Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Matura to bzdura...
Sarni Offline
Member
***

Liczba postów: 125
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 0
Post: #46
Re: Matura to bzdura...
mlody_unw napisał(a):
Lucas napisał(a):Więc nie ucz się a zdasz na bank :mrgreen:

Tymi tablicami można się co najwyżej podetrzeć, a 70% tylko na PP.

To wytlumaczysz mi moze w jaki sposob mialem 94% na rozszerzonym, bazujac na tablicach?

jestem barmanem na tym dancingu
07-07-2008 09:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #47
Re: Matura to bzdura...
Sarni napisał(a):To wytlumaczysz mi moze w jaki sposob mialem 94% na rozszerzonym, bazujac na tablicach?

A nie pomyliła Ci się przypadkiem kolejności i zamiast 49% machnąłeś troszkę więcej

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
07-07-2008 14:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
radzio Offline
Cantona
*******

Liczba postów: 2,113
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #48
Re: Matura to bzdura...
Mata napisał(a):
Sarni napisał(a):To wytlumaczysz mi moze w jaki sposob mialem 94% na rozszerzonym, bazujac na tablicach?

A nie pomyliła Ci się przypadkiem kolejności i zamiast 49% machnąłeś troszkę więcej
W tym roku matura z matmy była prostsza niż rok temu ;-). Tyle w tym temacie. Co to za matura bez pochodnych xD

Learn from yesterday, live for today, hope for tomorrow.
Radzio Jogger
Manchester United
Darmowe relacje SMS
07-07-2008 14:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Sarni Offline
Member
***

Liczba postów: 125
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 0
Post: #49
Re: Matura to bzdura...
Mata napisał(a):
Sarni napisał(a):To wytlumaczysz mi moze w jaki sposob mialem 94% na rozszerzonym, bazujac na tablicach?

A nie pomyliła Ci się przypadkiem kolejności i zamiast 49% machnąłeś troszkę więcej

Nie. (pomijajac juz to, ze taki wynik jak 49% w ogole nie istnieje i jest niemozliwy do osiagniecia)

Cytat:W tym roku matura z matmy była prostsza niż rok temu ;-). Tyle w tym temacie. Co to za matura bez pochodnych xD

Co nie zmienia faktu, ze dalo sie ja napisac dobrze bez wiekszej nauki. A co do pochodnych to akurat lubie ten dzial, takze zbyt wiele mi to nie pomoglo, szczescie tylko ze z geometrii zadania byly przystepne. Czy byla latwiejsza to nie wiem, sredni wynik z matury rozszerzonej w moim mat-fizie byl najnizszy od momentu wprowadzenia nowych matur, ale tez klasa chyba znacznie gorsza.

Zreszta pochodne to chyba jedyny dzial, ktory wystepowal na poprzednich maturach, a teraz go nie bylo. Co wcale nie jest nikomu na reke, bo sa zadania, ktore przy pomocy pochodnych rozwiazuje sie naprawde fajnie.

Latwiejsza mature to mozna by podawac jako argument przy roznicy 5 albo 10 procent, przy roznicy calego poziomu i 24% to juz srednio dziala, bo przeciez nie podmienili nam poziomow. Zadania sa tworzone tak, zeby mozna bylo je rozwiazac przy pomocy tablic + odrobiny wlasnej wiedzy.

Moj wynik byl, jest zajebisty i nikt tego gadaniem, ze bylo latwe nie zmieni. :ugeek: :ugeek: :ugeek: :ugeek: :ugeek:

jestem barmanem na tym dancingu
07-07-2008 17:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #50
Re: Matura to bzdura...
O egzaminach możemy rozmawiać w temacie dotyczącym szkoły.


Fan United od 1992 roku
20-08-2008 13:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości