Redcafe.pl - Manchester United Forum
Puchar UEFA - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Archiwum (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Archiwum tematów (/forumdisplay.php?fid=27)
+---- Dział: Sezon 2005/2006 (/forumdisplay.php?fid=33)
+---- Wątek: Puchar UEFA (/showthread.php?tid=273)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


- marcelo - 31-08-2007 08:31

zaga92 napisał(a):Nie ma co liczyc raczej na awans do pierwszej rundy, ale poczekajmy do losowania.

Liczyć zawsze trzeba bo teraz ekipa z Grodziska działa nie tylko na swoją, ale także na korzyść całego narodu. Muszą zbierac punkty, by było więcej drużyn w europejskich pucharach w przyszłości. Bo tak to nas już nawet z eliminacji do LM wypierniczą.


- Grzeho - 31-08-2007 13:43

Cytat:Pary pierwszej rundy Pucharu UEFA:

Groclin Grodzisk Wlkp. - Crvena Zvezda Belgrad
FC Sevilla/AEK Ateny - SV Salzburg
FC Nuernberg - Rapid Bukareszt
FC Midtjylland (Dania) - Lokomotiw Moskwa
Rabotnicki Skopje (Macedonia) - Bolton Wanderers
FC Groningen - AC Fiorentina
Villareal - BATE Borysów (Białoruś)
Bayer Leverkusen - Uniao Leiria (Portugalia)
Zenit St. Petersburg - Standard Liege
FC Sion - Galatasary Stambuł
Everton - Metalist Charków
Panathinaikos Ateny - Artmedia Bratysława
Girondins Bordeaux - Tampere United
Sparta Praga - OB Odense
Atletico Madryt - Erciyesspor (Turcja)
FC Zurich - Empoli
Pacos de Ferreira (Portugalia) - AZ Alkmaar
Rapid Wiedeń - Anderlecht Bruksela
FC Sochaux - Panionios Ateny
Sampdoria Genua - AaB Aalborg
Spartak Moskwa - Hacken Goeteborg
Dynamo Zagrzeb - Ajax Amsterdam
Mlada Boleslav - US Palermo
Larisa - Blackburn Rovers
Hammarby (Szwecja) - Sporting Braga
Stade Rennes - Lokomotiw Sofia
Bayern Monachium - Belenenses Lizbona
Brann Bergen - Club Bruges
SC Heerenveen - Helsingborg (Szwecja)
FC Aberdeen - Dnipro Dniepropietrowsk
FC Toulouse - CSKA Sofia
FK Sarajewo (Bośnia i Hercegowina) - FC Basel
Aris Saloniki - Real Saragossa
Hamburger SV - Litex Łowecz
Austria Wiedeń - Valerenga Oslo
AIK Sztokholm - Hapoel Tel-Awiw
Racing Lens - FC Kopenhaga
Tottenham Kotspur - Anorthosis Famagusta
Dinamo Bukareszt - Elfsborg Boras (Szwecja)
Getafe - Twente Enschede

Dosyc trudne dla Grodziszczan. Red Star to dobra druzyna, ale jest do ogrania. Na pewno postawi wyzsze warunki niz Tobol i bedzie o wiele ciezszym przeciwnikie. Moze byc trudno...


- zaga92 - 31-08-2007 13:48

Grzeho napisał(a):Groclin Grodzisk Wlkp. - Crvena Zvezda Belgrad

Gdyby to byla jakas inna mocniejsza Polska druzyna to bylbym bardziej optymistycznie nastawiony, ale w tym wypadku Groclin moze liczyc na cud Smile Albo, ze ich gracze beda potrafili wzniesc sie na wyzyny swoich umiejetnosci, jak Wisla w pamietnych bojach z Shalke, Parma i innymi, lae na to bym nie liczyl. Przy taim obrocie sytuacji Polska pilka musi sie pogodzic, ze nasze druzyny beda startowaly w Champiopns League od pierwszej rundy eliminacji.


- PawlaQ - 31-08-2007 16:54

Bardzo dobrze, że Dyskobolia wylosowała rywala, z którym nie może wygrać. Wstyd mi było trochę, że takie wsie jak Bełchatów i Grodzisk Wielkopolski reprezentują nasz kraj na arenie międzynarodowej...


- Thevil - 31-08-2007 17:09

PawlaQ napisał(a):Bardzo dobrze, że Dyskobolia wylosowała rywala, z którym nie może wygrać.
Nie no, fantastycznie, szkoda że nie polegli z MTK, wtedy byś był dopiero zadowolony. Typowe polskie marudzenie.


PawlaQ napisał(a):Wstyd mi było trochę, że takie wsie jak Bełchatów i Grodzisk Wielkopolski reprezentują nasz kraj na arenie międzynarodowej...

Zawsze możesz udawać, że nie jesteś Polakiem. Wywalczyły w zeszłym sezonie to reprezentują. W sumie wolę, żeby nas reprezentowały takie "wsie" niż kluby zamieszane w afery korupcyjne.


- marcelo - 31-08-2007 18:30

A Groclin to taka znowu wieś nie jest i wcale nie muszą się wznosić na wyżyny i grać jak Wisła Kraków sprzed lat, bo wystarczy, że... zagrają jak Groclin sprzed lat kiedy ogrywał Herthe oraz Man City - :twisted:


- zaga92 - 31-08-2007 21:52

Mysle, ze mozna tu to wrzucic. Zakonczyl sie mecz o Superpuchar Europy. AC Milan pokonal Fc Sevilla 3:1. Do przerwy prowadzili Hiszpanie po golu Renato i chyba bledzie Didy. Jednak w drugiej polowie do glosu doszli gracze Milanu i oi zdobyli pozostale bramki. Najpierw Filippo Inzaghi po dosrodkowaniu Gattuso. Potem przepeikna akcja, 40 metrowe podanie Pirlo i strzal z woleja Jankulowskiego i mamy 2:1. Formalnosci dopelnil Kaka, ktory strzelil z rzutu karnego, choc pierwszy strzal obronil Palop, to przy dobitce byl bez szans. Ladnym akcentem bylo to, ze wszyscy zawodnicy mieli pod numerem na koszulce nazwisko Antonio Puetry.


- PawlaQ - 01-09-2007 11:24

Thevil napisał(a):Nie no, fantastycznie, szkoda że nie polegli z MTK, wtedy byś był dopiero zadowolony. Typowe polskie marudzenie.

Byłbym wniebowzięty.

Thevil napisał(a):W sumie wolę, żeby nas reprezentowały takie "wsie" niż kluby zamieszane w afery korupcyjne.

Hehe, spinka forumowicza z większą ilością postów - przywykłem do tego :lol: Jeżeli wolisz, żeby Polskę na arenie międzynarodowej reprezentowała taka drużyna jak DYSKOBOLIA, a nie Arka, to nie mam o czym z Tobą rozmawiać.

EDIT

O, znalazłem. Kibice z Grodziska w Poznaniu.. Chyba każdy wie, ile jest z Grodziska do Poznania - nie za mało ich tu? POLSKÊ powinny reprezentować takie drużyny jak Wisła, Lech, Legia, a nie takie ogórki...


- Thevil - 01-09-2007 11:56

Ale ty mylisz 2 różne rzeczy - poziom piłkarski i kibicowski. Reprezentują nas te kluby, które w zeszłym sezonie pod względem piłkarskim były najlepsze, bądź jednymi z najlepszych, Groclin - Puchar Polski, Bełchatów - vicemistrz Polski. Mecze rozgrywają się na boisku, a nie na trybunach. Gdyby było odwrotnie, wtedy przyznałbym Ci rację bo Arka bije taki Groclin na głowę w tej sferze Smile


- PawlaQ - 01-09-2007 12:18

A czy ja powiedziałem, że mówię o poziomie piłkarskim? Chodzi mi tylko i wyłącznie o poziom kibicowski...


- Zashi - 01-09-2007 12:47

Teraz do to doje***** Wolisz, zeby zespol odpadl w pierwszej rundzi eliminacji, ale na stadionie bedzie duza liczba kibicow!? Bezsens. Wole nawet, zeby Polonia Bytom grala w pucharach, byle doszła daleko. To sie liczy, bo mamy zdobyc pkt., ktore pozwola na wiekszosc ilosc druzyn w pucharach.


- Red - 01-09-2007 14:06

Wiadomo, ze Groclin z PUEFA moze sie juz pożegnać - Crvena Zvezda do jedna lub dwie klasy mocniejsza druzyna Wink szara rzeczywistosc polskiej piłki


- Thevil - 01-09-2007 15:04

PawlaQ napisał(a):A czy ja powiedziałem, że mówię o poziomie piłkarskim? Chodzi mi tylko i wyłącznie o poziom kibicowski...
W takim razie mamy inne pojęcie wstydu w piłce. Dla mnie większym wstydem były na przykład porażka Wisły Kraków z Valerangą, czy Legii z Valencią 6:1 niż poziom kibicowania na trybunach w tym sezonie


- PawlaQ - 01-09-2007 15:37

Zashi napisał(a):Wolisz, zeby zespol odpadl w pierwszej rundzi eliminacji, ale na stadionie bedzie duza liczba kibicow!?

Poczytaj kilka razy moje posty...

Albo nie, napiszę Ci, żebyś zrozumiał.

Wolałbym, żeby godnie reprezentowała nas w Europie drużyna, która jest mocna kibicowsko, ale żeby także zaszła daleko. Bo szkoda by było, jakby na Lecha przyszło 25 tysięcy ludzi na jeden mecz Pucharów i koniec...

Aha, od Poloni Bytom łapy precz. Tongue

Cytat:W takim razie mamy inne pojęcie wstydu w piłce.

Najwidoczniej. :]


- Stojkovic - 07-09-2007 15:35

Cytat:Wolałbym, żeby godnie reprezentowała nas w Europie drużyna, która jest mocna kibicowsko, ale żeby także zaszła daleko. Bo szkoda by było, jakby na Lecha przyszło 25 tysięcy ludzi na jeden mecz Pucharów i koniec...

Pawlaq wytłumacz mi co do ch**a mają kibice do gry zespołu? Ciezko mi zrozumiec ciebie bvo Arka Gdynia to niestety ale patologiczny klub (mecz Arka - Aluminium Konin) i jeśli w europie miałyby grać kluby ze względu na ilość widzów na trybunach to mnie poprostu w tym momencie rozśmieszyłeś.

Dlaczego w Puicharach mają grac tylko Metropolie? Skoro taki Groclin rozjechał Arkę, Legię i Wisłę jak tanią dzi**ę to czemu niby ma w pucharach nie grać? Gra ten kto zdobywa najwięcej punktów.

Ja wolę by grała drużyna z jakiegoś zapiździewia i wygrywała w dobrym stylu niż ze Stolicy i dawała d*** z jakimiś kałmukami...

Dla mnie wstyd to jest wtedy, jak kibice robią na stadionie burdę (Legia) albo nie mają siły za piłką biegać (Bełchatów w pierwszym meczu). Wstyd to jest to co panuje gdy do Polski przyjezdza ekipa z zagranicy i śmieje się z tego, że jako jedyny kraj z wielkimi nazwiskami w historii PN nie potrafimy stworzyć choćby 1 klubu grającego na stałe w LM.
PawlaQ napisał(a):POLSKÊ powinny reprezentować takie drużyny jak Wisła, Lech, Legia, a nie takie ogórki...
Szczególnie jak nie potrafią z Polskimi ekipami na miejscu wygrywać, to jeszcze mają się kompromitować w Europie, bo przyjdzie dużo ludzi zeby ich zobaczyć i na żywo wygwizdać...