Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak spisują się byłe Diabły?
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #436
Re: Jak spisują się byłe Diabły?
Czyli jednak w obu klubach z Manchesteru sztab medyczny jest chujowy i nie potrafią wyleczyć tych drobnych urazów Hargreaves'a.

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
05-02-2012 19:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
allfanmu Offline
Obserwator
*****

Liczba postów: 908
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 31
Post: #437
Re: Jak spisują się byłe Diabły?
A może jednak Hargreaves jest tak "chujowy", że najlepsi specjaliści w Premier League nie potrafią go poskładać? Prawdopodobieństwo, że Owen ma takiego pecha, że po raz drugi trafia na konowałów jest stosunkowo małe. Wyleczą jeden pojawia się drugi. Zaleczą drugi pojawia się trzeci. Niektórzy po prostu tak mają, że są szklani i chyba nawet dr House by tu nic nie poradził.
05-02-2012 21:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kojot Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 674
Dołączył: Oct 2010
Reputacja: 3
Post: #438
Re: Jak spisują się byłe Diabły?
Ten piłkarz już jest skończony, w sumie bardzo go lubiłem, ale jak przeszedł do city to mi trochę przeszło i jakoś nie jest mi bardzo szkoda.

I cannot put my finger on it now
The child is grown
The dream is gone
And I have become comfortably numb.
05-02-2012 21:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Chudy Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 528
Dołączył: Dec 2008
Reputacja: 0
Post: #439
Re: Jak spisują się byłe Diabły?
http://www1.skysports.com/football/news ... -exit-talk

Zwróćcie uwagę na koszulkę Teveza.
15-02-2012 13:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
adam_k Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 1
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 0
Post: #440
Re: Jak spisują się byłe Diabły?
Obszerny tekst o Davidzie Beckhamie. Sporo wspomnień z jego autobiografii i ciekawostek z czasów gry w Manchesterze...

http://czasfutbolu.pl/index.php?option= ... lnosciduze
15-02-2012 19:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #441
Re: Jak spisują się byłe Diabły?
Jeśli się nie mylę, to Frazier Campbell został po raz pierwszy powołany do kadry Anglii, a Cameron Stewart do u21. Wielkie słowa uznania bo to zawodnicy, którzy mieli w ostatnim czasie dosyć poważne kłopoty zdrowotne.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
23-02-2012 12:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
daniel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,744
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 6
Post: #442
Re: Jak spisują się byłe Diabły?
Cytat:Członkiem kadry trenerskiej reprezentacji Anglii U-21 na mecz kwalifikacyjny MME z Belgią będzie kapitan Evertonu Phil Neville. Spotkanie angielskiej młodzieżówki zostanie rozegrane na obiekcie Middlesbrough FC.

Neva wspomagać będą Brian Eastick zwykle prowadzący U-20 i John Peacock (U-17). Nominalnie prowadzący kadrę U-21 Stuart Pearce będzie pełnił obowiązki trenera pierwszej reprezentacji w meczu z Holandią.

Nevilla zaprosiła Football Association.

Too weird to live, too rare too die

http://www.dzwiekumaniak.pl
24-02-2012 14:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pasiu14 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 23
Dołączył: Sep 2011
Reputacja: 0
Post: #443
Re: Jak spisują się byłe Diabły?
[flash=425,344]http://www.youtube.com/v/3L9lz7Zz9QI&feature=g-logo&context=G21e8b5fFOAAAAAAACAA[/flash]

Piękny gol Beksa!!
Przydał by się w UnitedBig Grin
15-04-2012 12:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #444
Re: Jak spisują się byłe Diabły?
Mame Biram Diouf z powodu kontuzji kostki nie zagra już w tym sezonie, szkoda, bo po przejściu do Bundesligi szło mu bardzo fajnie. W lidze w 10 meczach 6 bramek, a w LE w 4 meczach 4 bramki.



Mój Blog: Pod presją czasu
21-04-2012 14:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
samcro Offline
Banned

Liczba postów: 1,291
Dołączył: Sep 2009
Post: #445
Re: Jak spisują się byłe Diabły?
Rossiemu który połamał się parę miechów temu odnowiła się kontuzja mimo że jeszcze dobrze jej nie wyleczył i pauzuje kolejne 10 miesięcy. Na 99% już po piłkarzu. Szkoda.
24-04-2012 09:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #446
Re: Jak spisują się byłe Diabły?
Cytat:Były napastnik Manchasteru United i Realu Madryt Ruud van Nistelrooy w niedzielnym meczu 38. kolejki Primera Division po raz ostatni wybiegł na boisko. Występujący ostatnio w Maladze holenderski piłkarz postanowił zakończyć karierę.
Świetny napastnik, cieszę się, że miałem możliwość oglądania go w akcji w koszulce z Diabełkiem na piersi.



Mój Blog: Pod presją czasu
14-05-2012 11:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
allfanmu Offline
Obserwator
*****

Liczba postów: 908
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 31
Post: #447
Re: Jak spisują się byłe Diabły?
Nie wiadomo pod który temat to podciągnąć, bo równie dobrze pasuje do reprezentacji Anglii.

Gary Neville w sztabie szkoleniowym Anglików. Czteroletnia umowa byłego kapitana Diabłów.
14-05-2012 18:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #448
Re: Jak spisują się byłe Diabły?
Niech się Gary szkoli. Widzę go w naszym sztabie szkoleniowym za parę lat.
14-05-2012 20:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tomassen Offline
Linguistics Llama
*****

Liczba postów: 1,768
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #449
Re: Jak spisują się byłe Diabły?
Roy Keane zdradził więcej szczegółów odnośnie swojego odejścia z klubu z Old Trafford.

Jeśli było rzeczywiście tak, jak mówi Keano, to powiem wprost - żaden zawodnik nie zasłużył na takie traktowanie, a już na pewno nie Keano. Ale z drugiej strony - nie jestem zaskoczony czynami ani SAFa, ani Gilla. Niejedno już odpieprzali. Ale żeby nie wiedzieć, jak długo zawodnik takiego formatu gra u nich w klubie to jestem zniesmaczony.

I tak będę skakać po tapczanie
I nigdy szare życie mnie nie złamie
Na podłodze leżą klocki rozsypane
Ja poukładam je

I tak swoich marzeń wam nie oddam
Póki w żyłach krew nigdy się nie poddam
Będzie trzeba to bałagan swój posprzątam
Ja poukładam się
14-05-2012 21:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tomassen Offline
Linguistics Llama
*****

Liczba postów: 1,768
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #450
Re: Jak spisują się byłe Diabły?
Zastanawiam się, dlaczego ten temat jest martwy. Tyle wypowiedzi różnych ludzi i buraków (o tym zaraz), a tu cisza... :roll:

Tevez dorzuca do pieca

devilpage.pl napisał(a):Carlos Tevez po raz kolejny zapragnął być na ustach kibiców w całej Anglii, sugerując, iż poniedziałkowe przeprosiny wobec sir Alexa Fergusona wyszły od Manchesteru City, a nie od niego.

(...)

Jednak Tevez postanowił sam zabrać głos w całej sprawie: - To wszystko wygląda tak, jakby Ferguson był prezydentem Anglii - przyznał Argentyńczyk.

- Za każdym razem, gdy on wypowiada się źle na temat jakiegoś piłkarza lub też mówi o mnie różne złe rzeczy nikt nie domaga się od niego przeprosin.

- Jednak gdy tylko ktoś sobie zażartuje albo też pojawi się ze śmiesznym banerem, natychmiast chcą przeprosin, lecz ja na pewno tego nie zrobię. Nie przeproszę Fergusona - zakończył Carlos.

Zaczyna mi powoli brakować słów na jego zachowanie i na jego buractwo. Nie mam określeń na to...

Szkoda, że Tevez nie wie, że w Anglii nie ma prezydenta, oj tam oj tam.

Swoją drogą widać, jakim klubem jest Man City, skoro nie potrafią skutecznie okiełznać jednego zawodnika. To on zachowuje się, jakby był "prezydentem Anglii". Robi, co mu się żywnie podoba, spieprza sobie nagle do Argentyny, potem wraca, a manager przywraca go do składu, potem wyciąga jakieś kretyńskie banery z hasłami poniżej pasa, a na końcu odcina się od swojego klubu w taki sposób. Żal mi go, dla mnie jest w tej chwili zerem, o.

I tak będę skakać po tapczanie
I nigdy szare życie mnie nie złamie
Na podłodze leżą klocki rozsypane
Ja poukładam je

I tak swoich marzeń wam nie oddam
Póki w żyłach krew nigdy się nie poddam
Będzie trzeba to bałagan swój posprzątam
Ja poukładam się
17-05-2012 08:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 15 gości