Redcafe.pl - Manchester United Forum
Homework - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Na luzie (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: Offtopic (/forumdisplay.php?fid=18)
+--- Wątek: Homework (/showthread.php?tid=66)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


Re: Homework - Rafcio - 28-05-2008 21:06

Cytat:H = 12 x sin30

W drugiej klasie gim nie ma sinusów Tongue

weź ten wzór na h:
(a * pierwiastek z 3)/2

reszta jak napisał kolega wyżej Wink


Re: Homework - Tomassen - 28-05-2008 21:06

sin30? w drugiej klasie gimnazjum jest trygonometria? :> Ja miałem w trzeciej dopiero


Re: Homework - mucha - 28-05-2008 21:22

narysuj se trójkąt równoboczny o bokach 12 cm i wokół niego narysuj cyrklem koło i se linijką zmierz ile powychodziło Wink

edit: zakręcony jestem, myślałem, że trzeba policzyć promień czy cuś ;d zrób tak jak ci wyżej napisali, albo spisz sobie w szkole, ja w tym roku z matmy jeszcze żadnej pracy domowej w domu nie odrobiłem


Re: Homework - mlody_unw - 28-05-2008 21:37

Tomassen napisał(a):sin30? w drugiej klasie gimnazjum jest trygonometria? :> Ja miałem w trzeciej dopiero

Tomassen - ja nie miałem wcale w gim. ale po matoorze umie się takie rzeczy Wink


Re: Homework - pablo - 28-05-2008 21:51

To można obliczyć chyba tak, o wiele prościej Wink :

http://www.toulouse.yoyo.pl/zadanie.JPG


Re: Homework - maju - 09-06-2008 12:41

mam zrobic fererat o dowolnym typie muzyki. pomozecie ?Big Grin
referat ma byc zrobiony na 5;/
z góry dzięki


Re: Homework - radzio - 09-06-2008 13:12

maju1309 napisał(a):mam zrobic fererat o dowolnym typie muzyki. pomozecie ?Big Grin
referat ma byc zrobiony na 5;/
z góry dzięki
1) na jaki przedmiot Tongue
2) napisz o muzyce, którą słuchasz/lubisz
3) wikipedia + google pomogą imo Tongue


Re: Homework - maju - 09-06-2008 13:30

1) na muzyke ;p


Re: Homework - radzio - 09-06-2008 13:56

maju1309 napisał(a):1) na muzyke ;p
No to w czym problem wybierasz jakiś gatunek muzyczny wpisujesz w google np "historia rocka" "rock" "polski rock" "gwiazdy rocka" i już masz materiał Tongue


Re: Homework - pimpek - 24-11-2008 16:28

Hej, mam wielką prośbę, byłby ktoś tak dobry i przetłumaczyłby mi ten tekst. Zrobiłbym to sam ale mam multum spraw teraz na głowie i po prostu nie dam rady. Dlatego zwracam się do was z prośbą. Będę bardzo wdzięczny !!! Smile

Cytat:In case you're looking for something funny to see Go see Borat. If you've already seen it, see it again. Seriously though, Borat is hysterical. I've never laughed as hard as I did at this movie; there are a couple of parts where it started to hurt to keep laughing but I did anyway.
In Borat, Cohen again lives and breathes his character, this time as Borat, the fictional Kazakhstani journalist who travels to America to gain "Cultural learnings of America for make benefit glorious nation of Kazakhstan"
Watching the film you may stop and realize that you yourself might not handle an encounter with Borat any better; any one of us would act one way or the other.
I was impressed however with how some of the duped dealt with Borat by being polite and trying to correct him on how things are done in Western Civilization.
Then there are the people who made me ashamed to be American, like the rodeo manager or the road-tripping fraternity members.
Borat makes us laugh at own awkwardness but also at our ignorance.

Mam nadzieję, że pomożecie Smile


Re: Homework - radzio - 24-11-2008 18:08

pimpek napisał(a):Hej, mam wielką prośbę, byłby ktoś tak dobry i przetłumaczyłby mi ten tekst. Zrobiłbym to sam ale mam multum spraw teraz na głowie i po prostu nie dam rady. Dlatego zwracam się do was z prośbą. Będę bardzo wdzięczny !!! Smile

Cytat:In case you're looking for something funny to see Go see Borat. If you've already seen it, see it again. Seriously though, Borat is hysterical. I've never laughed as hard as I did at this movie; there are a couple of parts where it started to hurt to keep laughing but I did anyway.
In Borat, Cohen again lives and breathes his character, this time as Borat, the fictional Kazakhstani journalist who travels to America to gain "Cultural learnings of America for make benefit glorious nation of Kazakhstan"
Watching the film you may stop and realize that you yourself might not handle an encounter with Borat any better; any one of us would act one way or the other.
I was impressed however with how some of the duped dealt with Borat by being polite and trying to correct him on how things are done in Western Civilization.
Then there are the people who made me ashamed to be American, like the rodeo manager or the road-tripping fraternity members.
Borat makes us laugh at own awkwardness but also at our ignorance.

Mam nadzieję, że pomożecie Smile


spróbuj się tym pobawić: <a class="postlink" href="http://translate.google.com/">http://translate.google.com/</a>

co prawda nie mam czasu na tłumaczenie ręczne, więc może tak Ci pomogę jakoś ;D


Re: Homework - jabol - 07-01-2009 17:37

Ułóż równanie reakcji redukcji węglem podanych tlenków(węgiel przechodzi w tlenek węgla): Cu2O, ZnO, Fe203, PbO2
Ktoś wie jak to zrobić? Smile z góry dzięki Smile


Re: Homework - Kisia92 - 07-01-2009 18:01

Cu2O+C->2 Cu + CO
ZnO+C-> Zn + CO

i analogicznie tak...
tylko pamiętaj o wartościowości


Re: Homework - Damian91 - 07-01-2009 18:10

O Boże chemia :shock:

Ale ja mam gorszy problem ale wątpie żeby ktoś był w stanie mi pomóc. Zresztą na kompie sie nie da. Z konstrukcji obliczanie belek przegubowych. Po prostu w ogóle tego nie ogarniam :evil:


Re: Homework - Zashi - 07-01-2009 18:17

Kisia dobrze zaczeła. Warto jednak zaznaczyc, ze moze takze powstac tlenek węgla (IV). Wszystko zalezy od ilosci reagentów i tego jak daleko zajdzie reakcja. Ale zgaduje, ze mozesz sobie wybrac na ktory tlenek ma przejsc wegiel oraz ze reakcja do dojsc do wyczerpania sie substratów, a wiec bedzie tak:

Cu2O + C --> 2 Cu + CO
lub
2 Cu2O + C --> CO2 + 2 Cu

ZnO + C --> Zn + CO
lub
2 ZnO + C --> CO2 + 2Zn

Fe2O3 + 3C --> 3 CO + 2 Fe
lub
2 Fe2O3 + 3C --> 3 CO2 + 4Fe

PbO2 + 2 C --> 2 CO + Pb
lub
PbO2 + C --> CO2 + Pb

Tongue