Redcafe.pl - Manchester United Forum
Orange Ekstraklasa - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Archiwum (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Archiwum tematów (/forumdisplay.php?fid=27)
+---- Dział: Sezon 2005/2006 (/forumdisplay.php?fid=33)
+---- Wątek: Orange Ekstraklasa (/showthread.php?tid=249)



- Stojkovic - 22-08-2007 08:48

Moim zdaniem Wisła chce miec mistrzostwo, bo Legia w tym sezonie jest bardzo groźna i gra bardzo dobrze. Co oznacza nie mniej, nie więcej, że nasza Liga wreszcie się równa do normalnego pziomu.


- marcelo - 22-08-2007 08:57

Czy ja wiem, czy to wszystko dla Wisły wyjdzie na dobre? OK, Żurawski może wrócić, bo to nadal uznana marka, więc mógłby pomóc przez te pół roku, ale po co znowu Szymkowiak, który najlepsze lata ma już naprawdę za sobą? No chyba, że przez to trener Skorża chce wywołać presje u zawodników ze środka i zwiększyć rywalizację. W końcu "Szymek" przyszedłby za darmo, więc w razie nieudanego powrotu nie dużo by Wisła straciła.

Coś kurde Wisła skupuje graczy, którym się nie udało za granicą... Kosowki, Niedzielan, teraz kolejni. Jeszcze pewnie Frankowskiego ściągnąć i Wisla ma pakę sprzed kilku lat.


- zaga92 - 22-08-2007 09:04

marcelo napisał(a):Coś kurde Wisła skupuje graczy, którym się nie udało za granicą... Kosowki, Niedzielan, teraz kolejni. Jeszcze pewnie Frankowskiego ściągnąć i Wisla ma pakę sprzed kilku lat.

Fakt, mialaby ta paczke, ale to juz nie byloby to samo, co za czasow kiedy gromili Shalke i Parme. Chciaz moze zwojowali by cos jeszcze w Europie.


- Zashi - 23-08-2007 13:40

Cytat:Koniec z udawaniem przez działaczy Widzewa, że nie mają nic wspólnego ze starymi długami. Wkrótce Wydział Dyscypliny prawdopodobnie zadecyduje o ukaraniu łodzian ujemnymi punktami za nieprawidłowości związane z uzyskaniem licencji na grę w II lidze w 2004 roku. To może oznaczać degradację.

Bravo. Widzew ma zadłuzenia, a Boniek pier****, ze wtedy byly inne wladze i wtedy byla inna spolka. Jesli byla inna i teraz jest inny klub to dlaczego nie zaczeli grac w Klasie C ? Wreszcie cos sie w polskiej pilce dzieje 'na lepsze'.


- zaga92 - 24-08-2007 23:43

Wlasnie wrocilem z Poznania z meczu Lech-Widzew. Dla mnie to byl pierwszy taki mecz ktory ogladalem na zywo i musze powiedziec, ze bylo zajebi****. Mecz zakonczyl sie wynikiem 1:0. Nie bylo to za ciekawe widowisko. Akcje Widzewa mozna policzyc na palcach jednej reki. Lechowi natomiast brakowalo troche szczescia. Szczegolnie w pierwszej polowie, gdy bramkarz Widzewa wyciagnal dwie pilki, ktore powinny wyladowac w siatce. Potem Widzewiakow ratowala jeszcze poprzeczka. W drugiej polowie bylo wogule malo sytuacji bramkowych az wreszcie w 71 minucie przez obrone Widzewa przedarl sie Hernan Rengifo i strzelil zwycieska bramke. Potem do konca meczu Widzew staral soe strzelic wyrownujaca bramke, ale bezskutecznie. Teraz bede staral sie pojechac na nastepny mecz z GKSem Smile


- ziomo - 25-08-2007 09:29

zaga92 napisał(a):Nie bylo to za ciekawe widowisko

:lol:.Według mnie,w tym meczu,były emocje od początku do końca!Widzew w pierwszej połowie,miał jedną stuprocentową okazje,ale wybronił to na szczęście Dolha.

Co do meczu,atmosfera jak zwykle zajedwabista.Kilka nowych przyśpiewek.Kibiców Widzewa było około 3000.Ja,razem z Zashim przez cały mecz wydzieraliśmy się na cały głos(no moze prawie).Czasami cos tam przyśpiewał mój tata i wuja.
Lechici w pierwszej połowie przeważali t było to widoczne.Lech miał dwie stuprocentowe sytuacje w pierwszej połowie.Pierwsza gdy Rengifo po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Wilka,głowką z pięciu metrów trafił prosto w Fabiniaka,który wczoraj bronił wysmienicie,a przy bramce "Renifera"nie miał nic do powiedzienia.W drugiej połowie Widzew troche sie przebudził,i przeprowadził kilka groźnych kontr,ale nic z nich nie wynikło.Podobała mi sie gra Djurdjevića na lewej obronie,wysmienicie w ataku,a co najważniejsze,fantastycznie w obronie przerywał wszystko na lewej flance,i był zaporą nie do przejscia.


- Zashi - 25-08-2007 13:45

ziomo napisał(a):Ja,razem z Zashim przez cały mecz wydzieraliśmy się na cały głos(no moze prawie).

lol Na 100% to kocioł wydzieral gardła, a nie my...Ciebie prawie w ogole nie slyszalem mimo, iz siedziałes 2 miejsca dalej. Moze to z powodu twoich strun głosowych...

ziomo napisał(a):Według mnie,w tym meczu,były emocje od początku do końca!

Ktory Ty mecz ogladałes? Po przerwie gra siadła i to bardzo....

ziomo napisał(a):Podobała mi sie gra Djurdjevića na lewej obronie,wysmienicie w ataku,a co najważniejsze,fantastycznie w obronie przerywał wszystko na lewej flance,i był zaporą nie do przejscia.

Nie do przejscia powiadasz... To ciekawe, ze m.in. z jego winy Napoleoni doszedł do bardzo dobrej sytuacjis strzałowej...


Jednak ogolnie obrone Lecha trzeba pochwalic, bo zagrała duzo lepiej niz w poprzednim spotkania i pierwszy raz w sezonie Kolejorz nie stracil gola.

Czekam na potkniecia Wisły i Legii, ale (niestety) Wojskowi raczej wygrają.


- ziomo - 25-08-2007 13:54

Zashi napisał(a):Ciebie prawie w ogole nie slyszalem

Pewnie nie słyszałeś mnie,bo "kocioł"był tak głośno.Przez nich nawet gwizdka sędziego nie słyszałem :lol:.



Zashi napisał(a):Nie do przejscia powiadasz... To ciekawe, ze m.in. z jego winy Napoleoni doszedł do bardzo dobrej sytuacjis strzałowej...

Tyle tylko,że wtedy akurat był to Wilk który zastepował Djurdjevića,bo ten obiegał Jakuba,a Wilk podał gdzie indziej i była strata i Djurdjević nie zdażył wrócić!


Zashi napisał(a):Czekam na potkniecia Wisły i Legii, ale (niestety) Wojskowi raczej wygrają.

Tak,tymbardziej,że Wisła ma trudniejszego rywala niż ekipa ze stolicy.


- zaga92 - 25-08-2007 23:26

A w Polsce po remisie 0:0 z Belchatowem, Wisla traci fotel lidera na rzecz Legii, ktora rozbila 5:0 Zaglebie Sosnowiec. W innych meczac Zaglebie Lubin wygralo 3:1 z Odra. Cracowia zremisowala bezbramkowo z LKSem, a Groclin wygral z Polonia 2:0 i Gornik zremisowal z Jagielonia. Na dnie na razie Lodzkie kluby. Mozliwe, ze jeden z nich pozegna sie po tym sezonie z Ekstraklasa. Cieszy wysoka pozycja Lecha, ktory moze walczyc o puchary Smile


- Grzeho - 29-08-2007 21:37

Kod:
Grzegorz Piechna, popularny "Kiełbasa", podpisał w środę kontrakt z Widzewem. Jak poinformowały na konferencji prasowej władze łódzkiego klubu, były król strzelców polskiej ekstraklasy związał się z Widzewem na rok.

Po nieudanej przygodzie w Rosji powraca do Polski, zobaczymy czy jeszcze ma takiego nosa do zdobywania goli...


- Thevil - 29-08-2007 22:08

Grzeho napisał(a):
Kod:
Grzegorz Piechna, popularny "Kiełbasa", podpisał w środę kontrakt z Widzewem. Jak poinformowały na konferencji prasowej władze łódzkiego klubu, były król strzelców polskiej ekstraklasy związał się z Widzewem na rok.

Po nieudanej przygodzie w Rosji powraca do Polski, zobaczymy czy jeszcze ma takiego nosa do zdobywania goli...

Lubię takie powroty do polskiej piłki i myślę, że Kiełbasa nie zatracił zmysłu strzeleckiego, i nastrzela jeszcze trochę tych bramek w naszej lidze, a Widzew tylko na tym skorzysta, bo po odejściu Grzelaka brak im z przodu kogoś regularnie trafiającego do siatki rywali.


- PawlaQ - 31-08-2007 12:01

Zashi, miło mi, fajnie tak znaleźć na forum swoją sygnaturkę. Big Grin Gdzie ją znalazłeś?

<a class="postlink" href="http://www.tutej.pl/cms.php?i=25474">http://www.tutej.pl/cms.php?i=25474</a>


- WoLaK - 01-09-2007 19:43

Wiselka pokazala kto tutaj pewnie zmierza po tytul mistrza.Znowu swietne i wysokie zwyciestwo.Tym razem 4:2 nad Lechem.No teraz tylko czekajmy na mecz z Ległą.Swietna forme prezentuje Pawel Brozek.Strzelil juz 5 bramek w tym sezonie.


- ziomo - 01-09-2007 19:54

Wisła Kraków 4-2 Lech Poznań :?.

W pierwszej połowie Lech zagrał po prostu kaszanę,a to co wyrabiał Dolha,to przechodzi ludzkie pojęcie :? :? :? :?.Trzy bramki są na jego konto,tylko przy jednej nie miał szans.Przy pierwszej bramce piłka po wybiciu Pawełka piłka wpadła w pole karne Lecha,a Dolha zamiast wyjść do niej,został na linii bramkowej i wyszedł dopiero,gdy Paweł Brożek dopadł do piłki,w dodatku Wiślak uprzedził Emiliana i pierwszy gol dla Krakowiam.
Druga bramka,to strzał Paulisty,który leciał prosto w Dolhę,ale ta w ostatniej chwili odbiła się o jednego z Lechitów i Rumun nie miał szans.Trzecia bramka to błąd na przedpolu.Poszło dośrodkowanie w pole karne,Dolha wyszedł do piłki ale źle obliczył tor jej lotu,i poszła mu po palcach,a Paweł Brożek skierował ją do pustej bramki.Czwarta bramka,to najgorszy ze wszystkich trzech błędów.Strzał Paulisty z 18metra zaskoczył źle ustawionego Dolhe który stał ba 6-7 metrze,i piłka go lobneła.


- zaga92 - 01-09-2007 20:28

Wisla jest wg mnie kandydatem do tytulu powazniejszym od Legii. Ale ogromnie wkur*** mnie dzisiaj Cleber, ktory strzelil gola samobojczego,a mam go w druzynie na WL. :roll: Korona rozgromila Polonie 4:0. Widzew chyba nie zamierza sie utrzymac jezeli trwoni przewago 2 bramek. Gornik wygral z Cracovia 1:0