Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dong Fangzhuo
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #1
Dong Fangzhuo
Dong dostał pozwolenie na pracę w Anglii, co z tego wyniknie? Mam nadzieje ze okażę się to już niebawem.

Póki co jest to swoisty człowiek - zagadka Big Grin

Zapraszam do dzielenia się opiniami o tym graczu...

[Obrazek: dong-fangzhuo.jpg]
16-12-2006 22:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #2
 
Totalnie nic nie wiemy o tym zawodniku. Wiemy jedynie, ze jest gwiazdka reprezentacji Chin i jest najdrozszym zawodnikiem w historii chińskiego futbolu.

Gdzies pisalo, ze Chinczyk wypowiadał sie, ze jest szczesliwy w Antwerpi i wolalby tam pozostac. Pewnie zmieni zdanie po kilki treningach na Old Trafford...

amor patriae nostra lex
16-12-2006 23:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
ScofferME Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 24
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #3
 
On jest napastnikiem, ta? No to se dużo nie pogra, bo akurat linię ataku mamy mocną, a po przyjściu Larssona nawet zbyt mocną. Koleś będzie grzać ławę, albo zaś pojedzie na jakieś wypożyczenie.
17-12-2006 10:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #4
 
Żadnych szans na przebicie sie do składu w tym sezonie, prawdopodobnie zostanie jeszcze do konca sezonu w Antwerp badź zostanie wypożyczony gdzieś tu w Anglii żeby przystosowywać sie do warunków panujących na wyspach ...

To jest oczywiste, że zarząd United miał też zamiar skorzystać z Donga, i nie mamy co do tego żadnych wątpliwości, że to czyty chwyt marketingowy, bedą szły koszulki, prawa transmisji w Chinach, jak wiemy Chiny są najludniejszym państwem na świecie a także w Azjii United ma najwięcej kibiców na świecie

Under The Boardwalk - United Warriors
17-12-2006 11:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #5
 
Dong dla mnie jest taką postacią która wydaje się być zakupem który ma się zwrócić w postaci kibiców. A co za tym idzie rosnącej sprzedaży gadżetów klubowych. Dziwi mnie to, że o Dongu nie wypowiedział się SAF :!: :!: :!: O każdym nowym graczu coś mówi, czy to Rossi, Kuszczak czy nawet Larsson. Może SAF wcale nie chce Donga w MU a musi go tolerowac bo Glazer tak sobie życzy :?:
Ciekawe jest też to, że Dong grał jedynie w meczach przedsezonowych, ale tych które odbyły się w Azji!! Gdzie był gdy grali o Puchar w turnieju Amsterdamskim :?:
17-12-2006 12:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Seki Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 661
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #6
 
Dong to ciekawy chłopak, na wypozyczeniu jak i tournee pokazał, że grać w piłke potrafi, ale u Nas będzie według mnie najwyżej rezerwowym, nie ma szans na gre w pierwszym składzie, a podpisanie z nim kontraktu to głównie chwyt marketingowy dla skośnych.. takie jest moje zdanie Wink

"zobaczyc UNITED bezcenne"

Praga, 2x Mediolan, Budapeszt, 2x Amsterdam, Kopenhaga, Lens, Kijow, Manchester, Rzym, Londyn

RED ARMY
17-12-2006 13:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #7
 
Stojkovic napisał(a):Dziwi mnie to, że o Dongu nie wypowiedział się SAF :!: :!: :!: O każdym nowym graczu coś mówi, czy to Rossi, Kuszczak czy nawet Larsson. Może SAF wcale nie chce Donga w MU a musi go tolerowac bo Glazer tak sobie życzy :?:

Wypowiedział się, kiedy Dong podpisywał kontrakt z MU :wink: A teraz też się wypowiedział. Sam pisałeś newsa z cytatem...
17-12-2006 13:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #8
 
Osz ty wkopujesz mnie :lol: . Może i się wypowiedział ale nie jakos tak przekonywująco... (dobra sciema Big Grin ).Tak czy siak, jedno jest pewne, długa droga przed Dongiem by zasiąść na stałe na ławce.
17-12-2006 15:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #9
 
Macie rację, trudno będzie mu się przebić do pierwszego składu United, może tylko liczyć na grę w sparingach lub też pucharach typu Carling Cup czy FA Cupa (początkowe rundy). W Antwerpii idzie mu naprawdę dobrze, no ale nie trzeba chyba wspominać, że to II liga belgijska, a ta się nieco różni od Premiership Wink Jednak mam nadzieję, że Fergie będzie mu dawał szanse, a on pokaże swoje umiejętności.

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
17-12-2006 20:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Andre770 Offline
Member
***

Liczba postów: 124
Dołączył: Feb 2007
Reputacja: 0
Post: #10
 
Byle się okazał naprawde dobry, bo szkoda na niego by kasy wydawać.O rywalizacji w ataku szkoda wspominać. Skazany na ławke.

GLORY GLORY MAN UNITED
02-02-2007 18:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #11
 
Mi sie wydaje ze Dong bedzie mial szanse za kilka lat, bo za mniej wiecej 5 lat Solszara juz raczej nie bedzie Sahy chyba tez nie i jesli nie kupimy nowego napastnika to dyspozycji SAF'a zostanie:Roo,Rossi,Dong,Smith.Wiec jesli chinczyk sie postara i bedzie cierpliwy moze przebic sie do skladu United.

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."
02-02-2007 18:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #12
 
Przeciez dobrze wiemy ze to glownie narazie byl chwyt marketingowy. W Chinach pilka ejst popularna, a Dong jest aktualnie Chinczykiem ktory gra w jednym z najlepszych klubow i skosnoocy kupowali jego koszulki i takie tam...Moim zdaniem jako rezerwowy moze byc - za kilka lat ofc.

amor patriae nostra lex
02-02-2007 18:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #13
 
Ja jednak mam nadzieję, że Dong naprawdę okaże się dobrym zawodnikiem i nie był to jedynie chwyt marketingowy.

Wczoraj Chińczyk zagrał w spotkaniu rezerw z Liverpoolem i był bardzo bliski zdobycia bramki - strzelił w słupek. Myślę, że trochę pogra w rezerwach i w następnym sezonie zacznie już powoli dostawać szansę w pierwszym zespole. Przynajmniej taką mam nadzieję.
02-02-2007 18:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #14
 
Dong zmarnował również doskonała okazje w 90 min, ale piłka podskoczyła na nierównym boisku w Carrington i Chińczyk strzelił obok bramki, jednak jego występ na duży +, bardzo chwalony po meczu.

Under The Boardwalk - United Warriors
03-02-2007 08:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Andre770 Offline
Member
***

Liczba postów: 124
Dołączył: Feb 2007
Reputacja: 0
Post: #15
 
Talentem on jest, trzeba pamiętać,że w MU też są talenty, jeszcze większe talenty. Może wystąpi z Tottenhamem? :?:
Z tego co słyszałem ma on przeszło 2m. Prawda to jest?

GLORY GLORY MAN UNITED
03-02-2007 12:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości