Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Darren Fletcher
brayoz Offline
brayoz.pro
***

Liczba postów: 113
Dołączył: Feb 2011
Reputacja: 0
Post: #76
Re: Darren Fletcher
Cytując oficjalną stronę Man Utd:

Cytat:Darren Fletcher has signed a new four-year deal that will see the midfielder stay at Old Trafford until the end of the 2014/2015 season.
04-03-2011 12:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lisu Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 289
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 2
Post: #77
Re: Darren Fletcher
Darren wystąpił już w meczu rezerw z Arsenalem (0:0). Cieszy jego powrót, bo na pewno się przyda w tej końcówce sezonu Smile Z Arsenalem podobno jeszcze nie zagra, ale ma być gotowy na rewanż z Schalke Smile

Bycie fanem United to nie przyjemność, to zaszczyt
29-04-2011 20:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Tomek91 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,434
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 2
Post: #78
Re: Darren Fletcher
Kolejny gracz wypada ze składu:

Manchester United have confirmed midfielder Darren Fletcher is to take an extended break from football due to health reasons.
13-12-2011 16:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika
brayoz Offline
brayoz.pro
***

Liczba postów: 113
Dołączył: Feb 2011
Reputacja: 0
Post: #79
Re: Darren Fletcher
Cytat:Kłopoty zdrowotne Darrena Fletchera nieustannie zmuszały go do krótszych bądź dłuższych absencji. Ich przyczyną była choroba wirusowa, której szczegółów klub nie chciał ujawniać, aby nie naruszać prywatności piłkarza. Teraz oświadczył, że Fletcher cierpi na przedłużające się wrzodziejące zapalenie jelita grubego.
13-12-2011 19:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
radzio Offline
Cantona
*******

Liczba postów: 2,113
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #80
Re: Darren Fletcher
brayoz napisał(a):
Cytat:Kłopoty zdrowotne Darrena Fletchera nieustannie zmuszały go do krótszych bądź dłuższych absencji. Ich przyczyną była choroba wirusowa, której szczegółów klub nie chciał ujawniać, aby nie naruszać prywatności piłkarza. Teraz oświadczył, że Fletcher cierpi na przedłużające się wrzodziejące zapalenie jelita grubego.

Nie gut Sad

Learn from yesterday, live for today, hope for tomorrow.
Radzio Jogger
Manchester United
Darmowe relacje SMS
13-12-2011 19:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #81
Re: Darren Fletcher
W Sport+ Extra Nahorny powiedział, że tak jak Vidić, Fletcher wypada do końca sezonu :/

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
13-12-2011 20:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #82
Re: Darren Fletcher
Niewiarygodne rzeczy dzieją się ostatnio w tym naszym United :shock: Ferg nie zrobił rewolucji w lecie, to los zmusi go do niej już niedługo.

Zdrowia Flecz!

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
13-12-2011 20:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #83
Re: Darren Fletcher
My sobie jakoś poradzimy-jestem o tym przekonany. Bardziej boję się o zdrowie i dalszą grę Darrena... Zdrowiej nam Fletcher!

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
13-12-2011 22:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #84
Re: Darren Fletcher
Obawiam się, że ta choroba to koniec kariery Fletchera...



Mój Blog: Pod presją czasu
13-12-2011 22:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #85
Re: Darren Fletcher
Wróci tylko zastanawia mnie jak będzie grał po powrocie. Bo to jest jednak zawodnik, który miał bardzo rzadko poziom gry poniżej jakiegoś poziomu. A przecież następny sezon to około 6 miesięcy. Bez treningów, bez wysiłku. Vidic po kontuzji wejdzie w rehabilitacje i obiążenia będą rosnąć a Fletcher jak wróci to będzie miał to wszystko przed sobą. Koniec kariery to może różnie znaczyć. Kariery jako takiej nie, ale koniec w United czy koniec grania na odpowiednim poziomie co wiąże się z grą w czerwonych trykotach już tak.
13-12-2011 22:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Tomassen Offline
Linguistics Llama
*****

Liczba postów: 1,768
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #86
Re: Darren Fletcher
Foster napisał(a):Obawiam się, że ta choroba to koniec kariery Fletchera...

Niestety, to samo pomyślałem, czytając newsa... :/

I tak będę skakać po tapczanie
I nigdy szare życie mnie nie złamie
Na podłodze leżą klocki rozsypane
Ja poukładam je

I tak swoich marzeń wam nie oddam
Póki w żyłach krew nigdy się nie poddam
Będzie trzeba to bałagan swój posprzątam
Ja poukładam się
14-12-2011 00:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mubinio Offline
jestę Scholsę.
*****

Liczba postów: 1,128
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 16
Post: #87
Re: Darren Fletcher
Podobno przy tych wrzodach jelita grubego może okazać się, że w ogóle nie będzie można wykonywać jakiejkolwiek aktywności sportowej... Oby to była jakaś łagodniejsza forma choroby...

Mędrzec bez własnego zdania jest gorszy niż padlina.
14-12-2011 09:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #88
Re: Darren Fletcher
Mubinio napisał(a):Podobno przy tych wrzodach jelita grubego może okazać się, że w ogóle nie będzie można wykonywać jakiejkolwiek aktywności sportowej... Oby to była jakaś łagodniejsza forma choroby...


Cytat:Kapitan reprezentacji Szkocji oficjalnie jest w trakcie "przerwy od gry w piłkę nożną". Nieoficjalnie mówi się, że toczy obecnie walkę o swoją przyszłość. Już w zeszłym sezonie mający 27 lat zawodnik na kilka tygodni wypadł ze składu "Czerwonych Diabłów", absencję tłumacząc tajemniczym wirusem. Z relacji lekarzy wynika tymczasem, że choroba, na jaką cierpi Fletcher, często bywa nieuleczalna - wymaga specjalnego traktowania organizmu i wyklucza jakąkolwiek profesjonalną aktywność sportową.

mufc.pl za Sky Sports

Strasznie mi szkoda Darrena... Niech jak najszybciej wraca do zdrowia :!:

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
14-12-2011 13:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #89
Re: Darren Fletcher
Cytat:Darren Fletcher has confirmed that his health is improving, but stresses that he is keen to avoid rushing a return to action.

The midfielder has been given an indefinite break from training and playing in a bid to overcome ulcerative colitis, a chronic bowel inflammation, and gave an update on his health as a special guest on Sky Sports.

"I'm still on the medication, I'm still not training, but slowly but surely I'm getting better," he confirmed. "I'm not putting a timescale on it (a comeback), I think that's the best thing. With the condition it's hard to tell.

"I want to be 100 percent when I come back. I think I've tried before when that's not been the case and it's proven very difficult, so this time I want to make sure I'm 100 percent, which is going to benefit Scotland and Manchester United."

The Scottish international has been working with Warren Joyce's Reserves in recent weeks, but admits that he has been longing to make a return to action.

"I'm in every day helping Warren Joyce with the Reserve team and enjoying the experience," he said. "It's great to pass on some knowledge to the younger players.

"I'm not a good fan watching at home. The further you are away from the action, I think you find it more difficult. I've been at home quite a lot watching it on TV, and only recently been able to feel fit enough to come to the games."

http://www.manutd.com/en/News-And-Featu ... x?pageNo=1

Dobrze, że mu się poprawia. Szczerze mówiąc, bałem się że skończy karierę w tym roku ze względu na swoje problemy ze zdrowiem.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
13-02-2012 11:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #90
Re: Darren Fletcher
sir Alex Ferguson napisał(a):Darren ma przed sobą ogromne wyzwanie. Jeżeli nie uda mu się wrócić do odpowiedniej dyspozycji, mamy już dla niego gotowe stanowisko pracy w klubie, o czym on doskonale wie. Będziemy cierpliwi. Darren jednak na pewno nie zagra na początku sezonu. To zła wiadomość, bowiem jest tak wspaniałym profesjonalistą, a do tego świetnym człowiekiem.
Darren jest chory i przede wszystkim musi walczyć o to by móc normalnie funkcjonować, wątpliwe jest by zdołał powrócić do grania w piłkę. Pogrubiony fragment sugeruje, że nie jest dobrze. Zresztą już po ogłoszeniu choroby z jaką zmaga się Fletcher było wiadomo, że łatwo nie będzie.

Osobiście przestałem się już łudzić, że Szkota wróci do gry. Jest to przykre, gdyż Fletch był świetnym zawodnikiem, oddany klubowi. Jak dziś pamiętam lamenty tych niecierpliwych kilka lata temu. Zawsze Darrena bardzo lubiłem i bardzo się cieszyłem, gdy raz na zawsze zamknął wszystkim usta swoją bardzo dobrą grą.
Będzie go nam brakowało. Mniej więcej taki zawodnik jest nam obecnie potrzebny. Może to tytanów siły nie należał, ale był wybiegany i równie dobrze jak w defensywie radził sobie w ofensywie.



Mój Blog: Pod presją czasu
13-07-2012 14:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości