Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Matura to bzdura...
Griever Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 25
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #16
Re: Matura to bzdura...
Ta, tylko ze tam oprocz prezentacji musisz jeszcze odpowiedziec na kilka(naście) pytań co do których potrzebna jest jakas tam wiedza z lektur (tu mi sie upieklo) i wiedza z poszczegolnych epok. I tu juz nie wystarczy byc inteligentnym.
Ale ciezko nie zdac, fakt;p
24-05-2008 23:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #17
Re: Matura to bzdura...
Nikt się nie chwali, czy nikt nie zdawał?

Polski - 67%(ustny 75%)
Angielski - 78%(70%)
Matma - 42%

Jestem zajebiście zadowolony. Matma co prawda słabo, ale cudów sie nie spodziewałem. Przez 3 lata przy tej kurwie Halinie ślizgałem sie na dopach z matmy, trzy lata słuchałem ze nie zdam matury, 3 lata nie robiłem nic, a i tak jest 42%. Natomiast polski :shock: myslałem o jakichś 50%, a tu jeb blisko 70. Biorąc pod uwagę fakt, ze wziąłem temat pierwszy na wypracowanie, czyli analiza i intepretacja wierszy, to juz w ogóle miód. Ale satysfakcja ze zdanej matmy i tego że możesz podejść do babki i jej pomachać tym zasranym papierkiem jest nie do opisania.

Niby moja klasa, pod względem średniej najgorsza w historii szkoły, a zdali wszyscy 8-) Zresztą z całego rocznika nie zdały tylko 4 osoby z całej szkoły. 3 z biologii i jedna z polaka. A u was jak? Podobno WOS wypadł chujowo.

Teraz tylko wybrać jakie studia, a wojsku mogę na 100% powiedzieć: Adios!

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
30-06-2008 23:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika
ring0 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 484
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #18
Re: Matura to bzdura...
mateksa napisał(a):Podobno WOS wypadł chujowo.

Moja koleżanka nie zdała WOSu, bo dali jej 0 punktów za wypracowanie... to błąd oczywiście, ale przez to statystyki są popsute. Kurestwo wciąż na porządku dziennym, żeby nie zauważyć 2 kartek zapisanych drobnym druczkiem, to trzeba być z Polski.
01-07-2008 00:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #19
Re: Matura to bzdura...
ring0 napisał(a):dali jej 0 punktów za wypracowanie... to błąd oczywiście
To na WOS-ie też jest wypracowanie? Szczerze to nie wiedziałem. A czemu mówisz, ze błąd? Tzn co, bo nie czaje. Że tych kartek nie zauwarzyli zapisanych i jej nie uznali czy jak?

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
01-07-2008 00:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika
ring0 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 484
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #20
Re: Matura to bzdura...
Nie wiem czy też jest wypracowanie... tak mi powiedziała przynajmniej, więc polegam tylko na tym Wink. A że jest to błąd to nie ma wątpliwości, tam nie było możliwości wystawienia 0 punktów za wszystko bo przecież zaraz po maturach był klucz z odpowiedziami i prawidłowym sposobem ich udzielenia i raczej wszystko miała dobrze. Najprawdopodobniej nie zobaczyli jej tych kartek i tutaj jest pies pogrzebany.

I teraz zamiast mieć już spokój to trzeba pisać podania o powtórne sprawdzenie arkusza... Ave Polska.
01-07-2008 00:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Prezydent Offline
Member
***

Liczba postów: 77
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #21
Re: Matura to bzdura...
Na wosie pisze się wypracowanie. Co do twojej koleżanki ring0, może byc też tak, że się nie doczytali do jej pisma albo tekst napisała w brudnopisie. Ja w ten sposób bym to wytłumaczył, bo każdy arkusz sprawdza 2 egzaminatorów i nie ma chuja, żeby tego nie zauważyli.

Co do moich wyników to przedstawiają się następująco:
polski podst: 67%, ustny 90% <-- zbędny w rekrutacji
angielski dwujęzyczny: 85%, ustny 70%
wos rozsz: 70%, i muszę powiedzieć, że w tym roku próbne arkusze były łatwiejsze niż ten majowy

Redlog - Because We Are United!

