Redcafe.pl - Manchester United Forum
Orange Ekstraklasa - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Archiwum (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Archiwum tematów (/forumdisplay.php?fid=27)
+---- Dział: Sezon 2005/2006 (/forumdisplay.php?fid=33)
+---- Wątek: Orange Ekstraklasa (/showthread.php?tid=249)



- WoLaK - 01-03-2008 10:57

Ciampel napisał(a):
zaga92 napisał(a):I nie zaluje, ze na ten mecz nie pojechalem, bo bylaby to kasa wyrzucona w bloto.

Dziwne podejście troszku jak na mój gust.

Dla mnie też.Szczególnie ze względu,że z wypowiedzi zagi można wywnioskować,że sympatyzuje z drużyną Lecha.


- ziomo - 01-03-2008 13:56

Zaga to co mają powiedzieć kibice UNITED gdy płacą bilety na OT po ilestam(dużo)funtów,by oglądać porażkę Swojej drużyny?Nigdy nie wiadomo czy mecz będzie stał na wysokim,czy niskim poziomie.

Co do meczu Lech-KGHM.

Typowe piłkarskie 'szachy'.Mało jakiś ładnych,składnych akcji.Zagłebie lekko przeważało.Ogólnie mecz nie stał na wysokim poziomie.Ja sam liczyłem na zwycięstwo.Podoba mi się postawa Luisa Henriqueza.Młody Panamczyk,grający ostatnio na pozycji lewego pomocnika,spisuje się całkiem dobrze w defensywie i w ataku.Twardy,waleczny,nigdy nie odstawi nogi.Za to w ogóle niewidoczny był Rengifo.Dobrze Murawski,"Bosy","Kuchar" i "Kotor".

Liczę na lepszą gre Kolejorza w następnym meczu.


- zaga92 - 01-03-2008 15:16

Ciampel napisał(a):Dziwne podejście troszku jak na mój gust.

Chodzi mi o to ze w tym sezonie mam mozliwosc pojechania na gora 2 mecze i gdybym byl wczoraj, to bylaby strata, stracilbym szanse na pojechanie w pozniejszym terminie na ciekawszy mecz.


- Zashi - 01-03-2008 15:32

Ale wczoraj grał Lech... Jak dupy. Zero gry, zero zgrania, celnośc podan chyba na poziomie -50% :roll: Gdyby zremisowali 0-0, ale byłaby walka to bym zrozumiał, ale tam nic nie było. Jakby młody napastnik rezerw, Kononowicz miał coś wspolnego z tym z Białegostoku... :x


- WoLaK - 01-03-2008 20:34

No niestety Panowie co do dzisiejszej gry Wisły mam podobne wrażenia co wy mieliście wczoraj po mecz Lecha.Z tą jedną różnicą,że Wisła wygrała i zdobyła 3 punkty.
Pierwsza połowa tragiczna,zero organizacji gry.W drugiej połowie już totalnie widowisko popsuli kibice.Nie dopingowali Białej Gwiazdy z tego powodu,iż na stadion nie wpuszczono kibiców Widzewa.Z jednej strony ładne zachowanie,ale z drugiej i moim zdaniem tej ważniejszej to jest to bezsensowne zachowanie.Czy przychodząc na Reymonta przychodzą by dopingować swoją ukochaną drużynę czy po to by oglądać kibiców innej ekipy ? Dla mnie odpowiedź jest bardzo prosta.

Pogoda zapewne też miała spory wpływ na poczynania obu jedenastek.


- woyteq - 01-03-2008 21:27

PIŁKA NOŻNA DLA KIBICÓW !!


- Maciek - 01-03-2008 21:45

Nie wiedziałem gdzie to napisać więc napisze tutaj Wink Jestem przeciwny temu by Roger grał w reprezentacji Polski i tym samym zajmował miejsce np. Rafałowi Murawskiego, bez którego nie wyobrażam sobie na tę chwilę kadry na Euro2008 Wink

Niby Lech słaby, ale potencjał ten zawodnik ma i Leo go wykorzysta.


- WoLaK - 01-03-2008 21:58

<a class="postlink" href="http://wisla.krakow.pl/art.php?id=&news_id=3436">http://wisla.krakow.pl/art.php?id=&news_id=3436</a>

Jak się nie chcieli dostosować do zasad to już ich problem.Prawidłowe podanie pesela czy swoich danych to chyba niezbyt duży wysiłek.


- zaga92 - 01-03-2008 23:01

Maciek napisał(a):estem przeciwny temu by Roger grał w reprezentacji Polski i tym samym zajmował miejsce np. Rafałowi Murawskiego

Jestem tego samego zdania. Kiedys, gdy Olisadebe gral u nas bylo to cos wielkiego bo nie mielismy za duzo dobrych zawodnikow. Teraz czasu sie zmienily i o srode pola na EURO walcza Lewandowski, Dudka, Murawski. I gdzie tu wepchnac Rogera. Bez sensu.


- Morgan - 01-03-2008 23:13

Maciek napisał(a):Nie wiedziałem gdzie to napisać więc napisze tutaj Wink Jestem przeciwny temu by Roger grał w reprezentacji Polski i tym samym zajmował miejsce np. Rafałowi Murawskiego, bez którego nie wyobrażam sobie na tę chwilę kadry na Euro2008 Wink

Niby Lech słaby, ale potencjał ten zawodnik ma i Leo go wykorzysta.


100% poparcia - nazwa "Reprezentacja Polski" zobowiązuje


- WoLaK - 02-03-2008 08:46

Morgan napisał(a):100% poparcia - nazwa "Reprezentacja Polski" zobowiązuje
Dokładnie.To nie jest piłka klubowa żeby robić coś w stylu takich transferów.


- woyteq - 02-03-2008 10:12

Widze ze duch w narodzie nie ginie 8)


- Zashi - 02-03-2008 12:19

Groclin przenosi się do Wrocławia. To pewnie na 99,(9)% I dobrze, jak na szlagier z Legia w Grodzisku przychodziło 4 tys. osób? Kpina. No i Wielkopolsce pozostanie jeden, prawdziwy Król tego regionu 8)


- Kuba_^^ - 02-03-2008 13:30

Zashi napisał(a):I dobrze

Dobrze Twoim zdaniem? Co mają pomyśleć kibice Dyskobolii z Grodziska, co prawda, nie jest ich tam dużo, ale jednak ktoś tam na te mecze chodził, a teraz zabiera im się klub z miasta. Chore, podobnie jak z hydrobudową Włocławek, kiedy przeniosła się do Bydgoszczy :roll:

A we Wrocławiu to i tak wszyscy będą na WKS chodzić :roll:


- woyteq - 02-03-2008 14:37

<a class="postlink" href="http://sport.onet.pl/0,1248675,1702921,wiadomosc.html">http://sport.onet.pl/0,1248675,1702921,wiadomosc.html</a>

A to ja jeszcze raz swoje.


Piłka nożna dla kibiców !!