Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
Tomassen Offline
Linguistics Llama
*****

Liczba postów: 1,768
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #376
Re: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
To się nazywa eufemizm, tudzież peryfraza. Big Grin

I tak będę skakać po tapczanie
I nigdy szare życie mnie nie złamie
Na podłodze leżą klocki rozsypane
Ja poukładam je

I tak swoich marzeń wam nie oddam
Póki w żyłach krew nigdy się nie poddam
Będzie trzeba to bałagan swój posprzątam
Ja poukładam się
30-05-2011 15:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mubinio Offline
jestę Scholsę.
*****

Liczba postów: 1,128
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 16
Post: #377
Re: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
daniel napisał(a):No kurwa! W pyte by było, to takie poetyckie. Nawet troche lepsze od pisania DF24, R10, TK29 i Be33. Poza tym nawet mistrz komentowania Darek Szpakowski zamiast mówić piłka wolał określenie "ten okrągły przedmiot pożądania 22 piłkarzy".

No ba, peryfrazy wymiatają!

No ciekawe, czy nasz szkocki Gepetto dalej będzie chciał rzeźbić z drewna, czy niczym afrykański dyktator nazwozi nam w lecie parę nieoszlifowanych dwudziestoczterokaratowych diamentów? Pozbycie się ulubionych pacynek będzie dla niego zapewne emocjonalnie trudne. Czy do naszej koncepcji pasuje bułgarski Andy Garcia, czy irlandzki mocarny drwal udźwignie ciężar ciosania gry w środku pola? Nurtuje mnie także pytanie, czy Rudy Książę w dalszym ciągu będzie uzurpował sobie prawo do rządzenia środkiem pola, czy abdykuje na rzecz łysej holenderskiej żaby? Ciąg dalszy okienka nastąpi...

Mędrzec bez własnego zdania jest gorszy niż padlina.
30-05-2011 15:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #378
Re: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
Cytat:- Nie wiem, co on sam myśli, ale wszyscy wiedzą, że to wspaniały zawodnik. Zdobył dla nas wiele bramek, zakończył sezon z tytułem najlepszego strzelca i chciałbym w przyszłym sezonie ponownie grać z nim w Manchesterze United - powiedział reprezentant Portugalii. - Nie wiem, kto przyjdzie do klubu, ale najważniejsze jest to, kto zostanie z nami.

CZY TO OZNACZA, ŻE NANI ODEJDZIE JEŚLI BUŁGAR NIE ZOSTANIE NA OLD TRAFFORD?!?!

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
30-05-2011 20:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tomassen Offline
Linguistics Llama
*****

Liczba postów: 1,768
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #379
Re: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
mufc napisał(a):- Manchester United chce, bym pozostał w klubie na kolejny sezon - zapewnia w wywiadzie dla polskich mediów Tomasz Kuszczak. 29-latek jasno deklaruje jednak, że tylko regularne występy mogą przekonać go do kontynuacji kariery na Old Trafford.

(...)

- Nie interesuje mnie ławka, moim celem są Mistrzostwa Europy. Nie chcę tego przegapić. Jeśli nie zostanę zapewniony, że będę grał regularnie, opuszczę Manchester - powiedział Kuszczak. - Nie wystawiono mnie na listę transferową. Na pewno jest jakiś konflikt na linii ja - klub, ponieważ ja chcę grać, a klub chce żebym został. Jest kilka konkretnych propozycji. Tygodniówka nie gra roli. Nigdy nie grałem dla pieniędzy i uważam, że w życiu zarobiłem już wystarczająco dużo, by być szczęśliwym.

Jeśli de Gea przyjdzie, Kuszczak nie ma szans na regularne występy w pierwszym składzie. Ale jasne też jest, że jeśli przychodzi pierwszy bramkarz, to potrzeba też drugiego.

Moim zdaniem Tomek powinien odejść, jeśli chce regularnie występować, bo nie widzę dla niego szansy na wygranie wyścigu o stałe miejsce w bramce.

PS. Ostatnie dwa zdania są bardzo budujące Smile

I tak będę skakać po tapczanie
I nigdy szare życie mnie nie złamie
Na podłodze leżą klocki rozsypane
Ja poukładam je

I tak swoich marzeń wam nie oddam
Póki w żyłach krew nigdy się nie poddam
Będzie trzeba to bałagan swój posprzątam
Ja poukładam się
07-06-2011 08:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kamill Offline
Member
***

Liczba postów: 219
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 2
Post: #380
Re: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
Mimo, że bardzo lubię Kuszczaka to po tym ja de Gea dołączy do Czerwonych Diabłów nie widzę dla niego szans na grę, ba, nie wiadomo czy na ławce będzie siedział. WBA ostatnio bardzo było nim zainteresowane, były też plotki o Aston Villi i chyba właśnie transferu na Villa Park bym mu życzył. West Brom raczej będzie się starało nie spaść z Premier League, a The Villans mogą powalczyć o miejsce w pucharach.

Form Is Temporary, Class Is Permanent
12-06-2011 15:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #381
Re: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
Gibson za 5 mln przechodzi do Sunderlandu. Klubu się dogadały, zawodnik ustalił kontrakt. Teraz Burce ma się zająć kupnem Wesa i Dżona. O ile z odejściem tego pierwszego jestem już pogodzony, o tym stanowcze nie dla sprzedaży O'Shea.



Mój Blog: Pod presją czasu
13-06-2011 20:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Szymcio Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 510
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 13
Post: #382
Re: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
Mimo tego, że Gibson wirtuozem nigdy nie był, a dobre występy przeplatał ze słabymi i działał na nerwy milionom kibiców United, to ja go zawsze lubiłem. Zresztą w ogóle mam pewną słabość do tych piłkarzy, którzy są niedoceniani, czy przez niektórych wręcz wyśmiewani. Zawsze broniłem Gary'ego (tego z końcówki kariery), Gibsona właśnie, Carricka czy Berbatowa. Smutno.

- And what will you give me in return, Severus?
- Everything.
13-06-2011 21:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tomassen Offline
Linguistics Llama
*****

Liczba postów: 1,768
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #383
Re: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
Gibson niech idzie, Brown też, ale dlaczego sprzedawać O'Shea? Sad

I tak będę skakać po tapczanie
I nigdy szare życie mnie nie złamie
Na podłodze leżą klocki rozsypane
Ja poukładam je

I tak swoich marzeń wam nie oddam
Póki w żyłach krew nigdy się nie poddam
Będzie trzeba to bałagan swój posprzątam
Ja poukładam się
13-06-2011 21:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Szymcio Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 510
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 13
Post: #384
Re: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
Ja sobie nie wyobrażam, że O'Shea gra w innym klubie. Ten chłop to nasze logo. Drewniane, bo drewniane, ale kurwa, jest jednym z piłkarzy, których się kocha za to, że są, nie za to, że są mega zajebiści.

- And what will you give me in return, Severus?
- Everything.
13-06-2011 21:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kamill Offline
Member
***

Liczba postów: 219
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 2
Post: #385
Re: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
Gibsona i O'shea będzie mi szkoda. Przecież Irlandczyk może grać na każdej pozycji, po cholerę go sprzedawać. Sad

Form Is Temporary, Class Is Permanent
13-06-2011 21:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #386
Re: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
Ufff, z dwóch powodów cieszę się, że odchodzi Gibson. Po pierwsze, nie oszukujmy się, Manchester United to dla niego za wysokie progi, ja nigdy w nim nie widziałem większego potencjału. Po drugie, sprzedaż Gibo oznacza, że na 100% przyjdzie ktoś do środka pola. Jednak Darron coś tam grał, uzupełniał ten środek pola, odszedł też Scholes, także transfer w ten rejon boiska jest konieczny i wierzę, że to będzie jakiś hit, przy którym De Gea, Jones i Young będą mogli się schować Wink

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
14-06-2011 06:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mubinio Offline
jestę Scholsę.
*****

Liczba postów: 1,128
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 16
Post: #387
Re: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
Ja bym im jeszcze za piątkę opchnął Browna - i już byśmy mieli w kasie 10 milionów funtów. Mało - ktoś powie. Bo za Jonesa daliśmy 16. Ale jednak, co by się nie działo, każdy grosz się liczy - a wątpię, że kiedykolwiek dostaniemy za nich więcej.

Najbardziej obawiam się o Danny'ego - czy znajdzie się dla niego miejsce w składzie na przyszły sezon? Po obejrzeniu paru spotkań Sunderlandu i ostatnio meczu Anglia-Hiszpania mogę śmiało powiedzieć, że bardzo by się nam przydał, napastnika o takiej charakterystyce raczej nie mamy. Ale czy zgodzi się być czwartym atakującym? Akurat tutaj można by było być spokojnym, SAF raczej na pewno przekonałby go do takiej roli. Ale chodzi tutaj też o korzyść dla samego zawodnika - Welbeck potrzebuje gry jak powietrza, a czy my jesteśmy stanie zapewnić mu wystarczającą jej ilość?

Mędrzec bez własnego zdania jest gorszy niż padlina.
14-06-2011 06:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kamill Offline
Member
***

Liczba postów: 219
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 2
Post: #388
Re: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
Mubinio napisał(a):Ale czy zgodzi się być czwartym atakującym?

A nie piątym? Rooney, Hernandez/Berbatow, Owen, no i Welbeck. Do tego Macheda ma zostać na Old Trafford w nowym sezonie, choć nie jestem do niego przekonany.

Form Is Temporary, Class Is Permanent
14-06-2011 10:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #389
Re: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
Ktoś tu kiedyś wskazywał na to, że Gibson będąc w hierarchii za Carrickiem, Fletcherem, Scholesem, Andersonen, a nawet Giggsem czy Parkiem (o ile granie Koreańczykiem jako wolnym elektronem kwalifikuje się pod grę w środku) zagrał w dwóch ostatnich sezonach w ponad 40 spotkaniach. O szanse dla Welbecka nie bójcie się. Wydaje mi się, że Danny nie jest niżej w kolejce niż Owen, a biorąc pod uwagę kontuzje / spadki formy / grę na kilku frontach - będzie miał okazje, by się wykazać.

Viking napisał(a):Do tego Macheda ma zostać na Old Trafford w nowym sezonie, choć nie jestem do niego przekonany.
Na moje, to w tych doniesieniach bardziej chodzi o zaprzeczanie sprzedaży definitywnej Włocha, a nie wykluczenie wypożyczenia.

Gdzie jest Groszek?
14-06-2011 11:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #390
Re: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
Poza tym Welbeck z konieczności może grać jako skrzydłowy. Musi zostać bo ma przeogromny potencjał. Welbeck > Macheda.

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
14-06-2011 11:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości