Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wypowiedzi
KanT Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 867
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #1
Wypowiedzi
Ten temat jest poswiecony wypowiedziom pilkarzy,dzialaczy i ludzi zwiazanych z United.
Moze ja zaczne Smile


Cytat:"To NIE jest sprawiedliwe!"

"Patrząc na faul Roo i zawieszenie na trzy spotkania oraz na faul Browna i tylko żółta kartkę można złapać się tylko za głowę i zapytać – gdzie jest sprawiedliwość?!"

"FIFA ustala reguły, których sama nie przestrzega, a my musimy z tym żyć."

"Jedną rzecz musimy sobie szczerze powiedzieć, komisja FA faworyzuje piłkarzy. Nie wiem czemu FIFA nie zdecyduje się karać także arbitrów, czemu nie można wprowadzić kar po meczu lub także anulowania kartek w momencie, gdy są nie słusznie podarowane. Coś trzeba z tym zrobić"

To sa slowa naszego trenera Fergusona skierowane do zachowania Michaela Browna w 1 meczu sezonu z Fulham. Zgadzam sie z nim w 100% jednak uwazam ze Fergie zostanie ukarany za ta wypowiedz :? . Naprawden nierozumiem, czemu nam dostaje sie od FA ?

[Obrazek: 2rxh5ad.jpg]
25-08-2006 20:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika
besty Offline
Member
***

Liczba postów: 73
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #2
 
Wystarczy, że Roman im podesle kilka baniek na miesiąc i wiadomo jak nasz klub z FA będa traktować. Pewnie dostali dodatkowego bonusa z Rosji za te zawieszenia, bo to juz grubszy przekręt, Pan R. musiał sie na pewno nieźle wykosztować. W końcu nie na codzień się dostaje zawieszenia 3-meczowe za kartki na sparingach.

Boje się tylko jak to wyjdzie na grubsza skalę i Pan R. razem z FA będą ustawiać mecze dzięki sędziom, w końcu za pośrednictwem pieniędzy można dziś wszystko. Obym sie mylił.
25-08-2006 23:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #3
 
To stronnictwo sędziów powoli robi się niemiłe, tym bardziej, że te najbardziej dotkliwe kary skierowane są właśnie przeciwko nam. Na pewno nie robią tego bez powodu i ktoś lub coś musi tym sterować, na Romka nie ma pewnie dowodów, ale nie zdziwie się, jeśli głęboko maczał w tym palce. Masz pieniądze, to masz wszystko, szkoda tylko, że władze FA dają sobą tak manipulować. Tak dalej pójdzie i Premiership będzie znana pod szyldem najbardziej brutalnej, a zarazem stronniczej ligi. A jak to wyjdzie na grubszą skalę, to może ktoś z wyższej instancji w jakiś sposób to skończy. Choć znając Romka - i go przekupi Wink

capo di tutti capi

MUSC PL
30-08-2006 09:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
KanT Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 867
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #4
 
Cytat:Dave Whelan zaatakował byłego selekcjonera reprezentacji Anglii Svena Gorana Erikssona i nazwał go ‘skurwysynem i idiotą" za robicie zaufania i entuzjazmu do gry przez Wayne’a Rooney’a.

Prezes Wigan Athletic powiedział: „Teraz my powinniśmy zabić tego trenera! Entuzjazm takiego pilarza został zabity przez tego idiotę.” zabity przez tego idiotę.

„Oglądałem mecz z Portugalią na Mistrzostwach Świata i czułem się bardzo zmartwiony przez niego. Ten skurwysyn postawił go samego w ataku, a on nie był przystosowany do gry samemu na szpicy i chciał dobrze dla reprezentacji, ale był za bardzo zdesperowany.”

„On piekielnie walczył o każdą piłkę, ale nie miał drugiego napastnika, aby rozegrać z nim piłkę i to był koniec.”

„Wtedy on został ukarany czerwoną kartką i wyleciał z boiska, ale było to za walkę i po prostu biegał za dużo.”

„Rooney był elitą dla Anglii, ale poprzedni selekcjoner zupełnie wybił go z rytmu. Po raz pierwszy tak się martwiłem z powodu jakiegoś piłkarza.”

„On miał ostatnio ciężki okres i trochę słabej gry.” - dodał prezes Wigan, z którym Manchester United gra kolejne spotkanie w lidze.

„Ale czuję, że można by tego uniknąć, jeśli grałby normalnie na mundialu.”

„Poprzedni trener popełnił ogromny błąd, gdyż on nie może grać samotnie w ataku. To jest niewybaczalne i zaufanie do niego jest już wygięte.”

„On na pewno wróci do formy i będzie wciąż pokazywał taką grę, jaką potrafi najlepiej. On jest bardzo specyficznym piłkarzem.” – zakończył Whelan.

Wybaczcie ze bez cenzury ale to naprawde wymaga uwagi! Czy ktos taki powinien sie tak wypowiadac? nie sadze ...

Cytat:Boss Manchesteru United Sir Alex Ferguson będzie musiał wrócić do szkoły, jeśli chce prowadzić Czerwone Diabły po 2010 roku!

Niedawno wprowadzono tak zwaną licencję UEFA uprawniającą do trenowania zespołu w Premier League. Nasz boss takowej nie posiada i jak widać jest niedouczony!

Fergie, który w przyszłym miesiącu będzie świętował 20-lecie pracy na Old Trafford, a jest jednym z niewielu managerów Premiership, którzy nie posiadają licencji na prowadzenie zespołu w tej lidze.

Tak więc Sir Alex Ferguson będzie musiał iść na szkolenie, by uzyskać licencję UEFA uprawniającą do trenowania zespołu w Premier League. W innym wypadku odejdzie z Manchesteru United. Do 2010 r. trwa okres przejściowy, dla szkoleniowców, którzy pracują w zawodzie bez licencji.

Szef Sheffield United Neil Warnock posiada już ten papierek i z uśmiecham na twarzy wypowiada się na temat szefa Manchesteru United.

„Po 2010 roku żaden z nas nie będzie mógł sprawować tej roli dopóki nie otrzyma licencji. To dotyczy także Sir Alexa!”

„Wyobrażacie sobie, że ktoś pójdzie do Alexa i powie mu, że nie może trenować bez jakiegoś papierka? Nie wydaje mi się, by ktoś był tak odważny. Albo głupi.” – zakończył Warnock, który roczny kurs zrobił i ma co potrzebne.

Mysle, ze to tez wymaga duzej uwagi... co sadzicie- to plotki czy prawda ? Haha ale by bylo wyobrazcie sobie stracic trenera z powodu jakiegos kursu. Swoja droga FA zaczyna mnie denerwowac ...

[Obrazek: 2rxh5ad.jpg]
10-10-2006 12:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #5
 
1. A dlaczego nie ma prawa się tak wypowiadać? Szkoda tylko, że "trochę" poniewczasie. Sama treść tych "zarzutów" jest bardzo dobra, zdecydowanie zgadzam się z Whelan`em.

2. Wyraźnie jest napisane, iż jest to nowy przepis. Także nie wiem, co robi tutaj pytanie "to plotki czy prawda". Generalnie nie wiem, o co tyle szumu - Sir Alex za rok czy dwa zdobędzie tą licencję, o ile jeszcze będzie trenerem United do tego czasu. Co do FA - czym cię denerwuje? Jest wymóg, Alex go nie spełnia - SAF nie jest nietykalny...

Cytat:Trener Alex Ferguson w zabawny sposób wypowiedział się na temat różnicy między swoimi dwiema gwiazdami: Cristiano Ronaldo i Waynem Rooney'em.
Na pytanie jak wpłynąć na forme zawodników odpowiedział: - Cristiano jest bardzo inteligentny, dużo rozumie, trzeba z nim tylko porozmawiać.

A Wayne Rooney? Yyyyyy... Rooney musi dużo grać w piłkę.
Ach ten Fergie, stary kawalarz z niego :lol:
10-10-2006 13:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
KanT Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 867
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #6
 
Valverde, Twoje pytanie czym mnie denerwuje FA jest dziwne. Zawieszenie Wayna i Scholesa wymyslane bezsenstowne wymogi .. heh :wink:

[Obrazek: 2rxh5ad.jpg]
10-10-2006 18:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Seki Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 661
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #7
 
Valverde, FA denerwuje wszytskich wiec nie ma sie co dziwić Tongue Rzadko sie zdarza zeby staneli po naszej stronie... moze teraz bedzie troche lepiej odkad mamy tam swojego człowieka w osobie Gilla' Wink

"zobaczyc UNITED bezcenne"

Praga, 2x Mediolan, Budapeszt, 2x Amsterdam, Kopenhaga, Lens, Kijow, Manchester, Rzym, Londyn

RED ARMY
10-10-2006 21:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #8
 
Sir Alex Ferguson napisał(a):"Wszyscy piłkarze są zdrowi. Po raz pierwszy od 1999 roku, gdy wygraliśmy Ligę Mistrzów, nasza drużyna jest w komplecie o tej porze sezonu"

Te słowa są jak przepowiednia. To wskazuje, ze The Treble 2 musi być nasze. SAF jest jak Chuck Norris - nie myli Smile

amor patriae nostra lex
19-02-2007 21:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #9
 
Ciekawe slowa wypowiedzial David Gill
Cytat: Kto wie, może londyńska Chelsea zmierzy się w półfinale z Liverpoolem i będziemy mieli angielski finał Ligi Mistrzów?

Z tego wynika, ze my sobie poradzimy z Romą, a potem z Milanem lub Bayernem. Ja tam sie nim nie moge sprzeczac bo taki obrot sprawy by mi pasowal. Jednakze - ciezko bedzie w 1/2...

amor patriae nostra lex
09-03-2007 17:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości