Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak spisują się byłe Diabły?
Tomek91 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,434
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 2
Post: #421
Re: Jak spisują się byłe Diabły?
Gary w Sky Sports naprawdę daje radę. Lubię go słuchać, czy to w studiu, czy jako komentatora, no i jego głos brzmi całkiem przyjemnie. I co ważne, jest obiektywny, wszyscy wiemy jakim był zawodnikiem, ale mimo to potrafi przyznać, że rywalom należał się karny, czy że grają naprawdę dobrze.
12-12-2011 23:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Breakthru Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 493
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 21
Post: #422
Re: Jak spisują się byłe Diabły?
Cytat:Były znakomity piłkarz Eric Cantona chce zostać... prezydentem Francji. Aby wystartować w wiosennych wyborach, musi zebrać 500 podpisów i w tym celu napisał list do merów miast i gmin w całym kraju - poinformował na pierwszej stronie dziennik "Liberation".

Cantonę nie wspiera żadna partia polityczna. Startuje pod egidą fundacji zajmującej się budową mieszkań dla najuboższych - Fondation Abbe-Pierre. Właśnie problem mieszkań ma być priorytetem jego prezydentury.

Jak to przeczytałem, to byłem przekonany, że to jakaś dziennikarska ściema, jednak dalej są cytaty samego Erica:

Cytat:- Jeśli się zwracam do was, Pani, Panie Merze, to dlatego, aby prosić o wasz podpis w związku z debatą polityczną, która rozpoczyna się w kraju. Moim celem jest zebranie co najmniej 500 podpisów. Pozwolą mi one wystosować przesłanie proste i jasne, przesłanie prawdy i szacunku - napisał Cantona w liście do merów, datowanym 4 stycznia.

Szanse polityczne ma żadne, a samą kampanię oceniam jako akcję promocyjną dla sprawy walki z problemem bezdomności ale mimo wszystko, Król nie przestaje zaskakiwać. 8-)

Więcej tu: http://www.sport.pl/pilka/1,64946,10938 ... denta.html

"Wydałem dużo pieniędzy na wódę, babki i szybkie samochody – resztę po prostu roztrwoniłem."
George Best
10-01-2012 13:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #423
Re: Jak spisują się byłe Diabły?
http://www.weszlo.com/news/9109-Bzdure_ ... ta_Francji


„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
10-01-2012 14:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Breakthru Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 493
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 21
Post: #424
Re: Jak spisują się byłe Diabły?
Mata napisał(a):http://www.weszlo.com/news/9109-Bzdure_d...ta_Francji


No to widać dobrze zgadywałem o co biega. Smile
Zabawne, że profesjonaliści na sport.pl tego nie poprawili/zedytowali.

"Wydałem dużo pieniędzy na wódę, babki i szybkie samochody – resztę po prostu roztrwoniłem."
George Best
10-01-2012 16:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #425
Re: Jak spisują się byłe Diabły?
Breakthru napisał(a):Zabawne, że profesjonaliści na sport.pl tego nie poprawili/zedytowali.

Chyba idioci z Czerskiej Wink

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
10-01-2012 17:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #426
Re: Jak spisują się byłe Diabły?
Mata napisał(a):Chyba idioci z Czerskiej Wink
Wiesz, Cantona jest lewicowcem, więc tym z Czerskiej to pasowało Wink

Gdzie jest Groszek?
10-01-2012 17:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #427
Re: Jak spisują się byłe Diabły?
Jako że lecę chorobę to pół dnia przeleżałem w łóżku przed TV i trafiłem akurat na program o Ole z MUTV(nadawane na orange sport). Nie wiem czy jest gdzieś dostępny online, ale podejrzewam, że tak. Polecam. Ole opowiada o swoim pierwszym sezonie w Molde, nie brakuje wypowiedzi samego Fergusona, piłkarzy United, czy też kibiców Molde, z których wielu wielbi również United. Mnie mordka najbardziej się cieszyła kiedy Ole opowiadał o swoich synach, którzy są ponoć wielkimi fanami United. Młodszy ma dopiero 3 lata, ale ponoć doskonale rozpoznaje Rooneya gdy leci mecz United w tv (starszy pogrywa w akademii Molde i oczywiście jak go pokazali to trenował w dresach United) :mrgreen: Zresztą Ole powiedział, że jego synowi są bardziej "manchesterowscy" niż on i tęsknią za miastem Wink Fajnie by go było zobaczyć jeszcze kiedyś w United, a Rio nawet zgłaszał swój akces na trenera w sztabie Ole :mrgreen:

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
19-01-2012 14:52
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tomassen Offline
Linguistics Llama
*****

Liczba postów: 1,768
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #428
Re: Jak spisują się byłe Diabły?
ZASŁYSZANE W RADIU!
Carlos Tevez ma zapłacić M. City 1 mln funtów za wyjazd do Argentyny bez zgody klubu.
Łącznie przez zamrożenie pensji, premii i te kary Tevez ma zapłacić klubowi 9 mln funtów.
:lol:

I tak będę skakać po tapczanie
I nigdy szare życie mnie nie złamie
Na podłodze leżą klocki rozsypane
Ja poukładam je

I tak swoich marzeń wam nie oddam
Póki w żyłach krew nigdy się nie poddam
Będzie trzeba to bałagan swój posprzątam
Ja poukładam się
26-01-2012 00:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #429
Re: Jak spisują się byłe Diabły?
Darron Gibson bardzo szybko nam się przypomniał i do tego w jakim stylu :twisted:

rioferdy5 napisał(a):Just organising a FREE meal at my restaurant @RossoRestaurant for Darron Gibson!!
WayneRooney napisał(a):Yeeeeeeesssssssss gibbo. Love u kid.

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
01-02-2012 11:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
samcro Offline
Banned

Liczba postów: 1,291
Dołączył: Sep 2009
Post: #430
Re: Jak spisują się byłe Diabły?
http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... R3YVAMbBFQ

Campbel dziś ładnego gola strzelił
01-02-2012 22:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
daniel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,744
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 6
Post: #431
Re: Jak spisują się byłe Diabły?
Co u Hargo?

Too weird to live, too rare too die

http://www.dzwiekumaniak.pl
04-02-2012 18:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #432
Re: Jak spisują się byłe Diabły?
Cytat:[Mancini]"We thought we could try to get him fit in two or three months and then he would be able to play. But it hasn't worked out quite like that.

"When you have a player who hasn't played for two years and he starts to train every day there are small problems all the time. Problems in the knees or the hamstrings. So Owen hasn't been able to play when we have needed him.

"He may play again this season but he is not ready now. I hope eventually he will be able to play all the time. He deserves to, because he is a really nice guy."

Here you go

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
05-02-2012 02:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mubinio Offline
jestę Scholsę.
*****

Liczba postów: 1,128
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 16
Post: #433
Re: Jak spisują się byłe Diabły?
Karma, panie.

Mędrzec bez własnego zdania jest gorszy niż padlina.
05-02-2012 08:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
daniel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,744
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 6
Post: #434
Re: Jak spisują się byłe Diabły?
Czyli jednak aż tak bardzo się nie pomyliliśmy.

Too weird to live, too rare too die

http://www.dzwiekumaniak.pl
05-02-2012 12:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #435
Re: Jak spisują się byłe Diabły?
A i tak mi go szkoda :cry:

Gdzie jest Groszek?
05-02-2012 15:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 17 gości