Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: West Brom 1-2 Manchester United (01.01.2011)
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #46
Re: PL: West Brom 1-2 Manchester United (01.01.2011)
RedLucas - no okej. Ale trenuje w klubie, a postępów jak nie było tak nie ma. Na grę w takim klubie jak United trzeba mieć silną psychikę, a nie wydaje mi się, żeby Obertan taką miał. Widać to szczególnie po jednym słabszym zagraniu - po którym następuje już lawina słabych zagrań.

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
02-01-2011 12:10
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #47
Re: PL: West Brom 1-2 Manchester United (01.01.2011)
Zgodzę się, co do psychiki. Pisałem o tym nawet w tym temacie. Przecież Gabriel dobrze zaczął ten mecz, tylko potem nastąpiło jedno złe zagrania i nie ma gościa do końca meczu. Nie mam pojęcia, czy Francuz pracuje z jakimś psychologiem, ale na pewno by się przydało. A być może znów jest to kwestia braku ogrania... Zaś o postępach czysto piłkarskich zbyt wiele powiedzieć nie możemy, bo gdy są splątane nogi to mało można zrobić.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
02-01-2011 12:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kwas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 974
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 12
Post: #48
Re: PL: West Brom 1-2 Manchester United (01.01.2011)
Foster napisał(a):Na chwile obecną jest po prostu za słaby na taki klub jak United, a Tomowi to do pięt nie sięga, nie mówiąc już jak daleko jest za czołowymi skrzydłowymi w lidze.
Jestem przeciwny od wyciągania tak daleko idących wniosków. Zwłaszcza, że piłka mimo wszystko jest po stronie Toma. Ja tam widzę w Obertanie bardzo ciekawego, utalentowanego zawodnika, który potrzebuje odpowiedniego szlifu, aby błyszczeć.

Cytat:Wybacz, ale głupszego rozumowania już dawno nie widziałem. Jak pokazał wczorajszy mecz, napięty terminarz = spora liczba meczów = zmiany w zespole.

Źle zrozumiałeś. Wkraczamy w moment sezonu, gdzie jest coraz mniejszy limit błędu, gdzie szansę dostają zahartowani w bojach, co automatycznie zmniejsza szansę na pokazanie się Toma.

Cytat:No tak, bo od września gramy bez Parka i Naniego...
Nie, ale już od momentu złamania nogi przez Valencie podniosły się głosy o braku skrzydłowych w zespole.

Cytat:Mamy do końca sezonu jechać z Parkiem i Nanim?
Nie.

Cytat:Przecież jak Ji wróci z Pucharu Azji to z pewnością będzie potrzebował jakiegoś odpoczynku by naładować akumulatory
Odpoczynek ? Przecież Park rozegra powiedzmy 6, 7 spotkań, czyli tyle ile zagrałby w United, potrenuje tyle co w United, więc przerwa nie jest wskazana.
02-01-2011 13:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika
paolo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,984
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #49
Re: PL: West Brom 1-2 Manchester United (01.01.2011)
No panic, panowie. Na Stoke wróci Nani, a on zrobi różnicę. W jednym meczu SAF postanowił poeksperymentować ze skrzydłami, a mecz wygraliśmy więc nie ma co rozpaczać. Nie orientuję się zbytnio z wypożyczeniami, ale czy przypadkiem nie będzie tak, że za miesiąc o tej porze nasze skrzydła będą zasilać Nani, Giggs, Cleverley, Park, Obertan i Valencia? Wydaje mi się, że Antoś miał wrócić jakoś po nowym roku.

Który ze mną w konkury na mój słowotok?
02-01-2011 13:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #50
Re: PL: West Brom 1-2 Manchester United (01.01.2011)
Możliwe, że do treningów, ale kiedy wróci do gry to już druga strona medalu.

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
02-01-2011 14:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #51
Re: PL: West Brom 1-2 Manchester United (01.01.2011)
Bodaj dwa dni przez sylwestrem był wywiad z Antkiem, w który Ekwadorczyk powiedział, że potrzebuje jeszcze przynajmniej 3 miesięcy.

Cytat:Odpoczynek ? Przecież Park rozegra powiedzmy 6, 7 spotkań, czyli tyle ile zagrałby w United, potrenuje tyle co w United, więc przerwa nie jest wskazana.
Tylko, że u na grałby zazwyczaj co tydzień, a tam jak w tego typu turniejach gra się te 6 czy 7 spotkań co trzy dni.

Cytat:Jestem przeciwny od wyciągania tak daleko idących wniosków. Zwłaszcza, że piłka mimo wszystko jest po stronie Toma. Ja tam widzę w Obertanie bardzo ciekawego, utalentowanego zawodnika, który potrzebuje odpowiedniego szlifu, aby błyszczeć.
Daleko idącym wnioskiem byłoby napisanie, że Gabriel się w ogóle nie nadaje do United, ja zaś napisałem, że na chwilę obecną jest za słaby.



Mój Blog: Pod presją czasu
02-01-2011 15:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #52
Re: PL: West Brom 1-2 Manchester United (01.01.2011)
Wczoraj zagraliśmy tragiczny mecz, nie zasłużyliśmy na trzy punkty. Jedno z najgorszych spotkań jakie widziałem w naszym wykonaniu. Poza kilkoma graczami wszyscy zasługują na naganę. Co to ma być :?: Jakiś ligowy słabiak ma 18 strzałów na bramkę, podczas gdy pretendent do mistrzostwa zaledwie 5 :?: :!:

Kuszczak- przy bramce nie zawinił, występ na dobrym poziomie.

Neville- niektórzy nie wiedzą, kiedy zawiesić buty na kołku.
Rio- nie najlepszy występ Rio, oby w następnym meczu zagrał lepiej.
Vidić- nasz najlepszy obrońca w tym meczu.
Evra- poza asystą niczym się nie wyróżnił. Po nim spodziewam się więcej.

Fletcher- nadal to nie ten Darren, co kiedyś.
Anderson- nie tak widoczny jak ostatnio.
Carrick- solidny mecz.
Obertan- po dobrym początku zgasł i był w ogóle nieprzydatny.

Rooney- dobry mecz Wayne'a. W końcu się przełamał i zdobył gola z gry. Szkoda, że nie zagra przez dwa tygodnie.
Berbatov- wczoraj słabo. Kompletnie zagubiony.

Z rezerwowych wyróżnię Chicharito, który po raz kolejny potwierdził, że ma instynkt strzelecki. Świetnie się zachował w polu karnym i zdobył gola.

Oby jak najmniej takich meczów w naszym wykonaniu, bo wczoraj wyglądaliśmy raczej na West Ham czy Wolverhampton, a nie na Manchester United.

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
02-01-2011 15:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika
atenats Offline
Member
***

Liczba postów: 102
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 0
Post: #53
Re: PL: West Brom 1-2 Manchester United (01.01.2011)
Kuszczak - 7 występ na dobrym poziomie. Przy strzale reprezentanta Szkocji nie miał szans.

Neville - 4 chyba czas na emeryturę. Róbmy miejsce młodszym.
Ferdinand - 6 grał w miarę dobrze, ale na pewno stać go na więcej.
Vidić - 6 niby najlepszy, ale "zaliczył asystę" przy golu WBA.
Evra - 6 nie takiego Evrę chcemy widzieć.

Fletcher - 5 sezonie 2008/2009 wróć! Wtedy Fletch był naszym najlepszym ŚP, a teraz to niestety zwykły średniak...
Anderson - 6 on akurat był chyba najaktywniejszym pomocnikiem na boisku.
Carrick - 7 dobry występ Michaela.
Obertan - 4 dno, dno i jeszcze raz dno...

Rooney - 8 najlepszy na boisku
Berbatov - 6 niczym się nie wyróżnił. Miejmy nadzieję, że to chwilowy przestój.

Chicharito - 7 grał krótko, ale strzelił brameczkę.
Gibson - 6 dobrze, że zmienił Obertana. W porównaniu z Francuzem grał wybornie.

"Nie należy mylić prawdy z opinią większości. "
02-01-2011 21:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #54
Re: PL: West Brom 1-2 Manchester United (01.01.2011)
A co miał jeszcze zrobić ten VIda? Wygrał pojedynek główkowy? I najlepiej jakby dograł od razu do przodu do Roo na sam na sam. Zrobił co mógł.

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
02-01-2011 22:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Jaceks_21 Offline
Member
***

Liczba postów: 200
Dołączył: Feb 2010
Reputacja: 1
Post: #55
Re: PL: West Brom 1-2 Manchester United (01.01.2011)
Dziwny jestem, ale... chcę żeby Neville wystąpił w meczu przeciwko Liverpoolowi w niedzielę. Jeżeli to ma być jego ostatni sezon, to niech to będzie jego ostatni mecz przeciw scousersom. Życzę mu tego.

Co do tego meczu, to wszystko zostalo napisane. Piłkarze chyba czuli się jak większość z nas 1 stycznia. Wielkim cierpeniem było oglądanie dla mnie tego meczu. Skład z grubej rury, fajnie że zagrał Tomek, ale dlaczego na skrzydle grał Fletcher? :? W całym meczu widziałem go w roli skrzydłowego z 4 razy. W tym 2 raz dośrodkował w stylu Bebe. Coż, takimi meczami wygrywa się mistrzostwo. Mimo słabej gry 3 pkt jadą na OT. Mieliśmy masę szczęścia, ale też tego szczęścia zabrkało na St.Andrews więc wyszło na 0. Dobrze że Chelsea remisuje, ich strata jest coraz większa. Ze Stoke raczej nie powinno byc problemów, ciekawe jak poradzą sobie City z AFC i The Blues na Molineux Big Grin
02-01-2011 23:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Tomek91 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,434
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 2
Post: #56
Re: PL: West Brom 1-2 Manchester United (01.01.2011)
Ma może ktoś jakiś filmik z kontrowersyjną sytuacją Neville'a. Meczu nie oglądałem, a chciałbym zobaczyć, co zostało wybrane kontrowersją kolejki?


Btw. Chyba zamieniłbym bycie niepokonanym na dobrą, regularną grę na wyjazdach, gdzie takich rywali jak West Brom klepiemy 3-0.
03-01-2011 10:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości