Redcafe.pl - Manchester United Forum
Grupa A - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Archiwum (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Archiwum tematów (/forumdisplay.php?fid=27)
+---- Dział: Mistrzostwa Świata RPA 2010 (/forumdisplay.php?fid=41)
+---- Wątek: Grupa A (/showthread.php?tid=883)

Strony: 1 2 3 4


Re: Grupa A - panopticum - 12-06-2010 22:47

Hehe, wuwuzele napierdalać Big Grin


Re: Grupa A - Mata - 16-06-2010 17:43

RPA! RPA! RPA! Wygrywać z Urugwajem i otwierać worek z golami czas najwyższy!


Re: Grupa A - Lukas - 16-06-2010 19:09

Ja tam osobiście stawiałbym na zwycięstwo Urugwaju...


Re: Grupa A - Foster - 16-06-2010 19:17

Również jestem za Urugwajem, ze względu na bardzo lubianego przeze mnie Diego Forlana Smile


Re: Grupa A - matys - 16-06-2010 19:23

Też jestem za Urugwajem, ze względu na bardzo nie lubiane przeze mnie wuwuzele. Niech RPA wypierdala z tymi swoimi kibicami.


Re: Grupa A - Tomek91 - 16-06-2010 20:28

Ale było cicho po bramce Forlana, żadnego Wuzuzela, tak pięknej ciszy ostatnio nomen omen nie słyszałem Smile


Re: Grupa A - Mata - 16-06-2010 21:30

3 gole czyli średnia na mecz rośnie, strach się bać co to będzie jutro :>


Re: Grupa A - sebos_krk - 17-06-2010 07:14

Tomek91 napisał(a):Ale było cicho po bramce Forlana, żadnego Wuzuzela, tak pięknej ciszy ostatnio nomen omen nie słyszałem Smile
Diego powinien podbiec do którejś trybuny i wymownym gestem pokazać, że coś słabo was słychać <cwaniak>


Re: Grupa A - Lukas - 17-06-2010 14:59

No proszę- 2 runda się zaczęła i od razu więcej bramek padło i gra jakaś taka żywsza mi się wydała. Bardzo dobre zawody graczy Urugwaju i zasłużone zwycięstwo.
MOTM zdecydowanie Diego Forlan- strzelał, ciągnął grę do przodu, świetnie dogrywał, po prostu był tam gdzie powinien i robił co do niego należy.
Może zamiast Suareza kupmy Forlana Tongue


Re: Grupa A - Tomek91 - 17-06-2010 17:11

Zasłużone zwycięstwo drużyny z Ameryki Południowej, byli lepsi pod każdym względem, a RPA rozczarowało, mało ataków i groźnych akcji.

Dziś drugi mecz tej grupy, w przypadku remisu wszyscy będą mieli szansę na awans, a jeśli wygra ktoś z dwójki Meksyk-Francja (osobiście jestem za Meksykanami) to 3. kolejka może wyglądać ciekawie.


Re: Grupa A - daniel - 17-06-2010 22:51

Mehiko :lol:
Moje czarne konie turnieju nie zawiodły! Szkoda Evry, choć bądź co bądź słabszy mecz dzisiaj zagrał. Hernandez pokazał, że wie na czym polega rola napastnika, dobry technicznie i szybki. Najbardziej zaimponował mi dzisiaj Salcido, oraz...Marquez, który /to śmiała teza/ mógłby się okazać dla nas, a jakze, ciekawym wzmocnieniem. Jako zmiennik, uzupełnienie składu. W barcelonie niby nie grał ostatnio bo zmagał się z kontuzją, aczkolwiek przebąkiwano coś, ze jest na wylocie.
A! Z kobietą stwierdziliśmy, że Lloris wygląda jak mim :roll:


Re: Grupa A - sebos_krk - 18-06-2010 07:43

Ciekawa będzie ostatnia kolejka. Bo teoretycznie Meksyk z Urugwajem mogliby zagrać na remis, eliminując Francję i dając sobie awans, ale tak się nie stanie. Zespół Javiera Aguirre będzie starał się wygrać, bo drugie miejsce w grupie spowoduje, że w 1/16 trafią na rozpędzoną Argentynę.
To z kolei otwiera szansę dla Francji, ale potrzebne będą bramki, kilka bramek. Może w końcu Cisse lub Henry łaskawie dostaną możliwość gry.


Re: Grupa A - Lukas - 18-06-2010 07:46

Kolejny bezbarwny mecz Francuzów. Widać, że na boisku nie tworzą zespołu- niby coś próbują ale jakoś bez większego starania się.
A Domenech też nie wyglądał na jakieś przejętego tym spotkaniem- jakby ta kadra mu już wisiała. Żadnego zagrzewania, wsparcia zawodników, raz tylko widziałem jak chciał wykonać jakiś ruch ręką, ale zaraz od tego odstąpił i tylko machnął...
Zasłużone zwycięstwo Meksyku- ładnie grali piłką, próbowali z różnych stron, szybkie ataki dały oczekiwany rezultat.
Z jednej strony szkoda Evry, że już się niemal żegna z Mundialem, ale będzie miał więcej czasu na odpoczynek przed sezonem.


Re: Grupa A - Foster - 18-06-2010 22:13

Żabojady do domu Smile
Meksyk był drużyną zdecydowanie lepszą. W ogóle muszę powiedzieć, że bardzo podoba mi się ich styl. Francja, tak jak słusznie zauważył Lukas nie tworzy kolektywu, do tego nie ma kto u nich bramek strzelać. Mam nadzieję, że Francuzi odpadną i Evra w końcu uda się na zasłużony odpoczynek.
Co do Chicharito, to bardzo ładnie zachował się przy sytuacji bramkowej. Z zimną krwią położył bramkarza i skierował piłkę do pustej bramki.

Co do Urugwaju, to zasłużenie wygrali z RPA. Diego Forlan, jest sercem, płucem i mózgiem tej drużyny. Bez wątpienie był najlepszym zawodnikiem w tamtym meczu.


Re: Grupa A - Czary - 19-06-2010 11:07

Urugwaj 3-0 RPA

Boski Diego! Świetny mecz Forlana. Pokazał jak powinien grać kapitan. Był wszędzie. Jak na razie jeden z najlepszych graczy turnieju. Pierwsza bramka kapitalna. Karny wykorzystany perfekcyjnie, do tego znaczący udział przy trzeciej bramce. Suarez trochę przyaktorzył i czerwo dla Khune trochę chyba zbyt pochopne. Mimo wszystko zwycięstwo Urusów niepodlegające dyskusji, bo byli zwyczajnie lepsi.

Francja 0-2 Meksyk

Zasłużone zwycięstwo Meksyku. Zagrali dobre spotkanie i praktycznie do zera zmniejszyli szansę Francuzów na awans z fazy grupowej. Marquez MOTM. Dzielił i rządził w pomocy. Wspaniale wypuścił Hernandeza, który zdobyła bardzo ważną i ładną bramkę. Na wyróżnienie zasługuje też Barrera, który wszedł za kontuzjowanego Vele i był bardzo jasnym punktem Meksyku.

***

3 kolejka:

Francja - RPA

Meksyk - Urugwaj

Jeśli nie wydarzy się coś nadzwyczajnego to Meksyk i Urugwaj awansują do kolejnej rundy. Francja musi wysoko wygrać z RPA i liczyć, że w drugim meczu nie będzie remisu.