Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Primera Division
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #286
Re: Primera Division
No dobra gościu ale ja mówiłem, że to Villa powinien dostać karę, jeżeli miał szydzić z Ozila na temat jego wiary czy innych rzeczy. W tym wypadku czytanie ze zrozumieniem się kłania.

P.S. To jest też niepoważne, że Eto'o za rasistowskie odzywki schodzil sam z boiska i nie chcial grac i sam sedzia sie musial go prosic, a teraz gosc, ktory mu do piet nie dorasta szydzi z Turka uzywajac podobnych odzywek...
19-08-2011 03:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #287
Re: Primera Division
Hubercik napisał(a):No dobra gościu ale ja mówiłem, że to Villa powinien dostać karę, jeżeli miał szydzić z Ozila na temat jego wiary czy innych rzeczy. W tym wypadku czytanie ze zrozumieniem się kłania.

P.S. To jest też niepoważne, że Eto'o za rasistowskie odzywki schodzil sam z boiska i nie chcial grac i sam sedzia sie musial go prosic, a teraz gosc, ktory mu do piet nie dorasta szydzi z Turka uzywajac podobnych odzywek...

Z tymi oskarżeniami o rasizm piłkarzy Barcy jest tak, jak wiosną, kiedy oskarżali Busquetsa o wyzwanie Marcelo od małpy, czyli "mono", a okazało się, że wcale tak nie powiedział.

Tonący brzytwy się chwyta.

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
19-08-2011 17:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Adis Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 2,287
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 27
Post: #288
Re: Primera Division
Jaroldz napisał(a):a okazało się, że wcale tak nie powiedział.
bo UEFA go uniewinniła? Jak było naprawdę wiedzą tylko Busquets, Marcelo i Jaroldz.

W życiu znam się na dwóch rzeczach: na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam.
19-08-2011 17:10
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #289
Re: Primera Division
[Obrazek: wiecej,niz,klub,!!.html]
Mourinho jest be, ale Barcelona świeta

Tyle w temacie cyrku.



Mój Blog: Pod presją czasu
19-08-2011 17:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #290
Re: Primera Division
Adis napisał(a):
Jaroldz napisał(a):a okazało się, że wcale tak nie powiedział.
bo UEFA go uniewinniła? Jak było naprawdę wiedzą tylko Busquets, Marcelo i Jaroldz.

Ja nie wiem jak było. Opieram się na tym, co postanowiła UEFA. Chyba nie są aż tak skorumpowani i nieuczciwi, aby przymknąć oko na rasizm. Dla mnie takie zachowanie jest niedopuszczalne.

Jeśli okazałoby się, że jednak Villa w ten sposób wyzywał Oezila, to powinien dostać bana na grę. I to na ok. 4 mecze.

Foster- to jest inne ujęcie z tego filmiku, na którym widać, jak Mou wsadza palec w oko Vilanovie. Z tego wynika jasno, że najpierw Mou(ł) go uderzył, a asystent Pepa mu oddał, za co też powinien dostać karę.

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
19-08-2011 17:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Adis Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 2,287
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 27
Post: #291
Re: Primera Division
Jaroldz napisał(a):Ja nie wiem jak było. Opieram się na tym, co postanowiła UEFA. Chyba nie są aż tak skorumpowani i nieuczciwi, aby przymknąć oko na rasizm. Dla mnie takie zachowanie jest niedopuszczalne.
Nie znam się na czytaniu z ruchu warg, ale dla mnie jest niemożliwym odczytanie ze 100% pewnością słowa, które padło z ust Hiszpana. Wystarczyło jako linię obrony obrać podobne słowo do tego sławetnego "mono" i tego się trzymać, nie ma szans na udowodnienie, że było inaczej. Jeśli nie było tam niczego niestosownego, to po co zasłaniał usta? Tak jak pisałem, prawdę znają tylko Marcelo i Busquets, słowo przeciwko słowu, my możemy się tylko domyślać, a Ty nagle stwierdzasz ze 100% pewnością, że Busquets jest niewinny, a Marcelo kłamie.

W życiu znam się na dwóch rzeczach: na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam.
19-08-2011 20:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #292
Re: Primera Division
Jaroldz napisał(a):Tonący brzytwy się chwyta.

Jeżeli sugerujesz, że jestem za Realem lub Barcą i chce udowodnić komuś koniecznie winę to mylisz się, ponieważ nie kibicuję żadnej z tych drużyn.

Co do UEFY to sam cyrk z sędziami gdzie Colina, którego naprawdę bardzo szanowałem i nadal chcę to robić to jednak mówi w TV, że widzą więcej dzięki sędziom na liniach końcowych natomiast ani jedna kluczowa dla losów meczów decyzja od nich nie wypłynęła, ba sprawiają wrażenie, że niektóre incydenty specjalnie są przez nich ignorowane. I gość z autorytetem bardzo dużym w całej Europie mówi jedno, natomiast dzieje się zupełnie co innego.

Nie mówię, że tak samo jest z rasizmem, ale skoro sędziowie częściej mylą się na korzyść Barcelony, to nie można i czegoś takiego wykluczyć. W tych czasach niczego nie można wykluczyć.
19-08-2011 20:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #293
Re: Primera Division
Jaroldz napisał(a):Z tymi oskarżeniami o rasizm piłkarzy Barcy jest tak, jak wiosną, kiedy oskarżali Busquetsa o wyzwanie Marcelo od małpy, czyli "mono", a okazało się, że wcale tak nie powiedział.

No, ale ty nazywasz go bez problemu małpoludem.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
23-08-2011 10:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #294
Re: Primera Division
panopticum napisał(a):
Jaroldz napisał(a):Z tymi oskarżeniami o rasizm piłkarzy Barcy jest tak, jak wiosną, kiedy oskarżali Busquetsa o wyzwanie Marcelo od małpy, czyli "mono", a okazało się, że wcale tak nie powiedział.

No, ale ty nazywasz go bez problemu małpoludem.

Tak pisałem:

Cytat:Nie jestem rasistą, nie mam nic do czarnoskórych, ale mam dosyć tego małpoluda Marcelo. Za każdym razem, kiedy gra z Barceloną zachowuje się brutalnie i za wszelką cenę chce zrobić komuś krzywdę. Za to, co zrobił Cescowi powinien dostać zakaz na ok. 4 mecze.

Mówiąc na niego małpolud chodzi mi o jego zachowanie.

P.S. Co do oskarżania Villi o wyzywanie religii Oezila, to tak jak podejrzewałem, okazało się to znów bujdą, co potwierdził Khedira pisząc, że Oezil nic takiego nie mówił.

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
23-08-2011 11:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kamill Offline
Member
***

Liczba postów: 219
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 2
Post: #295
Re: Primera Division
Bardziej interesuje mnie fakt czy ta liga w ogóle ruszy, bo podobno druga kolejka też ma zostać odwołana.

Form Is Temporary, Class Is Permanent
23-08-2011 12:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #296
Re: Primera Division
I dobrze, że nie rusza. Niech zawodnicy walczą o swoje. Za darmo nikt by nie chciał pracować.

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
23-08-2011 12:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #297
Re: Primera Division
Jaroldz napisał(a):I dobrze, że nie rusza.
Foster nie będzie mógł Rossiego przeciwko mnie wystawić w piłkarzykach Wink

Gdzie jest Groszek?
23-08-2011 13:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
samcro Offline
Banned

Liczba postów: 1,291
Dołączył: Sep 2009
Post: #298
Re: Primera Division
Jaroldz napisał(a):Za darmo nikt by nie chciał pracować.
No Messi i spółka nie mają na chleb Big Grin
23-08-2011 15:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #299
Re: Primera Division
Ciekawe jak tam z kasą, rok temu byli na mniejszych zakupach, to nie starczyło na wypłaty.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
23-08-2011 16:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #300
Re: Primera Division
samcro napisał(a):
Jaroldz napisał(a):Za darmo nikt by nie chciał pracować.
No Messi i spółka nie mają na chleb Big Grin

Powiedz to piłkarzom np. Saragossy czy Deportivo, którzy kasy nie zobaczyli.

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
23-08-2011 17:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości