Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prawy obrońca. Kogo widzicie na tej pozycji?
W.Ł.O.D. Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 11
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 0
Post: #226
Re: Prawy obrońca. Kogo widzicie na tej pozycji?
Ale Wes, choć to typowy środkowy obrońca, naprawdę dawał radę na prawej stronie. Może nie jest to prawy obrońca pokroju Alvesa czy Bosingwy (moim zdaniem, ani 23 mln. funtów za pierwszego, ani 18 za drugiego, przesadzą nie jest), ale w najważniejszych momentach był absolutnie kluczowym zawodnikiem MU. Kto wie, jakby się potoczył wiosenny mecz z Liverpoolem, albo finał Ligi Mistrzów, bez jego błysku? Myślę, że w tej chwili trzeba znaleźć jakiegoś baaardzo perspektywicznego zawodnika na tę pozycję i tak go prowadzić, żeby Wes i Garry mieli zastępcę, bo nie wierzę w to, że Neville wróci do swojej optymalnej dyspozycji.
04-07-2008 10:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #227
Re: Prawy obrońca. Kogo widzicie na tej pozycji?
W.Ł.O.D. napisał(a):Myślę, że w tej chwili trzeba znaleźć jakiegoś baaardzo perspektywicznego zawodnika na tę pozycję i tak go prowadzić, żeby Wes i Garry mieli zastępcę, bo nie wierzę w to, że Neville wróci do swojej optymalnej dyspozycji.
Młodego i perspektywicznego to my mamy Dannego Simpsona. Dyskusja się toczy raczej w kwestii czy potrzebujemy na już prawego defensora z prawdziwego zdarzenia czy jednak Gary lub Wes podołają zadaniu. Wink
Cytat:Kto wie, jakby się potoczył wiosenny mecz z Liverpoolem, albo finał Ligi Mistrzów, bez jego błysku?
Gdybanie, pewnie jeszcze lepiej w tych ofensywnych sytuacjach zachowałby się O'shea, ale Ferguson woli postawić na Wesa, bo ten lepiej od irlandczyka broni, a raz na jakiś czas zdarzą mu się takie akcje, jak przed chwilą napisałeś. Ale na pewno nie jest tak, że należy dziękować Bogu, że akurat Browna mieliśmy w tych meczach na boisku i nazywać go kluczowym grajkiem w tych spotkaniach.


Fan United od 1992 roku
04-07-2008 12:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Nanius:) Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 13
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 0
Post: #228
Re: Prawy obrońca. Kogo widzicie na tej pozycji?
Według mnie potrzeba nam światowej klasy prawego obrońcy. Zawsze marzyłem o Alvesie...Jednak MU nie podejmował żadnych kroków w tym kierunku... A teraz jeśli Gary i Wes nie będą grać na światowym poziomie to możemy być w trudnej sytuacji...
04-07-2008 12:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika
woozi Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 40
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 0
Post: #229
Re: Prawy obrońca. Kogo widzicie na tej pozycji?
A ja wam mówię ze nie kupimy nowego obrońcy. Neville wraca po kontuzji, Brown miał bardzo dobry sezon i jest bardziej skoncentrowany niż w poprzednich sezonach czym napewno zdobył więcej zaufania sir Alexa. Teraz jeszcze można wyczytać, że Saha być może zostanie wypożyczony do WBA, więc wydaje mi się że przybędzie nam nowy napastnik i tyle... Wink
04-07-2008 15:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Sarni Offline
Member
***

Liczba postów: 125
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 0
Post: #230
Re: Prawy obrońca. Kogo widzicie na tej pozycji?
elmaggico napisał(a):"prawej stronie powinnismy miec kogos, kto dobrze gra w obronie, bo Ronaldo nie wspiera defensywy" - tak napisałeś, więc dlatego wspomniałem o wymienności pozycji , Ronaldo nie jest cały mecz przyklejony do prawej flanki, przyjacielu. Dlatego napisałem , że oni się zmieniają , non stop i jak na prawej się znajdzie nie wiem no...Giggs, Park czy inny Rooney to oni wspierają defensywe , szczególnie Rooney - mecz z Barcą na Camp Nou - tam biegał od jedengo końca do drugiego...

Bo wymiennosc pozycji to mit, wymiennosc pozycji miedzy czterema graczami przez caly mecz tworzylaby tylko chaos. To, co jest w United to brak przywiazania do pozycji, zawodnicy z przodu graja czesto na calej szerokosci boiska, co wcale nie odejmuje, a dodaje zadan obroncom. Ale i tak zazwyczaj mozemy ich znalezc tam, gdzie byc powinni.

Giggs wcale nie wspiera defensywy w znacznym stopniu, bo nie ma na to sily (zreszta nawet, gdy mial, to tego nie robil), Park czesto nie gra, a Rooney poruszal i porusza sie po calym boisku od zawsze, co wcale nie zwalnia prawego obroncy od gry w obronie. Zeby prawy obronca mogl caly czas grac w ofensywie i olewac w obronie, jak robi to Alves, musialby miec przed soba zawodnika, ktory bylby w stanie przejac jego defensywne obowiazki - kogos w stylu prawonoznego Downinga. My zaczynamy mecze z Ronaldo na prawej stronie, to ze w trakcie meczu pojdzie sobie gdzie indziej, a czasem ktos inny zejdzie na prawa strone tylko potwierdza, ze musimy tam miec zawodnika solidnego defensywnie.

jestem barmanem na tym dancingu
04-07-2008 17:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika
elmaggico Offline
Member
***

Liczba postów: 50
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 0
Post: #231
Re: Prawy obrońca. Kogo widzicie na tej pozycji?
No, nie wiem, ja zostaje przy swoim. Może masz troche racji, że Alves czasem się opuszcza w defensywie, ale to wynika z tej jego brazyliskiej mentalności- ich zawsze do przodu ciągnie..
Ale tak dużo nie trzeba , wystarczy kilka poleceń trenera i już wszystko jasne.
W temacie wymienności pozycji nie zmienię zdania.
Zresztą , chętnie posłucham innych propozycji.
04-07-2008 18:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika
W.Ł.O.D. Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 11
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 0
Post: #232
Re: Prawy obrońca. Kogo widzicie na tej pozycji?
woozi napisał(a):A ja wam mówię ze nie kupimy nowego obrońcy.

No, tego to ja jestem prawie pewien.

Pozostaje tylko kwestia - czy słusznie?

No ok, ale mimo wszystko Brown, choć nominalnie to stoper, dawał radę w najważniejszych momentach, i za to trzeba bić mu brawo. Może nie jest to najlepszy prawy obrońca na świecie, ale na siłę nie ma co szastać kasą.
04-07-2008 20:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Nanius:) Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 13
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 0
Post: #233
Re: Prawy obrońca. Kogo widzicie na tej pozycji?
Na chwilę obecną Brown daje rade. Neville wraca więc kto wie w jakiej formie będzie. Może ponownie w tej najlepszej?Smile Na chwilę obecną nie widać żadnych ruchów w stronę transferu jakiegoś prawego obrońcy więc nie wierze w kupno nowego...
05-07-2008 12:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #234
Re: Prawy obrońca. Kogo widzicie na tej pozycji?
Temat przenoszę do archiwum, bo zrobił się nieaktualny. W kadrze jest 3 prawych obrońców i raczej nie słychać o nowych zainteresowaniach. W razie potrzeby zostanie oczywiście przywrócony.
Do tego czasu wszelkie kandydatury zgłaszamy tutaj:

Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
13-11-2008 21:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości