Redcafe.pl - Manchester United Forum
Dong Fangzhuo - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Archiwum (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Archiwum tematów (/forumdisplay.php?fid=27)
+---- Dział: Sezon 2006/2007 (/forumdisplay.php?fid=34)
+---- Wątek: Dong Fangzhuo (/showthread.php?tid=372)

Strony: 1 2 3


Dong Fangzhuo - Stojkovic - 16-12-2006 22:57

Dong dostał pozwolenie na pracę w Anglii, co z tego wyniknie? Mam nadzieje ze okażę się to już niebawem.

Póki co jest to swoisty człowiek - zagadka Big Grin

Zapraszam do dzielenia się opiniami o tym graczu...

[Obrazek: dong-fangzhuo.jpg]


- Zashi - 16-12-2006 23:43

Totalnie nic nie wiemy o tym zawodniku. Wiemy jedynie, ze jest gwiazdka reprezentacji Chin i jest najdrozszym zawodnikiem w historii chińskiego futbolu.

Gdzies pisalo, ze Chinczyk wypowiadał sie, ze jest szczesliwy w Antwerpi i wolalby tam pozostac. Pewnie zmieni zdanie po kilki treningach na Old Trafford...


- ScofferME - 17-12-2006 10:41

On jest napastnikiem, ta? No to se dużo nie pogra, bo akurat linię ataku mamy mocną, a po przyjściu Larssona nawet zbyt mocną. Koleś będzie grzać ławę, albo zaś pojedzie na jakieś wypożyczenie.


- Wojtek3 - 17-12-2006 11:11

Żadnych szans na przebicie sie do składu w tym sezonie, prawdopodobnie zostanie jeszcze do konca sezonu w Antwerp badź zostanie wypożyczony gdzieś tu w Anglii żeby przystosowywać sie do warunków panujących na wyspach ...

To jest oczywiste, że zarząd United miał też zamiar skorzystać z Donga, i nie mamy co do tego żadnych wątpliwości, że to czyty chwyt marketingowy, bedą szły koszulki, prawa transmisji w Chinach, jak wiemy Chiny są najludniejszym państwem na świecie a także w Azjii United ma najwięcej kibiców na świecie


- Stojkovic - 17-12-2006 12:18

Dong dla mnie jest taką postacią która wydaje się być zakupem który ma się zwrócić w postaci kibiców. A co za tym idzie rosnącej sprzedaży gadżetów klubowych. Dziwi mnie to, że o Dongu nie wypowiedział się SAF :!: :!: :!: O każdym nowym graczu coś mówi, czy to Rossi, Kuszczak czy nawet Larsson. Może SAF wcale nie chce Donga w MU a musi go tolerowac bo Glazer tak sobie życzy :?:
Ciekawe jest też to, że Dong grał jedynie w meczach przedsezonowych, ale tych które odbyły się w Azji!! Gdzie był gdy grali o Puchar w turnieju Amsterdamskim :?:


- Seki - 17-12-2006 13:39

Dong to ciekawy chłopak, na wypozyczeniu jak i tournee pokazał, że grać w piłke potrafi, ale u Nas będzie według mnie najwyżej rezerwowym, nie ma szans na gre w pierwszym składzie, a podpisanie z nim kontraktu to głównie chwyt marketingowy dla skośnych.. takie jest moje zdanie Wink


- Pejter - 17-12-2006 13:57

Stojkovic napisał(a):Dziwi mnie to, że o Dongu nie wypowiedział się SAF :!: :!: :!: O każdym nowym graczu coś mówi, czy to Rossi, Kuszczak czy nawet Larsson. Może SAF wcale nie chce Donga w MU a musi go tolerowac bo Glazer tak sobie życzy :?:

Wypowiedział się, kiedy Dong podpisywał kontrakt z MU :wink: A teraz też się wypowiedział. Sam pisałeś newsa z cytatem...


- Stojkovic - 17-12-2006 15:36

Osz ty wkopujesz mnie :lol: . Może i się wypowiedział ale nie jakos tak przekonywująco... (dobra sciema Big Grin ).Tak czy siak, jedno jest pewne, długa droga przed Dongiem by zasiąść na stałe na ławce.


- Kuba_^^ - 17-12-2006 20:34

Macie rację, trudno będzie mu się przebić do pierwszego składu United, może tylko liczyć na grę w sparingach lub też pucharach typu Carling Cup czy FA Cupa (początkowe rundy). W Antwerpii idzie mu naprawdę dobrze, no ale nie trzeba chyba wspominać, że to II liga belgijska, a ta się nieco różni od Premiership Wink Jednak mam nadzieję, że Fergie będzie mu dawał szanse, a on pokaże swoje umiejętności.


- Andre770 - 02-02-2007 18:08

Byle się okazał naprawde dobry, bo szkoda na niego by kasy wydawać.O rywalizacji w ataku szkoda wspominać. Skazany na ławke.


- Grzeho - 02-02-2007 18:45

Mi sie wydaje ze Dong bedzie mial szanse za kilka lat, bo za mniej wiecej 5 lat Solszara juz raczej nie bedzie Sahy chyba tez nie i jesli nie kupimy nowego napastnika to dyspozycji SAF'a zostanie:Roo,Rossi,Dong,Smith.Wiec jesli chinczyk sie postara i bedzie cierpliwy moze przebic sie do skladu United.


- Zashi - 02-02-2007 18:53

Przeciez dobrze wiemy ze to glownie narazie byl chwyt marketingowy. W Chinach pilka ejst popularna, a Dong jest aktualnie Chinczykiem ktory gra w jednym z najlepszych klubow i skosnoocy kupowali jego koszulki i takie tam...Moim zdaniem jako rezerwowy moze byc - za kilka lat ofc.


- Pejter - 02-02-2007 18:58

Ja jednak mam nadzieję, że Dong naprawdę okaże się dobrym zawodnikiem i nie był to jedynie chwyt marketingowy.

Wczoraj Chińczyk zagrał w spotkaniu rezerw z Liverpoolem i był bardzo bliski zdobycia bramki - strzelił w słupek. Myślę, że trochę pogra w rezerwach i w następnym sezonie zacznie już powoli dostawać szansę w pierwszym zespole. Przynajmniej taką mam nadzieję.


- Wojtek3 - 03-02-2007 08:58

Dong zmarnował również doskonała okazje w 90 min, ale piłka podskoczyła na nierównym boisku w Carrington i Chińczyk strzelił obok bramki, jednak jego występ na duży +, bardzo chwalony po meczu.


- Andre770 - 03-02-2007 12:07

Talentem on jest, trzeba pamiętać,że w MU też są talenty, jeszcze większe talenty. Może wystąpi z Tottenhamem? :?:
Z tego co słyszałem ma on przeszło 2m. Prawda to jest?