Są dwa rodzaje ludzi: ci, co myślą i ci, co się bawią.
01-07-2008 10:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Figlarz Offline
Member
***

Liczba postów: 94
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 0
Post: #22
Re: Matura to bzdura...
Polski (P) - 49%
Matematyka (P) - 58%
Niemiecki (P) - 88%
Angielski ® - 83%

Ustnych nie podaję, bo:
po 1. są chujowe
po 2. nie są liczone na studia, więc niepotrzebne

Ogólnie zadowalająco. Liczyłem na troszkę więcej z polaka, z matmy się spodziewałem ok 50%. Z niemieckiego myślałem, że będzie ok. 70%, a angielski liczyłem na 85%. O wiele się nie pomyliłem Wink Najlepsze jest to, że napisałem o wiele lepiej od kumpla, który, wstając o 4 nad ranem, się uczy dwie godziny, żeby być "świeżym". On planował iść na Politechnikę w Gliwicach na Budownictwo, a się nie dostanie Big Grin Ja skromnie AWF Katowice - zarządzanie sportem, czyli trenerka Wink Sir Alex Ferguson, a właściwie jego następca będzie ze mnie Tongue

Rada do przyszłych maturzystów - nie trzeba się uczyć, tylko myśleć, a, przygotowując się do matury, po prostu rozwiązywać zadania. Potem to już leci z górki. No i oczywiście się nie stresować, tylko na luzie pisać. Pomaga, naprawdę...
01-07-2008 13:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #23
Re: Matura to bzdura...
Figlarz napisał(a):po 1. są chujowe
A już najbardziej chujowi są ci co płacą za prace z polskiego <świr> Kumpel dał - i to nie jest żart - 350 zł, prace miał napisaną do końca lutego, pod koniec marca umiał całą, wyszedł z sali egzaminacyjnej i mówi, że zajebiście mu poszło. Wynik....45% :lol: Jakim debilem trzeba być, zeby dawać tyle kasy za coś, co samemu się pisze w 2 dni i nawet z biedą bo z biedą ale zdaje się na te 30%, bo wystarczy pracę, na temat napisać i tyle.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
01-07-2008 13:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Figlarz Offline
Member
***

Liczba postów: 94
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 0
Post: #24
Re: Matura to bzdura...
Ja napisałem w 2 dni, miałem okay, ale niestety komisja spała podczas mojej prezentacji i przespali najważniejsze momenty, co zaowocowało 50%. W mojej grupie najlepszym wynikiem było 75%. Uczepili się kurwy, ale na szczęście na to prawie nikt nie zwraca uwagi...

Moi znajomi płacili po 100 zł i wyniki takie jak ja...
01-07-2008 14:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kisia92 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 577
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #25
Re: Matura to bzdura...
Co do matur to pamiętam jak kumpela pisała prace na temat Władcy pierścieni, (mieli taki temat do wyboru, propozycja uczniów). Maturę ustną zdała na 5 chociaż książki nie czytała, a chodziło tam o porównanie książki i filmu. To raz a dwa, z reszty przedmiotów zazwyczaj 2-3 miała, więc dobry temat i trochę chęci i tak trudno nie jest...(chyba^^)

If I'd observed
all the rules
I'd never have got

Anywhere

Marilyn Monroe
01-07-2008 14:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Tomassen Offline
Linguistics Llama
*****

Liczba postów: 1,768
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #26
Re: Matura to bzdura...
Kisia92 napisał(a):Co do matur to pamiętam jak kumpela pisała prace na temat Władcy pierścieni, (mieli taki temat do wyboru, propozycja uczniów). Maturę ustną zdała na 5 chociaż książki nie czytała, a chodziło tam o porównanie książki i filmu.

Skądś to znam ^^ xD

I tak będę skakać po tapczanie
I nigdy szare życie mnie nie złamie
Na podłodze leżą klocki rozsypane
Ja poukładam je

I tak swoich marzeń wam nie oddam
Póki w żyłach krew nigdy się nie poddam
Będzie trzeba to bałagan swój posprzątam
Ja poukładam się
01-07-2008 19:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika
mally Offline
Member
***

Liczba postów: 119
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #27
Re: Matura to bzdura...
Figlarz napisał(a):Rada do przyszłych maturzystów - nie trzeba się uczyć, tylko myśleć, a, przygotowując się do matury, po prostu rozwiązywać zadania. Potem to już leci z górki. No i oczywiście się nie stresować, tylko na luzie pisać. Pomaga, naprawdę...
Widać po Twoim polskim, że nie do każdego przedmiotu da się robić zadania. Smile No, chyba, że ktoś ma czas na zrobienie jakiś wieeelkich ilości zadań z historii. Ale to równie dobrze można książki na blachę kuć.
ring0 napisał(a):Kurestwo wciąż na porządku dziennym, żeby nie zauważyć 2 kartek zapisanych drobnym druczkiem, to trzeba być z Polski.
Pff. Koleżanka na bank musiała coś do dupy zrobić, albo jej specjalnie tą maturę oblali.
01-07-2008 20:04
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Sarni Offline
Member
***

Liczba postów: 125
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 0
Post: #28
Re: Matura to bzdura...
U mnie generalnie 1 przedmiot tak jak oczekiwalem prawie co do punktu, jeden troche ponizej oczekiwan (o dziwo), a 1 lekko powyzej oczekiwan. Ogolnie przygotowania do matury zero, caly rok nie rozwiazalem zadnego zestawu, nie chodzilem na dodatkowe lekcje, nie chodzilem na konsultacje maturalne i caly czas wysluchiwalem od rodzicow, ze jestem nieuk i sie nigdzie nie dostane.

Wyniki:

Ustne:
Angielski (rozszerzony) 85%
Polski 100%

Pisemne:
Angielski (rozszerzony): 86% (26/27 + 5/5 + 12/18, skurwysynstwo, jakby nie to ze i tak sie dostane wszedzie zlozylbym odwolanie)
Matematyka (rozszerzony): 94%
Polski (podstawowy): 74%

Ogolnie jestem zadowolony, dostalem jakiestam stypendium i dostane sie raczej wszedzie tam gdzie chce.

Griever napisał(a):Dwujezyczny to taki skrót myslowy.
Chodzi o klasy dwujęzyczne jak np. IB (miedzynarodowa matura).

A jak u mnie? Polski zlałem całkowicie, pisalem podstawe. Zdam Big Grin To jest ważne
Angol rozszerzony tak ja 80-89%. Chociaz jesli prace napisalem na maxa (a przewaznie tak mi wychodzilo) to mam 89%.
Jeszcze tylko geografia rozszerzona, matma podstawa i ustne. No i prace maturalna moglbym juz zaczac powoli pisac..

I jak ci ocenili ta prace? Bo u mnie tragedia, i to nie tylko u mnie, ale generalnie w calej szkole. Nie wiem do kogo wyslali te prace do oceny, bo najlepsza punktacja to bylo 14/18, ja mialem 12/18, mimo ze do tej pory zawsze mialem max i ta prace wydaje mi sie, ze napisalem wyjatkowo dobrze. Pare osob chce skladac odwolania, mi szkoda na to czasu.

jestem barmanem na tym dancingu
01-07-2008 20:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #29
Re: Matura to bzdura...
Sarni napisał(a):Ogolnie przygotowania do matury zero, caly rok nie rozwiazalem zadnego zestawu, nie chodzilem na dodatkowe lekcje, nie chodzilem na konsultacje maturalne i caly czas wysluchiwalem od rodzicow, ze jestem nieuk i sie nigdzie nie dostane.

:|

Sarni napisał(a):Wyniki:

Ustne:
Angielski (rozszerzony) 85%
Polski 100%

Pisemne:
Angielski (rozszerzony): 86%
Matematyka (rozszerzony): 94%
Polski (podstawowy): 74%

Weź powiedź jak to robisz bo ja za rok piszę to samo

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
02-07-2008 10:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
maju Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,351
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #30
Re: Matura to bzdura...
no Serni, coś a'la geniusz z ciebie xDD Polak 100% bez nauki, gz :twisted: Co do anglika, to jeśli brałeś rozszerzony, to świadczy, że go umiesz, to nic dziwnego, że tak dobrze ci poszedł. A na matme całkowicie nie trzeba się uczyć, bo to przedmiot ścisły i trzeba go rozumieć, a nie się uczyć teorii.
Nie mówice mi, że jestem w gim i gówno wiem, ale to co wyżej napisałem to chyba oczywiste Tongue Tylko ten polski mnie zadziwia xDD fenomen xDD

tyle ćpunów w całym mieście, nie widziałeś tego jeszcze, popatrz, o popatrz! szerokimi ulicami zapierdalają z blantami, popatrz, o popatrz!... mmmm... bit, co to mu zapodaje bitem, patrzę mu na postacie wbite w ziemię, o w ziemię!
02-07-2008 10:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości