Redcafe.pl - Manchester United Forum
Piłkarz roku 2006 - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Archiwum (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Archiwum tematów (/forumdisplay.php?fid=27)
+---- Dział: Sezon 2006/2007 (/forumdisplay.php?fid=34)
+---- Wątek: Piłkarz roku 2006 (/showthread.php?tid=378)



Piłkarz roku 2006 - Stojkovic - 01-01-2007 21:10

Głosujemy na gracza który naszym zdaniem szczególnie się wyróżnił podczas trwania tego roku. Bierzemy pod uwagę wszystko więc byłbym bardzo wdzięczny, gdybyście pisali dlaczego właśnie dany zawodnik zasłużył w waszym mniemaniu na ten tytuł...
Wyniki ankiety będą znane za miesiac


- ScofferME - 01-01-2007 21:37

Nemanja Vidić. Doskonale się wkomponował w zespół, gra pewnie, skutecznie, prawie bezbłędnie, strzela bramki (chociaż jest obrońcą), trzyma równy poziom cały rok.


- Stojkovic - 01-01-2007 21:52

Ja oddaje mój głos na Ole Solskjaera. Moim zdaniem to wręcz legendarna postać i jego historia... nie ukrywajmy jest wręcz bajkowa, niesamowita i niewiarygodna. Wielka kariera, wielki gol w 1999 roku... paskudna kontuzja i wyrok... 2 lata zmagań ze sobą i swoim ciałem... wyścig z czasem... powrót i magia w grze... Ole nigdy cię nie zapomnimy!


- Pejter - 02-01-2007 16:17

Ja głosuję na Ronaldo. Mimo że zawsze jest krytykowany jak przegramy lub jak zdarzy mu się troszkę słabszy mecz to bez niego nasza gra wyglądałaby zupełnie inaczej, a konkretniej niekiedy raczej w ogóle by nie wyglądała.
Cristiano ciągnie naszą grę, strzela dużo bramek, a w okresie świątecznym pokazał, na co możemy liczyć z jego strony.


- Kuba_^^ - 02-01-2007 16:55

Stojko, powinieneś dać wszystkich piłkarzy, bo np. Evry nie ma... Ja jednak zagłosowałem na Vidića, zresztą tłumaczyć długo nie muszę mojego wyboru. Bardzo dobrze w defensywie, strzelił już 3 bramki w tym sezonie, świetnie współpracuje w środku z Rio. Poczynił duże postępy, na początku miałem mieszane uczucia co do jego transferu do United, ale teraz uważam, że obrona bez niego była by mocno osłabiona.


- Stojkovic - 02-01-2007 17:28

Sonda nie pozwalała na dodanie wiecej opcji, więc musiałem dac tyle i le jest. Mam nadzieję, że jakoś przebolejecie i zagłosujecie na kogoś z listy powyżej.


- Gutek15 - 02-01-2007 17:28

Cris,za swój wyjątkowy styl i za swietne mecze w obecnym sezonie.


- Zashi - 02-01-2007 19:20

Louis Saha - Francuz czekał na swoja szanse. Wykorzystał ja w CC, gdzie gral bardzo dobrze, a po odejsciu Ruuda bylo wiadome kto go zastapi. Strzela bramki ktore daja zwyciestwo (np. z Benfica na wyjezdzie w LM). Szkoda ze zlapał maja kontuzje...


- Grzeho - 02-01-2007 19:51

Cristiano Ronaldo, za swoj ogromny wklad w gre zespolu, jest to obecnie filar naszego zespolu, bez ktorego gra naszego zespolu nie byla by tak efektowna i efektywna.


- David7 - 04-01-2007 08:43

Nemenja Vidic za to jak bardzo dobrze wszedł w styl gry United i jak świetnie współpracuje z Rio naprawdę bardzo dobry Obrońca :!: Big Grin


- Ciampel - 04-01-2007 09:26

Cristiano Ronaldo - może w drugiej części tamtego sezonu nie wiodło mu się najlepiej, miał wahania formy i często jednak grał ciągle pod publiczkę, to w ostatnich co najmniej 5 miesiącach jest fenomenalny! Kiwa jak z nut, efekt wyśmienity, strzela dużo i po prostu jak dla mnie zasługuję na tę nagrodę. Jeśli utrzyma taką formę do końca sezonu, to nie będzie się trzeba zastanawiać ani chwili, wybierając gracza sezonu Wink


- bombel-73 - 16-01-2007 10:53

Według mnie bezapelacyjnie Cris zasługuje na to wyróżnienie. W tym sezonie pokazuje wreszcie swoje umiejętności i co ważne strzela dużo bramek. Jeszcze 2 i wygra zakład z Fergim. Mimo, że jest wygwizdywany na obcych boiskach to nic sobie z tego nie robi i gra swoje. Brawo Cris, nie daj się!


- Zashi - 16-01-2007 14:11

Jest juz polowa stycznia roku 2007 wiec mysle ze ankiete mozna zamknac.

WygraŁ Cristiano Ronaldo, który zebrał 6głosow. Nastepne miejsca:

2.Nemanja Vidić - 3
3.VdS - 1
-. Saha - 1
-. Ole Gunnar Solskjaer - 1

Inni zawodnicy nie dostali glosow.

Zashi, czytaj posty innych:
Stojkovic napisał(a):Wyniki ankiety będą znane za miesiac
A więc, jeśli ktoś chce jeszcze głosować to jak najbardziej może. Głosujemy do końca stycznia! / Pejter