Redcafe.pl - Manchester United Forum
Gabriel Heinze - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Archiwum (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Archiwum tematów (/forumdisplay.php?fid=27)
+---- Dział: Sezon 2005/2006 (/forumdisplay.php?fid=33)
+---- Wątek: Gabriel Heinze (/showthread.php?tid=265)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


Gabriel Heinze - Kuba_^^ - 26-04-2006 23:25

Pierwszy sezon w Manchesterze w Jego wykonaniu można zaliczyć do udanych. W meczu z Villarreal w Lidze Mistrzów w tym sezonie został poważnie sfaulowany przez bodajżę Jana Krompkampa, który obecnie gra w Liverpoolu. Kontuzji nabawił się bardzo poważnej, dopiero nie dawno wrócił do treningów, wystąpił w meczu rezerw przeciwko Aston Villi (zagrał ponad godzinę). Bardzo dobry lewy obońca, doceniam tego piłkarza, mam nadzieje, że wróci w wielkim stylu do pierwszego zespołu.


- manutd85 - 26-04-2006 23:34

To chyba najlepszy boczny obrońca jakiego posiada United. Bardzo dobrze wprowadził się do zespołu co jest zaskoczeniem, bo zazwyczaj zawodnicy z Ameryki Południowej nie czują się tu najlepiej, przykładami są Veron, Kleberson czy Forlan. Z nim jest jednak inaczej na nasze szczęście. Każdy pamięta jego występy zamin doznał urazu. Ambitny, waleczny, ciągnacy grę M.U. do przodu i bardzo rzadko popełniający błędy w obronie. Jednak, będzie mu ciężko na stałe zagościć w pierwszej jedenastce, bo konkurencja na lewej obronie jest ogromna. Silvestre, który za wszelką cenę chce udowodnić swoją przydatność do zespołu i nowy nabytek Evra nie poddadzą się łatwo i będą robić wszystko, żeby to na nich stawiał Fergie!!!


- Wojtek3 - 27-04-2006 06:03

Gabriel Heinze zaliczył ostatnio 60 min i 82 w rezerwach i przycznił sie w pewnym stopniu do wygrania przez rezerwy United Manchester Senior Cup :!: Jednak w tym sezonie juz nic raczej nie zwojuje w druzynie, nie ma co narażać jego zdrowia. Mam nadzieje ze załapie sie na Mistrzostwa Świata, bardzo długo o nie walczył.


- adriano_mchw - 27-04-2006 10:12

Szkoda że Gabriel nabawił siętej kontuzji bo jest bardzo dobrym lewym obrońcą. Grając w moim klubie wzoruje sie na nim(gram na tej samej pozucji co On). mam tylko nadzieję, że Heinze załapie się na Mistrzostwa Świata, bo zasłużył sobie na występ na mundialu Wink


- Red - 27-04-2006 10:56

No to jest chyba nie tylko najlepszy skrzydlowy obronca United w tej chwili, ale jeden z najlepszych obrońców na świecie, mam nadzieje, że ta kontuzja nie będzie się już dawała we znaki Gabrielowi i że spokojnie bedzie on mogl grac dla United i w barwach swojej ukochanej Argentyny na MŚ Smile nie wiecie czy zagra w nadchodzącym spotkaniu z Chelsea ?


- Wojtek3 - 27-04-2006 12:14

Red napisał(a):No to jest chyba nie tylko najlepszy skrzydlowy obronca United w tej chwili, ale jeden z najlepszych obrońców na świecie, mam nadzieje, że ta kontuzja nie będzie się już dawała we znaki Gabrielowi i że spokojnie bedzie on mogl grac dla United i w barwach swojej ukochanej Argentyny na MŚ Smile nie wiecie czy zagra w nadchodzącym spotkaniu z Chelsea ?

Z tego co ja sie dowiaduje to jest on przewidziany na ławke, tak ja w 2 ostatnich meczach, ale wątpliwe żeby zagrał w tym meczu, przecierz Evra, Silvestre i O'Shea są zdrowi Smile Sir Alex Ferguson raczej nie bedzie ryzykował, jeszcze Gabi nabawi sie kontuzji przed MŚ.


- mich_gier963 - 27-04-2006 12:48

"Opuściłem Argentynę po ośmiu rozegranych meczach w moim pierwszym klubie, Newell’s Old Boys. Następnie przeniosłem się do małego klubu hiszpańskiego, Real Valladoid. Byłem szczęśliwy z mojej kariery, która tak się rozwinęła" - powiedział Heinze.

"Jestem naprawdę dumny z siebie, że będę grał dla tak wielkiego klubu. To jest moja szansa i bardzo ważny przystanek w mojej karierze. Na pewno wszyscy z klubu będą ode mnie oczekiwać bardzo wiele. Jednak postaram się temu sprostać" - powiedział Gabriel o swoim przejściu na Old Trafford.

"Bardzo długo obserwowaliśmy Gabriela. Muszę przyznać, że jest jednym z najlepszych obrońców Argentyny. Pokazał w swoich występach wielką siłę, szybkość oraz technikę. Będzie wielką korzyścią dla klubu, gdyż może grać na środku bądź na lewej stronie obrony." - powiedział Fergie o argentyńczyku.

"To wspaniała transakcja. Zawsze poszukujemy do United zawodników, którzy mogliby stanowić o sile danej pozycji. Zawodnikiem o takich kwalifikacjach jest Gabriel Heinze". - powiedział Gill.

Ciampel -> nie wklejamy tekstów czyjegoś autorstwa, własna opinia na forum jest o wiele bardziej wskazana!


- Skull - 27-04-2006 14:56

Najlepszy zawodnik United z poprzedniego sezonu!
Swietnie wkomponowal sie w sklad! Odrazu polubilem go za jego walecznosc! Bardzo mnie zasmucila wiadomosc o jego kontuzji...

W tamtym sezonie wole walki dostrzegalem tylko w dwoch zawodnikach: Rooney i Heinze,reszta bez polotu.
Mysle ze w nastepnym sezonie bedziemy miec pozytek z Gabriela,oby wrocil do wczesniejszej formy!


- Roberto - 29-04-2006 11:34

Skull napisał(a):W tamtym sezonie wole walki dostrzegalem tylko w dwoch zawodnikach: Rooney i Heinze,reszta bez polotu.
Mysle ze w nastepnym sezonie bedziemy miec pozytek z Gabriela,oby wrocil do wczesniejszej formy!

dokladnie! też go bardzo polubiłem. charakterem i zaciętością w grze idealnie pasuje do tego by grać w koszulce Diabłów. takich graczy nam trzeba, zwłaszcza w obronie. grających zdecydowanie , twardo i z poświęceniem :twisted:


- Wojtek3 - 29-04-2006 15:19

Cytat:Z tego co ja sie dowiaduje to jest on przewidziany na ławke, tak ja w 2 ostatnich meczach, ale wątpliwe żeby zagrał w tym meczu, przecierz Evra, Silvestre i O'Shea są zdrowi Sir Alex Ferguson raczej nie bedzie ryzykował, jeszcze Gabi nabawi sie kontuzji przed MŚ.

Do tego doszło że muszę sie sam zacytować.

Gabriel Heinze doznał kontuzji pachwiny w meczu rezerw i w tym sezonie juz nie zagra. Podobno Alex Ferguson chce teraz przygotować Gabiego na MŚ, ktore zbliżają sie wielkimi krokami. W tym sezonie z tymi kontuzjami to mamy niezłe problemy Sad


- mich_gier963 - 01-05-2006 14:52

Wojtek3 napisał(a):Gabriel Heinze doznał kontuzji pachwiny w meczu rezerw i w tym sezonie juz nie zagra. Podobno Alex Ferguson chce teraz przygotować Gabiego na MŚ, ktore zbliżają sie wielkimi krokami. W tym sezonie z tymi kontuzjami to mamy niezłe problemy Sad

Właśnie dzis Gabriel Heinze ma zagrać od pierwszych minut. Tak powiedział Sir Alex Ferguson. Wystawi Argentyńczyka za słabo grającego w meczu z CFC Mikael'a Silvestre'a.


- nervix - 01-05-2006 15:07

mich_gier963 napisał(a):Właśnie dzis Gabriel Heinze ma zagrać od pierwszych minut. Tak powiedział Sir Alex Ferguson. Wystawi argentyńczyka za słabo grającego w meczu z CFC Mikael'a Silvestre'a.

To to chyba wszyscy tu wiemy i dlatego nie wiem po co to piszesz... :roll:

Gabriel jest moim ulubionym obronca United i bardzo sie ciesze z tego faktu, ze nareszcie wraca na boiska premiership i zobacze jego gre od bardzo dawna. Pamietam te ostre wejscia i zacieta walke z przeciwnikami o pilke, o tak... Smile . Zobaczymy czy mu sie nie odmienilo i nie zacznie grac jak aniolek, ale mnie osobiscie sie tak nie wydaje Wink


- Skull - 01-06-2006 10:06

Gabriel zagrał ostatnio 63min w wygranym meczu Argentyny z Angola 2:0,po meczu powiedzial ze cieszy sie ze swojego wystepu a po kontuzji niema nawet śladu - ta wiadomośc mnie bardzo cieszy Big Grin
Do tego Heinze jest w skladzie na nastepne spotkanie.


- Zashi - 01-06-2006 15:10

Oby kontuzja nie odnowila mu sie na Mundialu, bo bedzie potrzebny w MU. Jest pewnym puktem 1 skladu.


- qrant - 01-06-2006 16:05

WRESZCIE!!!
Gabi w końcu wraca do wielkiej piłki.Po odejściu Keane zostało już nie wielu z diabelskim charakterem ale Heinze należy do tego elitarnego grona.Wszystkiego najlepszego podczas mistrzostw , a ja już czekam na występy Argentyńczyka w trykocie diabłów w sezonie 2006/2007.