Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy potrzebny nam kolejny napastnik?
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #466
Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik?
No i super! Już myslałem, że ten Berba nie przejdzie. Ale na szczęście mamy typowego 'sępa' i teraz nic innego, jak zacząć grać skuteczniej. Sądzę, że Berbe przydałoby się wystawić już w najbliższsym meczu za Rooney'a. Coś czuję, że on i Tevez mogą stworzyć świetny deucik. Cofający się Carlos i wykańczający wszystko Berba Tongue Dobra, nie ma co się tak rozpływać, trzeba zobaczyć go w akcji i stwierdzić, czy rzeczywiście był wart tych 31 mln.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
02-09-2008 08:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #467
Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik?
RedLucas napisał(a):Sądzę, że Berbe przydałoby się wystawić już w najbliższsym meczu za Rooney'a
Przy problemach ze skompletowaniem drugiej linii nie byłoby żadnego problemu gdyby Ferguson wystawił wszystkich trzech. No jakoś nie wyobrażam sobie żeby jednego z największych walczaków zabrakło w najbardziej prestiżowym spotkaniu w sezonie.


Fan United od 1992 roku
02-09-2008 08:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kisia92 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 577
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #468
Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik?
W najlepszym czasie okienka byłam pozbawiona internetu. To była katorga. Czekać na kolejnego sms'a z nowinkami. Jak dowiedziałam sie o propozycji City i Realu pomyślałam, że to koniec. W końcu 30mln to przeogromna kwota i w moich oczach zbyt wygórowana, jednak w porę Ferguson przebił propozycje a i sam Dimitar popisał się lojalnością i chęcią gry w United. Za to ukłon w jego stronę. Cieszy mnie, że w końcu sie to wszystko skończyło.
Już w wyobraźni wyobrażam sobie duet Tevez-Dimitar i brzmi to wspaniale;] O ile Rooney nie weźmie się w garść to mam nadzieje, że to właśnie Argentyńczyk będzie towarzyszył Bułgarowi. Ale też mam nadzieje, że nie stanie się z Rooneya drugi Smith, czyli napastnik-pomocnik, który tylko walczy i nic poza tym.

If I'd observed
all the rules
I'd never have got

Anywhere

Marilyn Monroe
02-09-2008 19:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #469
Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik?
Na chwilę obecną odpowiedź na pytanie postawione w temacie brzmi zdecydowanie NIE! Nikogo nie powinno to dziwić ze względu na pomyślne zakończenie negocjacji w sprawie Berbatova z Tottenhamem . Powiem szczerze nie wierzyłem że uda się go sprowadzić , Fergi trochę przeraża trzymając nas do ostatnich chwil okienka ale jednak czego chciał to dostał. Niby Campbel został wypożyczony ,a Saha sprzedany do Evertonu to nasz atak nie wyglądał tak imponująco jak teraz od dawien dawna.
Teraz tylko czekać na grad goli ze strony naszych napadziorów i dobre rozmieszczenie Roo , Teveza i Berby przez SAFa ;-)

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
02-09-2008 20:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #470
Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik?
Temat przenoszę do archiwum, bo po transferze Berby zrobił się nieaktualny. W razie potrzeby zostanie oczywiście przywrócony.
Do tego czasu wszelkie kandydatury zgłaszamy tutaj:

Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United


Fan United od 1992 roku
26-09-2008 11:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości