Redcafe.pl - Manchester United Forum
Orange Ekstraklasa - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Archiwum (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Archiwum tematów (/forumdisplay.php?fid=27)
+---- Dział: Sezon 2005/2006 (/forumdisplay.php?fid=33)
+---- Wątek: Orange Ekstraklasa (/showthread.php?tid=249)



- Zashi - 02-03-2007 21:57

Zaczęła sie Orange Ekstraklasa i od razu pogrom w Bełchatówie. Tamtejszy klub wygrał 6-0 z Łęczną. Bramki:
Boguski 14'
Jarzebowski 44' 56'
Costly 69'
Pietrasiak 73'
Costly 80'

W Krakówie mała sensacja. Cracovia zremisowała 0-0 z Legią Warszawa. Jestem z Wielkopolski wiec bardzo gratuluje teamowi z Krakowa :wink:


- ziomo - 03-03-2007 16:58

Tak Zashi Cracowia zagrała dobry mecz co można powiedziec również o Legii.Mecz był wyrównany chociaz jeśli Maciej Korzym z pięciu metrów strzela nad poprzeczka to nie mam mowy o zwycięstwie(dla tych którzy nie wiedza Korzym gra w Legii).


dzisiaj mecz Lecha Poznan z Wisła Płock która najprawdopodobniej straci sponsora jakim jest Orlen.Licze na gładkie zwycięstwo Lecha ponieważ również jestem z Wielkopolski ale Wisła Płock do nie jest zespół który podskoczy


TYLKO ZWYCIÊSTWO KOLEJORZ TYLKO ZWYCIÊSTWO :!: :!: :!: :!:


- Zashi - 04-03-2007 18:57

Niestety Lech na wyjezdzie zremisowal 1-1 z Wisłką Płock. Dla Lecha strzelił Pitry.

Mam nadzieje ze w meczu nastepnej kolejki Lech w meczu z Zaglebiem wygra, bo ja bede siedzial na trybunach. Niestety Krotoszyn jest 100km od Poznania...eh..


- Futbolowa - 05-03-2007 15:09

Zashi napisał(a):Niestety Lech na wyjezdzie zremisowal 1-1 z Wisłką Płock. Dla Lecha strzelił Pitry.
Jak dla mnie wynik fatalny. Reiss zmarnował tyle 'setek', że to się w głowie nie mieści. Wielka szkoda, bo liczyłam na to, że Lech gładko poradzi sobie z beznadziejną Wisłą Płock... :?

Zashi napisał(a):W Krakówie mała sensacja. Cracovia zremisowała 0-0 z Legią Warszawa.
A ja takiego wyniku właśnie oczekiwałam, bo to dwie moje ulubione drużyny [+ trzecia, Lech Smile] i nigdy nie umiem wybrać, komu bardziej kibicować Wink Oba zespoły zagrały bardzo dobre spotkanie, jednak to Legia miała więcej sytuacji, które zmarnowała...


- KanT - 10-03-2007 23:29

Dzisiaj odbyły się kolejne spotkania o Mistrzostwo Ekstraklasy. Ja miałem zaszczyt być na meczu Wisła Kraków - Arka Gdynia( nie pierwszy raz byłem na meczu Wisły). Doping naprawde niesamowity, biorąc jeszcze pod uwagę zakazanie sprzedawania biletow na najbardziej ruchliwy sektor "sharks'ów" - C. No ale na wiśle tylko na trybunie z lożami się siedzi :mrgreen: - od początku do końca prawdziwy doping bez względu na wynik. Dzisiaj nawet próbowaliśmy coś takiego przerobić na Polską wersję: http://www.youtube.com/watch?v=beDg2Iy_mSQ :wink: . Naprawdę warto jezdzić bo i umiejętności piłkarzy Wisły są wysokie, tylko troche dużo "niekulturalnych " przyśpiewek.No ja nie mam nic przeciwko, ale syna małego bym ne wziął na taki mecz. A zapomniałbym o najważniejszym - wynik 2-2 (ale mogło byc 5-0 dla Krakowian).

kilka fotek dla "wyboraźni" :wink: :
http://www.wislakrakow.com/www/picture/galerie/20070310/norek/04.jpg

http://www.wislakrakow.com/www/picture/galerie/20070310/norek/06.jpg

http://www.wislakrakow.com/www/picture/galerie/20070310/norek/33.jpg

http://www.wislakrakow.com/www/picture/galerie/20070310/norek/41.jpg

http://www.wislakrakow.com/www/picture/galerie/20070310/rzepa/09.jpg



Pozdro! :mrgreen:


- Futbolowa - 10-03-2007 23:35

Bardzo zaskoczył mnie remis w spotkaniu Wisły z Arką. Co prawda w tamtym sezonie chyba też miała miejsce podobna sytuacja, ale mimo wszystko spodziewałam się wysokiej wygranej Białej Gwiazdy. Do przerwy utrzymywał się przecież wynik 2:0! Ale nie żebym żałowała - co to, to nie Big Grin Cieszę się, że gdynianie urwali punkty piłkarzom z Krakowa Smile

Zaskakujący był też dla mnie wynik pojedynku Zagłębia z Lechem. Ja wiem, że lubinianie zajmują wysoką pozycję w tabeli, ale jednak liczyłam na więcej ze strony Kolejorza. W tym momencie całkowicie przestałam wierzyć w to, że Lech jeszcze coś w tym sezonie zwojuje.

Cieszy mnie wygrana Cracovii nad Odrą. Skromnie, bo skromnie, ale zawsze są to trzy istotne 'oczka'.


- man utd fan - 11-03-2007 12:44

No i dobrze że wisła zremisowała bo to daje większe szanse Bełchatowi na wygraną ligi.A podobno Legia ma już wygraną tylko w swoich snach.Ale za to nieciesze się że Pogoń Szczecin tylko zremisował z Górnikiem Zabrze Sad


- Grzeho - 11-03-2007 14:52

Lech przegrał z Zogłębiem Lubin 0-2. Bramki dla podopiecznych Czesława Michniewicza zdobyli: Stasiak i Chałbiński.Jak narazie w tej rundzie najlepiej z zespolow z czolowki prezentuje sie wlasnie druzyna z Lubina. Mysle, ze moze byc czarnym koniem OE.


- Zashi - 11-03-2007 14:53

Lech Poznań 0-2 Zagłębie Lubin
Szkoda, bo bylem na tym meczu. (jakies 120 km jazdy...eh..) Lech grał nawet dobrze do okolo 20 minuty, a potem wszystko siadło. Zagłebie grało duuuzo lepiej. W Lech dobrze przez cały spotkanie grał tylko Kotorowki, który obronił strzał z jakis dwoch metrow (ala Dudek strzał Szevy w finale LM) oraz obronił karnego. Reszta do bani. Bardzo brakowało pomocnika z Peru - Quinterosa (pis.)

Po za tym w czasie jazdyk autobusem z Krotoszyna do Poznania było kilka zonków. Nie wspomne ze co chwile musielismy stawac na 'odcedzenie kartofelkow' przez niektorych bo ilosci browarow jakie polykali przechodzily wszelkie normy. O ile prawie wszystko takie postoje byly w normalnych miejscach, czyli las, stacje paliw i tak dalej to jedna była dziwna: mianowicie ludzie lali w parku w Poznaniu gdzie ludzi troche chodzilo....zenujące :roll:

Był jeden duzy "lol". Na owym przystanku kolo parku w Poznaniu spotkalismy pewna dziewczyne z Krotoszyna.
Oto jej pytanie:
- Gdzie jedziecie na mecz?
Pytanie głupie, wiec otrzymała odp. na owym poziomie:
- Do Poznania.

Po meczu siedzimy w autobusie czekajac na kilku gosci a to pojazdu wwalil sie jakis kibic Zaglebia. Byl troche speszony, ale chyba nie zauwazyl, ze siedzą obok sami kibice Lecha Poznań. Dopiero jak mu powiedzielismy, ze jechał by w zupelnie inna strone w pospiechu opuscił autobus.

Pewien człowiek z fanow Lecha w autobusie doszedl do wniosku ze wczorajszy dzien to podwojna tragedia: Lech przegrał i na dodatek w autobusie zaginela litrowa butelka Absolwenta. Szukał jej dobre 30 minut ale nic nie znalazł. Nadal nie wiemy gdzie owa cenna rzecz jest. Odpowiedz na to pytanie moze zna kierowca pojazdu ktory ostatni opuscil autobus i pierwszy do niego wsiadł...


- Grzeho - 11-03-2007 21:33

GKS BOT Bełchatów 3-0 Widzew Łódz

Mistrz jesieni nadal w formie :!: Po wysokim zyciestwem nad Gornikiem Leczna zawodnicy Oresta Lenczyka pokonali Widzew 3-0 po 2 golach Nowaka i jednym samobojczym trafieniu Rzezniczaka. Przez caly mecz przewazal BOT chociaz Widzew tez mial kilka dogodnych okazji, ktorych niestety nie potrafil wykorzystac.Belchatow umacnia sie na prowadzeniu, poniewaz Wisla i Legia stracily w tej kolejce punkty.


- Futbolowa - 12-03-2007 12:18

Bardzo cieszy mnie wygrana zespołu z Bełchatowa. Spodziewałam się raczej obniżenia lotów na wiosnę, a tu proszę - zespół cały czas w formie Smile Bardzo podobała mi się zawsze polityka transferowa tego klubu, bo stawia się tam przede wszystkim na utalentowanych, młodych Polaków, a nie na miernych Brazylijczyków, Serbów i innych tego typu. Za to Bełchatów ma u mnie wielki plus. Drugi plus zyskuje za znakomity styl gry - taki trochę podchodzący pod ten, który oglądać możemy na boiskach angielskich Wink
Co prawda w takiej Lidze Mistrzów bardziej preferowałabym Koronę Kielce, ale nie obrażę się, jeśli taki Bełchatów zdobędzie tytuł mistrzowski. Nareszcie jakaś zmiana warty na szczycie by była Smile


- KanT - 16-03-2007 19:25

No no zashi jutro moja Wisełka z Twoim Lechem gra :mrgreen: . Miałem jechać na mecz ale kolega do Włoch pojechał i nie mam z kim...

Mam nadzieję na wygraną Wisły, bo taki mecz może dać wiary w poczynania piłkarzy i może nie wszystko stracone?


- Pejter - 16-03-2007 19:53

Błaszczykowski ma podobno być w pełni sił, a to według mnie duże wzmocnienie. Mimo wszystko, stawiam w tym meczu na remis.

W ten weekend inny bardzo ciekawy mecz - Bełchatów vs Legia. Liczę na drużynę obecnego lidera.


- Zashi - 16-03-2007 19:56

KanT napisał(a):No no zashi jutro moja Wisełka z Twoim Lechem gra

Po pierwsze: Moj nick to Zashi.
Po drugie: Eee...nie wiem jak Tobie, ale mi sie wydaje ze Lech gra z Koroną jutro.

Co do meczu do na zaduzo nie licze. Remis nie bedzie zły.

Licze na GKS - musi skopac "pupe" Legii.

Bełchatów na mistrza!!


- Pejter - 16-03-2007 20:09

Cytat:Po drugie: Eee...nie wiem jak Tobie, ale mi sie wydaje ze Lech gra z Koroną jutro.

Rzeczywiście :lol: A ja tak bezmyślnie ustosunkowałem się do posta KanTa.
Jeśli gra z Koroną to według mnie porażka. Sorry Zashi, ale takie są obecne realia :wink: