Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Phil Jones
reddevils94 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 9
Dołączył: Jan 2012
Reputacja: 0
Post: #61
Re: Phil Jones
Może zdąży się wyleczyć Rio, a jak nie to pewnie będziemy grać Fabio, Evrą, Evansem i Rafaelem. Sytuację w obronnej formacji mamy niezbyt korzystną.
24-01-2012 09:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mubinio Offline
jestę Scholsę.
*****

Liczba postów: 1,128
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 16
Post: #62
Re: Phil Jones
Cytat:After the match, Sir Alex Ferguson claimed the teenager would be sidelined for a few weeks, which would not just rule him out of this weekend's fixture, but also key matches with Chelsea and Liverpool, who United meet again in a fortnight.

However, the former Blackburn man's powers of recovery are evidently impressive, with United assistant manager Mike Phelan on Tuesday admitting Jones could feature at Anfield.

"Phil's character is very good," said Ferguson's No.2.

"He is disappointed that, over the last few weeks, he seems to have limped around the football field quite a bit.

"But he usually manages to recover, so we're optimistic he can do the same again."

SkySports.com


Mędrzec bez własnego zdania jest gorszy niż padlina.
25-01-2012 08:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Cepilek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 862
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 14
Post: #63
Re: Phil Jones
Phil od pewnego czasu gdy gra to od około 50 minuty przypomina zombie i już nie miażdży rywali tak jak przed nowym rokiem, kolejny powód by nie krytykować Fergiego za nie wystawianie Pogbów czy innych Keanów którzy są rok młodsi od Jonesa.
05-03-2012 17:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #64
Re: Phil Jones
No w meczu z Tottenhamem było zupełnie na odwrót. W pierwszej połowie grał tragicznie, a w drugiej był praktycznie nie do przejścia.

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
05-03-2012 17:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #65
Re: Phil Jones
Ale rzeczywiście coś w tym jest, że wygląda na mega przemęczonego. Rzadziej się podłącza pod ofensywne akcje, ciężko stawia kroki na tym boisku, sprawia wrażenie, jakby gra w piłkę nie sprawiała mu przyjemności.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
05-03-2012 20:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Cepilek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 862
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 14
Post: #66
RE: Phil Jones
[Obrazek: tumblr_mdt3nbJo461r1nnogo1_r1_1280.jpg]

Aż się za takimi zdjęciami stęskniłem Big Grin
21-11-2012 17:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #67
RE: Phil Jones
Naprawdę dobrze było go zobaczyć znów na boisku a i trzeba przyznać, że wczoraj zagrał naprawdę bardzo dobre spotkanie.

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
21-11-2012 20:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Silvan Offline
Judge-mental
*****

Liczba postów: 1,029
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 55
Post: #68
RE: Phil Jones
Dziwne, że nikt jeszcze nie skomentował tu ostatnich dobrych występów Jonesa. Ferguson dał mu szansę i chłopak prezentował się świetnie choćby jako zadaniowiec / łącznik między pomocą i obroną w meczu z Tottenhamem, ale też rozegrał dwa fajne mecze na środku obrony. Jak dla mnie powoli powraca temat Jonesa na tej pozycji, chociaż długi czas nie wiedziałem do jakiej pozycji można by go właściwie przypisać. Na środku obrony (czyli jak sam twierdzi jego naturalnej pozycji) w United czegoś mu brakowało, poza wzrostem oczywiście. Szkoda, że na początku sezonu był kontuzjowany, bo może udowodniłby swoją wartość, a teraz musi łapać swoje szanse w FA Cup.

Biorąc pod uwagę asekuracyjny styl gry na wyjazdach, jaki preferuje w LM Ferguson możliwe że Jones dostanie szansę gry w meczu z Realem za 2 tygodnie w podobnej roli do tej jaką pełnił w meczu z Tottenhamem. Ma niesamowitą dynamikę i przyspieszenie jak na obrońcę, więc może wspomagać obronę i podwajać takiego jednego co dość dużo strzela dla Realu. Nie będę się zakładał, że Phil zagra w tym meczu, podobnie jak nie chciałbym na Bernabeu takiej obrony Częstochowy jaka miała miejsce na White Hart Lane, ale fajne jest to, że Jones daje United ciekawą opcję na mecze z mocno ofensywnymi rywalami.

"And UNSTOPPABLE SHOT from PAUL SCHOLES !"
28-01-2013 08:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
daniel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,744
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 6
Post: #69
RE: Phil Jones
Dla mnie świetny materiał na box 2 boxa, dynamiczny, waleczny, nieustępliwy, potrafi pograć z klepki czy wejść bez obaw w pole karne. Na obronie w zasadzie też sobie radzi, ogólnie dobry gośćSmile młody, wciąż się rozwija oby tak dalej!

Too weird to live, too rare too die

http://www.dzwiekumaniak.pl
28-01-2013 09:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kojot Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 674
Dołączył: Oct 2010
Reputacja: 3
Post: #70
RE: Phil Jones
Dla mnie Jones jest świetny, w obronie sobie teraz bardzo dobrze radzi, a i ciąg na bramkę ma, do tego posiada niezłą technikę. Jeszcze parę lat i będzie klasa Big Grin.

I cannot put my finger on it now
The child is grown
The dream is gone
And I have become comfortably numb.
28-01-2013 11:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mat.ka Offline
oj.cieć
****

Liczba postów: 324
Dołączył: Nov 2010
Reputacja: 5
Post: #71
RE: Phil Jones
Gość ma potencjał, oby takie rzucanie po różnych strefach boiska nie rozmieniło go na drobne. Sam już w sumie nie wiem, jaka powinna być jego nominalna pozycja. On sam mówi, że środek obrony, Krzyś kiedyś mi wspominał, że dla niego to prawy obrońca (o ile dobrze zapamiętałem), reszta mówi, że box to box czy tam inny pomocnik.
Był w United kiedyś taki ktoś, co się Jaś O'Shea nazywał. Ciężko obu panów porównywać, ale chciałbym, żeby Jones lepiej wykorzystał pokładane w nim nadzieje.

to nie może tak być
ja sobie sam wybiorę wroga
30-01-2013 17:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #72
RE: Phil Jones
Lekka korekta: dla mnie zdecydowanie Phil na boku >> Phil na środku. Inna sprawa, że, jak widziałem go hasającego w pomocy jako ten zapierdalacz B2B, to mi się micha śmiała. Jeżeli Rafał będzie grać jak gra, to nie wiem, czy Filip nie powinien wylądować w pomocy.

Gdzie jest Groszek?
30-01-2013 18:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Silvan Offline
Judge-mental
*****

Liczba postów: 1,029
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 55
Post: #73
RE: Phil Jones
No pięknie, Stuart Pearce ogłosił, że u Jonesa zdiagnozowano półpasiec. Wyklucza go to z udziału w meczu z Evertonem i Realem, paskudna sprawa, w dodatku zakaźna.

"And UNSTOPPABLE SHOT from PAUL SCHOLES !"
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-02-2013 08:31 przez Silvan.)
05-02-2013 08:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #74
RE: Phil Jones
Fatalnie... chłopak ma niesamowitego pecha w ostatnim czasie.



Mój Blog: Pod presją czasu
05-02-2013 10:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Under Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,138
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 31
Post: #75
RE: Phil Jones
Bardzo źle. Przydałby się w meczu z Realem, choćby jako zmiennik żeby ogarniać środek boiska.
05-02-2013 14:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości