Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piłkarz roku 2006
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #1
Piłkarz roku 2006
Głosujemy na gracza który naszym zdaniem szczególnie się wyróżnił podczas trwania tego roku. Bierzemy pod uwagę wszystko więc byłbym bardzo wdzięczny, gdybyście pisali dlaczego właśnie dany zawodnik zasłużył w waszym mniemaniu na ten tytuł...
Wyniki ankiety będą znane za miesiac
01-01-2007 21:10
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
ScofferME Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 24
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #2
 
Nemanja Vidić. Doskonale się wkomponował w zespół, gra pewnie, skutecznie, prawie bezbłędnie, strzela bramki (chociaż jest obrońcą), trzyma równy poziom cały rok.
01-01-2007 21:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #3
 
Ja oddaje mój głos na Ole Solskjaera. Moim zdaniem to wręcz legendarna postać i jego historia... nie ukrywajmy jest wręcz bajkowa, niesamowita i niewiarygodna. Wielka kariera, wielki gol w 1999 roku... paskudna kontuzja i wyrok... 2 lata zmagań ze sobą i swoim ciałem... wyścig z czasem... powrót i magia w grze... Ole nigdy cię nie zapomnimy!
01-01-2007 21:52
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #4
 
Ja głosuję na Ronaldo. Mimo że zawsze jest krytykowany jak przegramy lub jak zdarzy mu się troszkę słabszy mecz to bez niego nasza gra wyglądałaby zupełnie inaczej, a konkretniej niekiedy raczej w ogóle by nie wyglądała.
Cristiano ciągnie naszą grę, strzela dużo bramek, a w okresie świątecznym pokazał, na co możemy liczyć z jego strony.
02-01-2007 16:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #5
 
Stojko, powinieneś dać wszystkich piłkarzy, bo np. Evry nie ma... Ja jednak zagłosowałem na Vidića, zresztą tłumaczyć długo nie muszę mojego wyboru. Bardzo dobrze w defensywie, strzelił już 3 bramki w tym sezonie, świetnie współpracuje w środku z Rio. Poczynił duże postępy, na początku miałem mieszane uczucia co do jego transferu do United, ale teraz uważam, że obrona bez niego była by mocno osłabiona.

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
02-01-2007 16:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #6
 
Sonda nie pozwalała na dodanie wiecej opcji, więc musiałem dac tyle i le jest. Mam nadzieję, że jakoś przebolejecie i zagłosujecie na kogoś z listy powyżej.
02-01-2007 17:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Gutek15 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 22
Dołączył: Sep 2006
Reputacja: 0
Post: #7
 
Cris,za swój wyjątkowy styl i za swietne mecze w obecnym sezonie.
02-01-2007 17:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #8
 
Louis Saha - Francuz czekał na swoja szanse. Wykorzystał ja w CC, gdzie gral bardzo dobrze, a po odejsciu Ruuda bylo wiadome kto go zastapi. Strzela bramki ktore daja zwyciestwo (np. z Benfica na wyjezdzie w LM). Szkoda ze zlapał maja kontuzje...

amor patriae nostra lex
02-01-2007 19:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #9
 
Cristiano Ronaldo, za swoj ogromny wklad w gre zespolu, jest to obecnie filar naszego zespolu, bez ktorego gra naszego zespolu nie byla by tak efektowna i efektywna.
02-01-2007 19:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika
David7 Offline
Member
***

Liczba postów: 147
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #10
 
Nemenja Vidic za to jak bardzo dobrze wszedł w styl gry United i jak świetnie współpracuje z Rio naprawdę bardzo dobry Obrońca :!: Big Grin

KA¯DY POZNA SI£Ê DIAB£ÓW!!!!!!!!!!
04-01-2007 08:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #11
 
Cristiano Ronaldo - może w drugiej części tamtego sezonu nie wiodło mu się najlepiej, miał wahania formy i często jednak grał ciągle pod publiczkę, to w ostatnich co najmniej 5 miesiącach jest fenomenalny! Kiwa jak z nut, efekt wyśmienity, strzela dużo i po prostu jak dla mnie zasługuję na tę nagrodę. Jeśli utrzyma taką formę do końca sezonu, to nie będzie się trzeba zastanawiać ani chwili, wybierając gracza sezonu Wink

capo di tutti capi

MUSC PL
04-01-2007 09:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
bombel-73 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 1
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #12
 
Według mnie bezapelacyjnie Cris zasługuje na to wyróżnienie. W tym sezonie pokazuje wreszcie swoje umiejętności i co ważne strzela dużo bramek. Jeszcze 2 i wygra zakład z Fergim. Mimo, że jest wygwizdywany na obcych boiskach to nic sobie z tego nie robi i gra swoje. Brawo Cris, nie daj się!
16-01-2007 10:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #13
 
Jest juz polowa stycznia roku 2007 wiec mysle ze ankiete mozna zamknac.

WygraŁ Cristiano Ronaldo, który zebrał 6głosow. Nastepne miejsca:

2.Nemanja Vidić - 3
3.VdS - 1
-. Saha - 1
-. Ole Gunnar Solskjaer - 1

Inni zawodnicy nie dostali glosow.

Zashi, czytaj posty innych:
Stojkovic napisał(a):Wyniki ankiety będą znane za miesiac
A więc, jeśli ktoś chce jeszcze głosować to jak najbardziej może. Głosujemy do końca stycznia! / Pejter

amor patriae nostra lex
16-01-2007 14:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości