Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 3.33 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CM & FM, managery piłkarskie
kaka Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 652
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 24
Post: #466
Re: CM & FM i managery piłkarskie
daniel napisał(a):Myślisz, że ponowne uruchomienie kompa coś da? albo kombinacje z innymi trybami zgodności np. Vistą?
Nie mam pojęcia, nie jestem fachowcem w tych sprawach. Napisałem to dlatego, że kiedyś miałem problemy z instalacją starszych programów na Windowsie 7 i ten tryb zgodności mnie ratował. Nie mam pojęcia dlaczego u ciebie to nie działa. Przykro mi.
01-11-2011 12:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
daniel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,744
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 6
Post: #467
Re: CM & FM i managery piłkarskie
Spoko, dzięki za chęci Wink Pograłbym chętnie bo dobrze mi się pykało w 2006tke a niestety coś nie trybi. Może w końcu uda mi się dojść do tego co nie gra, albo znów zainstaluje Starcrafta albo MDK.

Too weird to live, too rare too die

http://www.dzwiekumaniak.pl
01-11-2011 13:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #468
Re: CM & FM i managery piłkarskie
Crack śmiga dzieki.
Mam tylko pytanie. Na cracka składało się 5 plików. Ja zgralem tylko 3. Czy to przez brak tych dwóch plików wyskakuje mi komunikat o treści: "AppId is not configured" ??
To co pominąłem to skidrow i plik ustawień konfiguracyjnych też o nazwie skidrow. Te 2 pliki też zgrywać, żeby mi ten komunikat nie wyskakiwał??
01-11-2011 17:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #469
Re: CM & FM i managery piłkarskie
Nie zgrywać. Mi też ten komunikat wyskakuje, nie wiem nawet za bardzo ocb, ale grunt, że gra śmiga, więc się w to nie zagłębiam Wink

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
01-11-2011 17:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #470
Re: CM & FM i managery piłkarskie
Działa, Panowie, działa

Kombinowałem kilka godzin, ale w końcu się udało, FM 12 odpalił :-D Wystarczyło odinstalować Steam'a i skopiować cracka i gra odpaliła w końcu :tuptup:

P.S. Teraz odwieczne pytanie, kim zacząć :?: Nie chcę jakiegoś topowego klubu, aby nie było za łatwo.

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
01-11-2011 18:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #471
Re: CM & FM i managery piłkarskie
Ja tam sobie zacząłem United, jak zawsze. W każdej wersji trza ich wypróbować Wink Ale już co nieco myślałem, kim sobie potem popykam i wyszło mi, że fajna zabawa będzie Malagą i PSG, a takie coś ambitniejszego, to może być Roma, Lazio, Stoke Smile

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
01-11-2011 18:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #472
Re: CM & FM i managery piłkarskie
Ja myślę o Evertonie, West Hamie oraz Atletico i Borussii Dortmund.

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
01-11-2011 19:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #473
Re: CM & FM i managery piłkarskie
Ja już od dobrych paru lat nie gram United, bo ta gra wtedy nie ma dla mnie sensu, poza tym mam takie coś że nie bardzo lubię zmieniać rzeczywisty skład United i chciałbym cały czas grać tym składem.
Malaga i PSG tak na początek bardzo fajnie - sporo kasy, będzie można pokupować i posprawdzać talenty.



Mój Blog: Pod presją czasu
01-11-2011 19:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mat.ka Offline
oj.cieć
****

Liczba postów: 324
Dołączył: Nov 2010
Reputacja: 5
Post: #474
Re: CM & FM i managery piłkarskie
A macie może już patcha 12.0.3? Pytanie do ludzi, którzy posiadają grę nielegalnie i są przestępcami.

to nie może tak być
ja sobie sam wybiorę wroga
01-11-2011 19:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #475
Re: CM & FM i managery piłkarskie
mat.ka napisał(a):A macie może już patcha 12.0.3? Pytanie do ludzi, którzy posiadają grę nielegalnie i są przestępcami.

