Redcafe.pl - Manchester United Forum
Cristiano Ronaldo - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Archiwum (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Archiwum tematów (/forumdisplay.php?fid=27)
+---- Dział: Byli piłkarze (/forumdisplay.php?fid=36)
+---- Wątek: Cristiano Ronaldo (/showthread.php?tid=43)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40


Re: Cristiano Ronaldo - Kula - 28-01-2008 03:16

Dziś, przeczytałem że Ferguson powiedział że gadki o tym Realu to idiotyzmy.
Również mama Diego Armanda Ronalda, nic nie mówiła o Realu i o tym że jej syn ma tam przejść. Ktoś puścił plotkę o jej wywiadzie i poszło. Ferguson mówił ze to bzdura, Gill też.
"Wiemy, że w tej chwili jego pozyskanie jest niemożliwe - Mijatovic"

Co więcej dziś widziałem świeży film na youtube, w którym jego mama stwierdza że Ronaldo ma super klub i znajduje wspaniałe oparcie w Fergusonie i Carlosie. Życzy mu sukcesów itp.

Z dziwkami to samo, nagle dziwki zaczęły opowiadać ile to z nich z Ronaldo nie spało, pomijam fakt ich dalszego prosperowania w zawodzie. Ronaldo kiedyś w wywiadzie pytany o temat orgii, powiedział, że była u niego mama w tym czasie i że nie ma nic więcej do dodania.

Gra świetnie w drużynie, która może zdobyć wszystko w tym sezonie i kolejnych też, jego umiejętności pod okiem Fergusona wzrosły w sposób fantastyczny. W dzisiejszym meczu było widać, że gra dla drużyny, podawał do kolegów mimo że lepiej było strzelać.

A wy swoje, dziwki i Real Smile


Re: Cristiano Ronaldo - sebos_krk - 28-01-2008 14:09

Kto by się tam plotkami dziennikarzy przejmował. Ja myślę, że lepiej tu dyskutować o jego grze niż o tym co wymyślą żurnaliści. Już nie mówiąc, że nie powinno to nikogo obchodzić co robi w życiu prywatnym.
Jak na tą chwilę na pewno Ronaldo nigdzie nie odchodzi, choć być może kiedyś to zrobi, jak czasem powtarza, mówiąc o swoich marzeniach.


Re: Cristiano Ronaldo - Minh - 28-01-2008 19:23

Panowie, to jest temat o Cristiano Ronaldo, a nie kto kiedy był na Old Trafford czy też jakiego koloru są krzesełka. Koniec OT.


Re: Cristiano Ronaldo - Miedziu - 29-01-2008 21:15

Niech zaprasza kogo chce. Ma zaledwie 23 lata. Może się wyszaleć. Żeby tylko dobrze grał. Dla mnie to on jest już legendą zapisaną w futbolu i jeszcze na tytuł mistrza piłki nożnej zapracuje o ile już nie jest.


Re: Cristiano Ronaldo - fankaManU - 30-01-2008 17:36

Świetny zawodnik, a to co wyczynia z piłką to po prostu poezja. Wszyscy o tych sex aferach, ale tak już mówiliśmy na formę to nie wpłynie, a w ogóle co kogo interesuje co on robi we własnym domu? Jedyne co mogę mu zarzucić to symulowanie. Oczywiście, że bardzo często jest faulowany, ale zdarza mu się przesadzić. Cóż...dla mnie i tak jest najlepszy Big Grin :lol:


Re: Cristiano Ronaldo - Anirin - 30-01-2008 17:40

Mi to wisi i powiewa, co on robi poza boiskiem. Jak dla mnie, to może się nawet z psami zadawać, byleby to nie wpłynęło na jego formę na boisku. Dopóki gra dobrze i jest w zespole pewnym filarem, to może robić co mu się podoba i gdzie mu się podoba. Wink


Re: Cristiano Ronaldo - Leszczu - 30-01-2008 17:48

Jak dla mnie to Cristiano Ronaldo jest najlepszym piłkarzem na świecie. Nie ma co ukrywać że w wyborach na najlepszego piłkarza FIFA został "pokrzywdzony".


Re: Cristiano Ronaldo - pimpek - 30-01-2008 18:02

Leszczu napisał(a):Nie ma co ukrywać że w wyborach na najlepszego piłkarza FIFA został "pokrzywdzony".

Fakt faktem. O ile z Kaką mógł przegrać, ale co robił Messi przed Ronaldo? :roll:


Re: Cristiano Ronaldo - paolo - 30-01-2008 19:11

Prawda, oj prawda. Media potrafią zrobić z piłkarzy idola, albo kogoś złego(np. z Evansa zrobili zboczeńca). To psuje piękno gry i trzeba z tym walczyć, tak jak z rasizmem, dopingiem i korupcją. Cristiano Ronaldo naprawdę jest lepszy od Kaki. Jednym z powodów jest to, że wyróżnia się w klubie z wielkimi gwiazdami(Rooney, Tevez).Ktoś może mi zarzucić, że tak samo wyróżnia się Messi(Ronaldinho, Henry, Eto'o), ale bądźmy szczerzy - powodów dla których powinien wygrać CR jest wiele więcej.

Wychodzi na to, że wystarczy wygrać najważniejszą imprezę i od razu wiadomo, że plebiscyt wygra lider zespołu, a ekipa zostanie drużyną roku. :/


Re: Cristiano Ronaldo - radzio - 30-01-2008 21:24

Tak à propos Ronaldo to właśnie strzelił swoją 2 bramkę w przeciągu ostatnich 3 minut... Chyba chce zrobić kawał Fergusonowi i przekroczyć granicę 30 goli w tym sezonie. W każdym razie atakuje chyba tytuł króla strzelców Premier League, Złotą Piłkę i wszystkie inne indywidualne nagrody :shock:


Re: Cristiano Ronaldo - ring0 - 30-01-2008 21:34

Jestem pewien, że Ronaldo zostanie królem strzelców Premier League w tym sezonie. Sir Alex nawet wspomniał o tym, że portugalski skrzydłowy - niczym George Best - na koniec sezonu zdobędzie koronę dla najbardziej bramkostrzelnego piłkarza. Oby tylko Adebayor trochę spuścił z tonu bo też ostatnio się rozstrzelał.

Ronaldo ;*


Re: Cristiano Ronaldo - Czaplak - 30-01-2008 21:37

Chyba wyrównał tym samym rekord Besta, 19 goli w sezonie, jako liga.


Re: Cristiano Ronaldo - Anirin - 30-01-2008 22:39

Może chce tym samym pokazać, jak wielką pomyłką było wybranie Kaki jako najlepszego zawodnika, a nie jego. Wink Ale jak dla mnie to może tak strzelać. Big Grin


Re: Cristiano Ronaldo - Tomassen - 30-01-2008 22:45

Jak dla mnie to może nawet zamienić się w karabin maszynowy do strzelania goli, z resztą niewiele mu na razie brakuje Big Grin Koleś naprawdę w tym sezonie zamiata, bez niego gra United i wyniki byłyby uboższe


Re: Cristiano Ronaldo - sebos_krk - 30-01-2008 23:07

Ależ to dzisiaj była brameczka z tego wolnego. Stadiony świata. Dwa gole Ronaldo i można było iść do domu. Coś niesamowitego co wyrabia Portugalczyk.