie na niego i to się opłaciło.Rooney powoli wraca do formy trzeba jeszcze troszke poiczekac i zobaczyć jak będzie grał w następnych meczach.


- marcelo - 01-02-2007 10:12

Roo dołożył do swojego konta kolejną brameczkę, tym razem w meczu z Watford. Może sie w końcu odblokował i cieszącego się Wayne'a po zdobyciu gola będziemy oglądali dużo częściej. Brawo Wayne i tak dalej, poprowadź nasz zespół do Mistrzostwa.


- Gracek_11 - 01-02-2007 18:34

Bardzo dobrze, że Rooney wkońcu przypomniał sobie jak się strzela gole. Lepiej żeby trafiał częściej i mniej, niż rzadko ale dużo. Teraz popisuje się dobrą skutecznością strzelecką i mam nadzieje, iż znowu błyśnie na White Hart Lane. Rok temu gdy wygraliśmy tam 1-2 otworzył wynik meczu, oby w niedzielę powtórzył swój wyczyn, a Diabły wygrały Tongue


- Zashi - 02-02-2007 10:38

Gracek_11 napisał(a):Bardzo dobrze, że Rooney wkońcu przypomniał sobie jak się strzela gole.


Przypomnial? On wszedł na wyzszy poziom - te 2 loby w ostatnich meczach byly nieprawdopodobne!

Rooney dorósł i teraz jest na drodze do najlepszego napastnika w na swiecie bo w czolowce jest od juz jakeigos czasu. Umie takze dobrze podawac - widzielismy to w meczu z Watford...


- Andre770 - 02-02-2007 16:43

Mnie po prostu urzekła ta jego druga bramka z Porthsmouth (czy jak się to pisze) wraźnie widać, że już zaczyn wskakiwać na najwyższe obroty. Oby tak dalej.


- Grzeho - 02-02-2007 17:33

Oby teraz(odpukac) nie przytrafila by mu sie zadna kontuzja, bo o powrocie do swojej optymalnej dyspozycji moglibysmy juz zapomniec w tym sezonie.Jak narazie forme Roo mozna porownac do wyczyno Crisa ktory w 3 meczach strzelil 6 goli.Jezli Wazza nadal bedzie w takiej dyspozycji to moze powtorzyc wyczyn portugalczyka.


- Wojtek3 - 03-02-2007 08:52

Można powiedzieć, że Rooney ma już kryzys za sobą, 4 gole w 3 meczach to świetny wynik. Osobiście uważam, że koniec jego kryzysu ja osobiście ocenie po meczu ze " Spurs " gdzie mam nadzieje, że strzeli przynajmniej jednego gola i zaliczy dobre spotkanie.


- Topor - 03-02-2007 10:34

Dla mnie Rooney jest najlepszym pilkarzem Man Utd, ale ten sezon nie zaliczy do najlepszych słaba forma chociaż ostatnio zaczyna cos grac. Mistrzostwa Swiata wogóle mu sie nie udały i ta czerwona kartka w ćwierćfinale, ale i tak jest najlepszy.


- Kuba_^^ - 03-02-2007 11:46

Topor napisał(a):Mistrzostwa Swiata wogóle mu sie nie udały

Chyba każdy wie dlaczego mu nie wyszły, był świeżo co po kontuzji i nie mógł grając na tak ważnym trunieju odzyskać formy i pełnej dyspozycji Wink


- Kuba_^^ - 04-02-2007 19:34

W dzisiejszym spotkaniu Rooney nie pokazał nic sczególnego, choć oczywiście nie zagrał źle. Jego występ można zaliczyć do średniej klasy. Widać go było głównie przy kłótniach z sędzią, który sędziował nie za dobrze.. Nie ma co narazie mówić, że Wazza jest bez formy, ponieważ nie zawsze co mecz trzeba strzelać bramki. Mam nadzieję jednak, że w najbliższym spotkaniu Anglik popisze się znowu jakimś ładnym trafieniem 8)


- Pejter - 04-02-2007 23:17

Rooney nabawił się podobno jakiegoś urazu. Ferguson mówił, że utykał, dlatego go zdjął. Myślę, że nie jest to jednak jakaś poważniejsza kontuzja, choć pewnie meczu z Charltonem nie zacznie od pierwszych minut. No bo po co ryzykować jego zdrowie w takim spotkaniu?

W dzisiejszym meczu rzeczywiście nie pokazał nic nadzwyczajnego, ale dużo walczył, starał się, przeszkadzał rywalom, a to też się liczy, bo rozbijanie ataku przeciwnika zaczyna się właśnie od naszych napastników.


- Grzeho - 05-02-2007 21:37

Pejter napisał(a):No bo po co ryzykować jego zdrowie w takim spotkaniu?
Racja, mamy bardzo szerkoka kadre i mamy lekki problem bogactwa, jeżeli chodzi o napastników.Jeżeli Wazza nie wybiegnie w pierwszym składzie, to przecież nic sie nie stanie, a jego zdrowie jest i tak ważniejsze, wiec po co ryzykować.


- ziomo - 18-03-2007 14:16

Bardzo dobrze w meczu z Boltonem zaprezentował sie Wazza.2brameczki w tym 1 bo pięknej akcji z Crisem.Dobrze tez grał tyłem do bramki z obrońcą na plecach potrafił odegrać piłke do pomocników którzy juz tam czyhali na strzał z dystansu.Cieszy to ze Rooney wreszcie odblokował sie w lidze strzelając 2 bramki.Ogólnie dobry mecz Roo.Widać ze chce mu sie grać i z meczu na mecz gra coraz lepiej.Oby tej dobrej formy nie zgubił.


- Futbolowa - 18-03-2007 14:41

Oj, tak... Zgadzam się Smile
Nareszcie mamy dwie brameczki i naprawdę rewelacyjną grę. Już nie pamiętam kiedy ostatnio tak bardzo zachwycałam się grą Rooneya. Pozostaje mieć nadzieję, że teraz utrzyma mu się zwyżka formy, bo niezwykle ważne pojedynki przed nami.