Ups, przez przypadek dałem Ci "piwo"

Co do Twojego pytania, to na stronie http://www.cmrev.com jest już do pobrania patch 12.0.3.

http://www.cmrev.com/newsroom/wiadomosc ... enne_.html

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
01-11-2011 19:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mat.ka Offline
oj.cieć
****

Liczba postów: 324
Dołączył: Nov 2010
Reputacja: 5
Post: #476
Re: CM & FM i managery piłkarskie
Jaroldz napisał(a):Co do Twojego pytania, to na stronie http://www.cmrev.com jest już do pobrania patch 12.0.3.

Ja widzę tylko odnośnik do steama. Ale pewnie ślepy jestem.

to nie może tak być
ja sobie sam wybiorę wroga
01-11-2011 19:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Intel Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 1,880
Dołączył: Aug 2008
Reputacja: 46
Post: #477
Re: CM & FM i managery piłkarskie
Ja zawsze się zastanawiałem, co by tu wybrać - moje najdłuższe kariery były Wartą (7 sezonów), Podbeskidziem (6 sezonów), Basingstoke (5 sezonów) i Redditch (3 sezony). W innych karierach wytrzymałem max. 1,5 sezonu (nawet w United, gdzie w pierwszym roku zdobyłem Quadruple). Ale najfajniej mi się grało (z tych krótkich karier - Lazio, Legia, Jagiellonia, Juventus, Aston Villa, no i United) takimi nadzianymi zespołami (czy to talentami, czy to kasą), także polecam kluby szejkowe.
A na dłuższą metę super będzie się musiało grać jako bezrobotny - zaczniesz sobie od jakiejś niszowej ligi, i, skoro można dodawać je w czasie gry, stopniowo będziesz przechodził coraz wyżej, a gra mulić nie będzie. Ja w ten sposób gram sobie w 08 (z tym, że musiałem zacząć ze chcianymi 27 ligami - teraz mi niczego wprawdzie nie brakuje, ale po 18 sezonach gra powoli zaczyna mulić) i jestem zachwycony. Nie jest się wtedy przywiązanym do jednego konkretnego zespołu, realizm większy niż zwykle, problemów z doborem klubu nie ma, bo to klub wybiera Ciebie. Tylko takie coś jest trudniejsze - nie można nakupić znanych i lubianych talenciaków, bo zwyczajnie nie jest się w klubie o wystarczającej reputacji, a nim się zostanie menedżerem jakiegoś potentata, talenty będą już emerytami... Smile

Mat.ka - złośliwość SI. Łatki, podobnie jak demo i inne wynalazki do pobrania będą jedynie przez Steam...

Smoka pokonać trudno, ale starać się trzeba.
01-11-2011 20:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mat.ka Offline
oj.cieć
****

Liczba postów: 324
Dołączył: Nov 2010
Reputacja: 5
Post: #478
Re: CM & FM i managery piłkarskie
No to fantastycznie. Ale jednak żyję nadzieją, że ktoś coś wymyśli i będzie śmigało wszystko po necie. A do tego czasu zostanę chyba przy fm2011.

to nie może tak być
ja sobie sam wybiorę wroga
01-11-2011 21:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Intel Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 1,880
Dołączył: Aug 2008
Reputacja: 46
Post: #479
Re: CM & FM i managery piłkarskie
Nie musisz - już został spiracony najnowszy patch. Nie sprawdzałem, czy prawdziwy, ale warto spróbować.

Z następnymi będzie trzeba zapewne czekać tak samo...

Smoka pokonać trudno, ale starać się trzeba.
01-11-2011 21:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #480
Re: CM & FM i managery piłkarskie
Intel napisał(a):tym, że musiałem zacząć ze chcianymi 27 ligami

O ile dobrze rozumiem, to masz 27 lig włączonych ;>?
Na ile państw się to rozkładało?
Na 10?
01-11-2011 22:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości