Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gabriel Heinze
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #1
Gabriel Heinze
Pierwszy sezon w Manchesterze w Jego wykonaniu można zaliczyć do udanych. W meczu z Villarreal w Lidze Mistrzów w tym sezonie został poważnie sfaulowany przez bodajżę Jana Krompkampa, który obecnie gra w Liverpoolu. Kontuzji nabawił się bardzo poważnej, dopiero nie dawno wrócił do treningów, wystąpił w meczu rezerw przeciwko Aston Villi (zagrał ponad godzinę). Bardzo dobry lewy obońca, doceniam tego piłkarza, mam nadzieje, że wróci w wielkim stylu do pierwszego zespołu.

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
26-04-2006 23:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
manutd85 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 13
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #2
 
To chyba najlepszy boczny obrońca jakiego posiada United. Bardzo dobrze wprowadził się do zespołu co jest zaskoczeniem, bo zazwyczaj zawodnicy z Ameryki Południowej nie czują się tu najlepiej, przykładami są Veron, Kleberson czy Forlan. Z nim jest jednak inaczej na nasze szczęście. Każdy pamięta jego występy zamin doznał urazu. Ambitny, waleczny, ciągnacy grę M.U. do przodu i bardzo rzadko popełniający błędy w obronie. Jednak, będzie mu ciężko na stałe zagościć w pierwszej jedenastce, bo konkurencja na lewej obronie jest ogromna. Silvestre, który za wszelką cenę chce udowodnić swoją przydatność do zespołu i nowy nabytek Evra nie poddadzą się łatwo i będą robić wszystko, żeby to na nich stawiał Fergie!!!
26-04-2006 23:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #3
 
Gabriel Heinze zaliczył ostatnio 60 min i 82 w rezerwach i przycznił sie w pewnym stopniu do wygrania przez rezerwy United Manchester Senior Cup :!: Jednak w tym sezonie juz nic raczej nie zwojuje w druzynie, nie ma co narażać jego zdrowia. Mam nadzieje ze załapie sie na Mistrzostwa Świata, bardzo długo o nie walczył.

Under The Boardwalk - United Warriors
27-04-2006 06:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
adriano_mchw Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 18
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #4
 
Szkoda że Gabriel nabawił siętej kontuzji bo jest bardzo dobrym lewym obrońcą. Grając w moim klubie wzoruje sie na nim(gram na tej samej pozucji co On). mam tylko nadzieję, że Heinze załapie się na Mistrzostwa Świata, bo zasłużył sobie na występ na mundialu Wink
27-04-2006 10:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Red Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 591
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #5
 
No to jest chyba nie tylko najlepszy skrzydlowy obronca United w tej chwili, ale jeden z najlepszych obrońców na świecie, mam nadzieje, że ta kontuzja nie będzie się już dawała we znaki Gabrielowi i że spokojnie bedzie on mogl grac dla United i w barwach swojej ukochanej Argentyny na MŚ Smile nie wiecie czy zagra w nadchodzącym spotkaniu z Chelsea ?

We'll never die beacause we're UNITED !! [Obrazek: rpn.gif]
27-04-2006 10:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #6
 
Red napisał(a):No to jest chyba nie tylko najlepszy skrzydlowy obronca United w tej chwili, ale jeden z najlepszych obrońców na świecie, mam nadzieje, że ta kontuzja nie będzie się już dawała we znaki Gabrielowi i że spokojnie bedzie on mogl grac dla United i w barwach swojej ukochanej Argentyny na MŚ Smile nie wiecie czy zagra w nadchodzącym spotkaniu z Chelsea ?

Z tego co ja sie dowiaduje to jest on przewidziany na ławke, tak ja w 2 ostatnich meczach, ale wątpliwe żeby zagrał w tym meczu, przecierz Evra, Silvestre i O'Shea są zdrowi Smile Sir Alex Ferguson raczej nie bedzie ryzykował, jeszcze Gabi nabawi sie kontuzji przed MŚ.

Under The Boardwalk - United Warriors
27-04-2006 12:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
mich_gier963 Offline
Member
***

Liczba postów: 69
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #7
 
"Opuściłem Argentynę po ośmiu rozegranych meczach w moim pierwszym klubie, Newell’s Old Boys. Następnie przeniosłem się do małego klubu hiszpańskiego, Real Valladoid. Byłem szczęśliwy z mojej kariery, która tak się rozwinęła" - powiedział Heinze.

"Jestem naprawdę dumny z siebie, że będę grał dla tak wielkiego klubu. To jest moja szansa i bardzo ważny przystanek w mojej karierze. Na pewno wszyscy z klubu będą ode mnie oczekiwać bardzo wiele. Jednak postaram się temu sprostać" - powiedział Gabriel o swoim przejściu na Old Trafford.

"Bardzo długo obserwowaliśmy Gabriela. Muszę przyznać, że jest jednym z najlepszych obrońców Argentyny. Pokazał w swoich występach wielką siłę, szybkość oraz technikę. Będzie wielką korzyścią dla klubu, gdyż może grać na środku bądź na lewej stronie obrony." - powiedział Fergie o argentyńczyku.

"To wspaniała transakcja. Zawsze poszukujemy do United zawodników, którzy mogliby stanowić o sile danej pozycji. Zawodnikiem o takich kwalifikacjach jest Gabriel Heinze". - powiedział Gill.

Ciampel -> nie wklejamy tekstów czyjegoś autorstwa, własna opinia na forum jest o wiele bardziej wskazana!

Manchester United
27-04-2006 12:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #8
 
Najlepszy zawodnik United z poprzedniego sezonu!
Swietnie wkomponowal sie w sklad! Odrazu polubilem go za jego walecznosc! Bardzo mnie zasmucila wiadomosc o jego kontuzji...

W tamtym sezonie wole walki dostrzegalem tylko w dwoch zawodnikach: Rooney i Heinze,reszta bez polotu.
Mysle ze w nastepnym sezonie bedziemy miec pozytek z Gabriela,oby wrocil do wczesniejszej formy!
27-04-2006 14:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Roberto Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 27
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #9
 
Skull napisał(a):W tamtym sezonie wole walki dostrzegalem tylko w dwoch zawodnikach: Rooney i Heinze,reszta bez polotu.
Mysle ze w nastepnym sezonie bedziemy miec pozytek z Gabriela,oby wrocil do wczesniejszej formy!

dokladnie! też go bardzo polubiłem. charakterem i zaciętością w grze idealnie pasuje do tego by grać w koszulce Diabłów. takich graczy nam trzeba, zwłaszcza w obronie. grających zdecydowanie , twardo i z poświęceniem :twisted:
29-04-2006 11:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #10
 
Cytat:Z tego co ja sie dowiaduje to jest on przewidziany na ławke, tak ja w 2 ostatnich meczach, ale wątpliwe żeby zagrał w tym meczu, przecierz Evra, Silvestre i O'Shea są zdrowi Sir Alex Ferguson raczej nie bedzie ryzykował, jeszcze Gabi nabawi sie kontuzji przed MŚ.

Do tego doszło że muszę sie sam zacytować.

Gabriel Heinze doznał kontuzji pachwiny w meczu rezerw i w tym sezonie juz nie zagra. Podobno Alex Ferguson chce teraz przygotować Gabiego na MŚ, ktore zbliżają sie wielkimi krokami. W tym sezonie z tymi kontuzjami to mamy niezłe problemy Sad

Under The Boardwalk - United Warriors
29-04-2006 15:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
mich_gier963 Offline
Member
***

Liczba postów: 69
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #11
 
Wojtek3 napisał(a):Gabriel Heinze doznał kontuzji pachwiny w meczu rezerw i w tym sezonie juz nie zagra. Podobno Alex Ferguson chce teraz przygotować Gabiego na MŚ, ktore zbliżają sie wielkimi krokami. W tym sezonie z tymi kontuzjami to mamy niezłe problemy Sad

Właśnie dzis Gabriel Heinze ma zagrać od pierwszych minut. Tak powiedział Sir Alex Ferguson. Wystawi Argentyńczyka za słabo grającego w meczu z CFC Mikael'a Silvestre'a.

Manchester United
01-05-2006 14:52
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
nervix Offline
Member
***

Liczba postów: 75
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #12
 
mich_gier963 napisał(a):Właśnie dzis Gabriel Heinze ma zagrać od pierwszych minut. Tak powiedział Sir Alex Ferguson. Wystawi argentyńczyka za słabo grającego w meczu z CFC Mikael'a Silvestre'a.

To to chyba wszyscy tu wiemy i dlatego nie wiem po co to piszesz... :roll:

Gabriel jest moim ulubionym obronca United i bardzo sie ciesze z tego faktu, ze nareszcie wraca na boiska premiership i zobacze jego gre od bardzo dawna. Pamietam te ostre wejscia i zacieta walke z przeciwnikami o pilke, o tak... Smile . Zobaczymy czy mu sie nie odmienilo i nie zacznie grac jak aniolek, ale mnie osobiscie sie tak nie wydaje Wink
01-05-2006 15:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #13
 
Gabriel zagrał ostatnio 63min w wygranym meczu Argentyny z Angola 2:0,po meczu powiedzial ze cieszy sie ze swojego wystepu a po kontuzji niema nawet śladu - ta wiadomośc mnie bardzo cieszy Big Grin
Do tego Heinze jest w skladzie na nastepne spotkanie.
01-06-2006 10:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #14
 
Oby kontuzja nie odnowila mu sie na Mundialu, bo bedzie potrzebny w MU. Jest pewnym puktem 1 skladu.

amor patriae nostra lex
01-06-2006 15:10
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
qrant Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 28
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #15
 
WRESZCIE!!!
Gabi w końcu wraca do wielkiej piłki.Po odejściu Keane zostało już nie wielu z diabelskim charakterem ale Heinze należy do tego elitarnego grona.Wszystkiego najlepszego podczas mistrzostw , a ja już czekam na występy Argentyńczyka w trykocie diabłów w sezonie 2006/2007.
01-06-2006 16:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości