Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
FA: Manchester United 1-0 Liverpool (09.01.2011)
paolo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,984
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #31
Re: FA: Manchester United 1-0 Liverpool (09.01.2011)
Za parę tygodni twitter Szczęsnego będzie tak popularny jak komentarze na lfc.pl :lol:

Który ze mną w konkury na mój słowotok?
09-01-2011 22:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #32
Re: FA: Manchester United 1-0 Liverpool (09.01.2011)
Chłopak zaliczył zaledwie 1 mecz w Premiership, jeszcze nic nie osiągnął, a na siłę chce robić za gwiazdę, z której zdaniem ktoś się liczy. Nie lubię takich cwaniaczków.

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
09-01-2011 22:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika
branka Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 844
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #33
Re: FA: Manchester United 1-0 Liverpool (09.01.2011)
ech, a już zaczynałam lubić tego Szczęsnego, zanim nie zaczął swoich popisów na twiterze. Nie chodzi o to że gada na nas - tylko dla mnie to jest ośmieszanie sie takie biadolenie na sędziów, jak każda drużyna czasem coś dostaje u sędziego, a czasem traci, tak to juz jest, piłka nie jest w 100% sprawiedliwa, nigdy nie była i nigdy nie będzie...
rozumiem, że kibice się wkurzają na takie sytuacje, my też to robimy, tak samo jak kibice innych drużyn - ale on reprezentuje swój klub i niech zostawi publiczne dyskusje swojemu trenerowi, ew. kapitanowi klubu a sam zamknie dziób. szczególnie, że takiego młodzika nikt nie traktuje poważnie.

'I live my life for the stars that shine, people say it's just a waste of time
When they said I should feed my head, that to me was just a day in bed'
10-01-2011 00:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Janczar Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 405
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #34
Re: FA: Manchester United 1-0 Liverpool (09.01.2011)
Jaroldz napisał(a):
Janczar napisał(a):Mecz wygrany-jesteśmy w kolejnej rundzie-czekamy na losowanie 4 rundy. Graliśmy bardzo dobrze i konsekwentnie w obronie. Wielkie brawa dla Tomka Kuszczaka, najlepszy jego mecz w tym sezonie, jak i może najlepszy w barwach United Tongue Karny może trochę nie słuszny, ale to sędzia decyduje,a nie my Mam tylko nadzieje, że Szczęsny z Arsenalu poruszy tę sprawę na swoim tłiteże i, że znowu go wyśmieją ;]

Proszę bardzo :-D :

Cytat:- Theo wczoraj przeprosił. Ciekawe, czy Berbatow dziś przeprosi - napisał Wojciech Szczęsny.

eurosport.pl

No popatrz jak bym zgadł :-D

fasol napisał(a):
Janczar napisał(a):Looserpool grał w 10 więc nie było sensu ładować im bramek jak w kaczy kuper,tylko skupić się na obronie i pilnować wyniku.

Według mnie głupotą jest bronienie jednobramkowej przewagi, do tego jeszcze grając w przewadze. 1-0 czy 2-1 to chuj nie wynik. Wpada jakiś farfocel, karniak z kapelusza czy cosik innego i jest remis.

Hmm, a widziałeś statystyki ile procent oni byli w naszym polu karnym? Wiadomo,że czasem granie na 1:0 się mści, tak jak np wczoraj na citizenes granie na 2:1 ,ale gramy łącznie w trzech "turniejach" i wiem że mamy jeszcze sporo dni do meczu z Kogutami, ale 2:0,3:0 dało by nam to samo co 1:0

Nie musicie nas lubić...
Wystarczy, że się nas boicie...
Manchester United!!!
10-01-2011 08:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #35
Re: FA: Manchester United 1-0 Liverpool (09.01.2011)
Mecz jak kilka poprzednich. Bez rewelacji, ale dobrze wykonana robota i końcowe zwycięstwo. To na pewno musi cieszyć.

Kuszczak - pewnie [ 6.5 ]

Rafael - znowu mi się średnio podobał [ 6.5 ]
Evans - no no no, w końcu dobry i niezwykle pewny występ. Kilka ładnych akcji w przodzie, bliski strzelenia bramki. Dalej nie jest mocarzem(delikatnie mówiąc) w powietrzu [ 7 ]
Rio - emanował spokojem [ 7 ]
Evra - aktywny w pierwszej części [ 7 ]

Nani - bezproduktywny [ 6.5 ]
Fletcher - stara się być coraz bardzie kreatywny i wychodzi to całkiem nieźle [ 7 ]
Carrick - panował nad wydarzeniami na boisku. Dobrze, że jest cały [ 7.5 ]
Giggs - no w końcu bez tylu hollywodzkich piłek [ 7 ]

Berbatov/Berba - ok [6.5 ]

Owen - szybki [ 6.5 ]
Ando - ok [ 6 ]
Smalling - ..

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
10-01-2011 09:10
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
fasol Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 291
Dołączył: Jun 2009
Reputacja: 0
Post: #36
Re: FA: Manchester United 1-0 Liverpool (09.01.2011)
Janczar napisał(a):Hmm, a widziałeś statystyki ile procent oni byli w naszym polu karnym? Wiadomo,że czasem granie na 1:0 się mści, tak jak np wczoraj na citizenes granie na 2:1 ,ale gramy łącznie w trzech "turniejach" i wiem że mamy jeszcze sporo dni do meczu z Kogutami, ale 2:0,3:0 dało by nam to samo co 1:0

Nie wiem od kiedy oglądasz mecze piłkarskie ale procentowe posiadanie piłki jest nic nie warte, liczy sie to co w sieci i nie raz tak było, że druzyna posiadająca przewagę w posiadaniu piłki schodziła z boiska bez 3 pkt. Doskonale wiem na ilu frontach gramy, Tottki, Arsenal, Chelsea są w takiej samej sytuacji także żaden to argument. Ile razy juz w tym sezonie tracilismy wypracowaną przewagę dlatego powtarzam po raz kolejny - jak przeciwnik jest słaby to trzeba go dobić a nie holować wynik bo czasem się to mści(akurat United poczuli juz to parokrotnie w tym sezonie.)
10-01-2011 09:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #37
Re: FA: Manchester United 1-0 Liverpool (09.01.2011)
fasol napisał(a):Tottki, Arsenal, Chelsea są w takiej samej sytuacji
Chelsea spuściła łomot Ipschwichom, ale co im to dało?


Swoją drogą żałuję, że wczoraj nie zagrał Neville. Dla tej jednej sytuacji z Gerrardem. Gazz by go chyba zapierdolił tam. :twisted:

Cokolwiek znaczy "zapierdolić" Smile

Gdzie jest Groszek?
10-01-2011 11:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Tomek91 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,434
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 2
Post: #38
Re: FA: Manchester United 1-0 Liverpool (09.01.2011)
Jest następna runda, a w niej Southampton, więc jest dobrze. Przez cały mecz United kontrolowało grę i tylko raz Liverpool poważnie zagroził bramce Kuszczaka.

Żałuję, że skończyło się tylko 1-0, bo spokojnie można było wpakować jeszcze 2 bramki. Karny i czerwona ustawiły mecz na naszą korzyść. Były momenty lepszej i gorszej gry, ale cały zespół spisał się przyzwoicie. Największe wrażenie zrobił Ryan, który nie przypominał w niczym swojej postawy z meczu ze Stoke.

Fajnie, że Evans w końcu rozegrał pewne zawody, do spółki z Rio spisali się bardzo dobrze.
10-01-2011 18:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika
fasol Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 291
Dołączył: Jun 2009
Reputacja: 0
Post: #39
Re: FA: Manchester United 1-0 Liverpool (09.01.2011)
Kris1908 napisał(a):
fasol napisał(a):Tottki, Arsenal, Chelsea są w takiej samej sytuacji
Chelsea spuściła łomot Ipschwichom, ale co im to dało?


Swoją drogą żałuję, że wczoraj nie zagrał Neville. Dla tej jednej sytuacji z Gerrardem. Gazz by go chyba zapierdolił tam. :twisted:

Cokolwiek znaczy "zapierdolić" Smile

W takiej samej sytuacji czyli, że grają na takiej samej liczbie rozgrywek. O co Ci z tym łomotem Chelsea chodzi bo nie jarzę tego zacytowanego fragmentu.
10-01-2011 18:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #40
Re: FA: Manchester United 1-0 Liverpool (09.01.2011)
Cytat:Wojciech Szczęsny zamieścił na swoim Twitterze wpis, w którym jasno dał do zrozumienia swoje rozczarowanie spowodowane symulacją rzutu karnego przez Dymitara Berbatowa. "Teraz nie dziwię się, dlaczego w przeszłości grał w Tottenhamie..."
za manusite.pl
Wojtusiowi szajba odbija. Eh, szkoda.


fasol napisał(a):Doskonale wiem na ilu frontach gramy, Tottki, Arsenal, Chelsea są w takiej samej sytuacji także żaden to argument. Ile razy juz w tym sezonie tracilismy wypracowaną przewagę dlatego powtarzam po raz kolejny - jak przeciwnik jest słaby to trzeba go dobić a nie holować wynik bo czasem się to mści(akurat United poczuli juz to parokrotnie w tym sezonie.)
Chelsea, Arsenal i Tottki są w tej samej sytuacji. A Chelsea w tej sytuacji potrafi wbić ogórkom siódemkę, przy czym United tylko 1:0 wyciągnął. Tylko co to daje, skoro obie drużyny awansowały po jednym meczu. Wolę sytuację w United, które wygrywa wszędzie jedną bramką, niż takową w Chelsea, co to się wystrzela na przeciętniaków z Ipschwich, a w lidze grają jak gołogupcy.

Gdzie jest Groszek?
10-01-2011 18:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Janczar Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 405
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #41
Re: FA: Manchester United 1-0 Liverpool (09.01.2011)
fasol napisał(a):
Janczar napisał(a):Hmm, a widziałeś statystyki ile procent oni byli w naszym polu karnym? Wiadomo,że czasem granie na 1:0 się mści, tak jak np wczoraj na citizenes granie na 2:1 ,ale gramy łącznie w trzech "turniejach" i wiem że mamy jeszcze sporo dni do meczu z Kogutami, ale 2:0,3:0 dało by nam to samo co 1:0

Nie wiem od kiedy oglądasz mecze piłkarskie ale procentowe posiadanie piłki jest nic nie warte, liczy sie to co w sieci i nie raz tak było, że druzyna posiadająca przewagę w posiadaniu piłki schodziła z boiska bez 3 pkt. Doskonale wiem na ilu frontach gramy, Tottki, Arsenal, Chelsea są w takiej samej sytuacji także żaden to argument. Ile razy juz w tym sezonie tracilismy wypracowaną przewagę dlatego powtarzam po raz kolejny - jak przeciwnik jest słaby to trzeba go dobić a nie holować wynik bo czasem się to mści(akurat United poczuli juz to parokrotnie w tym sezonie.)

Ale ja nie pisałem o statystykach posiadania piłki, tylko o statystykach gdzie ta piłka była. W naszym polu karnym,na środku czy w ich polu karnym. Mamy różne opinie co do wyniku czy 1:0 czy lepiej więcej nastrzelać. Ja obstawiam przy swoim, że na tym etapie sezonu lepiej wygrać 1:0,niż nastrzelać się jak czelsi na początku sezonu,a potem nic. Podejrzewam, że w dalszych rundach będzie tak samo wygrali 7:0 z "konikami" a potem będą się męczyli prawdopodobnie strzelając mało, albo wcale...

Nie musicie nas lubić...
Wystarczy, że się nas boicie...
Manchester United!!!
10-01-2011 19:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mubinio Offline
jestę Scholsę.
*****

Liczba postów: 1,128
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 16
Post: #42
Re: FA: Manchester United 1-0 Liverpool (09.01.2011)
http://www.youtube.com/watch?v=qt88dCqAqW4

Big Grin

Mędrzec bez własnego zdania jest gorszy niż padlina.
13-01-2011 11:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości