Redcafe.pl - Manchester United Forum
CL: Manchester United 0-0 Glasgow Rangers (14.09.2010) - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Archiwum (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Archiwum tematów (/forumdisplay.php?fid=27)
+---- Dział: Sezon 2010/2011 (/forumdisplay.php?fid=42)
+---- Wątek: CL: Manchester United 0-0 Glasgow Rangers (14.09.2010) (/showthread.php?tid=919)

Strony: 1 2 3 4 5 6


CL: Manchester United 0-0 Glasgow Rangers (14.09.2010) - Czary - 26-08-2010 23:42

[Obrazek: 1zn0jye.png][Obrazek: m9rm0p.png][Obrazek: lvtd420oqdew.gif]

Manchester United vs Glasgow Rangers
UEFA Champions League
14.09.2010; 20:45
Old Trafford, Manchester


14 września na Old Trafford, Manchester United zainauguruje swoje zmagania w kolejnej edycji Ligi Mistrzów.

Piłkarze United trafili do grupy C, razem z Valencią CF, Glasgow Rangers i Bursasporem.

W pierwszej kolejce dojdzie do starcia wicemistrza Anglii z mistrzem Szkocji - piłkarzami Rangers, oraz mistrza Turcji - Bursasporu z 3 zespołem ostatniego sezonu La Liga - Valencią.

Podopieczni sir Alexa Fergusona w ostatniej edycji dotarli do ćwierćfinału, w którym ulegli Bayernowi Monachium. The Gers zmagania w poprzednim sezonie Ligi Mistrzów zakończyli na fazie grupowej.

Piłkarze Rangersów dobrze rozpoczęli sezon ligowy. Wygrali pierwsze dwa mecze, w których strzelili 5 bramek. Gwiazdą zespołu jest Kenny Miller, którego autorstwa były 4 gole.

Jakim składem powinniśmy zagrać? Jak Manchester United wystartuje w rozgrywkach o Puchar Mistrzów?
O tym i wszystkim związanym z meczem można rozmawiać w tym temacie.
Zapraszam do dyskusji!






Dane pomeczowe:


Składy:

Manchester United:
Kuszczak - Brown, Ferdinand, Smalling, Fabio (76' Evans) - Park, Fletcher, Gibson, Valencia (63' Giggs) - Rooney, Hernandez (75' Owen).

Glasgow Rangers:McGregor - Broadfoot, Weir, Bougherra, Papac - Whittaker, Davis, McCulloch, Edu, Naismith - Miller (81' Lafferty).

Ławki rezerwowych:

Manchester United: van der Sar, O'Shea, Anderson, Macheda.

Glasgow Rangers: Alexander, Hutton, Weiss, Little, Foster, Beattie.

Gole: -


Kartki: 90' Giggs - 45' McGregor, 90' McCulloch


Sędzia: Olegario Benquerenca.


Re: CL: Manchester United - Glasgow Rangers (14.09.2010; 20:45) - premislav - 27-08-2010 09:10

Losowanie wydaję mi się że dość pomyślne dla nas. Bardzo dobrze, że zaczynamy u siebie z rangersami. Liczę na dobry mecz i 3 punkty. Własny stadion i doping mam nadzieję że doda skrzydeł. Ze składem to się jeszcze bym wstrzymał bo do meczu zostało jeszcze dużo czasu i nie wiadomo kto może jeszcze wypaść a kto będzie miał zwyżkę formy Smile Ale już się nie mogę doczekać meczyku. To będzie dobry tydzień, najpierw CL z Rangersami, a potem 18-tego klasyk z Liverpoolem.


Re: CL: Manchester United - Glasgow Rangers (14.09.2010; 20:45) - daniel - 11-09-2010 22:09

Po emocjach (niestety głównie tych negatywnych) związanych z PL czas na Ligę Mistrzów. Ponieważ gramy u siebie to nie widzę innej możliwości jak zwycięstwo w tym spotkaniu. Czy będzie łatwo? Sam nie wiem, niby wydawać by się mogło, że drużyna Sir Alexa nie powinna mieć problemu z drużyną z Glasgow, jednak w obliczu ostatnich poczynań naszych ulubieńców lekkie obawy są.
Zapewne będzie tak jak w poprzednim sezonie, że będziemy chcieli jak najszybciej zdobyć magiczną liczbę 10 punktów gwarantującą awans a w ostatnim czy nawet w dwóch ostatnich spotkaniach pograć na luzie dając równocześnie szansę do pokazania się i nabycia doświadczenia zawodnikom młodym/rzadziej występującym.


Skład:

VDS
Nev - Vida - Rio - Pat
Valencia - Fletch - Paul - Nani
Chicharito/Roo - Berba


Re: CL: Manchester United - Glasgow Rangers (14.09.2010; 20:45) - Foster - 11-09-2010 22:17

Nie ma opcji. Scholes nie może zagrać w tym meczu. Pod koniec dzisiejszego spotkania było widać, że Paul już ciężko oddychał. Mając w perspektywie mecz z Liverpoolem za tydzień Anglik musi dostać wolne.

Kuszczak
Rafael - Ferdinand - Vidic - Fabio
Valencia - Fletcher - Gibson - Nani
Rooney - Berbatov


W mediach ostatnio pisano, że to Kuszczak ma bronić w Lidze Mistrzów (przynajmniej w fazie grupowej), zobaczymy czy mieli rację.
SAF zapowiedział powrót Rio, więc zapewne zobaczymy go w pierwszym składzie obok Vidica.
Jako, że dwójka Fletcher - Gibson wygląda dość defensywie i mało kreatywnie, musimy liczyć na oskrzydlające akcje, dlatego na bokach obrony powinni zagrać bracia da Silva, którzy z pewnością odpowiednio będzie wspierać skrzydłowych.
Do składu powrócić ma Rooney, także Anglik wyjdzie obok Berbatova, który jest w gazie i nie wyobrażam sobie by miał nie zagrać w tym meczu.

Oczekuje odpowiedniej reakcji po dzisiejszym frajerstwie. Z 3-0, dobra gra i będę usatysfakcjonowany.


Re: CL: Manchester United - Glasgow Rangers (14.09.2010; 20:45) - daniel - 11-09-2010 23:16

Foster napisał(a):Scholes nie może zagrać w tym meczu. Pod koniec dzisiejszego spotkania było widać, że Paul już ciężko oddychał. Mając w perspektywie mecz z Liverpoolem za tydzień Anglik musi dostać wolne.

True Wink Giggsy też dzisiaj pełne 90 biegał więc i on odpada do środka. No ciekawe jak to SAF poukłada.


Re: CL: Manchester United - Glasgow Rangers (14.09.2010; 20:45) - Jaroldz - 12-09-2010 12:45

Jak patrzę na nasz skład, to wydaje mi się, że w pomocy na Rangersów SAF wystawi Parka, Gibsona, Fletchera oraz Naniego/ Valencię.

W bramce podobno w meczach Ligi Mistrzów ma grać Kuszczak, więc zapewne to jego zobaczymy w tym spotkaniu.

SAF ponadto zapowiedział, że ze Szkotami zagra już Rio, co pewnie będzie dla niego przetarciem przed meczem z LFC.

W ataku być może zagra Rooney wraz z Berbatovem, chociaż nie zdziwiłbym się, jeśli Wayne znów by nie zagrał.

Powinniśmy wygrać ten mecz. Typuję 2-0 dla United.


Re: CL: Manchester United - Glasgow Rangers (14.09.2010; 20:45) - RedLucas - 12-09-2010 13:07

Gramy u siebie, rywal wydaje się być nie najmocniejszy, więc mając przed sobą arcyważne starcie z Liverpoolem dokonałbym paru zmian w podstawowym zestawieniu:

Kuszczak - Rafael, Vidić, Rio, Fabio - Valencia, Gibson, Fletcher, Park - Rooney, Berbatow/Owen

W bramce awizowany do gry w LM Kuszczak. Na bokach obrony dałbym odpocząć Evrze i Oszejowi, a w ich miejsce wstawiłbym bliźniaków. W pomocy przerwa na pewno przyda się Scholesowi, a i Naniemu dałbym chwilę wytchnienia. Tak więc od pierwszych minut Valencia, który ostatnio nie grał, w środku Gibson i Flecz (innego wyjścia nie ma), a na lewym Park. W ataku chciałbym ujrzeć Rooneya w parze z... i tu nie wiem, jak reaguje dobra forma Berby na odpoczynek, bo w poprzednich sezonach ciężko było się o tym przekonać Tongue


Re: CL: Manchester United - Glasgow Rangers (14.09.2010; 20:45) - Kwas - 12-09-2010 14:56

danieltwi napisał(a):Sam nie wiem, niby wydawać by się mogło, że drużyna Sir Alexa nie powinna mieć problemu z drużyną z Glasgow, jednak w obliczu ostatnich poczynań naszych ulubieńców lekkie obawy są.
E tam, dwie minuty zaważyły na całym spotkaniu. Gdyby nie one, dzisiaj nikt nie miałby obaw przed wtorkowym meczem. Zwłaszcza, że rywal jest po prostu słaby, nie gra u siebie, tylko na wyjeździe, także ja problemów nie widzę.

Chciałbym wreszcie zobaczyć Rafaela, Fabio. I może tak Owen od pierwszych minut ?


Re: CL: Manchester United - Glasgow Rangers (14.09.2010; 20:45) - daniel - 12-09-2010 17:00

Kwas napisał(a):E tam, dwie minuty zaważyły na całym spotkaniu.

No i mi właśnie chodzi o te momenty dekoncentracji, które pozbawiły nas już dwukrotnie pewnych 3 punktów. Jak pisałem, oczywiście z wygraną nie powinno być większych problemów jednak żeby wygrać trzeba kontrolować spotkanie do końca a nie liczyć na to, że skoro wygrywamy to zwycięstwo samo się dowiezie do końcowego gwizdka.
Ja liczę na występ kilku naszych młodszych zawodników jak Rafał, Fabio, Gibon czy Chicha.


Re: CL: Manchester United - Glasgow Rangers (14.09.2010; 20:45) - Jaroldz - 12-09-2010 19:30

Coś dla osób o słabszym łączu, które nie będą mogły śledzić meczu United z Rangersami. Jeśli nasz mecz wygra w ankiecie, to Kołtoń będzie prowadził relacje live z tego meczu. Na razie nasze starcie przegrywa o 3% ze starciem Barcelony z Panathinaikosem.

<a class="postlink" href="http://sport.interia.pl/liga-mistrzow/news/wybierz-mecz-ligi-mistrzow-ktory-skomentuje-roman-kolton,1528812">http://sport.interia.pl/liga-mistrzow/n ... on,1528812</a>

Jeśli chciałoby się wam kliknąć, to byłoby fajnie dla osób z wolniejszym łączem.


Re: CL: Manchester United - Glasgow Rangers (14.09.2010; 20:45) - daniel - 12-09-2010 19:42

Relacje live są dostępne na największych polskich stronkach tyczących o United, nie wiem więc po co bawić się w jakichś Kołtoniów i interie?


Re: CL: Manchester United - Glasgow Rangers (14.09.2010; 20:45) - Tomek91 - 13-09-2010 08:56

Czas na rozgrywki na arenie europejskiej, zaczynamy w dobry sposób, bo u siebie z rywalem, który nie powinien stanowić większego problemu. Wprawdzie Rangersi są na 2. miejscu z identycznym dorobkiem punktowym, co lider, ale w ostatnich latach zespoły ze Szkocji wielkich sukcesów nie odnosiły. Rok temu Rangersi w całkiem wyrównanej grupie (Sevilla, Stuttgart i Unirea) zakończyli rywalizację na ostatniej pozycji z 2 punktami. Skoro z takimi zespołami nie potrafili wygrać to w tej grupie nie będą mieli łatwiej.

Rywal nie należy do wymagających, a mając w perspektywie rozgrywki ligowe i starcie z Liverpoolem kilku graczy należy oszczędzić. inni zaś mogliby w końcu dostać szansę wykazania się, SAF spokojnie może dać szansę gry Rafaelowi, czy Gibsonowi, którzy w tym sezonie nie dostali jeszcze szansy. U Rangersów najgroźniejszy będzie Kenny Miller, który strzelił w lidze już 6 bramek i pewnie on jest główną postacią w ofensywie. Jestem ciekaw, czy szansę dostaną Rio i Roo

Kuszczak
Rafael-Vidic-Rio-Fabio
Valencia-Fletcher-Gibson-Nani
Bebratov-Roo

Ważne, żeby zacząć fazę grupową od wygranej i jak najwcześniej zaklepać sobie awans.


Re: CL: Manchester United - Glasgow Rangers (14.09.2010; 20:45) - daniel - 13-09-2010 09:03

Cytat:Kuszczak
Rafael-Vidic-Rio-Fabio
Valencia-Fletcher-Nani
Bebratov-Roo

Przeciwnik może i nie jest wymagający ale żeby od razu grac w 10ciu Wink


Re: CL: Manchester United - Glasgow Rangers (14.09.2010; 20:45) - Janek Turoń - 14-09-2010 14:47

Tomek91 napisał(a):Rywal nie należy do wymagających, a mając w perspektywie rozgrywki ligowe i starcie z Liverpoolem kilku graczy należy oszczędzić. inni zaś mogliby w końcu dostać szansę wykazania się, SAF spokojnie może dać szansę gry Rafaelowi, czy Gibsonowi, którzy w tym sezonie nie dostali jeszcze szansy.

Ja bym tak nie określał Glasgow. Owszem, szałowi to oni nie są, ale to jest pierwszy mecz fazy grypowej, więc wszystko jest możliwe. A co do składu to oszczędzić podstawę można, po 1 połowie z 2 bramkami z przodu Wink a w LM pierwsze mecze trzeba wygrywać.


Re: CL: Manchester United - Glasgow Rangers (14.09.2010; 20:45) - michal85 - 14-09-2010 15:25

Rafael jest chyba zawieszony za kartkę z FCB, ale chętnie zobaczyłbym w boju jego brata.

PIG - Brown, Ferdinand, Vidić, Fabio - Valencia, Gibson, Fletcher, Park - Rooney, Owen