Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CL: Manchester United 0-0 Glasgow Rangers (14.09.2010)
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #1
CL: Manchester United 0-0 Glasgow Rangers (14.09.2010)
[Obrazek: 1zn0jye.png][Obrazek: m9rm0p.png][Obrazek: lvtd420oqdew.gif]

Manchester United vs Glasgow Rangers
UEFA Champions League
14.09.2010; 20:45
Old Trafford, Manchester


14 września na Old Trafford, Manchester United zainauguruje swoje zmagania w kolejnej edycji Ligi Mistrzów.

Piłkarze United trafili do grupy C, razem z Valencią CF, Glasgow Rangers i Bursasporem.

W pierwszej kolejce dojdzie do starcia wicemistrza Anglii z mistrzem Szkocji - piłkarzami Rangers, oraz mistrza Turcji - Bursasporu z 3 zespołem ostatniego sezonu La Liga - Valencią.

Podopieczni sir Alexa Fergusona w ostatniej edycji dotarli do ćwierćfinału, w którym ulegli Bayernowi Monachium. The Gers zmagania w poprzednim sezonie Ligi Mistrzów zakończyli na fazie grupowej.

Piłkarze Rangersów dobrze rozpoczęli sezon ligowy. Wygrali pierwsze dwa mecze, w których strzelili 5 bramek. Gwiazdą zespołu jest Kenny Miller, którego autorstwa były 4 gole.

Jakim składem powinniśmy zagrać? Jak Manchester United wystartuje w rozgrywkach o Puchar Mistrzów?
O tym i wszystkim związanym z meczem można rozmawiać w tym temacie.
Zapraszam do dyskusji!






Dane pomeczowe:


Składy:

Manchester United:
Kuszczak - Brown, Ferdinand, Smalling, Fabio (76' Evans) - Park, Fletcher, Gibson, Valencia (63' Giggs) - Rooney, Hernandez (75' Owen).

Glasgow Rangers:McGregor - Broadfoot, Weir, Bougherra, Papac - Whittaker, Davis, McCulloch, Edu, Naismith - Miller (81' Lafferty).

Ławki rezerwowych:

Manchester United: van der Sar, O'Shea, Anderson, Macheda.

Glasgow Rangers: Alexander, Hutton, Weiss, Little, Foster, Beattie.

Gole: -


Kartki: 90' Giggs - 45' McGregor, 90' McCulloch


Sędzia: Olegario Benquerenca.

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
26-08-2010 23:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
premislav Offline
Member
***

Liczba postów: 244
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 0
Post: #2
Re: CL: Manchester United - Glasgow Rangers (14.09.2010; 20:45)
Losowanie wydaję mi się że dość pomyślne dla nas. Bardzo dobrze, że zaczynamy u siebie z rangersami. Liczę na dobry mecz i 3 punkty. Własny stadion i doping mam nadzieję że doda skrzydeł. Ze składem to się jeszcze bym wstrzymał bo do meczu zostało jeszcze dużo czasu i nie wiadomo kto może jeszcze wypaść a kto będzie miał zwyżkę formy Smile Ale już się nie mogę doczekać meczyku. To będzie dobry tydzień, najpierw CL z Rangersami, a potem 18-tego klasyk z Liverpoolem.

M.U.F.C.
Not arrogant
Just better...
27-08-2010 09:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika
daniel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,744
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 6
Post: #3
Re: CL: Manchester United - Glasgow Rangers (14.09.2010; 20:45)
Po emocjach (niestety głównie tych negatywnych) związanych z PL czas na Ligę Mistrzów. Ponieważ gramy u siebie to nie widzę innej możliwości jak zwycięstwo w tym spotkaniu. Czy będzie łatwo? Sam nie wiem, niby wydawać by się mogło, że drużyna Sir Alexa nie powinna mieć problemu z drużyną z Glasgow, jednak w obliczu ostatnich poczynań naszych ulubieńców lekkie obawy są.
Zapewne będzie tak jak w poprzednim sezonie, że będziemy chcieli jak najszybciej zdobyć magiczną liczbę 10 punktów gwarantującą awans a w ostatnim czy nawet w dwóch ostatnich spotkaniach pograć na luzie dając równocześnie szansę do pokazania się i nabycia doświadczenia zawodnikom młodym/rzadziej występującym.


Skład:

VDS
Nev - Vida - Rio - Pat
Valencia - Fletch - Paul - Nani
Chicharito/Roo - Berba

Too weird to live, too rare too die

http://www.dzwiekumaniak.pl
11-09-2010 22:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #4
Re: CL: Manchester United - Glasgow Rangers (14.09.2010; 20:45)
Nie ma opcji. Scholes nie może zagrać w tym meczu. Pod koniec dzisiejszego spotkania było widać, że Paul już ciężko oddychał. Mając w perspektywie mecz z Liverpoolem za tydzień Anglik musi dostać wolne.

Kuszczak
Rafael - Ferdinand - Vidic - Fabio
Valencia - Fletcher - Gibson - Nani
Rooney - Berbatov


W mediach ostatnio pisano, że to Kuszczak ma bronić w Lidze Mistrzów (przynajmniej w fazie grupowej), zobaczymy czy mieli rację.
SAF zapowiedział powrót Rio, więc zapewne zobaczymy go w pierwszym składzie obok Vidica.
Jako, że dwójka Fletcher - Gibson wygląda dość defensywie i mało kreatywnie, musimy liczyć na oskrzydlające akcje, dlatego na bokach obrony powinni zagrać bracia da Silva, którzy z pewnością odpowiednio będzie wspierać skrzydłowych.
Do składu powrócić ma Rooney, także Anglik wyjdzie obok Berbatova, który jest w gazie i nie wyobrażam sobie by miał nie zagrać w tym meczu.

Oczekuje odpowiedniej reakcji po dzisiejszym frajerstwie. Z 3-0, dobra gra i będę usatysfakcjonowany.



Mój Blog: Pod presją czasu
11-09-2010 22:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
daniel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,744
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 6
Post: #5
Re: CL: Manchester United - Glasgow Rangers (14.09.2010; 20:45)
Foster napisał(a):Scholes nie może zagrać w tym meczu. Pod koniec dzisiejszego spotkania było widać, że Paul już ciężko oddychał. Mając w perspektywie mecz z Liverpoolem za tydzień Anglik musi dostać wolne.

True Wink Giggsy też dzisiaj pełne 90 biegał więc i on odpada do środka. No ciekawe jak to SAF poukłada.

Too weird to live, too rare too die

http://www.dzwiekumaniak.pl
11-09-2010 23:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #6
Re: CL: Manchester United - Glasgow Rangers (14.09.2010; 20:45)
Jak patrzę na nasz skład, to wydaje mi się, że w pomocy na Rangersów SAF wystawi Parka, Gibsona, Fletchera oraz Naniego/ Valencię.

W bramce podobno w meczach Ligi Mistrzów ma grać Kuszczak, więc zapewne to jego zobaczymy w tym spotkaniu.

SAF ponadto zapowiedział, że ze Szkotami zagra już Rio, co pewnie będzie dla niego przetarciem przed meczem z LFC.

W ataku być może zagra Rooney wraz z Berbatovem, chociaż nie zdziwiłbym się, jeśli Wayne znów by nie zagrał.

Powinniśmy wygrać ten mecz. Typuję 2-0 dla United.

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
12-09-2010 12:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #7
Re: CL: Manchester United - Glasgow Rangers (14.09.2010; 20:45)
Gramy u siebie, rywal wydaje się być nie najmocniejszy, więc mając przed sobą arcyważne starcie z Liverpoolem dokonałbym paru zmian w podstawowym zestawieniu:

Kuszczak - Rafael, Vidić, Rio, Fabio - Valencia, Gibson, Fletcher, Park - Rooney, Berbatow/Owen

W bramce awizowany do gry w LM Kuszczak. Na bokach obrony dałbym odpocząć Evrze i Oszejowi, a w ich miejsce wstawiłbym bliźniaków. W pomocy przerwa na pewno przyda się Scholesowi, a i Naniemu dałbym chwilę wytchnienia. Tak więc od pierwszych minut Valencia, który ostatnio nie grał, w środku Gibson i Flecz (innego wyjścia nie ma), a na lewym Park. W ataku chciałbym ujrzeć Rooneya w parze z... i tu nie wiem, jak reaguje dobra forma Berby na odpoczynek, bo w poprzednich sezonach ciężko było się o tym przekonać Tongue

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
12-09-2010 13:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kwas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 974
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 12
Post: #8
Re: CL: Manchester United - Glasgow Rangers (14.09.2010; 20:45)
danieltwi napisał(a):Sam nie wiem, niby wydawać by się mogło, że drużyna Sir Alexa nie powinna mieć problemu z drużyną z Glasgow, jednak w obliczu ostatnich poczynań naszych ulubieńców lekkie obawy są.
E tam, dwie minuty zaważyły na całym spotkaniu. Gdyby nie one, dzisiaj nikt nie miałby obaw przed wtorkowym meczem. Zwłaszcza, że rywal jest po prostu słaby, nie gra u siebie, tylko na wyjeździe, także ja problemów nie widzę.

Chciałbym wreszcie zobaczyć Rafaela, Fabio. I może tak Owen od pierwszych minut ?
12-09-2010 14:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika
daniel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,744
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 6
Post: #9
Re: CL: Manchester United - Glasgow Rangers (14.09.2010; 20:45)
Kwas napisał(a):E tam, dwie minuty zaważyły na całym spotkaniu.

No i mi właśnie chodzi o te momenty dekoncentracji, które pozbawiły nas już dwukrotnie pewnych 3 punktów. Jak pisałem, oczywiście z wygraną nie powinno być większych problemów jednak żeby wygrać trzeba kontrolować spotkanie do końca a nie liczyć na to, że skoro wygrywamy to zwycięstwo samo się dowiezie do końcowego gwizdka.
Ja liczę na występ kilku naszych młodszych zawodników jak Rafał, Fabio, Gibon czy Chicha.

Too weird to live, too rare too die

http://www.dzwiekumaniak.pl
12-09-2010 17:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #10
Re: CL: Manchester United - Glasgow Rangers (14.09.2010; 20:45)
Coś dla osób o słabszym łączu, które nie będą mogły śledzić meczu United z Rangersami. Jeśli nasz mecz wygra w ankiecie, to Kołtoń będzie prowadził relacje live z tego meczu. Na razie nasze starcie przegrywa o 3% ze starciem Barcelony z Panathinaikosem.

http://sport.interia.pl/liga-mistrzow/n ... on,1528812

Jeśli chciałoby się wam kliknąć, to byłoby fajnie dla osób z wolniejszym łączem.

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
12-09-2010 19:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika
daniel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,744
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 6
Post: #11
Re: CL: Manchester United - Glasgow Rangers (14.09.2010; 20:45)
Relacje live są dostępne na największych polskich stronkach tyczących o United, nie wiem więc po co bawić się w jakichś Kołtoniów i interie?

Too weird to live, too rare too die

http://www.dzwiekumaniak.pl
12-09-2010 19:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Tomek91 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,434
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 2
Post: #12
Re: CL: Manchester United - Glasgow Rangers (14.09.2010; 20:45)
Czas na rozgrywki na arenie europejskiej, zaczynamy w dobry sposób, bo u siebie z rywalem, który nie powinien stanowić większego problemu. Wprawdzie Rangersi są na 2. miejscu z identycznym dorobkiem punktowym, co lider, ale w ostatnich latach zespoły ze Szkocji wielkich sukcesów nie odnosiły. Rok temu Rangersi w całkiem wyrównanej grupie (Sevilla, Stuttgart i Unirea) zakończyli rywalizację na ostatniej pozycji z 2 punktami. Skoro z takimi zespołami nie potrafili wygrać to w tej grupie nie będą mieli łatwiej.

Rywal nie należy do wymagających, a mając w perspektywie rozgrywki ligowe i starcie z Liverpoolem kilku graczy należy oszczędzić. inni zaś mogliby w końcu dostać szansę wykazania się, SAF spokojnie może dać szansę gry Rafaelowi, czy Gibsonowi, którzy w tym sezonie nie dostali jeszcze szansy. U Rangersów najgroźniejszy będzie Kenny Miller, który strzelił w lidze już 6 bramek i pewnie on jest główną postacią w ofensywie. Jestem ciekaw, czy szansę dostaną Rio i Roo

Kuszczak
Rafael-Vidic-Rio-Fabio
Valencia-Fletcher-Gibson-Nani
Bebratov-Roo

Ważne, żeby zacząć fazę grupową od wygranej i jak najwcześniej zaklepać sobie awans.
13-09-2010 08:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika
daniel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,744
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 6
Post: #13
Re: CL: Manchester United - Glasgow Rangers (14.09.2010; 20:45)
Cytat:Kuszczak
Rafael-Vidic-Rio-Fabio
Valencia-Fletcher-Nani
Bebratov-Roo

Przeciwnik może i nie jest wymagający ale żeby od razu grac w 10ciu Wink

Too weird to live, too rare too die

http://www.dzwiekumaniak.pl
13-09-2010 09:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Janek Turoń Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 10
Dołączył: Sep 2010
Reputacja: 0
Post: #14
Re: CL: Manchester United - Glasgow Rangers (14.09.2010; 20:45)
Tomek91 napisał(a):Rywal nie należy do wymagających, a mając w perspektywie rozgrywki ligowe i starcie z Liverpoolem kilku graczy należy oszczędzić. inni zaś mogliby w końcu dostać szansę wykazania się, SAF spokojnie może dać szansę gry Rafaelowi, czy Gibsonowi, którzy w tym sezonie nie dostali jeszcze szansy.

Ja bym tak nie określał Glasgow. Owszem, szałowi to oni nie są, ale to jest pierwszy mecz fazy grypowej, więc wszystko jest możliwe. A co do składu to oszczędzić podstawę można, po 1 połowie z 2 bramkami z przodu Wink a w LM pierwsze mecze trzeba wygrywać.
14-09-2010 14:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #15
Re: CL: Manchester United - Glasgow Rangers (14.09.2010; 20:45)
Rafael jest chyba zawieszony za kartkę z FCB, ale chętnie zobaczyłbym w boju jego brata.

PIG - Brown, Ferdinand, Vidić, Fabio - Valencia, Gibson, Fletcher, Park - Rooney, Owen

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
14-09-2010 15:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości