Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gerard Pique
paolo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,984
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #46
Re: Gerard Pique
mufc.pl napisał(a):"Nie chciałem powiedzieć do widzenia bez podziękowania całemu personelowi, masażystom, sekretarkom, trenerom i szczególnie moim kolegom z drużyny. Zawsze traktowali mnie dobrze i odegrali ważną rolę w moim rozwoju, zarówno piłkarskim i co ważniejsze, na płaszczyźnie osobistej.

Oczywiście chciałem grać w tym sezonie w większej ilości spotkań, ale muszę powiedzieć, że pomimo trudnych decyzji, trener zawsze traktował mnie w wyjątkowy sposób. Jestem mu niezmiernie wdzięczny.

Odchodzę z bardzo specjalnymi wspomnieniami: bramka w Lidze Mistrzów, bramka na Old Trafford i pokonanie w kwietniu Arsenalu. Z tego wszystkiego najważniejsze jest doświadczenie z bycia częścią tej fantastycznej grupy, która zdobyła mistrzostwo Anglii i wygrała Ligę Mistrzów.

W końcu, specjalne podziękowania dla kibiców za ich życzliwość i wsparcie. Chciałbym, żeby wiedzieli, że zawsze będę miał w sercu United i mam nadzieję, że zrozumieją moją decyzję o powrocie do FC Barcelony.

Dziękuję Wam wszystkim i mam nadzieję, że zobaczę Was w finale Ligi Mistrzów w następnym sezonie."

Gerard Pique

Również dziękujemy za czas spędzony w Manchesterze United. Powodzenia w walce o pierwszy skład w Barcelonie!

Który ze mną w konkury na mój słowotok?
28-05-2008 18:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #47
Re: Gerard Pique
Bardzo ładnie zachował się Gerard. Mam nadzieję że w Barcie będzie miał więcej okazji do zaprezentowania swoich umiejętności. Życzę mu powodzenia w nowym klubie i dzięki za wszystko co zrobiłeś dla Manchester United. Wink

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
29-05-2008 07:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika
marrta25 Offline
Member
***

Liczba postów: 57
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #48
Re: Gerard Pique
No niestety. Stało się tak a nie inaczej. Mam nadzieje ze Gerard zrobi kariere. Życzę mu jak najlepiej, choć nie moge odżałowac że oddalismy taki talent. Ale cóż. Tak bywa. Myślę że ten temat można usunąć, bo niestety Pique nie należy już do naszej kadry.

Manchester is not ordinary club..
This is belief...
This is hope...
This is love...
THIS IS MY HOME...
THIS IS MY LIFE...
THIS IS MY WORLD...

------
Only one say... Only one thing... FOOTBALL - THIS IS MY LIFE
25-06-2008 13:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #49
Re: Gerard Pique
No cóż mówi sie trudno, dobrze że przynajmniej odszedł z klasą a nie to co teraz wyczynia Ronaldo.
Szkoda chłopaka ma ma ogromny potencjał, mam nadzieję iz w tej Barcelonie sobie będzie grał, czego mu życze. Wielka szkoda że straciliśmy taki talent, ale wygląda na to że on sam chciał odejśc, więc na siłe nie było co trzymać Smile



Mój Blog: Pod presją czasu
25-06-2008 15:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #50
Re: Gerard Pique
Skoro już nie jest zawodnikiem United to pora zamknąć temat Wink

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
25-06-2008 18:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości