Redcafe.pl - Manchester United Forum
Orange Ekstraklasa - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Archiwum (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Archiwum tematów (/forumdisplay.php?fid=27)
+---- Dział: Sezon 2005/2006 (/forumdisplay.php?fid=33)
+---- Wątek: Orange Ekstraklasa (/showthread.php?tid=249)



- Zashi - 31-03-2007 19:00

Cracovia 3-0 Lech
Mialem przyjemnosc (a nie przyjemnosc) ogladac ten mecz. Lech doslownie nic nie grał. Oby Kolejorz co drugi mecz grał dobrze, no bo:
Lech 0-2 Zaglebie (źle)
Lech 3-0 Korona (dobrze Smile )
Cracovia 3-0 Lech (źle)
Nastepny mecz z Wisła Kraków Wink

Odra 1-0 GKS Bełchatów
Szok! Głowny faworyt ligi przegrywa z przedostatnio w tabeli druzyna. Jedyna bramke strzelil wróbel.


- Pejter - 31-03-2007 19:29

Lech jest bardzo nierówny w tej rundzie. Nie wierzyłem w ich wygraną z Koroną, a tu pogrom. Teraz stawiałem na nich w spotkaniu z Cracovią, a tu pogrom, tylko że z drugiej strony... Coś nie tak jest w tej drużynie.

Wygrana Odry z Bełchatowem bardzo mnie cieszy, bo chcę, aby Wodzisławianie się utrzymali. Z drugiej jednak strony chciałbym, aby GKS został mistrzem Polski. A Odra chyba i tak się utrzyma, bo Arka i Górnik Łęczna zostaną zdegradowane...

Zagłębie 2-1 Dyskobolia

Wynik do przewidzenia, ale spodziewałem się jednak trochę wyższego zwycięstwa Lubinian.

Pogoń 1-2 Wisła P.

I bardzo dobrze. Pogoń Ptaka do drugiej ligi!

Widzew 2-1 Górnik Z.

Cieszę się, że Widzew wygrał. W tym meczu byłem za nimi.


- man utd fan - 02-04-2007 15:13

Odra wodzisław - GKS Bełchatów 1-0 :cry:
szkoda meczu liczyłem na zwycięstwo Bełchatowian a jednak przegrali :cry: Ale wiadomo,że ze słabszymi gra się trudniej rozczarowałem się wynikiem :cry: .

Cracovia - Lech 3-0
Mecz znowu przegrany przez Lech co oi robią :?: Ja wiem przegrywają ze słabszymi a czasami wygrywają albo remisują.Podsumowanie meczu:kolejna przegrana Lecha

Pogoń - Wisła Płock 1-2
Należało się Pogoni kolejna porażka z rzędu zniecierpiałem ich za prawie ciągłe przegrywanie.Na następnym meczu powinni mieć transparenty:witamy w drugiej lidzę panie Ptaku Smile :!:


- Seki - 02-04-2007 21:25

Ta kolejka ułożyła sie po mojej myśli, Legia pokonała ŁKS i wreszcie odniosłą zwycięstwow lidze, rywale potracili punkty a do końca sezonu jeszcze sporo kolejek wiec ja na razie nie przekreślam szans na mistrzostwo Polski Smile

7 kwietnia do Zabrza, jedzie też ktoś ? Wink

pozdrawiam ko(L)edzy Tongue


- Zashi - 07-04-2007 18:37

Gornik Zabrze 1-0 Legia
Jakze mnie ten wynik cieszy Smile Do tego gospodarze strzelili gola grajac w 10! Bravo Górnik. Po tej przegranej Legia nie ma chyba nawet co marzyc o obronie tytulu mistrza.

Korona 2-1 Pogoń
I bardzo dobrze - nie tolerujemy brazyliany w POLSKIEJ lidzie. Mozna miec obcokrajowcow, ale bez przesady. Pogoń do 2 ligi!


- Wojtek3 - 08-04-2007 06:19

Oglądąłem wczoraj mecz Legii z Górnikiem. Od początku do konca wspaniały doping Zabrzan oraz Legionistów ( Seki był ). W pierwszej połowie liczne ataki Zabrza aż w 45 min gola strzela Radler głową, jednak sędzia nie uznaje, argumentując to tym, że obronca Górnika odechnął obronce Legii co w ogole nie miało miejsca. Ale co sie odwlecze to nie uciecze..

W II połowie gra sie zaostrzyła czego efektem była czerwona kartka dla zawodnika Górnika. Posypało sie chyba z 10 żółtych, jednak to Górnika dyktował warunki i strzelił na 1-0. Legia potem konczyła także w 10. Po wykorzystaniu limitu zmian boisko musiał opuścić Szala Wojtek.

Powiem tak. Nigdy nie widziałem tak beznadziejnie grającej Legii...


- Seki - 08-04-2007 09:18

Byłem wczoraj w Zabrzu i jestem bardzo zawiedziony, kolejny mecz w dupe, Górnik gra wtym sezonie bardzo slabo nie wygrał bodjaże od listopada a tutaj wygrywa z nami w tym momencie Legia ostatecznie zakończyła swoje szanse na obrone mistrzostwa Polski. Dopingu również spodizewalem sie lepszego porównując choćby ostatni wyjazd mój na Legie do Bełchatowa, tam było w naszym sektorze 10 razy głosniej, ale to tez dlatego, iż częsc kibiców Legii nie została wpuszczona na stadion, a duza czesc weszła dopiero w okolicach 20-30 minuty a nawet w przerwie meczu i w drugiej połowie bylismy juz głośni tym bardziej z epojawił sie STaruch prowadzący doping.

LEGIA!


- Pejter - 08-04-2007 13:01

Wisła K. - Lech 0 : 0

Spodziewałem się meczu na styku, ale liczyłem na to, że wygra Lech. Podział punktów nie urządza nikogo z tej dwójki.

Górnik Z. - Legia 1 : 0

O tym meczu już bardzo dużo napisaliście. Legia zawodzi na całej fali. Mi się to zwycięstwo nie uśmiecha ze względu na wodzisławską Odrę.

Korona - Pogoń 2 : 1

Dobry wynik, ale Korona coś ostatnio impet straciła. Liczyłem, że z Pogonią wygrają dużo wyżej.

Dyskobolia - Cracovia 0 : 0

Krakowski klub mnie zawiódł, bo Groclin w tym sezonie gra bardzo średnio. Ostatnio jednak kilka ciekawych wyników piłkarzy z Grodziska. Powoli chyba się odbudowują.

ŁKS - Odra 1 : 1

Bardzo się cieszę z tego wyniku. Remis z ŁKS-em jest bardzo dobrym rezultatem. Odra wygrywała, jednak Łodzianie szybko odpowiedzieli. Później Wodzisławianie mieli jeszcze dobre okazje do strzelenia zwycięskiego gola, ale niestety ich nie wykorzystali.

Bełchatów - Zagłębie 3 : 1

Świetny mecz Bełchatowa, świetny mecz Garguły. GKS-owi należy się mistrzostwo w tym sezonie.


- Zashi - 11-04-2007 10:58

Wczoraj odbyl sie mecz PP: Korona - Wisła Płock. O dziwo do przerwy to goscie prowadzili 2-0, ale jak to Kielczanie sie zmobilizowali i ostetny wynik to 3-2 dla Korony. Klub ktory wygral do przewidzenia, ale wynik i sposob zwycieztwa raczej nie.


- Zashi - 12-04-2007 16:02

Ma ktos z Was wolne 10mln zlotow? To mozecie kupic Pogoń Szczecin. Firma El-Met (jakos tak) wystawila calośc na sprzedaz - 100% akcji Smile Cos dziwna kwota, bo uwzglednili wszystkich pilkarzy i budynki, a takze Grzelaka i Kaźmierczaka, ale coz Smile To jak są chetni? Moze wystawią Pogoń na Allegro.pl Smile


- Pejter - 12-04-2007 16:08

Ja się cieszę, że Ptak wreszcie wystawił Pogoń na sprzedaż. Mam nadzieję, że skończy się "Brazyliana". Podobno zaoferował klub miastu, ale jego urzędnicy mówią, że na razie żadnej oferty nie otrzymali... Zobaczymy jak sytuacja się rozwinie.


- Kuba_^^ - 12-04-2007 16:37

Podobnie jak można było kupić śmieszny klub z mojego miasta, który na rundę wiosenną wycofał się z rozgrywek II ligi, z powodu "złej atmosfery w piłce nożnej" :lol: "Klub" można było kupić za 1 zł, ale i tak wiadomo było, że mieli afery korupcyjne itp.


- man utd fan - 13-04-2007 11:56

Arka została zdegradowana do II ligi od następnego sezonu i musi zapłacić karę 200 tysięcy złotych i w II lidze będzie miała minus 5 punktów na początek.i znowu nikogo z pomorza w ekstraklasie ale jeszcze Lechia ma jakieś szanse ale malutkie :cry:

Górnik Łęczna też został zdegradowany tylko że o dwie klasy i będzie miał 10 ujemnych punktów na start i musi zapłacić grzywną w wysokości 200 tysięcy złotych.Nie radzę się mieszać w afery korupcyjne :wink:.


- Zashi - 13-04-2007 12:55

...i bardzo dobrze - trzeba walczyc z korupcja. Łeczna sie nie przyznała i dostala wieksza kare Smile

Te mecze co beda poźniej - beda uznane jako walkowery, ale jestem ciekawe co z meczami co juz byly...


- Pejter - 13-04-2007 15:28

Zashi napisał(a):Te mecze co beda poźniej - beda uznane jako walkowery

Wcale nie, bo Arka i Górnik mają szansę dograć sezon do końca, a te poprzednie to walkowery.

Bardzo dobra decyzja o takich karach. Rozprawili się jak we Włoszech. Mam nadzieję, że kiedyś to bagno w polskiej piłce wreszcie się skończy... Niemniej jednak, dobry krok w tym kierunku.